Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21751) Alexios válasza Richard! (#21750) üzenetére


Alexios
veterán

amúgy most a végére azért megemlítem, hogy a fórumban tiltott a warez :DDD

(#21752) Scholes9 válasza Richard! (#21750) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#21753) janihunk válasza danilla (#21749) üzenetére


janihunk
senior tag

Hát mert te válaszoltad meg konkrétan a kérdésem. De végén kiírtam hogy kinek szól ez, meg akkor még nem olvastam feljebb. Azt hittem hogy már nem aktuális a téma és a warezes gyerek már nincs itt.

[ Szerkesztve ]

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#21757) Geryson


Geryson
addikt

Arghhhh! Megvan a hibám, hogy miért kezd el állandóan pörögni magától a karakterem. Ez az überidióta a joystickra tengelyeire, gombjaira is rátette (a megkérdezésem nélkül) a vezérlést. Hogyan lehet törölni??? Van valami ESC-es megoldás, de most valahogy nem is találom és igazából nekem nem ment.

Szóval a gombbeállításoknál a harmadik oszlopot (a joy-ét) üresre szeretném varázsolni.

És közben meg biztosan baromnak néztek és kivágtak 2 coop meccsből... :(

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#21758) Tauren45 válasza Zolás (#21731) üzenetére


Tauren45
aktív tag

Privi ment. :B

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#21759) janihunk válasza Geryson (#21757) üzenetére


janihunk
senior tag

Húzd ki amíg a BF3-mat tolod :D

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#21761) BandiHUN válasza Geryson (#21757) üzenetére


BandiHUN
veterán

rányomsz az adott mezőre ahol ott a joy,és amikor kéri,hogy adj meg valamit,tartsd nyomva az esc-t,így lehet minden mezőt törölni.DE arra figyelni kell,hogy az egér vagy a joy oszlopnál közben ne mozdítsd meg az egeret/joyt,mert akkor azt akarja betenni(tengely irányt,egér kis elmozdítást is érzékel)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#21762) Zolás válasza Tauren45 (#21758) üzenetére


Zolás
addikt

Válasz is, Avastot valahogy cseréld le, sokaknak az volt a baja.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#21765) Xaels válasza keIdor (#21745) üzenetére


Xaels
félisten

Én is fent voltam. Próbáltam előre menni, de általában egyedül voltam és amint elkezdett villogni a kis négyzet már is rajtam voltak 3-an 4-en és hiába van amikor jól megy, ez azért sok.

A sok pöcs Mortar nyúlbéla meg NC. Húzod a pontot és bamm a semmiből. Ezt kihagyhatták volna meg a hülye zseblámpát. Már én is felrakom mert a tököm tele van, hogy szanaszét vakítanak a csapattársak is és a sok csökkent képességű lefekszik vele a sarokba és lődd el amikor nem látsz semmit...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21766) Geryson válasza BandiHUN (#21761) üzenetére


Geryson
addikt

Sajnos a joynál ki sem írja ezt az ESC-es megoldást és nem is megy. Tiszta idióta, a fékpedálomat félig, a gázt teljesen be kell nyomnom, hogy ne pörögjön... :) Hát ha nincs megoldás, akkor lehúzom, csak nem szoktam és nem is akartam... :( :R

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#21767) Fail3D! válasza Xaels (#21765) üzenetére


Fail3D!
addikt

a support tud mortalozni?:) csak mert kiprobalnam szivesen:) sok lvl a lockolas?:) eleg jo fegyonak tunik:)

[ Szerkesztve ]

(#21768) Malachi


Malachi
addikt

na, boldog vagyok. végre találtam egy szervert, ahol tiltják infantry ellen az RPG-t és keményen kickelik a baserapereket. nem kell mondanom, hogy mióta megvettem először lett 1.0 felett a k/d-m grand bazaaron. ment is a kedvencekbe, hurrá! :D

Fail3D! - az mortar. :) és igen, a support nyomatja.

[ Szerkesztve ]

(#21769) Cybertrone válasza Malachi (#21768) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mig van admin tiltjak igen... :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#21773) nakos válasza Geryson (#21766) üzenetére


nakos
senior tag

Tobbunknek is stabil gondja van a joystick-kezelessel. Ugy nez ki ezen a fronton a BF3 igencsak gyengen szerepel. Nekem speciel sem kobtrollert sem joystickot nem hajlando meg felismerni sem, nemhogy kalibralni. Masnak mukodik a beallitasok alatt, de jatekban nem.

Ismet kerdezem, de lassan kozvelemenykutatast is fogok kiirni:

Kinek milyen tipusu, markaju Joystick-kal, vagy kontrollerrel megy a Jet es a Helikopter iranyitas? Kerlek irjatok le ha nalatok muxik, tobbeknek is segitenetek! Koszi :R

(#21774) Akos96 válasza Malachi (#21768) üzenetére


Akos96
senior tag

Mi szerver a neve? :D

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#21775) H.Ezredes válasza keIdor (#21772) üzenetére


H.Ezredes
őstag

BF3 minek neked 2x :P :D 1 LE-ön meg sima :D

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#21776) LamaCube válasza Cybertrone (#21771) üzenetére


LamaCube
addikt

Na most reménykedj, hogy nincs rendőr a topicban :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21777) Cybertrone válasza H.Ezredes (#21775) üzenetére


Cybertrone
veterán

Talán mert az a fémdobozos extra... :U Magyarul most dobja ki a normál tokot, mert van fémbodoz? :N

LamaCube:
Annyira nem érdekel... a vélemény kifejtése szabad... és szerintem nem vitatja az emberek 90%-a ezt az igazságot :D

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#21778) Geryson válasza nakos (#21773) üzenetére


Geryson
addikt

Hát köszi még egyszer, most lehúztam és most már tökéletes.

Pár napja olvastam, hogy mindenki hogy panaszkodik a lámpák túlzott fényereje miatt. Én nem tudom ki milyen beállítással játszik én ULTRA-ban, de szerintem egyszerűen csodálatos. Ezt már akkor le akartam írni, de elfelejtettem, csak most valami esti pályán kóválygok és csodálom közben...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#21779) keIdor válasza H.Ezredes (#21775) üzenetére


keIdor
titán

Ingyen fémtok járt hozzá, a lemezeket meg papírokat is áttettem abba. Kidobni meg nem fogom a műanyag tokot, amiért fizettem elvből nem dobom ki, elfér ott, még ha üres is...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21780) Fail3D! válasza Geryson (#21778) üzenetére


Fail3D!
addikt

azert igyekezz neha zaszlot is foglalni... de leglabb fedezekbol nezd a csillogast... :D

(#21781) medvezsolt válasza ETOM (#21684) üzenetére


medvezsolt
senior tag

ott vannak az ok. Nézd meg joban. Halálfej, kigyó, stb.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#21782) forol válasza nakos (#21773) üzenetére


forol
csendes tag

Logitech F710-et a világért sem tudom működésre bírni. Próbáltam a gaming softwareben külön külön minden beállítani de semmi. Valszeg Logitech cuccoknál várni kell egy software frissítésre mire minden működni fog.

(#21783) Locutus


Locutus
veterán

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#21784) GeneraL_XTX válasza Malachi (#21768) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Megosztanád a szerver nevét velünk is? :R

(#21785) LamaCube válasza forol (#21782) üzenetére


LamaCube
addikt

Próbáltad az xpadder nevű progit? Ilyen esetekben csodákra képes :K
Egyszerű, könnyen programozható, csak el kell indítani játék előtt és betölteni a profilt.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21786) radi8tor válasza Xaels (#21696) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fasza, most telepítettem a gamet és nem tudok csatlakozni hozzátok. Nem dobtok ki valakit? :)

⭐ Stella

(#21787) Xaels válasza radi8tor (#21786) üzenetére


Xaels
félisten

Ha megmondod kit és miért én kirakom.

Ez nem ilyen könnyű. A Platoon sajnos nem mutat információt arról, hogy ki mikor is nézett rá egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21788) radi8tor válasza Xaels (#21787) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Aki legrégebben lépett be. Inaktivitás miatt.

⭐ Stella

(#21789) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#21790) Cybertrone válasza Xaels (#21787) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ezt meg se halottam :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#21791) ch003067


ch003067
addikt

valaki jön kópozni ?

(#21792) Xaels válasza Cybertrone (#21790) üzenetére


Xaels
félisten

:DDD Hát nem tehetek róla, hogy 100 fős limit van. Nem rajtam múlik, felvennék én mindenkit szívesen, persze az olyanokat mint az a Dani gyerek kirúgom minden szó nélkül.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21793) Scholes9 válasza Xaels (#21792) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#21794) boogie84


boogie84
veterán

Hogy van az h nekem sosem egy lövés sniperrel az ellenfél, de van úgy h engem simán egy csettenés és fekszem. :W

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#21795) ch003067 válasza ch003067 (#21791) üzenetére


ch003067
addikt

Akkor senki ?

(#21796) Cybertrone válasza Xaels (#21792) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hmmm most beleolvastam abba a platoonba, és nem tetszettek a hozzászólások :((( Ha itt lenne helyben az a daniel gyerek a bokámig dugnám be a szájába a lábam :(( Nem részletezem miket írt, de ő soha többé nem fog a szerveren gamelni... Lehet más felakarja majd oldani a bant, de nem a proconnal fogom bannolni... szépen lenézem az EA id-jét, és webszerver oldali bant fog kapni :K Kikérem magamnak a megnyilvánulását, mert ha én nem vagyok, és nem közvetítek nagy valószinűséggel a szerver sincsen... napi 8 órát adminkodom, gyakaran a saját gamemet adom fel stb stb stb... voltam admin BF2-ben, és nem úgy nézek ki mint aki most kezdte.

Másik dolog... Tegnap kibannoltam egy kölyköt mert oda nem illő chatbeli viselkedésével 3 napig zavarta a közösséget... Ma mit látok bőszen tolja a szerveren... Annyit mondok hogy ha már több moderátor van akkor tartsuk egymás döntéseit tiszteletben... oka van annak ha én valakit eltávolítok, és nem szeretném ha egy másik admintársam ezt felülbírálná, mert nincs hozzá joga! Illetve adott szituációban, nem volt ott, így nem tudhatja miért volt a ban!
Ha ezután kibannolok vakait nyomos indokkal, és az illető engedélyezve lesz megint, akkor nem a programmal fogok bannolni hanem a webfelületen megintcsak :K Ezt csak úgy útbaigazításnak szántam! Akinek nem inge nem veszi magára! :K

Amennyiben pedig a platoon hozzászólásaiban még egyszer valaki ilyen hangnemet üt meg, az bannolva lesz a szerverről, függetlenül attól hogy kinek a haverja, férje, vagy ismerőse! :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#21797) madgie válasza boogie84 (#21794) üzenetére


madgie
titán

Fej? Nem sokat csipáztam eddig, de ha fejre lősz, akkor feküdnek.

(#21798) Zolás válasza ch003067 (#21795) üzenetére


Zolás
addikt

Mi a neved a játékba? Enyém Molylepke írj rám és mehet.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#21799) ch003067 válasza Zolás (#21798) üzenetére


ch003067
addikt

Zsííír ! :D

(#21800) boogie84 válasza madgie (#21797) üzenetére


boogie84
veterán

Nem hinném h fejest kapok. Bár ezt ugye nekem nem jelzi.

Más: Miért van az h ha rakok egy mobil resi pontot akkor az esetek 90%-ában ejtőernyővel tuják megközelíteni?? Hely van bőven... Nem értem. :F

(#21802) Cybertrone: Békaphatják a fícsört. :D Nem értem miért ez a csicsa. Taktikázni nem lehet vele így. :(
Am leérek a földre nincs bajom, csak vár egy tank, vagy 3 fegyver szegeződik rám. :( :)

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.