Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20901) rankesz


rankesz
veterán

Arra azért figyeljetek/ünk majd hogy a túlságosan elszaporodó OFF-ot mellőzzük, nehogy ezt a topikot is lefokozzák, mint anno a BC2-t!!!

(#20902) Def26 válasza ADAM1337 (#20899) üzenetére


Def26
félisten

Ez jó ötlet. :K

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20903) ADAM1337 válasza kovsol (#20892) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Majd kihullanak és maradnak a kemény magok. ;]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#20904) Tompo92 válasza Gergosz2 (#20898) üzenetére


Tompo92
senior tag

csatlakozom....a tököm kivan a sqad-el egyszerüen nem lehet belépn,i még egy üres squad ba se tudtunk haverommal belépni.

(#20905) madgie válasza Cybertrone (#20883) üzenetére


madgie
titán

Ja, ki kell dobni mindenkit, ahelyett, hogy balanszolnátok. Baromi izgalmas, hogy nálatok, meg más magyar szerverre is csak úgy lehet mostanában bejutni, hogy ha az ember másfél órát sz*póágon van a vesztes oldalon, aztán talán nyer egy meccset. Nem kellene átpakolni mondjuk a két leghatékonyabb embert a másik oldalra, ha egy körben 200 tickettel nyernek?

(#20906) Xaels válasza Tompo92 (#20904) üzenetére


Xaels
félisten

Kiválasztotok egy üres Squad-ot, mindketten rányomtok, hogy Join és be fog dobni mindkettőtöket egyszerre ha már mindketten rányomtatok a Join-ra. Külön külön nem. 1emberes Squad-ot nem csinál a játék

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20907) Gergosz2 válasza Xaels (#20906) üzenetére


Gergosz2
veterán

de nekem akkor sem jelenik meg a join ha 3 an vannak benne. wtf? :F

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#20908) Tompo92 válasza Xaels (#20906) üzenetére


Tompo92
senior tag

Köszi :R

(#20909) Eagl3 válasza madgie (#20905) üzenetére


Eagl3
veterán

Csatlakozom... kb. 0 balansz megy a magyar servereken, az admin természetesen a nyerő oldalon van, áradozik, hogy mekkora király a csapat, aztán neaggyisten váletlen veszít, akkor kibasz mindenkit a serverről. :DDD

(#20910) Akos96 válasza Xaels (#20900) üzenetére


Akos96
senior tag

Operation Firestormon ember legyen a talpán aki a semmi közepén el tud találni RPG-vel. :D Nem oda értettem, hanem az olyan mapokra, ami inkább gyalogságra fókuszál pl. Grand Bazaar, vagy a bányászós pálya (a valamilyen Peak).

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#20911) Xaels válasza Gergosz2 (#20907) üzenetére


Xaels
félisten

Mint írtam a Squad leader lezárhatta azt a Squad-ot. Nekem menni szokott a 3/4-esekbe a Join.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20912) siriq válasza Cybertrone (#20888) üzenetére


siriq
őstag

Mostmar ertem mi lenne. Bocs, csak nem birtam kivenni mit is jelent.
Mondjuk annak sok ertelme nincs.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#20913) Xaels válasza Akos96 (#20910) üzenetére


Xaels
félisten

Azért mondtam, hogy maponként nem lehet váltogatni a szabályokat. Vagy ez vagy az. Damavand Peak is olyan szutyok csőpálya mint Grand Bazaar meg OP. Metro, de ott ha van egy ügyes Squad, átrepülnek helivel a hegy felett és behúzzák az ellen pontjait akkor nem lesz annyira durva az alagútban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20914) Tompo92


Tompo92
senior tag

Srácok ma lelőttem egy embert akinek fel is vettem a fegyverét és nála 2 fegyver volt, egy AEK-971 és egy M26 MASS meg ugye a kispisztoly stb eszközök...
Ilyet hogy lehet? hogy két fegyver van nálla?

(#20915) HollyBoni válasza siriq (#20912) üzenetére


HollyBoni
veterán

Az aláírásodban lévő konfigon hogy hasít a BF3? Esetleg BC2-t nem szoktál tolni,ha igen az hogy fut?

(#20916) L-e-f-i-e válasza Tompo92 (#20914) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Az M26 az a választható gránátvető assaultnál, nem pedig külön fegyver, unlockolni kell.

=^-^=

(#20917) Gergosz2 válasza Xaels (#20911) üzenetére


Gergosz2
veterán

nem hiszem. Eddig az összes szerveren az összes squadnál ezt csinálta. Csak a find a squadműködik ,de az sem mindíg.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#20918) madgie válasza Gergosz2 (#20917) üzenetére


madgie
titán

Én néha nem tudok az egérrel kasztot vagy bármit váltani, meg nemrég olyat is csinált, hogy a dzsipből kipattanva három másodpercig nem lőtt a bal gombbal. Aztán mire elkezdtem lőni, két golyó után kinyuvasztottak. Hótt bug az egész, a BC2 C4 hibája is ugyanúgy jelentkezik (ha túl gyorsan pattansz be a jihad jeep-be, nem tudod felrobbantani utána a cucct) pedig majdnem két évük volt kijavítani.

(#20919) siriq válasza HollyBoni (#20915) üzenetére


siriq
őstag

Jol megy. Neztem ultraban is de nekem fontos, hogy multiban gyors legyen(latvan nem minden). Igy, medium-high beallitask vannak. 60 min avg 80-90 max 110. 1280x1024(kesobb rendelek masik monitort). BC2 jol menne ha nem fagyna pb serveren. Amugy ott full high-on siman megy. Akadas nelkul.

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#20920) HollyBoni válasza siriq (#20919) üzenetére


HollyBoni
veterán

Hmm,az elég zsír ha egy 4850 elég neki 1280x1024-re.

(#20921) ADAM1337 válasza madgie (#20918) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Waron már szoptam ezzel hogy csak spawnolni tudtam azt is a w és az s-el kiválasztva és class-t meg nem tudtam váltani...

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#20922) LamaCube válasza wwenigma (#20889) üzenetére


LamaCube
addikt

Én is ezt akartam írni, de nem mertem :N :D

Ezekről a dolgokról írtam ma, hogy egy csapat szeret egy oldalon lenni, és nyerni is. Nincs ebben kivetni való. Miért nem megy egy teljes csapat a ph-s csapat ellen, és nem lennének, ezek a sírások. Mindenki hangoztatja, hogy csapatmunka, taktika, stb. , de külön álló emberek (hiába vannak 1 csapatban) nem vernek meg egy teljes team-et. Csapatot kell alakítani + ts, azt lehet szitkozódás, és kick mentes meccseket játszani. :R

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20923) siriq válasza HollyBoni (#20920) üzenetére


siriq
őstag

Nem az. A nv 570-en megy igy. A 4850-s elverzik. Low-ban 1280x1024-be meg elmegy. Atinal problemam volt igy rendeltem meg az nv gyorsba.

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#20924) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

James Bond stílus

[link]

:DD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#20925) siriq válasza oriic (#20924) üzenetére


siriq
őstag

Laza, nagyon laza.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#20926) Torry


Torry
addikt

4 giga ram nem elég 64 fősre?
Nagyon akadozgat a gép, vinyom meg dolgozik.

(#20927) Cybertrone válasza JSaN (#20893) üzenetére


Cybertrone
veterán

Türelmes vagyok... viszont mikor beírom hogy tessenek gamelni, és szarbnak rám, kb 5* akkor már nem... :U Én nem elmebeteggondozó admin vagyok hanem gameszerver... :R

madgie:
Már ne is haragudj, de én nem fogom felülbírállni azt hogy ki hol gameljen... nem fogom áttenni a top 3 helyen álló embert a szar csapatba... minek csinálljam? :U Most mi is csapatostul megyünk fel, menjünk külön mert nehogy erősek legyünk az ellenek? :U

Eagl3:
Nema zért dobálltam ki mindenkit mert olyanom volt, hanem azért mert nem volt kedvem 30 embert kickelni... kb ennyi vergődött a fő bázison :U Ment a chatbe a jó magyar vírtus, és mindenki szidott mindenkit... Na ezért volt a dolog! :K Nem feltétlen kell a döntésemmel egyet érteni, de jelenleg ott az én feladatom a rend "betartatása" :K

Akos96:
Nem fogjuk a launchereket leszabályozni, mert az magát az enginer classt szabályozza le... annó megbeszélésen felkerült a téma, és arra jutottunk hogy az is fegyver, mely emberélet kioltására alkalmas... ezek tudatában szabad a launcerek használata, bármi ellen ami él és mozog! :K Ha minden olyan embert bannolnánk aki launcherrel öl, nem maradna ember estére aki gamelne...

Remélem mindenki elégedett a válaszokkal! :o

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#20928) edgR válasza oriic (#20924) üzenetére


edgR
őstag

es lebeg a helikopter rotormozgas nelkul, miutan a pilotat kilottek. n1. :W

(#20929) Xaels válasza Cybertrone (#20927) üzenetére


Xaels
félisten

Igazad van. BC2-ben az autobalance-tól kaptam agygörcsöt mert ide-oda dobált a 2 csapat között és a végén leléptem inkább a retekbe. Utálom amikor felveszem a csapat ritmusát és aztán átdobnak és megint kereshetem a helyem előröl.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20930) ADAM1337 válasza oriic (#20924) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Korrekt kis vidi :D

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#20931) Akos96 válasza Tompo92 (#20914) üzenetére


Akos96
senior tag

Az M26 - mint az M320 - felszerelhető a puskára, de ha nem akarod rárakni, viheted külön is.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#20932) ADAM1337 válasza Akos96 (#20931) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hmm, hogy lehet rárakni még oda nem jutottam el mert a medkit-et fontosabbnak találtam ált.
A mass26-t rátudtam már rakni azt simán rászereli, de a 320-at hogy kell beállítani ?

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#20933) BaLee válasza Torry (#20926) üzenetére


BaLee
addikt

SSD-t neki vagy 6 gigát. Engem 4 giga rammal lapozófájl nélkül folyamatosan kidobált, hogy kevés a memória. 6al még sosem csinálta.

(#20934) Akos96 válasza ADAM1337 (#20932) üzenetére


Akos96
senior tag

A cső alatti kiegészítők slotban az underbarrel railt kell használni, akkor felrakja magától. :)

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#20935) Lethal Gene válasza oriic (#20924) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

ez zsírfeka! :)

(#20936) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Azt megfigyeltétek már killcam-ben, hogy a gyilkos emberke a fegyvertöltési animáció közben olyan vígan tüzel a fegyverrel, hogy mikor először láttam azt hittem lefordulok a székről :Y

Cybertrone :

Csak pl. Metro-n semmi keresnivalója a raksiknak, mivel azok járművek kiiktatására szolgálnak. Ott meg a metrókon kívül nem nagyon van más jármű, azok meg annyira nem veszélyesek. Lehet bohóckodni a robottal, meg lőni a plafont az aknavetővel, de az RPG-nek semmi keresnivalója ott. Csak tönkrebaxxa a normálisan játszani próbáló emberek élményét :W
Bár ha külön pályánként nem lehet szabályozni, akkor veszett fejsze nyele :(

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#20937) Tompo92 válasza L-e-f-i-e (#20916) üzenetére


Tompo92
senior tag

Értem..köszönöm
nem nagyon vágom az assaultos témát meg a supportosat..még egyikben se mentem.
Csak a Recont-t pörgettem ki eddig.

(#20938) Cybertrone válasza mcwolf79 (#20936) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nincs metro jelenleg a szerveren... mivel az rush map így mivel még a ticket számot nem tudjuk állítani nem tettük be... :R
És még egyszer leírom nincs olyan moderáció mely kizárja a lanchereket, és csak a légelhárítókat engedélyezi!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#20939) madgie válasza Cybertrone (#20927) üzenetére


madgie
titán

"minek csináljam?"

Mert így 32 embernek lesz szar órákon át (már ha van türelme hozzá), balansszal meg esetleg ők is jól éreznék magukat. Egyébként nem írtam menet közbeni átpakolásról, meccs végén viszont nem ártana, mert mindig a rosszabb csapatból lépnek le, az összeszokott, picsipacsi team meg dőzsöl a jóban. Mindegy, ti fizettek érte semmi közöm hozzá, legfeljebb nem megyek (megyünk) oda.

(#20940) mcwolf79 válasza Cybertrone (#20938) üzenetére


mcwolf79
veterán

Oké, azért írtam, hogy akkor nincs mit tenni. Mert a Caspian-ról meg furcsa lenne kivenni a launcher-eket :DDD
Bár a javítókütyüvel még lehetne támadni a tankokat :P

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#20941) Cybertrone válasza madgie (#20939) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nincs olyan egy szerveren se, hogy az erős emberekkel balanszolnak... olyan van hogyha emberhátrányba kerül egy csapat pakolnak oda hogy egyenlő legyen a létszám... Jó hogy nem már minden meccs végén balanszolgatok az elért eredmények után hogy ki mennyen a gyengékhez, és ki maradjon az erősebb csapatokban, mert uyge mindenkinek más map fekszik jobban :U Mellesleg ez csapatjáték, aki egyedül megy fel egy 64-es szerverre számoljon azzal hogy lépten nyomon meghal, az üssze szerveződött emberek ellen! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#20942) madgie válasza Cybertrone (#20941) üzenetére


madgie
titán

Beta= minden kör végén random embercsere volt. Ott működött.

(#20943) Stauffenberg válasza lala42 (#20860) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ugyan az, csak a paraméter legyen nulla! :) Vagy False.

(#20944) Cybertrone válasza madgie (#20942) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mi oda is csapatostul mentünk... sosem szedett minket szét... :U De amúgy felesleges ezt ragozni... :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#20945) kovsol


kovsol
titán

a Skill level mit takar amúgy a statnál? azt hogy számolja ki ? [link] pl itt nekem azt írja, hogy 49.48 :F

(#20942) madgie ahogy figyeltem xboxon is szoktak cserélődni az emberek, de nem mind, csak látom, hogy páran oldalt cseréltek, lehet talán azokat rakja át akik nincsenek squadban ?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#20946) madgie válasza Cybertrone (#20944) üzenetére


madgie
titán

Mindegy, tényleg hagyjuk :)

(#20947) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Sziasztok,
A konfig az adatlapomon. Mi a véleményetek, FHD-ban elmegyeget majd? Nagyon nem akarok fejleszteni, mivel nem játszom, viszont ezt kipróbálnám...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#20948) Torry válasza TigerCat (#20947) üzenetére


Torry
addikt

Medium-on igen. Esetleg High.

(#20949) ForRedGlory válasza BaLee (#20933) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Osztom... nekem is 4GB van, de kevés neki, rohadtul pörög a merevlemez, az idegeimre megy... SSD kellene, már napok óta győzködöm magam egyen, de még nem szántam rá magam és azokat a zöldhasúakat... :)

(#20950) PoganyPtR válasza Torry (#20948) üzenetére


PoganyPtR
tag

Hali,

gép újratelepítés után szerverkereső azt mondja nincs telepítve a játék, ezután pedig frissítést akar telepítetni. Rányomok. hogy oké, bejön Origin és ennyi.
Valaki találkozott már ilyennel?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.