Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20551) Gergosz2 válasza H.Ezredes (#20549) üzenetére


Gergosz2
veterán

szintén. Eddig egy ilyen bug sem talált meg engem. Összvissz 3-szor fagyott a game.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#20552) gabipaci válasza Cybertrone (#20521) üzenetére


gabipaci
addikt

Azért azt se felejtsük el, hogy az DICE meg nem tud egy origo pontot kitalálni a grafikához.
Nevezetesen, elég sok minden a képernyő közepétől van számolva jobbra-balra, fel-le.
Pl a csapattársad is. De a felette megjelenő név, healt bar már nem, az a képernyő bal szélétől és a tetejétől.
Így, ha eyefinity-ben ráfordulsz egy csapattársra, akkor középen lesz az ember, de a neve az sajnos a bal oldali monitoron lesz, abban a pozicióban, ahol a középsőn az ember van...
Remélem érthetően fogalmaztam, mert kicsit bonyolult, és bosszantó...

Logitech hardware tester

(#20553) SimonYana válasza H.Ezredes (#20549) üzenetére


SimonYana
addikt

Még van rá esélyed!
Nekem sem volt ilyen. Más volt , de ilyen nem.
Hogy tör előre mindenki.
Keményen gyűjti mindenki a rangokat! :C :C :C

® SimonYana ®

(#20554) BRIKLY válasza oriic (#20544) üzenetére


BRIKLY
veterán

Őt már megtaláltam, van is neki, csak én türelmetlen vagyok szerdáig várni( :DDD ),Ő pedig nem ad előre... :(

(#20555) Bati0501


Bati0501
őstag

Jó hír az 576-s LE előrendelőknek!Ma megküldték a DLC-ket! :K
Persze ez csak annak fontos,aki még nem kapta meg őket. :DDD

(#20556) ph user


ph user
csendes tag

Találkozott már vki az alábbi hibaüzenettel játék indításánál?

Játszanék, de nem tudok :W

"I'm not weird. I'm limited edition"

(#20557) HollyBoni válasza BRIKLY (#20554) üzenetére


HollyBoni
veterán

Szerintem senki nem fog előre adni.. :( Más: eskü nekem virágboltos verziónál single alatt egy bug sem volt. :D Semmi lefagyás,semmi. Pedig AMD-s vagyok,igaz low-end karival. :DDD Csak lenne már meg a gépem,akkor multi fog menni orrvérzésig origi-vel. :C

(#20558) oriic válasza BRIKLY (#20554) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Aki türelmetlen... :U

Live-Die-Respawn

(#20559) Edem05 válasza Bati0501 (#20555) üzenetére


Edem05
őstag

De jó neked... én még mindig nem kaptam lósz*rt se! :((

(#20560) boogie84 válasza Bati0501 (#20555) üzenetére


boogie84
veterán

Hát nekem nem küldtek semmit! :(

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#20561) BRIKLY válasza HollyBoni (#20557) üzenetére


BRIKLY
veterán

beígérte, aztán tologatta...a részleteket meg had ne mondjam.. :((( hülye voltam,mert türelmetlenül bombáztam üzikkel,de... :W
meg lehet nézni az értékeléseimet, nem benyelni akarom.. megtehettem volna a 20k-s mobillal is,de ott van a pirosom róla...

(#20558) orichalcos: igen, az vagyok, mert majd meg sem tudok mozdulni, mikor már mindenki 20+ szinten lesz, én meg a béka segge alatt...

[ Szerkesztve ]

(#20562) Illusion1010 válasza SimonYana (#20543) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Velem is pont ez történt :) [link]

(#20563) Cybertrone válasza gabipaci (#20552) üzenetére


Cybertrone
veterán

Értem miről beszélsz, és nem csak ebben a gamben lelhető fel ilyen 3 monitoros bug... csiszolni kell még azt is! De söszességében jó a game! :R
A szeróval hogy álltok? Megy már faszán? Nálunk most jelenleg már nincs crash, és megy szépen... persze laggok vannak, de nem annyira veszélyes! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#20564) Gergosz2


Gergosz2
veterán

sok a bug , ami várható is volt. Ugye nagyon hajtotta az EA a DICE-t mindenképp mw3 előtt akrták piacradobni a bf3-at.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#20565) SimonYana válasza Illusion1010 (#20562) üzenetére


SimonYana
addikt

Nálad is mostanában úgy látom.
Mi szellemharcosok alapítsunk egy Klánt! :C

® SimonYana ®

(#20566) HollyBoni válasza BRIKLY (#20561) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ez egy nagy hülyeség,hogy nem tudsz megmozdulni. Életem első menete MW2-ben alap class-al: 25-ös killstreak,megnyertem a meccset. :DDD Amúgy én is iszonyat türelmetlen vagyok,gondold el nekem karácsonyig kell várni amíg játszhatok,mert a tájban lesz gépem. :O :W

[ Szerkesztve ]

(#20567) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Csináltam egy Tankos videót. [link]

Nincs hangja, és nem fullhd a feltöltés :) Alternatíva: ezt hallgassátok alatta :DDD
Amúgy minden ultrán fullhd-ban, egyedül az élsímítás van 2X-en. Egyébként 60FPS alá nemigen esett FRAPS mellett sem, de a videó fura módon olyan, mintha akadna.

Ha lesz hang, lesz fullhd és lesz normális videó is :D

[ Szerkesztve ]

(#20568) HollyBoni válasza ForRedGlory (#20567) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ilyen konfiggal ne is csodálkozz,hogy nem esik 60 fps alá. :D

(#20569) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#20567) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Végre lesz hang... jól el volt dugva a Xonar DG beállításaiban... :C

(#20568) HollyBoni: nem azért írtam, csak a videjó csalóka :)

[ Szerkesztve ]

(#20570) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Valaki rájött már,hogy ha megölnek multiban és a térkép ablakon rajtavan a másik vmi módon vissza lehet jutni a mecsbe?Mert nekem még nem sikerült csak ha vége a körnek :(((

Origin:Memphis79HUN

(#20571) kovsol


kovsol
titán

ez a Gravatar nálam nem akarja végezni a dolgát :F
ha leellenőrzöm a regisztrációmat és milyen képet mutat ott az email címemhez akkor ott oké, de a battlelogban ahhoz képest nem jelenik meg, pedig jól van beírva oda is az email, de már első nap megcsináltam és azóta se váltotta át

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#20572) becsitibi


becsitibi
senior tag

Na,a héten megveszem ezt a játékot,remélem nem bánom meg a 10 ezret :((

(#20573) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Szerintetek a driverből kapcsolt AA és AF működik a game alatt,mert nálam így jobban fut,mint a játékba épített elsimítási eljárással! :U :R

(#20574) bagyulajuve válasza kovsol (#20571) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nekem 3 napba tellett mire megváltozott

Resistencia eterna

(#20575) Benhill


Benhill
senior tag

Nekem pár kérdés és vélemény:

Ha megvettem a LE-t, akkor a BTK kiegészítő ha megjelenik, hogy fogom megkapni? Vagy origin automatikusan letölti?

Szerencsére nálam sem jelentek meg különösebb hibák. Sem MPben sem SPben. Maximum pár bug. Amit páran linkeltetek videó formájában...na olyan nem...
Meg a VGA húzás miatt ledobta az asztalra és nem tudtam egyszerűen visszalépni. Aztán kicsit visszavettem és jó lett. 3 óra game közben semmi gond nem volt.

A vga kihasználtság egyébként game alatt folyamatosan 100%, másnál is? 800/1600/3600 most.

(#20576) Xaels válasza Benhill (#20575) üzenetére


Xaels
félisten

Az LE tartalmazza alapból a BTK-t :D Nem kell semmit külön tenni hozzá, majd jön amikor kell neki automatikusan.

És igencsak izzad a 6970-esem 100%-on.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20577) HollyBoni válasza Benhill (#20575) üzenetére


HollyBoni
veterán

Kitől vetted a játékot? Elvileg mail-ben küldik a DLC kódokat,vagy egy fecnin van a játékban.

(#20578) nanorambo válasza q13579 (#20474) üzenetére


nanorambo
őstag

A repülő járművek igencsak gyengére sikeredtek. Mármint nem kidolgozottság szerint, hanem nagyon könnyen kilőhetőek. Az AA meg túl erős. A köv patchben állítólag erősebbek lesznek a repülők az AA meg kicsit gyengébb. Mert az nonszensz, hogy konkrétan kint vagyok már a légtérből is de még mindig jelez hogy valaki bemért... Helikopterrel meg esélytelen mert ha egyszer is eltalál az AA akkor kibillen a helikopter....

(#20579) Benhill válasza HollyBoni (#20577) üzenetére


Benhill
senior tag

cdgalaxis. hát majd nagyon érdekel hogy miként kapom meg. szerintem is majd egyszer csak megjelenik a játékban.

(#20580) McCartman válasza Pantok (#20207) üzenetére


McCartman
senior tag

egyelőre el lehet felejteni a joyt sajnos , legalábbis repülőhöz.
Mivel annyira fapados szar a menüje , hogy még inverzre sem lehet állítani az y tengelyt elég idiótán lehetne csak vele repülni.
Mondjuk helihez nem szükséges , ahhoz működik is.

Az irányítást pedig nem zavarja össze , egyszerűen ki kell venni a gyalogos katonára vonatkozó részeknél.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#20581) Xaels


Xaels
félisten

Na végre meg van az első medálom. 50x Conquest Winner Ribbon. Kemény 10.000 pontot ért.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20582) HollyBoni válasza McCartman (#20580) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ahh,ez kár. :(

(#20583) BandiHUN válasza nanorambo (#20578) üzenetére


BandiHUN
veterán

vezetni én is marhára élvezem...csakhát kilőni valakit rakéta és zavaró nélkül...
Meghát pl.a firestormon kicsi a hely is,magasságra sem lehet nagyon felmenni,és eléggé kevés idő van forduló után irányba állni,nem méghogy valami légypiszkot kiszúrni lent.
Helire meg kifogom vagy a kevés embert(mindenki tankozik vagy épület,nincs kire lőni),vagy a gyenge személyzetet,meghát ahhoz sincs zavaró ugye...nem is tudom,hogy gondolták,hogy az ember össze tudja könnyen ezt a 2 cuccot szedni,rakéta alapból kéne legyen :O Pedig szeretek repülni,de mostmár mindenki rakétával mászkál,ha befogtak,nincs mit tenni,kész. :W

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#20584) Viper26 válasza Bati0501 (#20555) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nekem nem jött. :U

iPhone 15 Pro | AW S9

(#20585) Qbász válasza BandiHUN (#20583) üzenetére


Qbász
aktív tag

Játssz alacsony létszámú szervereken ahol van heli meg repülő. Nekem is pikk-pakk összejött így a zavaró meg a rakéta.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#20586) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Ez a vacak nem menti el a Mortar killeket.....egész este azzal bohóckodtam, volt vagy 40-50 ölésem, a statomon meg egy sem látszik. Sőt, 0 másodpercig használtam. Kb. 3 órát töltöttem el vele :(((

Azért néhanapján ki lehet fogni jó csapatot is :) [link]

Bár nem mi nyertünk, de akkor is mi voltunk a jobbak .....szerintem ;]

[ Szerkesztve ]

(#20587) Malachi válasza BandiHUN (#20583) üzenetére


Malachi
addikt

ha befogtak menj le azonnal talajközelbe, ott nem fog be a vállról indítható. pontot úgy is gyűjthetsz helivel, conquestben, ha a mondjuk pontot foglalsz vele. caspianon az A viszonylag félreeső, ott meg lehet csinálni és firestormon a D ilyen. le se kell szállnod, elég ha alacsonyan lebegsz. ha megvan a flare, már könnyebb dolgod lesz.

(#20588) Mukorka


Mukorka
addikt

Jó az új driver, most a kék halálok mellett már a fegyverek is gyakran eltűnnek a kézből. :((

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#20589) Viper26


Viper26
nagyúr

BL fail...
Ahogy látom a beszámolók alapján, nem csak a játék van messze a késztől, hanem a hozzá készült f@szbúk is.

iPhone 15 Pro | AW S9

(#20590) HollyBoni válasza Mukorka (#20588) üzenetére


HollyBoni
veterán

Egyre jobb,mi? :D

(#20591) H.Ezredes válasza nanorambo (#20578) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Tök hülyeség amit beszélsz képzeld el,hogy meglőnek élőben egy gépet 1-től is széthullik.............. Helikopterről meg ne is beszéljünk

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#20592) Malachi válasza H.Ezredes (#20591) üzenetére


Malachi
addikt

gondolom relatívan értette, a játékon belül. mert akkor az is röhej, hogy a tank gépágyúja csak 25%-ot sebez kb. élőben tuti nem kell 4 lövés egy olyanból, hogy feküdjön akit eltalált.

(#20593) H.Ezredes válasza Malachi (#20592) üzenetére


H.Ezredes
őstag

egy AA-tól nem hullik szét a játékban én lövöm őket rendesen... valamikor 2-3 is kell.....

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#20594) Lethal Gene


Lethal Gene
aktív tag

Érdemes az M416-hoz heavy barrelt hasznalni?

(#20595) Malachi válasza H.Ezredes (#20593) üzenetére


Malachi
addikt

Értem és így is van ahogy mondod, csak a játéknak tenne be, ha már egy raksi leszedne egy helikoptert vagy akár repülőt. Így is nehéz túlélni velük egy támadást.

(#20596) eladohardver válasza GeneraL_XTX (#20484) üzenetére


eladohardver
őstag

minimalizálni? ne nevettess kérlek... fél méterre a lába mellé lövök és életben marad... közvetlen közelről.

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#20597) HollyBoni válasza eladohardver (#20596) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nekem szinte az összes játékban az a bajom a rakátavetőkkel,hogy kicsi a területi sebzésük. Itt hogy van?

(#20598) sniper elite


sniper elite
senior tag

Eltűnő hullák benneteket is zavarnak? Hihetetlen, hogy pár másodperc után eltűnnek a holtestek mint Single mint Multiplayerben. Engem ez valahogy zavar, hogy egy véres tócsa vagy csak simán a fegyver marad utánuk, ráadásul sérüléseket se lehet rajtuk ejteni... :( Sokat veszít ezzel mindenesetre a realisztikus játékmenetből a játék.

(#20599) Cybertrone válasza sniper elite (#20598) üzenetére


Cybertrone
veterán

Amint ujraéled az illető eltünik a hullája... képzeld csak el mekkora hullahegyek lennének a pályákon... szvsz teljesen jó! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#20600) Oppenheimer válasza sniper elite (#20598) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ez engem is zavar. Első nap mikor meglett a játék és megejtettem első gyilkosságaim, gondoltam hullagyalázok egy jót, de hát nem lehetett :(

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.