Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32501) zzola válasza voodoo98 (#32499) üzenetére


zzola
félisten

Zsír! De lehet már le is járt az idő! :)

[ Szerkesztve ]

(#32502) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Xboxosok. Csak én nem találok alap mapokra CQ-val 1 szervert se délelőtt? Nem hiszem el, hogy mindenki DLC-zik. Most is 9000 online játékos van bf1stats szerint...

Este meg hajnalban annyi van mint a fene. Pedig EU régió.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#32503) zzola válasza IntelKiller7 (#32502) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem xar a kereső!

(#32504) IntelKiller7 válasza zzola (#32503) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Passz. Pedig jól van minden filter beállítva... Na mindegy most talált 1 Mixed szervert..

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#32505) voodoo98 válasza IntelKiller7 (#32504) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Érdemes néha a resetet nyomkodni.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#32506) -FreaK- válasza IntelKiller7 (#32504) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én resetelek minden keresés után, mert elég bugos.

Más:
Szerintetek megéri 4magos prociról (i5 6600k) 4+4-re (i7 6700k) váltani? Érezhető lenne a javulás a nagy CQ mapokon?

(#32507) zzola válasza -FreaK- (#32506) üzenetére


zzola
félisten

64-es szervereken biztosan! Egy i5 kevés már ennek a játéknak!

(#32508) voodoo98 válasza -FreaK- (#32506) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Szerintem is meg.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#32509) SyMbioTe válasza -FreaK- (#32506) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Meg szerintem. Nekem 960 + i5-nél egy 64-es CQ-n a proci 100-on, a VGA meg ~50%-on pörög csak.
eleinte még egész jól ment i5-el is, de egyre lejjebb mnet az fps, ahjogyan jöttek frissítések....

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#32510) Frod


Frod
addikt

ÚJ JackFrags gameplay
Zeebrugee pálya

Do you see the white shadow?

(#32511) nagybá válasza SyMbioTe (#32509) üzenetére


nagybá
senior tag

Egyébként nekem is...tegnap, meg ma vettem észre, hogy maxos szerón már döcög...Egész eddig nem volt ezzel gond :(

(#32512) mcmike válasza SyMbioTe (#32509) üzenetére


mcmike
őstag

Én nemrég "újítottam" I7-2600K@4.5GHz-ről I7-4770K@4.4GHz-re és azt vettem észre hogy többször van 100%-on a CPU, mint előtte. Ugyanolyan méretű pályákon természetesen... :(

Most vagy a 2600K volt ennyivel jobb, vagy közben a játék CPU igénye nőtt meg. De ezek közül inkább az utóbbi a reálisabb. Nem hinném hogy egy majdnem ugyanazon frekin járó 4770K gyengébb lenne mint egy 2600K... :U

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#32513) SkyS1gn válasza mcmike (#32512) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ezt a gyengébbet te sem gondolhatod komolyan :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#32514) omfgk


omfgk
addikt

BFBulletin szerint a következő Holiday Mission-ök

- Destroy 100 vehicles between Dec. 8-11 to get the Desert Gold skin (ennek egyrészt örülök, legalább 8-11-ig az assaultok nem autmaticoval vagy shotival fognak tdm-eznek a pálya egyik csücskében , másrészt viszont az AT rocket még mindig lepattan a tankokról...)

- Get a total of 50,000 score in Conquest between Dec. 12-14 to get a Superior BP

[ Szerkesztve ]

(#32515) Németh Péter válasza omfgk (#32514) üzenetére

Még mindig járműnek számít a mortár és a ló?

(#32516) omfgk válasza Németh Péter (#32515) üzenetére


omfgk
addikt

Igen meg a mindenféle stationery gun. Bár lehet a mortar nem.

Sokan felvetették amúgy a post alatt ,hogy ez a rész biztosan csak 100 kills with vehicle és nem destroy 100 vehicle, de tekintve ,hogy egy super rare skin-t adnak érte így tutira a destroy...

[ Szerkesztve ]

(#32517) omfgk


omfgk
addikt

Na persze hiába számítanak járműnek a feljebb említett dolgok ha 3 napon keresztül kb mindenki ezeket fogja vadászni. Nem lesz életbiztosítás Light tankkal jönni-menni:D

(#32518) Gery9112 válasza omfgk (#32514) üzenetére


Gery9112
őstag

100 járműhöz 3 nap? gratulálok. :((( Egyszer csinálhatnának, olyan küldetéseket is, amiket nem azoknak találtak ki, akik 0-24 játszanak.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#32519) blue01song


blue01song
aktív tag

lupkow pass-on minden második ember sniper, jól látom ?! mozdulni nem lehet

(#32520) Németh Péter válasza blue01song (#32519) üzenetére

Jól látod. Próbáld Galíciát, ott még több van!

(#32521) blue01song válasza Németh Péter (#32520) üzenetére


blue01song
aktív tag

az már volt, az még roszabb,sehol semmi fedezék. itt legalább vannak fák. bár nem tudom hogy szed le a medic a pálya másik végéről alap fegyóval ,de sebaj :W

tudjátok mit adhatna még a dice? balance dlc pack. balanc-os lenne ezentúl minden meccs,csak vedd meg ,vedd meg, költs rá!!!!

[ Szerkesztve ]

(#32522) Németh Péter válasza blue01song (#32521) üzenetére

Ha nincs csalás a dologban, akkor általában az a magyarázat, hogy többen is eltaláltak.

(#32523) giornalista válasza Németh Péter (#32488) üzenetére


giornalista
senior tag

Operationsben egyébként is csak támadónak éri meg lenni.

a védőmunka unalmas. ha átrohannak a támadók, nem szórakoztató, ha meg jól védekeztek, nem történik semmi.

ja, de, újrázásra jön a behemoth és átrohannak a támadók, nem szórakoztató.

konkrétan jobban szeretek támadóként kikapni, mint védőként nyerni Operationsben. nem is szoktam védőként játszani, amint lehet, switchelek a támadókhoz, vagy kilépek a szeróról :(

(#32524) scabi78


scabi78
senior tag

Sziasztok, lecseréltem az r9 380 2G-t egy gigabyte gtx 970 windforce 3x-ra és a Bf1 homályos, „pixelesebb”, életlen az amd kártyához képest, ez normális?

Tiszta Windows, rendes ház!

(#32525) omfgk válasza giornalista (#32523) üzenetére


omfgk
addikt

Operationsben. nem is szoktam védőként játszani, amint lehet, switchelek a támadókhoz, vagy kilépek a szeróról :(

Nem éppen a legjobb hozzáállás. Azért tudsz támadni Operations-ben mert mondjuk én védekezek. A támadók teszik unalmassá a játékot. Imádom amikor 10-12 scout (ebből 8-10 haszontalan) kempel a kezdőjükön anélkül ,hogy megfordulna a fejükben ,hogy kéne menni előre.

Sok mapon amúgyis a támadók előnnyel indulnak.
Operation 1. mapoknál pl : Véget ér az előző Operation, maradnak a szerveren mondjuk 30-35-en. Kialakul egy 16v16 ebből 25% afk vagy a kezdőképernyőt cseszteti. Marad egy 12v12, de ugyanazzal a járműmennyiséggel mintha 32v32 lenne. Ballroom-on lehetetlen a tankokat így megállítani. Mire megtelik a szerver addigra a 2. vagy 3. szektor-ban vannak sokszor már a támadók.

[ Szerkesztve ]

(#32526) Németh Péter válasza giornalista (#32523) üzenetére

Nekem nincs a védekezéssel problémám, pláne úgy, hogy sokszor vissza kell foglalni a pontokat. Ha csak egy pont van, akkor ez persze nem játszik. Ami nekem nem tetszik, azok a repülők ebben a módban. Sokszor mintha összekacsintanának a pilóták és nem egymást lövik, hanem csak farmolják a gyalogságot.

[ Szerkesztve ]

(#32527) SyMbioTe válasza blue01song (#32519) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Menj Sniperfree szerverre.
Múltkor találtam egyet, áldás az a szeró :DDD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#32528) scabi78 válasza scabi78 (#32524) üzenetére


scabi78
senior tag

Találtam egy konfigot amit még az r9 380-hoz szedtem le, azt most letöröltem, de lehet, hogy azért csúnya most az nvidia-val a kép az amd-hez képest, mert a konfigféle beállítás megmaradt, hiába töröltem ki?

Tiszta Windows, rendes ház!

(#32529) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Holiday mission 2

Dec. 8-11
Robbants fel 100 jarművet és kapsz 1 Gold Desert Tank skint.

Dec. 12-14
Szerezz 50.000 pontot CQ-n és kapsz 1 Superior Battlepack-et.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#32530) voodoo98 válasza omfgk (#32514) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Na ez nem szar! Kb. lehetetlen! :D
Még jó, hogy meg van skin! :C
Amikor "bugos" volt a super rare skin osztás, akkor behúztam ezt is az M1911 The Care Package mellé.

(#32523) giornalista
Hasonlót érzek én is! De ha mission van és kell(ene) a sok pont, akkor érdemes védekezni. Többször nyernek a védekezők, sőt vannak mapok, ahol az első sectort sem tudják elfoglalni sokszor(Ballroom).

Egyébként eléggé megszerettem az operation-t, a kedvenc módom mostanában. Ez köszönhető az Operation Campaign-nak.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#32531) zzola válasza IntelKiller7 (#32529) üzenetére


zzola
félisten

Ez elég LOL. De legalább kihívás az egyik része...

(#32532) feco70 válasza zzola (#32531) üzenetére


feco70
senior tag

Milyóta megvan, csak Operations játszok. Szerintem a legjobb.

(#32533) voodoo98 válasza feco70 (#32532) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Egy bajom van csak vele, (ami nem baj, hanem tulajdonság), hogy nagyon hosszúak. Nem mindig van annyi időm rá egyben.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#32534) Źşë' válasza IntelKiller7 (#32529) üzenetére


Źşë'
addikt

ha lenne bennük némi tisztesség akkor nem megszopatnák ezekkel az őrült cselendzsekkel a népet, hanem egyszerűbb módon odaadnák... nyilvánvalóan nem fog mindenkinek meglenni ez a 100 vehicle destroy, pl nekem sem, mert elmennek a csába hogy még mindig itt tartunk hogy el kell az ember kedvét venni, és nem úgy játszhat ahogy akar

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#32535) voodoo98 válasza Źşë' (#32534) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Azt gondolom, hogy ez egy nagyon ritka cucc, ami nem kell a játékélményhez. Csak egy skin. Kb. annyit ér, mint a dog tag-ek. Ennek pont az a lényege, h ne legyen meg mindenkinek. De a lehetőség adott! (Bár én is azt gondolom, hogy ez a legnezehebb challenge eddig!)
Ellenben pl.: a fegyvereknél vagy BP-eknél pont az a lényeg, h kis erőfeszítéssel, de lehetőleg mindenki megszerezhesse.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#32536) Źşë' válasza voodoo98 (#32535) üzenetére


Źşë'
addikt

annak viszont örülök hogy nem érzek semmi késztetést hogy megszerezzek bármi nemű dogtaget meg skint bf1 alá, vért izzadnék sztem sokszor meg egy csomót idegeskednék nem is beszélve a nemkevés beleölt időről
a heti feladatokat csinálgattam, de egyszerűen azt is nonszensznek tartottam hogy mindig ugyan az, meg hát azok sem 5perces mutatványok - jó van egyszerűbb is de h ezekkel kell szarakodni egy objektív orientált játékban...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#32537) omfgk válasza voodoo98 (#32530) üzenetére


omfgk
addikt

Azért annak a csapatnak gratulálni tudok aki az első szektort se tudja bevenni.
Léghajóval illene hogy sikerüljön a 2. próbálkozásnál főleg ,hogy ekkor még nincsen AA.

Mondjuk akkor lehetséges ,hogy tényleg nem sikerül bevenni már az elsőt, ha érvényesül a BF főszabálya : Mindig a leghülyébb vezeti a léghajót, vonatot, hajót...

Én is megkedveltem az Operationt. Bár a fentebb írt kezdeti balance probléma néha elcseszi elég gyorsan. Volga Rivernél is többször megesett hasonló.

Galicia viszont undorító volt.

[ Szerkesztve ]

(#32538) blue01song válasza SyMbioTe (#32527) üzenetére


blue01song
aktív tag

jó,kicsit felment a pumpa tegnap, full telitalálattal hátba,fejbe mindenhol eltalálom az ellent, de nem veszi be a lövéseket. ez már szinte megszokott a battlefield-be (sajnos), de azt nem értem, hogy egyik nap listaelső vagyok,másik nap el se találok senkit,bármilyen classal megyek. másnál van ilyen ?

(#32539) feco70 válasza omfgk (#32537) üzenetére


feco70
senior tag

Igen, idegesítő a balance, de birom mikor megfordul a mecs menete, és visítanak mint a malac

(#32540) voodoo98 válasza Źşë' (#32536) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Nekem "véletlen" meg lett, szerintem bug miatt pár hete. De ha nem lenne meg ennek akkor sem ugranék neki! Ez RAGE kategória, főleg úgy h kevés a jármű, amikre most még többen fognak rámenni!

(#32537) omfgk
Ballroom-on van egy "bug"-szerű megoldás. AA ugye alapvetően nincs, de ha kiszaladsz a nagy épületnél lévő AA-khoz, akkor elvileg 10mp után dezertlálás miatt meg kéne halnod, de ha eléred az AA-t, akkor mindig újraindul a számláló! :D
Figyeltem is felülről, hogy a szürke zónából, hogy a fenébe bírják lőni a hajót. Aztán kipróbáltam én is, működik.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#32541) omfgk válasza voodoo98 (#32540) üzenetére


omfgk
addikt

Még mindig jobb mint amikor Monte Grappa-n a lezuhanó léghajó átesik a textúrákon és megöl mindenkit az amúgy bevehetetlen bunkerban :D

(#32542) mcmike válasza Németh Péter (#32522) üzenetére


mcmike
őstag

Nem feltétlenül...én pl simán szedek le snipereket ha medic vagyok (ha van egy kis szerencsém) fejesekkel, méghozzá Selbstladler 1906 Factory-val. Egy lövéssel. Nyilván nem mindíg jön be, tegnap háromszor is sikerült Supply Drop szerveren. Pedig nem volt közel hozzám egyik sem... ;)

Hihetetlen tud lenni ez a fegyó, sima Iron Sight-tal... :))

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#32543) voodoo98 válasza omfgk (#32541) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

:C :C :U

(#32542) mcmike
Amikor a 300killes challenget csináltam vele a végére már kezdtem belejönni, pedig előtte utáltam. :K

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#32544) zzola válasza feco70 (#32532) üzenetére


zzola
félisten

Minap volt az 50k-s pontszerzési kihívás, akkor kezdtem el komolyabban foglalkozni ezzel a játékmóddal és nekem is tetszik!

(#32545) voodoo98 válasza zzola (#32544) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Most Conquest 50k-s holiday mission van:
Get a total of 50,000 score in Conquest between Dec. 12-14 to get a Superior BP

Official Calendar between Nov. 30 and Dec 31.

- Mondays & Thursdays: 250 Scraps by logging in to #BF1.
- Tuesdays: Holiday Battlepack Mission (Superior BP).
- Fridays: Unlock Special Rewards.
- Saturdays & Sundays: 2XP.
- Sundays: Squad XP Boost.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#32546) IntelKiller7 válasza Źşë' (#32536) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Én a Bayonette charge-al voltam így a napokban... Párszor volt, hogy azt hitte beledobom a kontrollert a TV-be. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#32547) blue01song


blue01song
aktív tag

Én a hellriegel defensive-t szeretném összehozni. a 300 kill megvan hozzá, de a 25 kill AT mines-al lövésem sincs hogyan lesz meg. tudnátok tippeket adni? amúgy az AT=anti tank ugye? csak azért mert néhol kiírja a játék, néha rövidíti.

(#32548) Németh Péter válasza blue01song (#32547) üzenetére

Figyeled a tankok mozgását és az útjukba leraksz pár aknát. Kell hozzá szerencse is. A 11-ei frissítés előtt, még lerakhatod a spawn pontba is.

(#32549) blue01song válasza Németh Péter (#32548) üzenetére


blue01song
aktív tag

de mire odaérek, már tiszta hepe hupás a föld,szóval előttem már robbantottak páran. oda pedig újra hülye lesz bevezetni a sofőr.
nem lehet máshogyan feloldani a fegyót ? :)

[ Szerkesztve ]

(#32550) Németh Péter válasza blue01song (#32549) üzenetére

Simán belemennek mindenbe. Nem kell túlgondolni. Megtippeled merről jöhetnek, oda lerakod és elfelejted a dolgot. Max. azt kell figyelni, hogyha más miatt felrobban, akkor rakj le újat.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.