Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32051) dinersgala


dinersgala
tag

helo , black friday premium pass akció várható?:R

(#32052) SyMbioTe válasza dinersgala (#32051) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Jelenleg 15 euróba kerül a pass :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#32053) Pubszon válasza SyMbioTe (#32052) üzenetére


Pubszon
veterán

PC-hez?
Hol? :Y

MOD: Látom, originen.

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#32054) SyMbioTe válasza Pubszon (#32053) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Originen, előbb is írták már, én is onnan tudom :D
[link]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#32055) hackeeeee válasza warcat (#32046) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah Én is nézegetem a premium pass-t, ennyit lehet adok érte. :)

Megy a játék. :)

Véleményem szubjektív...

(#32056) warcat


warcat
veterán

Amúgy mivel 1.5 eurót levesz az árból,akár egy Origin Access előfizetést is be lehet dobni, 3.99€/hó, csak mondjátok is le azonnal,a lejártáig élni fog, egy rakás játékot ki lehet tolni addig, pl katasztrófaturizmus Battlefront 2-ben 10 órán át :))

EA: It's in the crate!

(#32057) anubis6 válasza Pro!Petya (#32049) üzenetére


anubis6
aktív tag

Jah, ezt írtam én is :U , de mindig vissza akar lépni, úgyhogy ne hagyjátok neki ;) (alt+enter után is..)
Gondolom neked is frissítést váltott, azért volt jó borderlessben..

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#32058) Németh Péter válasza voodoo98 (#32045) üzenetére

Erről nem is hallottam. Ez új effect, vagy egy meglévőt lehet kikapcsolni vele?

(#32059) AAntii válasza Lavar (#32048) üzenetére


AAntii
őstag

Quick meccsel szoktunk menni általában (kivéve mióta a holland szerverek nem mennek telekomos nettel normálisan), al maps-szal, elég gyakran dob dlc-s pályát és a létszámra sem lehet panasz. Ha csak dlc-s szervereken szeretnél játszani, ott lehet kevesebben vannak, vagy nehezebben talál.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#32060) IntelKiller7 válasza Lavar (#32048) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Ez mindegyik résznél így volt sajnos. Kiv a BF3, ott B2K-n elég sokan játszottak, persze az előrendelői DLC is volt szóval több játékost értek el alapból.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#32061) bul07


bul07
nagyúr

Csábító ez a 15€
De....

Játékosszám a béka segge alatt van DLC pályákon alig van játékos
Persze most pár napig hétig lesz egy kis növekedés de aztán annyi
5000Ft-ot meg csak a fegyverekért kiadni hát

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#32062) Land


Land
veterán

Premium Pass=minden eddigi DLC+a jövőbeli megjelenő DLC-k ingyen?
Tehát nekem nincs orosz DLC, mely 10 euro lenne, 15 euroért a Pass azt tartalmazza + ami később megjelenik automatikusan megkapom?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#32063) warcat válasza Land (#32062) üzenetére


warcat
veterán

Igen,valamint 2 héttel korábban férsz hozzá az épp megjelenő dlc-hez,minden hónap elején kapsz egy 900 scrapes ládát,ez visszamenőleg is jár.

Sorbanállás esetén ha teli a szerver, a premiusoknak prioritás van,de mivel mindig quick matchet tolok, sok értelme nem volt nálam.

És igen,már a fegyverek miatt is megéri ennyiért, ha nem hetente egyszer logolsz be,supportnál Parabellum,medicnél Fedorov,RSC, assaultnál 1900 Factory nagy kedvencek.

EA: It's in the crate!

(#32064) FollowTheORI válasza bul07 (#32061) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen... pontosan ezért bosszantó ugyan, de érdemes lenyelni a békát azoknak akik teljes áron vagy közel teljes áron vették... legalább több játékos lesz, remélhetőleg... bár az a baj emellett amúgy, hogy néha ez is hiába, hisz aki már "feladta" a játékot az ezért nem fog visszatérni, főleg tartósan nem.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#32065) dinersgala válasza SyMbioTe (#32052) üzenetére


dinersgala
tag

Ezt nem irtam de ps4 hez :R

(#32066) mcmike válasza SyMbioTe (#32054) üzenetére


mcmike
őstag

Én is tegnap láttam a játékba belépve hogy most 70% diszkó van a Prémium Pass-on Black Friday miatt. Ennyiért már nagyon gondolkodom rajta, mert csa az alap van meg. Tényleg nagyon kevés / kicsi a jelenlét a prémium map-eken? Bár mondjuk a fegyók miatt is érdemes lenne... :U

Az esetek 90%-ában ha Medic öl meg, akkor az Fedorov-al teszi...már csak ezért érdemes lehet megvenni...ha ennyire best killer weapon (~ best seller :D )

Meddig tarthat vajon? Mert hivatalosan Black Friday az most péntek...

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#32067) sixpak


sixpak
nagyúr

Mindenki vegye a premiumot....talán akkor tudok játszani a dlc-s mapokon.... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#32068) zzola válasza sixpak (#32067) üzenetére


zzola
félisten

:DDD

(#32069) dinersgala


dinersgala
tag

Megvettem a premium passt es a palyakat tudom is hasznalni de se battlepackokat nem kaptam es a fegyvereket sem tudom feloldani
Mit kell beallitani?:R

(#32070) Gery9112 válasza dinersgala (#32069) üzenetére


Gery9112
őstag

A battlepackokat nem tudom de a fegyverekhez kihívásokat kell teljesíteni, hogy használni tudd őket. Nem tudod használni egyből mint a Battlefield 4 esetében.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#32071) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Nagyon jó, színezett kép, lehet nem eredeti, de simán lehet az (a bőrre a mustárgáz volt veszélyes, más csak belélegezve, mert sokat azt írják nincs rajta kesztyű)

[link]

(#32072) nova001


nova001
senior tag

sziasztok

folyamatosan server disconnect kidob a játék....igy

valami ötlet, tipp esetleg ?
igen UPC-m van :F

(#32073) zzola válasza nova001 (#32072) üzenetére


zzola
félisten

UPC? Ez ilyen, de manapság nem UPC userek is szívnak...

(#32074) bul07 válasza Gery9112 (#32070) üzenetére


bul07
nagyúr

Na meg ez is
Nem elég kicsengetni a sok lóvét de még mindenfajta baromságot is meg kell csinálni egy fegyverért

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#32075) Németh Péter válasza nova001 (#32072) üzenetére

Ezt mindenki kapja, de még a Battlefront II-ben is. Én javasoltam a redditen, hogy adjanak már egy rejoin gombot, ha már megoldani nem tudják ezt a problémát.

(#32077) M@rdel válasza nova001 (#32072) üzenetére


M@rdel
őstag

Majd pont a szervereken nem spórol az EA! ;]

(#32078) nova001 válasza M@rdel (#32077) üzenetére


nova001
senior tag

haveromnak 1 szer volt 1 év alatt a upcvel bár neki a legnagyobb internet csomagja van, nem tudom ez számit e

(#32079) M@rdel válasza nova001 (#32078) üzenetére


M@rdel
őstag

A játék nem igényel több száz Mbit -s net csodákat, az alacsony ping sokkal többet számít.

De én inkább arra gondoltam, hogy valami "low budget" szerver szolgáltatóval szerződhetek erre a játékra, hogy jobban csilingeljen a kassza! ;] Állandóan dobja a server ikont játék közben, és nagyon ritkán teljesen lag mentes a játék.

(#32080) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

Infók:

- Turning Tides Dec. 11!
- Frontlines Suez on Nov. 27
- The “Fall of Empires” Operation Campaign Nov. 22 Dec. 6 között, mindenkinek

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#32081) adly77


adly77
tag

Nem tudom srácok lehet mázlista vagyok de nekem semmi gondom a játékkal.pár hete volt pár nap mikor kicsit magasak voltak a pingek de sem előtte sem utánna nem volt gond

(#32082) Marmonkanna


Marmonkanna
tag

úgy tűnik megoldották a problémát, most így csúcsidőben is jó a pingem mindkét játékban.

(#32083) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Amiensen szorakoztam ma medal miatt a Putilovval. Tovabbra sem ertem miert lenne jobb mint egy LT vagy Arty truck de poen. Ha megszokod a tolatva kozlekedest egesz jo a lovege.

(#32084) LeRoy18


LeRoy18
aktív tag

Tannenberg, vki?
lol, hülye kérdés, ugyanazok az unalmas arcok
ahol star wars ihlette krikett utoket reklámoznak, mindenki vágja, mirol van szo
ja, tudom, népi kérdés, han solo lézerfegyvere

ma is tanultam valamit? mire szogált az 1.vh alatt a bocik végbele?

[ Szerkesztve ]

(#32085) zzola válasza LeRoy18 (#32084) üzenetére


zzola
félisten

Ez már nagyon perverz. xD.

(#32086) LeRoy18 válasza zzola (#32085) üzenetére


LeRoy18
aktív tag

nem kulönösebben, kifutyulik a kinos részeket
avagy bélsár, mondja a német vezérizgató manapság az uzemében

[ Szerkesztve ]

(#32087) voodoo98 válasza LeRoy18 (#32084) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Én játszok elvétve a Tannenberg-gel, de nagyon optimalizálatlan! 40-50% gpu usage-om van, másik is panaszkodnak kisebb kártyákkal!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#32088) Nemo1001


Nemo1001
aktív tag

van valakinek problémája az origin login-nal? mert nekem azt irja ki offline mode :(

(#32089) mcmike


mcmike
őstag

Sziasztok,

Tegnapelőtt hoztam létre a user.cfg file-t a BF1-hez amiben felhasználtam a fórumos hozzászólásokat és publikus videó és egyéb helyen fellelhető anyagokat is. Igazából csak a szokásos dolgok vannak benne, thread optimalizálás, FPS draw, egy két advanced video option, meg max frame rate limit 120-on. :K

Nem tudom hogy csak placebo effekt, vagy valami teljesen máshoz van-e köze, de azóta lényegesen jobb a K/D-m, és többször jövök ki győztesen 1v1-es helyzetekből... legalábbis így érzem, és a scoreboard is ezt támasztja alá...vagy csak sikerült jó szervereket kifognom. De lehet hogy a Telekomnak is van köze hozzá... :))

UI: jelenlegi konfigommal (adataimnál) és aktuális video beállításokkal stabilan megvan a 120FPS (tehát a max ami most engedélyezett). Soha nem láttam beesni (vagy akkor éppen nem figyeltem). 32-es Frontline map-okon...

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#32090) oriic válasza voodoo98 (#32080) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1 infó:

Decemberben csak két pálya jön (Cape Helles, Achi Baba), januárban kapjuk meg a másik 2-t (Zeebrugge, Heligoland)

Live-Die-Respawn

(#32091) Gery9112 válasza oriic (#32090) üzenetére


Gery9112
őstag

Szépen feldarabolták a DLC-t.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#32092) Sanyi.il válasza mcmike (#32089) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

pü! :))

(#32093) oriic válasza Gery9112 (#32091) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Emlékeim szerint ez eredetileg is két részletben jött volna nem? (Novemberben-decemberben)

Live-Die-Respawn

(#32094) Źşë' válasza mcmike (#32089) üzenetére


Źşë'
addikt

miket állítottál be ha szabad kérdeznem? :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#32095) Land


Land
veterán

A 15 euros Premium Pass akció meddig lesz? Meddig agyalhatok rajta? :D

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#32096) zzola válasza Land (#32095) üzenetére


zzola
félisten

Ilyen olcsó nem szokott lenni, szerintem csapj le rá mihamarabb...

(#32097) FollowTheORI válasza Land (#32095) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jövő ilyenkor lehet ingyen hozzád vágják majd, de ha most akarsz vele játszani (meg amíg van játékos is rá) akkor vedd meg most. Ez jó ajánlat... mi 2-3x ennyiért vettük. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#32098) mcmike válasza Źşë' (#32094) üzenetére


mcmike
őstag

Estefelé amint hazaértem és eljutok a gépemig, megosztom a beállításokat. ;)

UI: Ezen a premium pass / Black Friday akción (-70%) elég erősen gondolkodom én is... :DDD

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#32099) Gery9112 válasza oriic (#32093) üzenetére


Gery9112
őstag

De két részben jön, December-Január, én néztem be. :R

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#32100) zuzo28 válasza F e Z o (#31965) üzenetére


zuzo28
tag

Köszönöm a válaszokat!

I7 7700 lett végül. Remélem este be tudok számolni a POZITÍV tapasztaltokról :C :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.