Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2951) Xeryus9 válasza eketomy (#2950) üzenetére


Xeryus9
csendes tag

készülékben nem lehet álítani...sys.txt is jó volt...csak az adapteres memóriakártyát nem akarta megenni, mostmár jó (kicseréltem egy másikéra, az kétgombos....annak jó az adapteres is)

Xeryus9

(#2952) eketomy válasza Xeryus9 (#2951) üzenetére


eketomy
senior tag

:R

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2953) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Navigációs PNA vásárlásán gondolkozom, térkép, szoftver nélkül (gyalogos+autós navigációra kellene, MO+EU), a navin felül semmilyen egyéb funkció nem kell bele.

Mi lenne a legolcsóbb alternatíva? Akár használtban is.

MOD
Irvkhf 5230-ra nincs gyári Ovi Maps? Telefonos navigációra szerintem az nagyon jópofa.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#2954) alencsi


alencsi
csendes tag

Sziasztok, egy kis segítséget szeretnék kérni. Nemrég vettem egy Wayteq x950.HD térkép van de útvonal utasításokkal ellátott alkalmazás és hangvezérlés nincs
Felmentem a sygic oldalára, hátha le tudok tölteni valamit, még
accountot is csináltam, de pl ha belépek és csatlakoztatom nem ismeri
fel a készüléket.

köszi előre is

(#2955) eketomy válasza kutga (#2953) üzenetére


eketomy
senior tag

Sztem a garancia támogatás miatt én WAYTEQ-et javaslok, mondjuk wayteq x850 -et, azt már 18.000Ft-ért lehet kapni, teljesen alap készülék (szal nincs benne bluetooth meg HD kijelző, + egyéb extra) de a navigálásra teljesen tökéletes nekem is egy ilyenem van.

A másik az a NAVON terméke, árban hasonló a wayteq-hez, de én úgy hallottam elég körülményes a garanciáztatása, szal ezt ezért kevésbé ajánlom.

Használtan is tudsz kapni wayteq készüléket bárhol a neten, de sztem minimum x820-as kategóriát vegyél, régebbi szériát nem érdemes. (használtban lehet kapni már 10-14ezer ft is akár)

[ Szerkesztve ]

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2956) eketomy válasza alencsi (#2954) üzenetére


eketomy
senior tag

Tegyél fel iGO8 vagy Primo-t, szvsz, a legjobb navigációs szoftver, és gond nélkül megy a hangnavigálás meg minden!
A wayteq készülékeken simán megy! :)

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2957) T 1000


T 1000
aktív tag

Sziasztok!

E-Bay-en rendeltem egy 7"-os PNa-t, Bp.-en hol tudok hozzá olcsón fóliát, tokot venni?

Köszi: Tamás

(#2958) convers2


convers2
csendes tag

Sziasztok!!
Wince img és cks file becker traffic assist 7934-hez kellene mert nincs meg a gyari katya honnan lehet letolteni vagy mit lehet tenni? kellene egy kis Help!!!!

(#2959) kjimmy93


kjimmy93
csendes tag

üdv mindenki!

GPS vásárlás előtt állok,és érdekelne mit javasoltok. egy középkategóriás (30-50ezer ft körüli), teljes Európa térképes kis ketyere érdekelne. Bluetooth,egyéb extrák természetesen nem hátrán. Szép kép, egyszerű kezelés( szülőknek lesz) nagy kijelző előnyben!

Köszönöm a segítségetek! :)

Jimmy

(#2960) eketomy válasza kjimmy93 (#2959) üzenetére


eketomy
senior tag

Esetleg egy ilyen?

Van szervíz háttere, ha netán elromlana, HD kijelző (nagy), bluetooth, fm transzmitter, 4GB saját memória!
Szoftver nélkül árulják, de olyan navigációt raksz rá ha megvetted amilyet szeretnél, sőt a legtöbb helyen ajándékba felszoktak rá rakni teljes európát (pl. euronics-nál már láttam ilyet)
Jah, ráadásul nem is túl drága!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2961) gipsztigris válasza kjimmy93 (#2959) üzenetére


gipsztigris
addikt

Most verhetetlen áron kínálják a CNS készülékeket ITT.

Túl azon, hogy jó képességekkel bírnak, még két év !!!! garancia is van rájuk, valamint olyan support ami hazai viszonylatban egyedülálló.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#2962) kjimmy93


kjimmy93
csendes tag

köszönöm.!!! :))

Jimmy

(#2963) eketomy válasza gipsztigris (#2961) üzenetére


eketomy
senior tag

Ezt a terméket nem is ismertem! El is mentem, nagyon jónak néz ki és olcsóbbak is mint a wayteq! Kezelhetősége ill. megbízhatóság, meghibásodás arányról tudsz mondani valamit?

Lehet beruházok én is majd egybe! :)

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2964) gipsztigris válasza eketomy (#2963) üzenetére


gipsztigris
addikt

Csak addig ruházz be, amíg ezen az áron adják! :-) Mert az eredeti árak jóval kövérebbek.

Kezelhetősége teljesen rendben van, meghibásodási arányról nem tudok beszélni, mert egyrészt ezeket az adatokat nem publikálja senki sem, másrészt pedig nem az a lényeg, hogy százból vagy ezerből mennyi hibásodik, hanem az, hogy milyen a szervizháttér és a forgalmazó mennyire igyekszik megoldani a problémát. És itt a forgalmazónak csupa ötös jár a supportért.....szerintem.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#2965) eketomy válasza gipsztigris (#2964) üzenetére


eketomy
senior tag

Értem, szal akkor ez most valami akciós termék! :D (én kis naív azt hittem, hogy ezek alapból ilyen olcsók)
Na de ha lesz rá keret beruházok egyre! Thx az infót! :R

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2966) zsola20


zsola20
csendes tag

Sziasztok!Tudna nekem valaki abban segíteni hogy Mio Moov M400-ra hogy tudok feltelepíteni olyan navigációt amiben választható teherautó is?A visual már ráraktam és eddig Igo Primoval próbálkoztam de nem akar összejönni.Valaki estleg ott van ebben a témában?

(#2967) Pityke78


Pityke78
őstag

Srácok, tudtok abban segíteni, hogy iGO My way androidos programnál (Samsung Galaxy S2) hol lehet GPS koordináta alapján megadni célt. Vagy ezzel nem lehetne, mert én sehol sem találom. :(

Köszi

(#2968) maxika2004


maxika2004
őstag

Sziasztok !

kb 2 éve vettem a kis Garmin nüvi 205 -t,
szeretnék térképet frissiteni rajt mert már elég régi, és nagyon sok uj ut nincs rajt !

Lécci segitsetek hogy is kell !

(#2969) kjimmy93


kjimmy93
csendes tag

Üdv midnenki. most rendeltem egy CNS Globe HDnet készüléket, térkép nélkül. valaki egy gyorstalpalóval megszánna,hogy hogyan lehet rá térképet tenni, milyen szoftverrel érdemes,melyik a "legjobb", ha van ilyen,vagy hogy is megy ez.. tehát segítenétek "szó szerint" elindulni? :)
örök hála! :R :R

Jimmy

(#2970) eketomy válasza kjimmy93 (#2969) üzenetére


eketomy
senior tag

PM-ben segítek ha gondolod!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2971) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Garmin GPS frissítésben jártas valaki?

(#2972) #95590400


#95590400
törölt tag

navon 480 usb luka hibás lett. nem töltött, mivel természetesen a hiba jelentkezésekor egy éves bőven elmúlt, valami szerviz ugyan megcsinálta, h legalább tölteni lehessen, de sajnos elérni nem lehet háttértárnak. szorgalmasan frissítettem még tavaly ősszel is azzal a szutyok progijukkal, de ennek ellenére most konstatáltam, 2010. 3. havi térkép van fent. köszönöm navngo, vagy most épp mi is a nevetek.
mivel a menüben nyoma sincs, h az sd kártyáról lehessen futtatni bármit, így az a kérdésem az, miként lehetne, ha meg lehet egyáltalán oldani, h sd kártyáról elfusson egy naviprogram?
rom -ot lehet cserélni egyáltalán így, sd kártyáról, vagy ez is felejtős?
nagyon örülök neki, ha lett egy pár éven belül hasznavehetetlen eszközöm. bár annyi út gyanítom, mostanában nem épül majd.

(#2973) eketomy válasza #95590400 (#2972) üzenetére


eketomy
senior tag

elméletileg meg lehet oldani, hogy külső microSD-ről fusson a navigációs szoftver, milyen van most fent mit használsz? elméletileg át kell csak tenni a mostani progit a microSD-re és utána egy bejegyzést módosítani a sys.txt-ben, és már működik is, persze tudni kellene hogy mi van most rajta, mert én inkább igo-ban vagyok jártasabb.

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2974) #95590400 válasza eketomy (#2973) üzenetére


#95590400
törölt tag

igo van rajta. de az a gond, h a csatlakozó hibájából a gépről már nem férek hozzá, sem progival, sem háttértárként. és semmilyen file kezelőt nem látok ezen a lebutított navon-os felületen, h ott másoljam át. módosítani semmit nem tudok, szóval sztem innentől végérvényesen bukta a dolog. annyi tanulság van, h monnyuk többet soha nem veszek ehhez a céghez köthető, korlátozott pna vackokat.
olyat láttam eddig, h meg lehet adni a menüben, honnan és mit futtasson navigáció címszó alatt. akkor is, ha gyárilag feltelepített navi van fent. na, ebben ilyen nincs, nem is volt.

[ Szerkesztve ]

(#2975) eketomy válasza #95590400 (#2974) üzenetére


eketomy
senior tag

Jaa, értem szal a csatija romlott el! De akkor hogyan használod pl a szivargyújtós töltőt hozzá? mert elméletileg u.azon a csatin tölti!

bluetooth nincsa készüléken? azzal lehetne még kapcsolatot létesíteni a pc ill. a ketyere között!

"olyat láttam eddig, h meg lehet adni a menüben, honnan és mit futtasson navigáció címszó alatt. akkor is, ha gyárilag feltelepített navi van fent. na, ebben ilyen nincs, nem is volt."

igen, elméletileg ilyen funkció kell hogy legyen a készülékekben (wayteq-ekben legalábbis van) ez gyógyír lenne minden problémádra

vagy ha a készüléken lenne valami file kezelő akkor úgy le lehetne törölni a készülék belső memóriáján lévő iGO-t akkor utána már meg lehetne oldani, hogy memkártyáról fusson anélkül, hogy csatlakoztatnád a kábellel a ketyerédet!

vagy windows felületen keresztül ki tudod törölni, ha elő tudod hozni akkor onnan már le lehet törölni! (wayteq készülékeknél van erre megoldás hogy be lehessen lépni a windows felületre, sztem ennél is meg lehetne oldani valahogy)

szal sztem nem reménytelen a helyzet, meg lehetne csinálni 60-70% esély van rá sztem, azt ki tudja :D

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2976) #95590400 válasza eketomy (#2975) üzenetére


#95590400
törölt tag

tölteni tölti, usbről is, meg szivarról is. csak épp adat már nem megy át rajta. az első hibát lehet a szervizzel követtem el... :DDD blútút sajna nincs.
ez így halott ügy, ha nem férek hozzá gépről, az adatot meg kezelni nem tudom. esetleg tehetk rá másik rom-ot, de az igen kétesélyes, és kérdés azon az állítólagos rom-on, amit találtam (pl. mp3-t is játszik) meg tudom-e oldani...
legfeljebb felkeresek még egy szervizet, legombolnak rólam megint 5k-t és működni fog... :O na, inkább ott szexuáljon vele a teremtője... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2977) eketomy válasza #95590400 (#2976) üzenetére


eketomy
senior tag

Hmmm, de a ROM frissítéshez is kell adatkábel vagy nem?

Sztem megoldható, ha Pécsen jársz hozd el hozzám egy próbát megkisérelnék a készülékkel :)

Egyébként meg windows-os felületre be lehetne lépni és azon van fájlkezelő amivel le lehet törölni a belső memóriát ha meg le van törölve akkor nem fog bezavarni az iGO, így már a külső micoSD-re lehetne tenni újat! :)

Na de te tudod, lehet hogy egy szervíz megoldja, bár sztem csak akkor érdemes foglalkozni a dologgal ha 5k-n belül megcsinálják!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2978) Źşë'


Źşë'
addikt

lehet h már volt, régebben regisztráltam bluephanter fórumra segítség kérés céljából... erre most valami low láma telespammolja az ottani fórumtopikot és jön az értesítő email napi 100, és a poén h belépni sem tudok!! ismer valaki ott valami admint aki tud ez ügyben tenni valamit? elég idegesítő a dolog

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2979) Maquuu válasza Źşë' (#2978) üzenetére


Maquuu
tag

Sziasztok. Tudna valaki segíteni abban, hogyan lehet egy ndrive g50 gps szoftverét és térképeit frissíteni? A mostani verzió 3.3.21 (782) DI
Két napja próbálgatom, de sehogy nem akar beindulni.

(#2980) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
Wyteq 620-as Win Ce Op rendszeren milyen navigációk futnak el? Az IGO-val már tele van a ***. Valami jó kis program kellene aminek napra készebb a térképe.

(#2981) Balinov


Balinov
félisten

udv, adott egy Navigon 2310-es PNA, 2009/Q2 terkepekkel es egy microSD slot-tal (amit nem igazan ertek, minek tettek ra).

Mukodhet-e az, hogy adott orszag friss terkepet egy microSD-re ramasolom, es a PNA azutan az adott terkepet nem a belso memoriaban tanyazo, 3 eves map-bol,hanem az sd-n levorol tolti be?

Koszi
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2982) eketomy válasza csongi (#2980) üzenetére


eketomy
senior tag

Hááát, iGO sztem szoftver ügyileg a legjobb, bár a térkép frissítések tényleg nem a legnaprakészebbek!
Próbáld meg a Sygic-et! bár nem tudom, hogy mennyivel naprakészebb a térképe de ez is Win CE alapú!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2983) eketomy válasza Balinov (#2981) üzenetére


eketomy
senior tag

Működni működhet, de tudni kellene hogy milyen progi van azon a Navigon kügyün, ill. törölni kell a belső memóriáról a térképet vagy átnevezni, nehogy akadjon a kettő!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2984) Balinov válasza eketomy (#2983) üzenetére


Balinov
félisten

Navigon sajat szoftvere

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2985) Maquuu


Maquuu
tag

Nekem senki nem tud segíteni Ndrive g50-el kapcsolatban?

(#2986) eketomy válasza Maquuu (#2985) üzenetére


eketomy
senior tag

Háát nemtudom, ki jártas NDrive-val kapcsolatban, én iGO-t ismerem azt tudom, de csak jön valaki aki jártas -e téren csak várni kell! :)

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2987) eketomy válasza Balinov (#2984) üzenetére


eketomy
senior tag

Lehet hogy azzal is meg lehet csinálni, mert iGO-val meglehet, de én csak az igo-hoz értek navigon saját szoftveréhez nem igazán! :(

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2988) Maquuu válasza eketomy (#2986) üzenetére


Maquuu
tag

Mindegy milyen szoftver csak használni lehessen vele.
Elég lenne nekem a teleatlas 2008-as térképei, mert csak 2009-est találtam, az pedig valamiért nem kompatibilis vele.

(#2989) grabber


grabber
addikt

Hello!

Kaptam kölcsönbe egy Mando 3501 navit,hogy a nem induló navigációt csináljam meg.
Az a gond,hogy nem találok hozzá semmilyen supportot,amit találtam naviextras az nem ismerte fel a készüléket és csak win 32 bitre van :(((

Valaki tudna segíteni,hogyan lehet rá működő ig8-at telepíteni. Elméletileg legálisan jár hozzá alapból is.Hiába módosítottam bizonyos igo8 sys.txt-t akkor sem indult el.

(#2990) grabber válasza grabber (#2989) üzenetére


grabber
addikt

igo amigo-val megy már :U

(#2991) eketomy válasza grabber (#2990) üzenetére


eketomy
senior tag

Ha azzal megy akkor a sima igo-val is mennie kell! Max csak módosítani kell a sys.txt-ben pár bejegyzést vagy a készülék menüjében kell egy másik indítófájlt megadni.

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2992) grabber válasza eketomy (#2991) üzenetére


grabber
addikt

Próbáltam,de nekem nem ment sehogy.Amigo-val meg simán módosítottam ugyanazokat a dolgokat és el is indult.

(#2993) eketomy válasza grabber (#2992) üzenetére


eketomy
senior tag

Hmmm, érdekes milyen verzióval próbáltad?
Egyébként az amigo-val mi a gond? ha azzal megy akkor nem kell piszkálni azzal kell használni :)

[ Szerkesztve ]

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2994) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
Érdemes egy CNS Globe-ot venni speedshopnál 14k-ért(azt írják hogy 4GB ROM van benne, de a concorde oldalán csak 64MB-ot írnak, most akkor hogy is van ez?), vagy inkább valami komolyabb WayteQ legyen? :R

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#2995) gipsztigris válasza CHIPman (#2994) üzenetére


gipsztigris
addikt

Elég sok Globe megfordult a kezeim között, és nyugodt szívvel kijelenthetem, hogy egy abszolút megbízható kecses készülékről van szó. Erős fényerő, erős hardver. Valóban 4GB belső tárhely van benne (régebbi szériákban csak kettő) és az 500Mhz-es proci és a 128Mb RAM mindenre elég.
Ennyi pénzért ajándék!
Ha nem akarsz bele bluetooth-t, akkor tökéletes választás ez a készülék.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#2996) eketomy válasza CHIPman (#2994) üzenetére


eketomy
senior tag

Igen, sztem is érdemes, én is most gondolkodtam egy ilyen CNS vásárláson, és állítólag még a szervízháttér is nagyon jó ill. maga a készülék is nagyon egybe van!

Egyébként sztem 64MB a ROM és 4GB a belső RAM-ja, szal sztem ott valamit a weboldalon elírtak, mert ezeknek a saját belső memóriájuk már 4GB-os ill. akkor még lehet bővíteni microSD-vel is.

[ Szerkesztve ]

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2997) gipsztigris válasza eketomy (#2996) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ezt a ROM és RAM dolgot következetesen keverni szokta mindenki! :DD

Nostehát:

Belső tárhely (ROM): 4Gb
Cserélhető tárhely: MicroSD (max.16Gb-ig)
Memória (RAM): 128Mb

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#2998) CHIPman válasza gipsztigris (#2995) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Köszi. Közben úgy döntött a delikvens, hogy akkor inkább már legyen egy 5"-os. Néztem a WayteQ X850-et és a CNS Globe Silvert, nagyjából ugyanaz a kettő. Melyiket lenne érdemesebb?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#2999) gipsztigris válasza CHIPman (#2998) üzenetére


gipsztigris
addikt

Én a Silvert venném! Már csak a fém ház miatt is, valamint a két év garancia miatt is.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#3000) eketomy válasza gipsztigris (#2997) üzenetére


eketomy
senior tag

Na tök jó, én is full összekevertem a kettőt! :W
De a lényeg, hogy van belső 4GB memóriája amire akár fel lehet pakolni egy full E.U-t.

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.