Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2601) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Adott 1 neverloss N627. Frissitettem e szerint:
kicsomagolva tedd fel egy XP alatt FAT32-re formázott, minél kisebb méretű kártyára. A gép legyen feltöltve, vagy töltőre dugva. Kártya be, bekapcsolod a vasat, és magától elkezdi frissíteni a készüléket. Elfogadsz minden kérdést. A végén kártya ki és reset.

Problémám végigmegy az update és ki is irja h update 100% OK. Majd ez után megjelenik az üdvözlőképernyő de semmilyen kérdést nem tesz fel. Probáltam többször is de csak az üdvözlőképernyő jelenik meg és ennyi van.

Mi lehet a probléma? El rontottam valamit? Vagy bekakált a gép? Esetleg régebbi "driver"?

Megköszönném ha valaki valami okosat tudna mondani mert a gép nem is az enyém..

(#2602) gipsztigris válasza Zoli1222 (#2600) üzenetére


gipsztigris
addikt

Óvatosan a bal szélét a WinCE csíknak megpróbálod felfelé tolni, mintha ki akarnál nyitni egy tolóablakot. És egyszer csak kinyílik a start menü. :-)

Kb.ez az a pont, ahol meg kell nyomni felfelé .

Ha előjött a tálca, akkor a settings/ taskbar and start menü properties menüben az auto hide mellől vedd ki a pipát!

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#2603) Zoli1222 válasza gipsztigris (#2602) üzenetére


Zoli1222
őstag

Köszi szépen. Ilyesmivel próbálkoztam, de nem akart összejönni. Végül a jobb sarkát bügyürgetve sikerült. :R A navisi-s fórumon ránéznél esetleg a problémámra? :R

(#2604) Zoli1222 válasza Zoli1222 (#2603) üzenetére


Zoli1222
őstag

Közben megoldódott a problémám!

(#2605) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok. mio c310-re szeretnék feltenni igo-t de nem igazán tudom melyik lenne a megfelelő és hogyan is... valaki tudna segiteni vagy esetleg linket dobni ahonnan megtudhatnám a pontos folyamatot és megfelelő verziot? enkór van letölteni letudom...

(#2606) csuree


csuree
csendes tag

Helló
Egy mi moov 310 navigáció mennyiért lehetne eladni minden tartozékával kivéve a dobozt?
Reális árat kérnék
köszi

(#2607) Luissimo válasza csuree (#2606) üzenetére


Luissimo
veterán

10 alatt tervezzed a költségvetésed bevételi oldalát. :K
szerintem ;)

(#2608) Csöves válasza Luissimo (#2607) üzenetére


Csöves
senior tag

Sajnos nincs nagy áruk, mióta 15 körül új is van.

Aquila non captat muscas.

(#2609) csuree


csuree
csendes tag

Köszi szépen

(#2610) istvankeresz


istvankeresz
aktív tag

Hali!

Hozzám került egy DreimGO DG210 navi javításra. A tünet az, hogy már a betöltő képernyő is el van csúzsva. Tippem szerint valami más - szerintem DG120-as - navinak a rom vagy flash vagy akármiét rakták rá. Kerestem 210-hez romot, de nem nagyon találtam, csak én is a 120-asé és ezt tölthette rá az előző hozzá-nem-értőt. Gyanítom ezért van elcsúszva a kép. Javítsatok ki ha rossz úton járok, ill. ha véletlenűl még is jó felé indultam a javításban akkor megköszönnék egy 210-es rom-ot! :)

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#2611) frencsy


frencsy
csendes tag

Üdv! Ezt vettem mostanában, ha valakinek van tapasztalata azt köszönném pl ramot hol találok, vagy játékot hogy tudok futtatni?
Számító gépre dugva csak a sdkártyát látja :(!
Kösz!
Follow Me Carerra 600 BT Slxxx 6"-os gps

[ Szerkesztve ]

(#2612) Atos23


Atos23
senior tag

Sziasztok!

Legális IGO2006 frissíthető még neten/programon keresztül legálisan, vagy felejtsem el a dolgot?

A naviextras nem találja meg az eredeti kártyát semmilyen módon.

Tudom, hogy max. 2009-es térképek vannak rá, de már az is jó lenne, ha befrissülne :) Warez nem érdekel. :R

Köszi!

(#2613) DM43 válasza Atos23 (#2612) üzenetére


DM43
őstag

A 2006-os igo-t 2009 október végéig lehetett upgradelni vagy beváltani. Ezután a terméket kivonták a forgalomból, mind a támogtó webhely, mind a support megszűnt hozzá.

(#2614) Csöves válasza Atos23 (#2612) üzenetére


Csöves
senior tag

2010 elején még elérhető volt egy frissítés.
Azóta semmi.
Sajnos. :(

Aquila non captat muscas.

(#2615) Atos23 válasza Csöves (#2614) üzenetére


Atos23
senior tag

Köszi a válaszokat :R

Kár, mert gyors, egyszerű, igénytelen a vasra, ezt szerettem az összes közül a legjobban. :)

(#2616) Csöves válasza Atos23 (#2615) üzenetére


Csöves
senior tag

Én még szoktam használni, mert megszoktam az egyszerűségét.
A POI kezelése is sokkal egyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#2617) Atos23 válasza Csöves (#2616) üzenetére


Atos23
senior tag

Falvakba főúton utazva én is. Ott úgy sem változik semmi :)

[ Szerkesztve ]

(#2618) frank288


frank288
csendes tag

Sziasztok!Kérdésem a következő lenne:adott egy Blau Lucca Mp3 ami csak ennyit mutat,hogy SD Card Upgrade.Nem reagál semmire. :( Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném. :R

(#2619) edelaszlo


edelaszlo
csendes tag

Sziasztok
SegÍtségre lenne szükségem. Van egy Serioux NaviMate35S GPS-em. Keveset használtam. Most meg amikor szeretném elinditani, akkor a következőt írja ki: Fatal Application Error és alatta - Application GpsShell.exe has performed an illegal operation and will be shut down. If the problem persist, contact the program vendor.Értem amit kiír, csak hogyan lehet ezt megoldani?

(#2620) szami77


szami77
csendes tag

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem:
Volt egy Becker Z113 típusú gps-em amit eladtam,de lementettem minden szoftvert róla.....Mai napon vettem nagyon olcsón egy bemutató darabot ami szoftver nélküli......majd ráhúztam az eladott Becker Z113-as szoftverét kompletten a térképekkel együtt,s indításnál kiírja hogy a LICENSZ file nem jó!!!! Tudna valaki segíteni???

(#2621) gipsztigris válasza szami77 (#2620) üzenetére


gipsztigris
addikt

-Ha ez jogtiszta szoftver volt és a belső memóriába volt telepítve, akkor SEHOGY sem tudod elindítani másik gépen, mert a gép azonosítójához van zárva a program.

-Ha jogtiszta szoftver volt és kártyán volt, de a kártyát eladtad a géppel együtt, akkor szintén SEHOGY sem tudod elindítani mert a kártya azonosítójához van zárva a program.

...hogy egyébként miként lehet rajta elindítani navi szoftvert arra itt nem fogsz választ kapni, mert az alapelvekbe ütközik.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#2622) VW


VW
aktív tag

hard reseteltem a Mio P350, sajnos nem találok magyarítást hozzá,linkelne valaki? :R (ezmég nem warez talán)

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#2623) szami77 válasza gipsztigris (#2621) üzenetére


szami77
csendes tag

Megoldottam....Sikerült....hisz a GOOGLE a barátunk...
Azért köszönöm...

(#2624) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
Átmenetileg kellene egy navigáció, amíg a telefonomra nem lesz normális navi program.
Persze olyat keresek amit idővel el is lehetne adni, és nem egy gagyi de nem is aranyáron van.
Ezt néztem ki magamnak. 22-23K körül hozzá lehet jutni. Régebben olvastam hogy megbízhatóak ezek a típusok.Ez továbbra is így van? Jó választás lehet ez a készülék?

Wayteq x960BT HD GPS 5" 4GB Bluetooth

(#2625) Csöves válasza csongi (#2624) üzenetére


Csöves
senior tag

Jó.
:)

Aquila non captat muscas.

(#2626) istvankeresz


istvankeresz
aktív tag

Erre valaki? :B

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#2627) Hitman


Hitman
aktív tag

Üdvözlet mindenkinek, tanácsot szeretnék kérni. Van egy öreg CNS Aero készülékem, aminek az akkumulátoros üzemideje már nagyon rövid, ezért annak kicserélésére gondoltam. Az egyetlen bökkenő, hogy nem találok a típushoz való akkut. Ha valaki tudna segíteni, hol érdemes keresni kérem jelezze, illetve olyan kérdésem van, hogy ha nem találok gyári alkatrészt, érdemes -e próbálkozni azonos paraméterű, de más gyártótól származó akkuval?

(#2628) DM43 válasza Hitman (#2627) üzenetére


DM43
őstag

Én első körben megkérdezném a szervizben

(#2629) maross


maross
veterán

Hali. Egy olyan kerdesem lenne, hogy mit ajanlanatok a 25ezer forint alatti kategoriabol, ha gyors gps jelet szeretnek, es hosszu akkumulatoros uzemidot (illetve mennyi szamit jonak mostanaban?). Igo8-nak mennie kene rajta. Telefonokbol mar nagyon elegem van, amikor kellene, soha nem mukodnek normalisan.

Koszi, udv, Maross.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2630) csongi válasza maross (#2629) üzenetére


csongi
veterán

Szerintem neked is jó lehet ez: #2624

(#2631) maross válasza csongi (#2630) üzenetére


maross
veterán

5" nem elony, nem autoban akarom hasznalni, illetve 5"-on nem fogyaszt joval tobbet, mint a kisebbek? Vagy annyival meg is noveltek az akksit?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2632) gipsztigris válasza maross (#2629) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ez így szép és jó, de azt kéne tudni, hogy mire szeretnéd használni!

-Ha autós navira, akkor az akkumulátor üzemidő nem szempont, hiszen a kocsiban töltőről üzemel a készülék.....viszont a nagyobb kijelző és a nagyobb felbontás előny lehet.
-Ha geocachingre akkor a nagy kijelző hátrányt jelenthet, viszont az autós navik alapból kilőve, mert az akku üzemidejük egy nagy rakás car. :) 35-90 percig bírják akksiról. Ez persze gép és alkalmazás függő.

Tehátakkor! Mire is szeretnéd használni? :))

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#2633) maross válasza gipsztigris (#2632) üzenetére


maross
veterán

Geocaching, ezert kell jo akksiido. mas nagyon nem erdekel, igo menjen rajta. Tudom, vegyek telefont, de annal gyorsabb es erosebb gps jelet szeretnek.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2634) gipsztigris válasza maross (#2633) üzenetére


gipsztigris
addikt

iGO-val nem lehet kesselni! :DD

Ha ez az igényed, akkor egy Outdoor eszköz a Te géped. Kapsz is már 25 körül normális Garmint de azon nem fog menni az iGO. [link]

Vagy egy autós navi egy külső áramforrásról.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#2635) maross válasza gipsztigris (#2634) üzenetére


maross
veterán

Konkretan nem geocaching-re kell, hanem gyalogos tajekozodasra. Akar itthon a pusztaban, akar kulfoldi nagyvarosokban. Auto kb evente egyszer erint, de azt ki lehet bekkelni.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2636) Petya25


Petya25
addikt

hello
Valaki meg tudná mondani hogy a gyári naviprogival nem rendelkező Bluepanther Topaz hol, milyen néven keresi az indító fájlt?
Pl a meglévő V460-am a kártyán a mobilenavigator mappában mobilenavigator.exe néven indítja.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2637) csongi válasza maross (#2635) üzenetére


csongi
veterán

Ha van okos telefonon akkor használhatod rajta a NAvitelt. Magyar oldala is van, Skineket készítenek hozzá magassági pontokkal meg minden. Gyalogos navir tökéletes. Én Romániába használom túrázáshoz.

(#2638) krypton


krypton
senior tag

Sziasztok!

Van egy Wayteq X950 készülékem, amit ma hozam el garanciális javításból (nem ismerte fel a számítógép), és az Explorerben (WINCE) egyszerűen nem nyitja meg a vezérlőpultot. Ez miért lehet? Rábökök és semmi. Ha az asztalon meg akarom nyitni a beállításokat szintén nem csinál semmit. Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#2639) pisty6666


pisty6666
csendes tag

Sziasztok!
Van egy WayteQ X850 és rajta egy IGO primo.
Miért indul újra kilépéskor?

sys.txt-ben ezek vannak:

[folders]
app="ResidentFlash/Igo8"
sdcardpath="ResidentFlash/Igo8"
content="ResidentFlash/Igo8/content"

[interface]
maxzoom2d=6000000
show_exit=1

Magyarországon a legnagyobb! http://www.technomixes.hu

(#2640) babony


babony
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

A barátom készülékére ( NAVIGON 2310 ) feltettem az igo8-at.
Minden tökéletes, szépen megy szimulációban, de GPS jelet nem talál véletlenül sem.
Mentem vele egy órán át a városban, semmi!

Az igo automatikusan megtalálja a portot, a baud értéket, ( port 7- baud 57600 ), kiírja, hogy
a GPS vevő csatlakoztatva!
Kérem a segítségeteket, hogy mi lehet a megoldás!

Köszönöm.

(#2641) tomy25


tomy25
tag

Sziasztok!

Nagy gondom van, adott egy M-tech MT-350FEU gps készülék.
Frissiteni akartam rajta az igo8-at, de egyzserűen nem mukodik. Felrakom a legujabbat, elindul, és kiirja, hogy hogy térkép-inicializáló hiba...
Nemtudom mit lehetne vele kezdeni. Remélem tud valaki segíteni Nekem.

Annyi, hogy privátba kérek a segítő hozzászólásokat!!!

Előre is köszönöm!

(#2642) simontibi válasza szgabor49 (#581) üzenetére


simontibi
csendes tag

HOGY CSINÁLTAD?! :D Nálam megakadt a tudomány... Egyszerűen nem tudom módosítani a memóriakártyám tartalmát... Nem engedi felmásolni az igo-t. Külön kártyaolvasóról telepítetted rá az IGO8-at? Erőre is köszön a segítséget!

(#2643) maross válasza simontibi (#2642) üzenetére


maross
veterán

2009-es a komment, ugye lattad? :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2644) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Sziasztok!

Van két PDA/GPS-em (Yakumo Delta 300 GPS 2l és egy Yakumo AlphaX),ezeket szeretném frissíteni,eredeti 2005-ös IGO van rajta. Ugye ez már nagyon régi,szeretnék rá friss térképeket tenni,de ahogy nézegettem,ez 2005-ös re nem lehet,tehát vagy másik navit kéne rá feltennem,vagy egy új IGOt. Viszont ennek a menetét nem nagyon tudom,mert ha jól tudom WinMot is frissíteni kellene rajta.

Tehát hogy tudom megoldani,hogy friss térképeket és esetleg friss navigációt tudjak használni?

Köszönöm.

Minden szinten,szinte minden.

(#2645) Csöves válasza m0rd0k (#2644) üzenetére


Csöves
senior tag

Igo 8 elmegy rajta, de érdemes a 3D épületeket letiltani.

Aquila non captat muscas.

(#2646) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Sziasztok!

Esetleg valaki nemtudja hogy lehet ráküszködni Yakumo Delta 300 GPS 2L re az IGO8at? Gyárit letöröltem és amikor el akarom inditani sdről az igo.exet,akkor fatal error occured in main thread felirattal,elszáll,el se indul. Mi lehet a gond? Köszi.

Csöves: Köszi! :) Feltenni még nem sikerült. De próbálkozom.

[ Szerkesztve ]

Minden szinten,szinte minden.

(#2647) nike_


nike_
addikt

sziasztok!

van egy 7" méretű képernyős FS-AP702TV típusú GPS-em (kínai...).

amikor belépek a navi szoftverbe, a fényerő drasztikusan lecsökken. magyarul nagyjából semmit sem látok az útvonalból.

ezen hogy lehetne segíteni? ez szoftveres hiba?

üdv

(#2648) gipsztigris válasza nike_ (#2647) üzenetére


gipsztigris
addikt

Mert valszeg a sys.txt-ben van valami elkormányozva a [power] szekcióban.

Írd be ezt a sys-be!

[power]
powermgm_state="0"
backlight_day="100"
backlight_night="50"

Így a nappali fényerő 100%-on az éjszakai pedig 50%-on fog menni.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#2649) nike_ válasza gipsztigris (#2648) üzenetére


nike_
addikt

megpróbálom, köszi

(#2650) nike_ válasza gipsztigris (#2648) üzenetére


nike_
addikt

működik, köszi

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.