Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2901) Sonja


Sonja
veterán

Nem ide.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2902) N4nI


N4nI
tag

Sziasztok

Mio Spirit 485 nevezetü GPS-ről szeretnék érdeklödni. Holnap kellene vásárolnom egy ketyerét, ezzel ez a baj hogy europa 23 -as térképpel van, nincs rajta Magyarország. Ez nem is lenne baj, de igy jol gondolom hogy magyar nyelvű navigálás se menü nincs benne? Rá lehet egy nyelvi fájlt tenni erre is ,mint masra?

Köszi

(#2903) eketomy válasza N4nI (#2902) üzenetére


eketomy
senior tag

Nem ismerem ezt a készüléket, de szvsz inkább egy pna-t vegyél nagy kijelzőset wayteq x950-est esetleg vagy navon készüléket, azokon nincs szoftver de az üzletben ahonnan veszed azon az áron felszoktak telepíteni teljes eu-s igo-t, vagy ha nem akkor otthon azt teszel rá amit szeretnél
Én nem akarlak rábeszélni semmire csak egy tanács, ha nem kell másra mint navigálásra akkor sztem ez tökéletes.

De kinek a pap kinek a paplan :D

[ Szerkesztve ]

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2904) N4nI válasza eketomy (#2903) üzenetére


N4nI
tag

Köszi, sajnos n otthon vagyok ezért mások a lehetöségeim. Első sorban fabrikálhatót néztem en is,keves sikerrel ... ez meg 13ezer ft, atszamolva, most nagy akcioban, uj .. ezert volt a kérdés magyar nyelvi fajl rakhato e rá.mert ha igen megveszem ezt. Sima navira kell csak leanyzonak, munkaba jarni.

(#2905) Csöves válasza N4nI (#2904) üzenetére


Csöves
senior tag

Annyi pénzért megéri megvenni.
Szerintem.

Aquila non captat muscas.

(#2906) eketomy válasza N4nI (#2904) üzenetére


eketomy
senior tag

Hát annyi pénzért én is azt mondom, hogy megéri megvenni, egyébként a Mio-kra is rá lehet tenni asszem iGO-t hogy ha nem az lenne rajta (minden megoldható) de azt nem tudom, hogy ez a készülék alapból magyar-e, vagy hogy lehet-e magyarosítást szerezni, talán az üzletben többet tudnak majd ebben segíteni. Ha nem akkor marad az igo pack :D:D:D

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2907) N4nI


N4nI
tag

Köszi Urak! Megveszem ezt,mert amugy 100 eurotol kezdödnek normal esetben, ez zart vitrinben volt, ült a kis tartojaban, mellette egy lappal a specifikációval... Doboz, garancia, minden gyári tarozék, visszacsomagolva egy demo matricaval lezárva.

Privátban kereshetem vmelyikötöket segítség végett (hogy lehet esetleg atalakitani, ilyesmi).

köszi

(#2908) eketomy válasza N4nI (#2907) üzenetére


eketomy
senior tag

Persze engem nyugodtan kereshetsz! :R

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2909) SzalaiG válasza eketomy (#2903) üzenetére


SzalaiG
addikt

Navon-nal tessék vigyázni, mert nincs szerviz háttér.

Wayteq erősen ajánlott kategória: X960BT :)

(#2910) pedro7


pedro7
tag

iGO 8.3.2 97313-t használtam, most reinstall volt a pda-n és egy újabb 8.3.5.193799-t tettem fel.
Az a bajom, hogy nem importálja be a telefonból a címlistát.Korábban ezt mindig megtette.
Azt hiszem ez a bejegyzés amit sys.txt-be kellett raknom, hogy müködjön.

[phone]
driver="TAPI"
exe_path="\Windows\cprog.exe"
win_name="phone"

Lehet, hogy ez a verzió egyáltalán nem tudja ezt, vagy hiányzik belőle valamilyen rész vagy bejegyzés ?

(#2911) eketomy válasza pedro7 (#2910) üzenetére


eketomy
senior tag

A program u.azokat tudja mint a régebbi kiadása. Sztem a régi programnak a sys.txt fájlját egy az egybe másold át, mert sztem valami fontos bejegyzés hiányzik amit nem vettél észre! Én is ha újabb verziót telepítek akkor ha lehet mindig az én készülékemhez igazított régi txt példányát használom :)

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2912) pedro7 válasza eketomy (#2911) üzenetére


pedro7
tag

Azt már próbáltam és nem megy.

(#2913) eketomy válasza pedro7 (#2912) üzenetére


eketomy
senior tag

Hát akkor nézd át egyesével, hogy minden fájl megegyezik -e a régi igo fájljaival. (mármint db számra) és ha hiányzik valami akkor a régiről másold be azt is az újba. ha pedig minden u.az akkor lehetséges hogy nem tudja, (bár ezt kétlem) vagy plusz bejegyzést be kellene még írni a sys-be hogy ezzel a verzióval is működjön!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2914) pedro7 válasza eketomy (#2913) üzenetére


pedro7
tag

Összehasonlítottam és nem találtam semmit.Az új verzióba több fájl van.de olyan ami a régiben van csak olyat nem leltem.

Viszont visszaraktam a régi verziót.Látszódik a címlista az iGo-ban. Ezután az új verzió .exe-jét bemásoltam a régi helyére és a data.zip file-t is felülirtam a régivel.
Elvileg így is müködik minden, a verzió számban az újat látom,címlista továbbra is megvan.

Azonban nem tudom mi hiányozhat még, hogy biztosan az új verzió legyen fennt ?
A branding.zip-et nem másoltam át mert abban nem találtam a készülékem felbontásának megfelelő mappát.
Ami különbséget találtam eddig, hogy az új verzióba a POI pontok előtt szép, különböző ikonok vannak, de nekem még a régi, egyforma ikonok maradtak.

Hogy deríthetem ki, mennyire sikeredett ez az új verzió ténylegesen újra ?

(#2915) eketomy válasza pedro7 (#2914) üzenetére


eketomy
senior tag

Másold fel azokat a fájlokat amik a régiből hiányoznak, ha ez megvan akkor teljes értékűnek lehet mondani. A branding.zip az mind1, hogy melyik, az nem befolyásolja az újabb verziót!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2916) pedro7 válasza eketomy (#2915) üzenetére


pedro7
tag

Végül csak a brandig.zip-et másoltam át és abban voltak azok a poi ikonok amit hiányoltam, úgyhogy így talán teljes.
Igazi tesztelése az elkövetkező napokban, terepen.

Köszi a segítséget.

(#2917) eketomy válasza pedro7 (#2916) üzenetére


eketomy
senior tag

:R

[ Szerkesztve ]

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2918) cikimix


cikimix
csendes tag

Sziasztok !
nekem egy mio C720b gps-em ki tud benne segíteni hogy az igo8 fusson rajta
köszönöm

(#2919) eketomy válasza cikimix (#2918) üzenetére


eketomy
senior tag

Én tudok segíteni, keress meg privátban és elmondom a szükséges infókat!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2920) PLaci58 válasza cikimix (#2918) üzenetére


PLaci58
őstag

Én csak annyit tudok a Mio-król, hogy ha az SD kártyán talál egy MioAutoRun.exe nevű fájlt, akkor bekapcsoláskor azt indítja és nem a saját menüjét.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#2921) cikimix


cikimix
csendes tag

igen én is ezt olvastam de az igo8 autorun-ját nem indítja el sd kártyáról meg sehogy sem az a problémám

(#2922) Csöves válasza cikimix (#2921) üzenetére


Csöves
senior tag

Indítsd az Igo8.exe filével. :)

Aquila non captat muscas.

(#2923) cikimix


cikimix
csendes tag

na pont az a bajom hogy azt hogy indítom el

(#2924) Csöves válasza cikimix (#2923) üzenetére


Csöves
senior tag

Megkeresed az igo8.exe filét és katt. :)

Aquila non captat muscas.

(#2925) cikimix


cikimix
csendes tag

az mind szép és jó a Wayteq-en működik is nincs is vele bajom de a Mio C720 on nem megy :)

(#2926) eketomy válasza cikimix (#2925) üzenetére


eketomy
senior tag

Mindjárt összeszedem neked a pack-omat és pm-ben belinkelem neked! :DD

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2927) cikimix


cikimix
csendes tag

oké rendben de írtam a privit is :)

(#2928) Something_


Something_
őstag

Üdv!

Használ valaki MioPocket kezelőfelületet PNA-ra? (remélem ez nem számít warez-nak)

Kellene egy kis segítség, elakadtam benne :DDD

(#2929) gipsztigris válasza Something_ (#2928) üzenetére


gipsztigris
addikt

Mi a kérdés?

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#2930) Something_ válasza gipsztigris (#2929) üzenetére


Something_
őstag

Ez alapján csináltam a 4.0-t.

Navigon: Másoljuk a MioAutoRun.exe, MioAutoRun.mscr, MortScript.exe-t az SD kártya gyökerébe és nevezzük át a MioAutoRun.exe-t AutoRunCE.exe-nek a MioAutoRun.mscr-t AutoRunCE.mscr-nek. Ha nem működik nevezzük át UpdateMe.exe és UpdateMe.mscr-nek.

Navigon 2110max-ról van szó, viszont a bekapcsoló gombbal én nem tudtam kikapcsolni fullra a készüléket, csak az alsó reset gombbal. Viszont a bootoláskor nem jön be a miopocket telepítője.

(#2931) gipsztigris válasza Something_ (#2930) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nézd! Egy dolgot nem árt tudni a MioPocket-ről.

Ez a program annyira bonyolult és annyira készülék specifikus, hogy a gépek registryjét iszonyatosan átírja, és ezt nem mindegyik vas tűri.

Elsősorban Mio Cx20-as készülékekre lett készítve. Azokon hiba nélkül megy, van még egy pár gép pl. Asus Rxxx sorozat, amiken szintén hiba nélkül működik.
A readme.txt-ben csupán az van leírva, hogy a kül. gépeknél az indítási fájlneveket miként kell megváltoztatni, de a script ugyanazokat módosítja, mintha a gép egy Mio lenne. És ez nem mindig szül jó vért.

Egy szó mint száz! Ha nem Mio-ról van szó, semmképpen sem ajánlom a MioPocket használatát, mert komoly registry összeomlást is okozhat. Próbálj meg egy egyszerűbb SI felületet használni, ha mindenképpen ki szeretnéd terjeszteni a vasad tudását.

ITT találsz különböző SI felületeket.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#2932) Something_ válasza gipsztigris (#2931) üzenetére


Something_
őstag

Köszi a bő tájékoztatást! Már tárgytalan, fater munkatársának a PNA-ját mókoltam, már elvitte.
Anno volt egy C520-as Mio-m, arra gond nélkül felraktam és tetszett, gondoltam erre is feldobom.

(#2933) Irvkhf


Irvkhf
aktív tag

Helló !

Valaki tudna segíteni hogy hogy kellene egy Nokia 5230 ra navigációt tennem ?

(#2934) eketomy válasza Irvkhf (#2933) üzenetére


eketomy
senior tag

Sztem nem nagyon éri meg azzal navigáltatni, mert ha nincs internet kapcsolat akkor egy évezred mire műholdat talál, egyébként symbian-os telókra csak garmint lehet felpakolni, de ha komolyabban érdekel a téma akkor itt próbálkozz, jobban tudnak neked segíteni. vagy talán majd valaki más itt a fórumon aki jártasabb nokia telók terén! :)

szerk:
jah a nokia 5800 szinte u.az mint az 5230

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2935) gipsztigris válasza eketomy (#2934) üzenetére


gipsztigris
addikt

"symbian-os telókra csak garmint lehet felpakolni, "

Meg, NDrive-ot, meg Sygic-et, meg még sok más egyebet is. ;)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#2936) eketomy válasza gipsztigris (#2935) üzenetére


eketomy
senior tag

Igen-igazad van én fogalmaztam rosszul, ez symbianos teló amit én anno Garminnal próbáltam de net hiányában, évezred mire talált műholdat, de tudtommal másik progival sem lesz gyorsabb a műhold találat, mert gyenge a teló gps vevője!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2937) Irvkhf válasza eketomy (#2936) üzenetére


Irvkhf
aktív tag

Helló !

Köszi a segítséget. A Garmin már próbáltam és a Sygic et is próbáltam fel telepíteni de nem lett jó. A Garmin csak el indul aztán ki lép a Sygic et meg egyáltalán nem sikerült fel telepedett de nem indult el. Akkor ezek szerint neked sikerült normálisan fel telepíteni és futott is a Garmin. Nálad akkor működött és tudod milyen a telefon ezzel a programmal. Tényleg annyira rossz hogy ilyen lassan találja meg a műholdat ?

(#2935) gipsztigris válasza: Köszi a segítséget az Ndrive t nem ismertem és nem is próbáltam. Nálad is ilyen rosszul működött a telefon ezzel a programmal ?

[ Szerkesztve ]

(#2938) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Egy kis segítséget szeretnék kérni, ha SiRF chip van a GPS-ben akkor a sys.txt-ben is a protokol SiRF kellene hogy legyen?

essexboy

(#2939) eketomy válasza Irvkhf (#2937) üzenetére


eketomy
senior tag

Nálam rosszul működött és nagyon nehezen tudtam felerőszakolni a garmint, ráadásul úgy sikerült, hogy előbb egy főzött rom-ot raktam a telóra. igazából nekem nem jött be ez a teló, ennek már lassan 1éve, hogy ezeket csináltam de még az ősszel eladtam a telót és azóta egy Samsung GT B2710 Xcover boldog tulaja vagyok :D

[ Szerkesztve ]

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2940) eketomy válasza essexboy (#2938) üzenetére


eketomy
senior tag

Elméletileg Igen! :K

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2941) Alex00 válasza eziskamu (#2275) üzenetére


Alex00
csendes tag

Nekem is ugyanez a bajom.
Üdv: Sanyi

Mindig a csúcs PC a gamer PC?

(#2942) eketomy válasza Alex00 (#2941) üzenetére


eketomy
senior tag

Nézd meg itt vagy itt
Kimondottan csak gps fórum és ott van a ROM is!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2943) PLaci58 válasza essexboy (#2938) üzenetére


PLaci58
őstag

NEM!!!
Nem kell beírni semmi ilyet a sys.txt-be. A program felismeri magától.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#2944) Irvkhf válasza eketomy (#2939) üzenetére


Irvkhf
aktív tag

Hol lehet vagy hol kell ilyen Garmin és ehhez hasonló programot szerezni a telefonra ? A mostani Samsung GT B2710 Xcover telefont használod navigációra és meg vagy vele elégedve ?

[ Szerkesztve ]

(#2945) eketomy válasza Irvkhf (#2944) üzenetére


eketomy
senior tag

Mivel ez wareznak számít nem linkelhetek konkrét oldalt, nézz körbe torrent oldalakon. Én a Samsung 2710-en nem használom a navigációt, de haver használja de ez is olyan teló, hogy ha van net kapcsolat akkor tudod igazán kihasználni a gps-t anélkül nehézkes a dolog, lassan talál műholdat ill. a gyári szoftvere sem a legjobb!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2946) Irvkhf válasza eketomy (#2945) üzenetére


Irvkhf
aktív tag

Köszi a segítséget akkor ezt a Garmin és hasonló programokat csak torrent oldalról lehet meg szerezni ? Vagy lehet valahol ilyet vagy valami hasonlót venni ?

(#2947) eketomy válasza Irvkhf (#2946) üzenetére


eketomy
senior tag

Általában igen! De tudsz vásárolni is természetesen, mondjuk nem valami olcsó! [link]

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#2948) Xeryus9


Xeryus9
csendes tag

sziasztok! az lenne a kérdésem , hogy van egy bluepanther v350 es készülékem, feltettem rá az nk.bint működik is szépen csak a navit nem tudom elindítani. (egy ugyanilyen másik gps memkarjáról másoltam fel a mappákat, azzal a kártyával elindul. mi lehet a gond? esetleg van valahol egy telepítő leírás? másik: nem tudom összekapcsolni a pcvel activesynccel sem,tud valaki leírást?? köszi!! jaa áájgó8

Xeryus9

(#2949) PLaci58 válasza Xeryus9 (#2948) üzenetére


PLaci58
őstag

Lehet, hogy védett programot próbálsz meg másolni. A program hozzá van kapcsolva a kártyához.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#2950) eketomy válasza Xeryus9 (#2948) üzenetére


eketomy
senior tag

Nem értem igazából a konkrét problémát ill. azt se tudom, hogy miazaz nk.bin de sztem valami bejegyzés hiányozhat mert sztem amit átmásoltál az úgy van megcsinálva hogy a memkariról fusson csak, sztem valamit módosítani kellene!
Jaaah értem már szal a navi nem indul! Hmmm, a sys.txt bejegyzést kell sztem módosítani, hogy ne a memkariról indítsa a programot alapból hanem a készülékről. (egyébként ezt a készülékben is lehet állítani, hogy honnan indítsa a progit)

sys.txt-be valami ilyesmit kell írni vagy módosítani

[folders]
app="\Residentflash\iGO8\"

[ Szerkesztve ]

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.