Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz Teasüti #28229 üzenetére

    Ahhoz, hogy fényképezzek nem kell tudnom az ég adta világon semmit se a képzőművészetről, a történelemről, közgazdaságtanról vagy a számítástechnikáról. Persze nyilván egy user szintű számítógépes ismeret azért kell, de ez a mai világban készségszintű dolog kb mindenkinél. Még ha nem is tudnak számolni kettes számrendszerben. :W
    Ettől még simán előfordulhat, hogy a 8 általános cigány jobb képeket csinál mint az oktató.

    De állítom még fotós technikákról is felesleges. Pl. mit ad hozzá az életemhez, ha meg tudom nevezni stúdió munkánál a háromszögű árnyékot adó Rembrandt megvilágítást? Vagy mivel lenne bárki is több az olyan lexikális tudástól, mint a Chiaroscuro stílus? Ezek ismerete nélkül is tudok fejlődni és dolgozni. Be tudom állítani a világítást, akkor is ha nem tudom megnevezni mit csinálok, de jó az eredmény és mindenkinek tetszik a kép.

    Viszont ha szerepel a tananyagban hogyan kell vállalkozást vezetni, na azt az egy dolgot jogosnak tartom. Egészen amíg nem általános közgázt próbálnak lenyomni az ember torkán.
    Az megint felesleges. Tudja elintézni az ügyeit, tudjon számlát kibocsátani, tudjon könyvelést vezetni és csá.

    Az egész legyen mondjuk két hét oktatás. A pénz már részletkérdés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés