Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1100) Anaren91 válasza bitpork (#1098) üzenetére


Anaren91
senior tag

Ha kicsit utánna olvasott volna neten, akkor rájött volna, hogy az ilyen régi franciákkal csak a szopás van, és tekintve olcsón keresett első autót, gondolom nem szeretett volna egy vagyont rákölteni. Nem jön le a postjából, hogy egy 206 volt az álma, inkább az, hogy le tudta alkudni, ezért jó lesz az. Olcsó húsnak mindíg híg a leve. Haver ugyan így szívta meg az olcsó kabriójával, örült, hogy lealkudott 700 eurót, aztán rá egy hétre beszart a kuplung meg miegymás, máris adtak neki egy 1500 eurós ajánlatot.
Ha kis pénzből akarsz kocsit venni, olyat vegyél amiről lehet tudni, hogy nem egy betegágy, mert véleményem szerint senki nem szereti egy olcsó autóra az autó értékének 2x-ét rákölteni, főleg, hogy utánna az értékén semmit nem fog dobni kb.
Első autónak valami egyszerű, megbízhatót kerestem volna, főleg, ha nem nagy a rászánt keret. Vagy legalább vásárlás előtt elvittem volna átvizsgáltatni, hogy megéri-e egyáltalán megvenni. Sokszor az a pár tizes az átvizsgálásra sokat spórolhat később.

#1099 Bici:
Kuplung nem tudom mikor esett szét, próbaúton nem érezted, hogy valami nincs rendben? Én már itt biztos nem költöttem volna rá 160k-t. Ha meg meglátom, hogy olajos a motor alapból meg se veszem mert ott már bármi balul sülhet el.

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.