Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27920) #19617792 válasza nixx-21 (#27889) üzenetére


#19617792
törölt tag

Először is kezdeném a végénél:

"Aki eljutott idáig, annak a legeslegmélyebb tiszteletem! :R
hogy nem adta fel a felénél "úúúúristen?!" vagy "kiezafaszfej" hozzászólásokkal
Számomra a megtiszteltetés, hogy leírhatom nektek az egész.
<3 ATi baráti topik <3"

Hát, én is néztem, hogy azért jól megkombináltad a dolgokat, de ahogy értelmeztem, sikerült azért egész jól megoldani azokat. "Elméletileg" azért van ez a topik, hogy mindenről szó lehessen, címében a lényeg, szóval ennek itt helye van. Akit meg nem érdekel, ne olvassa el, ne böfögjön faszságokat hozzá, mondjuk egyes hírtopikokhoz is tudnám ezen állításomat csatolni... Izgalmas életet élsz, az már biztos! :DDD Gyakorlati tapasztalat híján nem jöttek át 100% az érzések, cselekmények, de azért a lényeget értettem. De igazából nem tudok érdemben hozzászólni. Nekem nem igazán lett volna türelmem ezeket végigvinni, vagy legalább 1 helyen csúnyán elkúrtam volna. ;] Nekem ilyenben, vagy legalább hasonlóban nem volt részem, de valahogy nem is hiányzik. Egyszerűen vagy nincs vér a pucámban egy csajhoz, vagy csak szimplán egy ordas nagy balfasz vagyok, vagy mindkettő, nem tudom. Megszoktam, hogy egyedül vagyok, így nem is nagyon tudok elképzelni magam mellé egy csajt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.