Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#27451) Bundás22 válasza bakosgabor57 (#27450) üzenetére


Bundás22
őstag

megyek ki a kertbe és elkezdek ásni

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#27452) bakosgabor57 válasza Bundás22 (#27451) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Akkorát ásol,hogy beleférjél?
Aztán ne feledd el magadraráncigálni a földet

[ Szerkesztve ]

(#27453) Bundás22 válasza bakosgabor57 (#27452) üzenetére


Bundás22
őstag

hát igen, hisz annyira szégyellem magam :O
alávaló kutya vagyok! még a miniszterelnök is értékesebb ember nálam! :O
(na jó azért annyira nem :) )

[ Szerkesztve ]

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#27454) bakosgabor57


bakosgabor57
őstag

Egy ilyen játék/ha majd lehet kapni/minima egy tizes.A fizetésem 1/8-a.
Egy kutya,két bőr.

[ Szerkesztve ]

(#27455) Bundás22 válasza bakosgabor57 (#27454) üzenetére


Bundás22
őstag

jah itthon az ember vérét is kiszívják(alacsony fizu, magas adó, járulék, bérlet, benzin, kaja...stb.) és pluszba még megvegye eredetiben ez így nem kóser :(

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#27456) rollins


rollins
őstag

Megnéztem Stalkert hd3850-en, hm 1280x1024 minden maxon, kivéve az élsimítást (aszem az dx9-ben nem is működik hdr-rel), átlag 38,8 fps, a minimum fps 27 volt. Azt hittem jobban fog menni. A 8.5 driver-nél írták hogy kb 20% dx9-ben gyorsulás ha hdr is be van kapcs, vagyis full dynamic light. Ennek ellenére szvsz semmit nem gyorsult, ha régebbi teszteket nézem, vagyis ott is 37 fps volt az átlag. Azért ez is egy vga izzasztó játék, viszont szvsz elég jó néz ki.

(#27457) bakosgabor57


bakosgabor57
őstag

GRID-alatt a kártya 65C,Race07-alatt 71C/néha 79/.Optimalizáltság?

[ Szerkesztve ]

(#27458) zozoz1 válasza rollins (#27456) üzenetére


zozoz1
aktív tag

A 8.5 driver nem mindenkinél gyorsabb. Nálam semmi különbség. :W
Van akinek meg hasít. Érdekes. Majd kíváncsi leszek a 8.6-ra, ami tegnap jelent meg. Bár dobbenet hogy 130Mb lett....

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#27459) HarryPotter válasza bakosgabor57 (#27457) üzenetére


HarryPotter
őstag

hd 3870 trackmania Nations Forever-rel nem megy 70 fps alá -- max felbontáson. Nagyon király! a játék is. egyrészt ingyenes, másrészt max játékélmény...szerintem

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#27460) HarryPotter válasza zozoz1 (#27458) üzenetére


HarryPotter
őstag

ati driver honlapon még nincs fenn a 8.6. honnan szereztétek? bár gondolom még work in progress, én inkább bevárom a véglegeset.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#27461) Sanci789 válasza HarryPotter (#27460) üzenetére


Sanci789
aktív tag

Várd is, bétát sosem szabad feltenni... Majd ha kijön az ATi oldalán...

(#27462) zozoz1 válasza HarryPotter (#27460) üzenetére


zozoz1
aktív tag

A katt777 felrakta az oldalára.... Teszteli is ha jól tudom. :C

sanci789
Valóban beta versio. Nem jellemző az ilyen húzás az ATI-tól. Főleg ilyen hamar a 8.5 után. De állítólag fullos...

[ Szerkesztve ]

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#27463) HarryPotter válasza zozoz1 (#27462) üzenetére


HarryPotter
őstag

kiváncsi leszek az eredményekre. bár ha beta, akkor az eredményekből nagyon messzemenő következményeket nem tudunk levonni.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#27464) zozoz1 válasza HarryPotter (#27463) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Egyben van a 32/64-bit a 8.6-ban, és ekkora méret alapján nemzetközi is lehet (Vistás csak 90MB). Ez meg 130Mb.... :K

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#27465) keIdor válasza Bundás22 (#27455) üzenetére


keIdor
titán

Az országgal van a baj nem a játékok árával. Nem magyar pénztárcára szabják ennyi... viszont évente 1-2 játékot MINIMUM illik megvenni, hamár egy középkategóriás gépre is tellik. És tudom, hogy telne többre is, csak nem vagy Enthusiast és beéred a legjobb ár/érték arányú hardverekkel is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#27466) HarryPotter válasza keIdor (#27465) üzenetére


HarryPotter
őstag

ami igazán jó játék, azt már csak azért is meg szoktam venni, mert egyrészt tutira megy úgy, ahogy kell, másrészt extrák vannak vele, és úgy mégiscsak más.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#27467) zozoz1 válasza keIdor (#27465) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Ezzel az a baj, hogy vettem már drága pénzért játékot, és egy rakás sz.r volt. Ráadásul 1hét alatt kipörgettem. Annyi pénzért? :W
Tudod inkább "beszerzi" az ember, és majd megveszi ha minőség és érték már tudott.
Azaz igazad van, illik venni. De nem fejetlenűl. :K

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#27468) keIdor válasza zozoz1 (#27467) üzenetére


keIdor
titán

Jó hát egy szóval se mondtam, hogy fejetlenűl... én is mindig megnézem a demot, vagy letöltöm és csak utána veszem meg...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#27469) zozoz1 válasza keIdor (#27468) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Egyről beszélünk. :R :R

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#27470) Bundás22 válasza keIdor (#27465) üzenetére


Bundás22
őstag

sok embernek az a baja h jó megveszi a játékot 10000-ért amiért kábé 2 napig dolgozott(tudom nem mindenki én se, de egy átlag), és el kell menni a boltba stb.
mit kap(sz)? tök ugyanazt mint amit 3 klikkel letöltesz pár nap alatt mialatt amúgy is megy a gép, amúgy is netezel(jó kapsz 1 DVD-t+csomagolást na bumm ami idővel úgyis ott fog hányódni amíg ki nem dobod), mellesleg a játékgyártóknak így is van pár milla profitjuk(mert sokan mások megveszik, ill gondolom az NV/Ati is ad nekik némi pénzt), sőt egyes VGA-k árában benne van(pl: 8800GTS crysis edition)

sőt Magyarországon sok embernek miután kifizetett minden sz*rt(kaja rezsi adó számlák...), kábé 10K-juk marad szórakozásra gyűjtögetésre havonta, szal egy hónapi verejték ez sokaknak, ez sok(k)

[ Szerkesztve ]

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#27471) keIdor válasza Bundás22 (#27470) üzenetére


keIdor
titán

Persze ezt is meg lehet csinálni. Hozzáállás kérdése az egész. Tipikus magyar meg úgyis letölti...

mod: Tudom, mondtam is, hogy az ország a szar... de aki nem minimálbérből él, hanem keres havi 300k-t és ez látszik a gépén is, az ne lopjon. Szegény emberektől én nem is várom el, hogy megvegyenek minden szart. Ezért is vagyok az ilyen warezellenes hülye szervezetek ellen. Az lenne az igazságos, hogyha nyugaton maradna a mostani áron, itt meg levinnék 2-3k-ra a friss játékok árát. Szerintem mindenki jobban járna, még a játékgyártók is, de amilyen hülye, ostoba az emberi faj ilyen úgyse lesz...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#27472) katt777


katt777
félisten

Tessék. 8k az ÚJ ára. Végre tényleg csináltak egy játékot a JÁTÉKOSOKÉRT? Azért Toca okán gyanakvó vagyok az ilyen "multi" játékokkal kapcsolatban. No meg Tocánál és az újabb NFS-eknél nem nehéz kobb játékot csinálni. Mindenesetre nekem ott az F1C 5 DVD-nyi, mindenféle moddal. ;] Nekem megért 4k-t a Tesco-ban.
Véleményem a témában annyi, hogy jó dolog védekezni a csalók (értem ez alatt a szoftvergyártókat) ellen, mert nekem is vagy 200k-nyi szemetem gyűlt össze a padláson (legalábbis új áron, bár inkább már leárazva veszem meg, ami jó), de ha látjuk, hogy jó egy játék, vegyük már meg! Persze akkor nehezebb (G)X2-re gyúrni. És 2-5k-ért nehogy már drága legyen egy játék akár még minimálbérből is! Aztán persze bőszen telepítse a felhasználó a NoDVD fixeket, hogy a gyári vírusoktól (másolásvédelem) megszabaduljon, mert ezektől még a jó játékok sem kímélnek meg minket.
Demo-t nézni önsorsrontó dolog, mert a legtöbb játéknak van egy jó demója, aztán a game egy nagy halom sz@r, és ez a fekáliára nézve sértő. Haegemoniára így buktam be IG1-2 után 10k-t. Ki téríti meg a káromat? Senki, mert a szoftver "olyan-amilyen", mint a warranty-ben írják.

Az megint más kérdés, hogy hála a szoftvergyártóknak még az olcsón vásárolt szoftverek is használhatatlanok lesznek pár év múlva, hála a "fejlesztéseknek", de kinek-kinek maga dolga eldönteni, hogy pár évnyi szórakozásért kiad-e pár ezrest, vagy sem (mert pl. egy NOLF-ot vagy SSamet szívesen végigtolok sokadszorra is).

Ha lehet írni a topic témájában:

8.6 béta gyorsabb a 8.5-nél!!! Na jó, Vista X64-en néztem, és 9 3D pont volt a javulás. ;] Egyébiránt tényleg minden benne van, azért akkora (nyelvi csomagok, CCC, Avivo, WDM, Hydravision), de mondjuk kicsomagolja az ember, kiirtja a telepítőből a nem magyar nyelvű részeket, amitől máris sokkal kisebb lesz, és nem foglal vagy 100MB-ot fölöslegesen a rendszerpartícióból, ill. nem szemeteli tele szükségtelenül a registryt mindenféle idegen-nyelvi bejegyzésekkel. Mert én ilyen apróságokra is figyelek... ;]

rollins: Kényszerítéssel nem próbáltad? Én Obliviont úgy használom. Játékból HDR, driverből AA és AF. 8.5 amúgy DX10-ben hozza a jelentős gyorsulásokat, és azok tényleg sokat jelentenek.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#27473) keIdor válasza katt777 (#27472) üzenetére


keIdor
titán

Az a 9 pont lehet mérési hiba is. :P ;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#27474) zozoz1 válasza keIdor (#27471) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Van olyan szoftver fejlesztő cég, aki kajakra kinyilatkozta, hogy azért nem rak magyar nyelvet a szoftverbe, mert itt mindenki warezol. Majd ha egy bizonyos % megveszi, lehet róla tárgyalni. Naon gázzzz :F

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#27475) HarryPotter válasza Bundás22 (#27470) üzenetére


HarryPotter
őstag

"mellesleg a játékgyártóknak így is van pár milla profitjuk" -- na, pont ez a gond: mármint hogy nincs. Nem is igazán akarnak pc-re fejleszteni, mert azonnal feltörik és aztán mindenki warezben szerzi be. Ezért virágzik a konzol piac: azok a játékok nem, vagy jóval nehezebben törhetőek fel, így ogtt megéri játékot fejleszteni és kiadni. Ha így megy tovább, pár év, és senki nem fejleszt pc-re...a warez miatt. Ezen azért el lehet gondolkodni.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#27476) rollins válasza katt777 (#27472) üzenetére


rollins
őstag

Nem próbáltam, bár nem is hiányzik. Kicsit elgondolkodtató hogy a Stalker is elég nagy falat a 3850-nek. Bár 1280x1024-ben minden graf. csutkára húzva (kivéve aa), azért elég jól megy. Csakhát, na, nem tudom miért vártam több fpst. :)

[ Szerkesztve ]

(#27477) katt777 válasza HarryPotter (#27475) üzenetére


katt777
félisten

Már bocsesz, de ez így finoman szólva is hatalmas tévedés. Akkora haszon van a szoftvereken, hogy egy rekord-döntő mozifilmmel szemben ezek 10-20x-os hasznot termelnek.
A pénzügyi erőforrásokat nem marketingre, hanem fejlesztésre kéne fordítani, csak ez rohadt nehéz, amikor a játék-programozók és tervezők 90%-a kutyaütő. És akkor dolgozni kéne, nem a lopásnak ezt a bonyolult, viszont legális módját választani. Mi, gamerek, biztosan jobban járnánk.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#27478) zozoz1 válasza katt777 (#27472) üzenetére


zozoz1
aktív tag

XP-n is megkergethetnéd, mit hoz a konyhára, (vagy visz). :R

HarryPotter
Attol még a Pc-röl nem hinném hogy leállnak. Miért a többi konzolra is bárhol beszerzed a játékot. :K

[ Szerkesztve ]

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#27479) HarryPotter válasza katt777 (#27477) üzenetére


HarryPotter
őstag

ez most két dolog: az, hogy milyen a pc játékok minősége, valóban kizárólag a szoftver fejlesztők munkájától függ, és ez gyakran tényleg elég satnya. Ez azonban nem változtat azon, hogy ma az elsődleges játékplatform nem a pc, hanem a konzol. És ez nem kis részben a warez miatt van így (lásd:: mass effectet ki se akarták hozni pc-re, hál' istennek kijött, de mennyivel később, mint konzolon. Elégtétel mondjuk, hogy jobb lett a minősége (grafika, irányítás).

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#27480) katt777 válasza rollins (#27476) üzenetére


katt777
félisten

Ha csak 4XAA-t és 8XAF-et teszel rá, az alig lassít, és már nincsenek ronda szőrös élek. Ezt még 3850-nek is bírnia kell. STALKER-t én 1950XT-n toltam végig 1024x768-ban, tuninggal szépen elment. Persze DX9-ben az elég top kari.

HarryPotter: A konzol a halálom, rühellek minden konzolos szart. Ezek miatt van ma akciójátékokban külső (AC), vagy az idióta váll fölötti nézet (GoW, ME) belső helyett, ezek miatt hiányzik a autóversenyekből szintén a belső nézet, a realitás ma meg már mindenből (mert marketinggel kondicionált, retardált óvodásoknak nem kell), ezek miatt irányíthatatlan PC-n a játék. stb. Szóval engem ezekkel a gány új játékokkal megkímélnek a warezolástól, de ahogy nézem, még a további gépfejlesztéstől is. ;]
Return to Castle Wolfenstein 2-t, NOLF 3-at, Serious Sam 3-at, AvP3-at akarok!!! :O Csak nehogy olyanok legyenek, mint a Soldier of Fortune 3, mert a kardomba dőlök... :(((

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#27481) Bundás22 válasza HarryPotter (#27475) üzenetére


Bundás22
őstag

jó akkor adják ki konzolra(abból jön a lovetta), és adják ki PC-re is(gondolom átírni könnyű ahhoz képest mennyibe kerül kifejleszteni), pár tízezer ember megveszi a PC-st is(kis ráfordítás kis haszon)
egyébként vhol jó is ez hisz amik konzolos átíratok azok elég jól futnak PC-n is(hisz optimaizálni kell), turok cod4 mass effect ezeknek mind nudli a gépigényük

ellenben a csak PC-s játékok mind gépfalók: crysis, stalker...

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#27482) HarryPotter válasza zozoz1 (#27478) üzenetére


HarryPotter
őstag

nekem nincs konzolom, de úgy tudom, hogy ps3-ra nem nagyon szerzel be bárhol (xbox 360-ra mondjuk igen...).

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#27483) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ugyebár nem ez a kiköpött tpc-je az adott OFF témának,de hamár idekerült ;)
tényleg vannak akiknek csak egy 10k marad a zsebükbe,meg vannak a millások akiknek über gépük van.oké...
de!nekem 10k marad a zsebembe a havi ~105k-ból,és ÜBER gépem van(nevezzük annak)
ha nincs pénze a magyarnak,honnan szerez?LEGÁLISAN!...hitel...sajnos!de ebbe ne menjünk bele.
csakmert vkinek über gépe van,nemfeltétlenül jelenti azt hogy megis tuddja veni az eredeti gáméákat...!(itt csak magamat és jónéhány hiteles magyart védenék :R )másik meg az hogy fejétől büdös a hal,és ez nem most lett így sajnos!
fenyegetőznek hogy beleépítik a w...z árakat az egyéb elektronikai cikkekbe....hát könyörgöm.amióta az első P2P letöltők felütötték a fejüket,már akkortól belerakták...csak mára drasztikusabban,mert ugyebár erre mindig lehet támaszkodni!azért emelünk,mert....
(hú,desokat hallottam...)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27484) HarryPotter válasza Bundás22 (#27481) üzenetére


HarryPotter
őstag

igen, a csak pc-s játékok olyan csúcs játékok, amiket a konzolok nem bírnak el. azok tehát nem konvertálhatóak konzolra, fordítva viszont valóban simán, hiszen mára a pc-s hw fejlesztések messze beelőzték az aktuális konzolok technikai szintjét. off vége!

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#27485) Solten


Solten
addikt

Beépített benchmark rulz... :U

Kicsit tesztelgettem mert a World in Conflict bulit-in tesztelője érdekesen vánszorgott, a játék meg kellemesen nem akadt. Na szóval:

1280*1024, Very High, 4×AA, 4×AF, (1.08 patch);

Built in:

Min: 8 fps
Max: 34 fps
Átlag: 20 fps

FRAPS:

Min: 23 fps
Max: 39 fps
Átlag: 28 fps

Kukába való mint a krájzisz tesztelője :)

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#27486) katt777 válasza - = Zk = - (#27483) üzenetére


katt777
félisten

Végül is: A szerzői jogdíjat memóriakártyára, CD-re, DVD-re, minden szarra fizeted, még ha csak saját használatra veszed is, szóval ha a warez game-et felírod egy számlával (blokkal) megvásárolt lemezre, te már bizonyíthatóan megfizetted a jogdíjat, azt fizesse meg a jogbédő hivatal a szoftvergyártónak. Ja, hogy ezek a szerzői jogi díjak is csak a lopás különböző formái, mert a szerzők egy kanyit sem kapnak belőle? :DD Hát ez MAGYARORSZÁG!!! :Y

A szervezett bűnözés neve: ÁLLAM.
;]

HarryPotter: Te el vagy varázsolva! :DDD Ne hidd már el ezt a rengeteg kamudumát! Ha akarják, a konzolos játék tökéletesen és élvezhetően átportolhatóak PC-re, ahogy ezt egy kevés gyártó meg is teszi.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#27487) zozoz1 válasza katt777 (#27480) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Figyuzz már! Hogy egy kicsit maradjunk a TPC témánál. Most, hogy jöttek új driverek, mi van a CF-esekkel? Mert semmi kőbevésett irodalmat nem láttam róluk mostanában. Kicsit temető szag van ekörül.. :R

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#27488) - = Zk = - válasza Solten (#27485) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R
Kukába való mint a krájzisz tesztelője :) ->ez holis van? :B

katt777: :K :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27489) katt777 válasza zozoz1 (#27487) üzenetére


katt777
félisten

Nem értelek, bocsesz. CF bent van a driverekben. De te meg tudod nézni. ;]
Sajnos nehéz kőbe vésve írni oly képlékeny dolgokról, mint a CF. :DD

- = Zk = -: Crysis system könyvtárában. DX10-ben frankón mindig a következő tesztnél írja ki az előző teszt eredményét. :))

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#27490) HarryPotter válasza katt777 (#27486) üzenetére


HarryPotter
őstag

én is ezt írtam, kollega...! (konzol to pc simán megy). :R
jesszusom, elvarázsoltam magam...!!
:Y

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#27491) - = Zk = - válasza katt777 (#27489) üzenetére


- = Zk = -
félisten

csak DX10 alatt van?akk felejtő egyelőre.... :W :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27492) Bundás22 válasza HarryPotter (#27484) üzenetére


Bundás22
őstag

pontosan, jól látod
szal vhol jó hogy konzolos átiratok vannak nekünk PC-seknek

ebből kiindulva h a far cry 2-t úgy kell megírniuk h a 2005-ös xbox 360-on szépen fusson, tehát elvileg egy 2008-as VGA-val gond nélkül fog menni, a MASS effect ugyanez tök szép mégis jól fut a lesajnált 8600GT-n is

#27783 : igenám de nem emelhetik az egeke az árakat mert a konkurencia lecsap

katt777: ami játékot én kipróbáltam és konzolos volt csont nélkül ment mind, szal jól át vannak írva jó lehetne jobban is lényeg h szépen megy így is

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#27493) katt777 válasza HarryPotter (#27490) üzenetére


katt777
félisten

Pontosan - ahogy Harry Crumb mondaná. :)) :B Na megyek a következő teámért, mert a köhögéstől már nem tudok olvasni (sem). Most néztem, hogy még írni is sikerült félre az iménti hsz-okban. :R

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#27494) zozoz1 válasza katt777 (#27489) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Nem az érdekelne, mert tudom hogy bent van a CF a driverekben. De hogy muzsikálnak a CF karik most?
Még semmi előrelépés nincs a régi tapasztalatokhoz képest?

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#27495) katt777 válasza zozoz1 (#27494) üzenetére


katt777
félisten

Honnan tudjam én aztat? :F

Bundás22: Nem arról van szó, hogy nem megy, hanem hogy szar. Legalábbis olyasvalakinek, aki hozzászokott a normális irányításhoz, vagy a játékok megfelelő szolgáltatásaihoz (belső nézet - és most nem azokra gondolok, amelyekhez véletlenül konzolon is van).

- = Zk = -: Dehogy! Csak DX10 alatt működik hibásan (de a txt fájlokból kiolvashatóak az eredmények). Amúgy meg ott vannak a HOC benchmarkok.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#27496) HarryPotter válasza katt777 (#27495) üzenetére


HarryPotter
őstag

nincs már neki két karija...

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#27497) katt777 válasza HarryPotter (#27496) üzenetére


katt777
félisten

De neki van. Relatíve. ;] Nekem tényleg nincs, meg már lapom sem hozzá (hál' istennek).

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#27498) - = Zk = - válasza zozoz1 (#27494) üzenetére


- = Zk = -
félisten

engem egy Radeon 3870 X2 CF érdekelne ;] :C mindenestül...

katt777: :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27499) katt777 válasza - = Zk = - (#27498) üzenetére


katt777
félisten

Az becseszne... ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#27500) zozoz1 válasza katt777 (#27497) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Neked nincs lapod, nekem meg idegrendszerem. :Y
Gondoltam hátha hallottál vmit.
Lényeg, nem vesztettem semmit ezek szerint....

A viták vitték elöbbre az emberiséget

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.