Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  aTAB5 okostelefon

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-04 15:53:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6832) quakej válasza gears27 (#6825) üzenetére


quakej
tag

Korábbi hozzászólásomból idemásolva:

6. Mikro USB töltő csatlakozó javítás (#6011)
Lehet, hogy én de lehet a Gyerekek, mint a szervizben kiderült letörtük a csatlakozó lábakat az alaplapról, két lábnál a ped-et is. Töltőn volt a telefon és használtuk, de néha jobban meghúztuk, mint ameddig a kábel engedte. Csak egy pozícióban nem töltött a telefon (jelezte, hogy tölt, de nem vette fel a töltést) aztán ebben a pozícióban kontakthibás is volt. Szóval, ha tölt a készülék, nem kéne bántani.
Úgy gondoltam érdemes megcsináltatni, mert eddig jó volt. Remélem az is marad.
A telefon 7 hónapos, de nem kockáztattam meg a híres szervizünket, így Pesten a Mexikói úti (Kis földalatti végállomása) pavilonsoron elvittem egy szervizbe. Az úrnál voltak és közben is folyamatosan jött egy-egy kuncsaft. 10 percet vártam és szétszedte. Garit így buktam. Mikroszkóp alatt megnézte, mondta 4 ezer, ha meg akarom várni 5 ezer. Mondtam essünk neki. (Valaki írta, hogy neki 1.500,- ért megcsinálták és jó lett.) Megállapította, hogy a kis kínaiak forrasztása egyszerűen értékelhetetlenül szar. Kicsengette a lábakat. 4 láb van bekötve az egyik nincs, de ez látható a képen is (#6011). Mikroszkóp alatt, tű hegyű Veller pákával megforrasztotta, majd mondta be is ragasztaná, mert ez megint le fog törni az biztos. Kb. 1 óra alatt készen is volt, közben 4 vevőt még ki is szolgálat. 2 napja történt a szerviz, azóta jó a telefon, remélem így is marad. Lehet azon filozofálni, hogy sok-e ezért a produkcióért az 5 db ezres, da azóta is használom a telefont és nem várok rá hónapokat, plusz nem idegeskedem, hogy hogyan és mikorra csinálják meg vagy sem illetve még mit csesznek el rajta.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  aTAB5 okostelefon
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.