Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  aTAB5 okostelefon

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-04 15:53:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) lalszi válasza fiesta14 (#6900) üzenetére


lalszi
aktív tag

(#6902) fiesta14 válasza lalszi (#6901) üzenetére


fiesta14
tag

kösziiiiiii

(#6903) ufo13 válasza fiesta14 (#6902) üzenetére


ufo13
tag

Sikerült? Javult a hangerő?

(#6904) quakej válasza fiesta14 (#6902) üzenetére


quakej
tag

Nekem van egy gyűjtésem e témában a fórum hozzászólásaiból, akkor idemásolom.
Nekem hangosabb lett az alábbiak alkalmazásával (aTAB5quad).

Normal mód: Sph, Level 6, value 160, Set, beszéd közben hangosabb a hangszóró (Headset, Loudspeaker is)
Loudspeaker mód (külső hangszóró): Ring-csengetés, Level 6, value max 255, Set,
Normal mód: Mic, Level 6, value legnagyobb, Set, jobban hallanak

Normal, Headset, Loudspeaker módok: Ring, Mic, Sph

Hangerő növelése:
-Indítsd el a Mobileuncle MTK Tools-ot. Lépj be az Engineer Mode/Enginee Mode (MTK)/Audio menübe
-Válaszd ki az állítani kívánt módot (pl. Loudspeaker Mode a külső hangszóróhoz)
-Type-nál válaszd az állítani kívánt dolgot (pl. Ring a csengés erősítéséhez, Media a zenéhez, filmhez stb)
-Level-nél válaszd a Level6-ot a legmagasabb hangerő állításához
-Állítsd a Value-t maxra amit enged (pl. 255)
-Állítsd a Max.Vol.-t maxra, de akár magasabbra is, én 260-ra állítottam, jó hangos lett
-Állítsd be a többi értékeket is amit még akarsz. Kisebb Level-nél kisebb max értékeket állíts be, mert nem fogod tudni szabályozni a hangerőt

Előzőleg olvastam, hogy valakinek halk volt beszéd közben a hangszóró. Lehet tuningolni. Mobileuncle tools-ban > engineer mode (MTK) > Audio > Normal mode > a type legyen sph és a level 6. A value-hoz írj 160-at (ez a max) és SET. Így valamivel hagosabb lesz. Ugyanezeket lehet alkalmazni a Headset és Loudspeaker mode-nál is.

A mikrofon hangerő növeléséhez nem kell root, csak a Mobileuncle-t kell letölteni a Play-ről és ezeket a lépéseket végig csinálni:
Indítsd el a Mobileuncle Tools-t
Válaszd ki az Engineer Mode / Engineer Mode (MTK) menüt
Audio menüpont
Normal Mode menüpont
Type: Mic
Level: Level 6
Value: Írj be nagyobb értéket, mint ami most van ott
Nyomd meg a Set gombot
Lépj ki a Mobileuncle-ből
Szerintem érdemes újraindítani a telefont is.
Ezután próbáld ki, jobban hallanak e. Ha nem elég hangosan, akkor állítsd még nagyobra a value értékét

Orosz és kínai barátaink tollából az audio beállításokhoz.
A normal, a headset és a loudspeaker mode-ot kell állítani
mic = mikrofon
sph = hangszóró (első hangszóró, kihangosító, vagy éppen füles)
ring = csörgés
media = média lejátszás (pl videó nézés)
fmr = fm rádió
sid = ne piszkáld
matv = tv, ez a miénkben nincs
A FIR számot tilos megváltoztatni, maradjon FIR 0.
Két level között egy hangerő le vagy fel gomb nyomás van.
AZt írják a mic-nél mindegy mit állítasz, a legkisebb érték lesz a 7 közül.

Hogy megmaradjon az utókornak, nekem ezek voltak az alapértékek:
Normal:
Mic: 64 255 255 148 255 160 160
Sph: 40 52 88 104 112 128 140
Media:132 148 148 148 128 148 120

Headset mode:
Mic: 255 192 192 160 255 208 172
Fmr: 20 52 84 116 148 184 220
Sph: 40 52 64 76 88 100 112
Media: 88 116 144 172 200 228 255

Loudspeaker mode:
Ring: 160 184 204 220 232 244 255
Mic: 255 208 208 180 255 208 172
Fmr: 52 84 120 148 180 216 230
Sph: 40 52 84 100 116 132 148
Media:124 144 164 184 204 224 255

(#6905) fiesta14 válasza ufo13 (#6903) üzenetére


fiesta14
tag

igen javult ,de még lehetne javitani pedig majdnem mindent maxra tettem. vannak amikhez nem mertem nyúlni de igy most megint tesztelem...

(#6906) BRafi válasza pajkos66 (#6861) üzenetére


BRafi
csendes tag

Szia! Sikerült megoldást találnod a kijelző cserére? Sajnos nekem is ez a bajom. Köszi! Rafi

(#6907) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Sziasztok.
Kollégám barátnőjének van ilyen eszköze :D
Letöltöttek valamilyen lockert és elrontották párszor a beírást és nem old fel a zár,ha jól sejtem a megoldás a factory reset?!
Leírnátok,hogy-mint jutnak el a recoverybe (vagy egyéb más megoldás)?Gyári,semmi mókolás nincs rajta!
Köszönöm!!

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#6908) Soybex válasza Doggy dog (#6907) üzenetére


Soybex
őstag

Szia!

Nekem atab genV3-amnál meglehetett azt csinálni , hogy a felső menüsort lehúzod , és a dátum mellett van egy kis " opció" ikon . Hátha neki is van , egy próbát megér!

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#6909) Doggy dog válasza Soybex (#6908) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Köszi,megoldódott.FR!Sürgősen kellett neki,nem tudott várni a tippekre,ráadásul távsegítségbe telefonos utasításokra :DDD

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#6910) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

udv!

olvastam itt egy ilyet:

"A bin4ry féle módszer tetszőleges mtk telefonra jó, így a tiédre is."

lányom atab 3.5 telefonja is rootolható akkor?
van valakinek tapasztalata?

előre is kösz!

#?*@&!

(#6911) poganytamas válasza zeon.hu (#6910) üzenetére


poganytamas
senior tag

wordsworth01-nek nem sikerült anno. Megpróbálhatod, de akkor már a legújabb verzióval tedd.

(#6912) zeon.hu válasza poganytamas (#6911) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

köszönöm!
egyelőre csúszik a dolog, mert holnap elutazik, de majd rápróbálok.

#?*@&!

(#6913) fiesta14


fiesta14
tag

Üdv!
lenne egy kis problémám. a telefon memóriájával kapcsolatban.
2.5gb memória (belső) amiből 1.7gb elérhető de nem tudom átállítani az SD kártyáról mert az betelt igy se zenét sem képet nem tudok készíteni mert azt írja memória megtelt.
hol lehet beállítani?
köszi..

(#6914) poganytamas


poganytamas
senior tag

Újfajta rootolási módszer jelent meg a "piacon", itt lehet bővebben olvasni róla (természetesen angolul): towelroot. APK letöltése

(#6915) poganytamas válasza fiesta14 (#6913) üzenetére


poganytamas
senior tag

Beállítások / Tárhely / Alapértelmezett írás-lemez legyen a telefon-memória

(#6916) fiesta14 válasza poganytamas (#6915) üzenetére


fiesta14
tag

Köszönöm ( csak a szememtől nem láttam.)

(#6917) fiesta14


fiesta14
tag

Üdv! van egy atab5 dual procis telefon is..
úgy vettem észre hogy a fényképező belassult de van úgy hogy csak zöld képernyő fogad.
van erre magyarázat?
ill mit lehet tenni ezzel?
nagyon nem értek a telepitésekhez szóval bajban vagyok?

(#6918) Soybex válasza fiesta14 (#6917) üzenetére


Soybex
őstag

Fényképező-re a megoldás : Alap fényképező program helyett használj inkább Cymera-t . Sokkal jobb ,rengeteg felület elérhető vele.

Itt egy link : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cyworld.camera&hl=hu

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#6919) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

lányom atab 3.5 telefonja Google Play szolgáltatások telepítse közben ezt írja : Összeegyeztethetetlen más, ugyanazon megosztott felhasználói azonosítót használó alkalmazással.
Ez a hangouts-hoz kellene, enélkül nem indul el.
Van valami megoldás?

#?*@&!

(#6920) callvote válasza zeon.hu (#6919) üzenetére


callvote
senior tag

le kell szedni az előző verziót...és ujra feltenni az ujat a playböl.

Redmi :)

(#6921) zeon.hu válasza callvote (#6920) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

De mit keressek? Mert ilyen néven nincs ☺

#?*@&!

(#6922) quakej


quakej
tag

Sziasztok segítséget kérnék. Rákerestem a problémámra, de nem találtam semmit a fórumban.
2013 decemberi aTAb5quad-om (első generációs, azóta van újabb ahogy olvastam a fúromot) fülhallgatója úgy néz ki megadta magát. A jobb nagyon halkan szól a bal rendesen. Mit érdemes tenni?

1. Újat venni, szerintem nem lehet a szerviztől és talán nem is érdemes ebben a minőségben.
Talán, ha valakinek nem kell, akkor úgy lehetne beszerezni, de nem tudom az meddig lenne jó, ha egyáltalán jó az is.

2. Tudnátok megadni típust, hogy esetleg milyet érdemes venni, ami könnyen beszerezhető pl. mediamarkt, euronics stb. és rendesen működik ezzel a típusú telefonnal? Az eredetin 3 db fekete gyűrű van a dugón. Gondolom az egyik a hangot pl. medialejátszó viszi át, a második a telefon hangot, a harmadik meg azt a hangot amit én adok, ha telefonálok a fülessel.
Gondolom csak egy fekete gyűrűset lehet beszerezni pl. a mediamarktban. Akkor ha pl. nézek egy filmet a telefonon és az egy gyűrűs fülhallgató a fülemben van, akkor kicsörög a telefon a saját hangszóróján és ha meghallom, akkor fel tudom venni és beszélni a telefon saját hangszórójába, mindha rendesen telefonálnék? Bocsi, lehet láma a kérdés, de nem értek hozzá.
Ha valaki tudna típust ajánlani vagy hogy hol lenne érdemes megnézni, érdemi felvilágosítást adni az ügyben, kérem írjon, ne fogja vissza magát. Előre is köszi a segítséget, ha jön.

(#6923) icemad válasza quakej (#6922) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Innen szerintem mindegyik jó, ami 3.5 jack csatlakozós.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#6924) quakej válasza icemad (#6923) üzenetére


quakej
tag

Köszi, kerestem a neten közben, ismerkedtem a témával és rájöttem, hogy headset kell nekem.
Ha jól emlékszem azt olvastam a fórumon még a régi aTab gen3-nál, hogy nem mindegyik gyártó headset-jével működik rendesen a telefon.

(#6925) poganytamas válasza quakej (#6922) üzenetére


poganytamas
senior tag

A gyűrű pont hogy határoló szerepet tölt be.
Ha egy van, akkor az 2 részre osztja a csatlakozót, az a mono. (Földelés + hang)
Ha kettő, akkor sztereó (földelés + bal hang + jobb hang)
Ha pedig 3, akkor headset. (földelés + bal hang + jobb hang + mikrofon).

Úgy van, hogy ha sima fülest dugsz bele, tehát a 2 gyűrűset, akkor a hangot azon hallod, de a telefon mikrofonja az aktív. Ezek azok a fura emberek az utcán, akiknek van a fülében valami, és a szájuk elé tartják a telefont. Amiért nem működhet, amire utalsz, a nem szabványos csatlakozó méret a headset oldalán. Elég ha nem oda esik, máris borul a dolog. Szerintem ez nívósabb gyártóknál kizárt. Én azt csinálnám, hogy valami Pistike GSM-ben venném, ahol ki is lehet próbálni. Mittudomén mondod a tagnak hogy tesztelnéd a hangminőségét.

(#6926) callvote


callvote
senior tag

az xperia telefonok ugyanazt a szabványt használják headsetnél,és a samsung is.
galaxy ace 2 és az xperia sp headsetje jó volt hozzá.

Redmi :)

(#6927) quakej


quakej
tag

Köszönöm a segítőkész és építő jellegű hozzászólásokat.
Kb. 10 éve a régi nokiámhoz vettem utángyártot headset-et a a mammutban a speedshop-ban.
Ahogy látom, sajnos az az üzlet megszűnt.
Mivel nem gyári a csomagolás, ott ki is lehetett próbálni.
Azt hiszem ezt fogom megvenni, kedden, ha lesz rá időm:
[link]
Ha megvettem, majd referálok, remélem sikerrel járok.
Még egyszer köszönöm a segítségeket!

(#6928) quakej válasza icemad (#6923) üzenetére


quakej
tag

Ma megnéztem, sajnos nem jó.
Ha tövig benyomod a dugót, akkor valamit halkan lehet hallani, plusz még van mellékzaj rendesen.
1 pár szilikon füldugó van hozzá.
Ha kb. 2-3 mm-et kijjebb húzod a dugót, akkor jóbb a hang, de nagyon a határon van, hogy kiessen az aljzatból a dugó.

Ehhez hasonló headset-et a telenor-nál 2.790,- Ft-ért adnak, fekete színben.
Ha kb. 2-3 mm-et kijjebb húzod a dugót, akkor JÓ a hang, de nagyon a határon van, hogy kiessen az aljzatból a dugó. Valamivel jobb, mint az előző, de kiesik a fülemből az agyba-dugós része, ennél a típusnál 3 pár szilikon füldugó párt is mellékelnek a headset-hez.

Amire emlékeztem (nem kompatibilis a nagyobb gyártók headset-jével a mi típusú headset-ünk), az sajnos jött.

(#6929) quakej


quakej
tag

További kérdések:

1. Valahogy-valahol be lehet állítani, hogy ne 10%-nál figyelmeztessen a telefon, hogy lemerül az akku
azonnal? Én nem találtam ilyen lehetőséget. A ZDbox progi ezt is tudja, de csak ezért nem akarom
telepíteni, mert a telefonon fent van a Clean Master app is. Az AVG vírusírtóban is be lehet állítani, hogy
hány %-nál figyelmeztessen, ha az akku lemerül, de én Avast-ot használok.

2. Úgy látom majdnem 7 hónap alatt lassan kivégeztem az akkut. Már csak 1,5 órát bír ki az akku, ha filmet
nézek a telefonon, régen ez 3 óra volt. Valaki vett már akkut a telefonhoz itt Magyarországon (ha igen,
hol?) vagy érdemesebb Kínából rendelni?
Ha Kínából rendel az ember, akkor lesz rá vám, ügyintézési költség stb., mert akkor lehet drágább lesz így,
mintha megveszem itt Magyarországon az akkut.

3. Valaki esetleg még headset ügyben, mit lenne érdemes még megpróbálni, ami jó lehet?

Ha jön(nek) válaszok, előre is köszönöm!

(#6930) poganytamas válasza quakej (#6929) üzenetére


poganytamas
senior tag

Akkut én azt mondom 1000x jobban megéri Kínából. Töredék áron van, és nem vámolják ilyen minimális összegért. Cserébe 3-6 hetet kell ugye várni rá, inkább 6-ot, mert az akkukat nem lehet mostanában légipostával vinni. Itt van mire keress.

(#6931) callvote válasza quakej (#6928) üzenetére


callvote
senior tag

azért van ez mert te a normál (omtp) headsettel próbálkozol...
neked CTIA szabványú headset kell..így kell kérned a boltban..
a 2 headset közt az a különbség hogy egy kábel fel van benne cserélve..ezért van az hogyha ki-be huzogatod akkor jól szól..de a mikrofon része ugy sem jo...

KÉP

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#6932) quakej válasza poganytamas (#6930) üzenetére


quakej
tag

Köszi, megtaláltam a hozzászólásodat és le is van mentve.
8 USD-ért már adnak. Akkor marad ez.
u.i. Ha elpusztul a telefon, azt hiszem többé nem veszek ilyen kínai telefont. Inkább drágábban, rendes szervizzel és alkatrészellátással egy nagyobb márkát.

(#6933) quakej válasza callvote (#6931) üzenetére


quakej
tag

Köszi a felvilágosítást.
De ezt honnan tudja az egyszerű ember?
Egyébként a speed shopnál és a telenor-nál is nagyon füvek voltak az eladók.
Ha szerintem ezt még hozzáteszem a kéréshez, be is zártak volna.

(#6934) w.laci


w.laci
csendes tag

Halli :)
Most láttam a Tescóban akciósan 26 ezredesért atabquad5C5 modellt,de 512mb rammal.Most mi a helyzet mennyi?ram lehet benne,van 1 a havernak az még 40 valahány ezer forintért vette a Tescóban,de az a telefon másképp néz ki nikkeles be+hangosítógombjai vannak.Lehet több változata?is próbáltam a haverét tetszet,jó a kijelzője,elég gyors,a kamera is megfelelő,az összeszerelés is megfelelő,egyedül a gps nem próbáltam ki és 1Gb ram van benne. :DD
.
Ha valaki vett vagy megnézte és tud valamit a Tescóban árult modellről bővebben ill. van már bitokában ez a modell kérem osztja meg velünk a tapasztaltait,én is szeretnék 1 ilyen telót. :DD
Köszike Lac. :C

(#6935) poganytamas válasza w.laci (#6934) üzenetére


poganytamas
senior tag

100% hogy nem ugyanaz a modell. Még IPS kijelzője sincs.

(#6936) w.laci


w.laci
csendes tag

ÓHH köszi a gyors válaszért,én is más modellnek láttam,de az ára nagyon kecsektető,nem volt idő kipróbálni és megnézni élőben csak úgy a vitrinen keresztül.
Köszi a válaszért :DD

(#6937) hhatika válasza poganytamas (#6935) üzenetére


hhatika
tag

Atab.hu - a c-s modellek 512MB-sek, a simák az 1giga ramosak. Debrecenben a kishegyesi tacskóban 42ft az atab5 quad 1gb rammal...

(#6938) lalszi


lalszi
aktív tag

Aki szídná az atabot, hogy milyen vacak :D :[link]

Egy szinten van a drága, márkásabb telefonokkal, egy rossz szót se szólhatunk :DDD

(#6939) fiesta14 válasza callvote (#6931) üzenetére


fiesta14
tag

azt kivülről honnan látom meg hogy milyen szabvány?

(#6940) poganytamas válasza lalszi (#6938) üzenetére


poganytamas
senior tag

Nekem inkább az alkatrész ellátottsággal van bajom. Még tisztán emlékszek, hogy a ZTE Blade-hez rendeltem egy komplett burkolatot, és szépen átépítettem, mikor a régi kicsit amortizálódott.

(#6941) quakej válasza lalszi (#6938) üzenetére


quakej
tag

Teljesen egyetértek Poganytamas-sal. A szerviz elérhetősége, kommunikálóképessége és ahogy olvasom szervizes teljesítménye is nulla.
Az nagyon fontos, hogy viszonylag jó telefont válasszál, amikor leveszed a polcról a csomagot.
Ha ez sikerül, akkor rendben is vagy, már csak ne hibásodjon meg.
Ha olyat fogsz ki, amelyiknek olyan hibája van, ami néha jelentkezik, akkor van a szívás, mert a szerviz se csinál semmit.
Egyébként a legszebb az, hogy a digisreet oldalon az van kiírva az aTAB termékeknél, hogy az első 3 napos cserét is egyből a Mercuryhoz kell vinni, mert nem foglalkoznak vele. A tesco gondolom egyből cseréli ilyenkor.
Ami a legnagyobb gáz a szerviz és az alkatrész ellátás. Ezt ugye a szerviznek kellene intéznie, de az meg nem igazán működik, legalábbis, ahogy mi elvárjuk azon a szinten. És itt be is zárult a kör.

(#6942) quakej


quakej
tag

És akkor a történetem.

atAB5quad-ot 2013 decemberében vettem.
A töltő és kábele valószínű az elejétől rossz volt. Új Hama-kat vettem. Ezek jól működnek.
Füles és akku 7.hónapban meghibásodott, illetve 70 perc használat után lemerült.

Akkut néztem neten (kína), sehol sincs raktáron. Fülest nem is láttam.
Mercury-nak hívtam a központi számát, csak várok-várok.
Majd próba alapon felhívtam az egyik Hölgy kereskedőt.
Elmondtam, hogy ezt a két terméket szeretném megrendelni. Adott egy 06-20-as szerviz számot.
Na azt aztán lehet hívni, fel nem veszik.
Másnap reggel 10 órakor telefonáltam a Hölgynek, hogy tudna-e segíteni, mert nem veszik fel a telefont.
Elkérte a számomat és megígérte, hogy most szól a szervizesnek, hogy hívjon fel.
És láss csodát. 10 perc múlva az előbb emlegetett 06-20-as számról hívtak, hogy miben segíthetnek.
Mondtam, hogy kéne új füles és új akku. Felelet, van, füles 800,- Ft + ÁFA, akku 4.173,- Ft + ÁFA, utánvéttel másnapra megkapom a csomagot 1.110,- Ft + ÁFA-ért. Ezek kb. árak, mondta. Kértem hívjon vissza, mennyi lesz pontosan az egész. 10 perc múlva hívott, 7.715,- Ft. Ma reggel 10 óra után a kezembe volt a csomag.
Rendesen be volt csomagolva, szivaccsal védve az egyik oldalon az akkut és a fülest, ÁFÁ-s számlát kaptam, mert céges a telefon. Ezek után, felhívtam a Hölgyet és megköszöntem. Tudott valamit, amit MI nem :).
Féltem, hogy az akku és a füles használt lesz vagy rosszak, de úgy látom újak.
Füles jól szól (eddig), akku 61%-on lett betéve a telefonba, volt játékkal 2,5 óra alatt tudtok 14%-ra lemeríteni. Akkun van egy matrica, ráírva, ha ezt eltávolítod, ugrott a garancia. (Gondolom azért, hogy az eredetit ne vidd vissza 1 hónap múlva, hogy rossz és cseréljék gariba, az újra 6 hónap garit adtak, pontosabban mondtak a telefonba.)
Szerencsém volt, igaz az akku 2-szer annyiba került, mintha kínából jött volna. Azonban kínában jelenleg nincs, legalábbis nem találtam és paypal-om sincs, erre meg nem volt kedvem csinálni :).
Nekem így is megérte, 2 nap alatt megvolt minden.
Most már csak a telefon bírja tovább, ilyen jól működve és akkor happy lesz minden.
Itt a vége.

[ Szerkesztve ]

(#6943) lalszi válasza quakej (#6941) üzenetére


lalszi
aktív tag

Nekem szerencsém volt a szervízzel, megcsinálták amit felírattam hibát. Igaz én is meg tudtam volna csinálni, de még garanciális volt. Kicsit sokáig tartott, több mint egy hónapig, de más típusú tabot másik szervíz is kb ennyi ideig javított.
Garancia után meg feljavítottam az antennáit is, így már a wifi és a gps is erős lett rajta.

(#6944) quakej válasza lalszi (#6943) üzenetére


quakej
tag

Emlékszem egy forrasztásért vártál 1 hónapot, hogy ne bukd el a garit.
És szerencsére a saját telefonodat kaptad vissza, épen, jól működve.
Na ez se rajtuk múlott.
Én simán 7 hónapos korában (az előzőnél, Atab5 gen3) megcsináltattam a USB csatlakozó kiszakadt lábait egy sufni GSM-ben, mert nem akartam a szervizre bízni és várni 1-2 hónapot. Igaz 5 ezer volt, de 1 óra múlva ismét használtam a telefont. Ezt leírtam itt korábban a fórumon is.

[ Szerkesztve ]

(#6945) lalszi válasza quakej (#6944) üzenetére


lalszi
aktív tag

Igazából titkon reménykedtem, hogy valami nagyobb baja van és kicserélik egy újjabbra :) , de sajnos csak kisebb baja volt :O

[ Szerkesztve ]

(#6946) toocha


toocha
csendes tag

Tiszteletem! Ma vásároltam egy M-Tec aTAB5C tip. készüléket, és érdeklődnék, hogy tokot,tartót hol tudok találni hozzá, mert így ezzel a névvel nem találok semmit. Köszönöm előre is.

A forró fém pont olyan, mint a hideg, csak más a fogása!

(#6947) w.laci


w.laci
csendes tag

Halli :))
Lenne 1 kérdésem,hol vetted a Tescóba mert én is szemezek vele,csak az a 512 ram ill.hogy nem IPS-es a kijelzője+2magas proci riaszt el.Próbáltam 1 quad 4magos az nagyon tetszett(gyors,jól összerakott,kijelző,kamera megfelelő stb.) ez a modell kisebb tudású,nem akarlak megsérteni,de érdekelne a véleményed,milyenek találod,mik a tapasztalataid a telóval kapcsolatban(wifi,gps,kijelző,gyorsaság,kamera stb.),mert elég jó árban van,nagy kijelző,jól is néz ki érdekelne a véleményed. :DD
Köszi Lac :C

(#6948) quakej válasza w.laci (#6947) üzenetére


quakej
tag

Remélem nem baj, ha beleszólók, de válaszd a 4 magos IPS kijelzős aTAB5Quad-ot.
A két készülék között ég és föld a különbség. Pár napja 41.990,- Ft-ért láttam a tescoban.
Akcióban 39.990,- Ft szokott lenni.

(#6949) quakej válasza toocha (#6946) üzenetére


quakej
tag

Nincs semmi hozzá, auchan-ban láttam gsm-nél hozzá tokot 1.990,- Ft-ért.
Vagy bemész egy nagyobb gsm-es üzletbe és ott válogatsz, ha lesz, én így vettem, 2.000,- Ft-ért.
Vagy kínából rendelsz. Keresőbe beütöd tok és a találatok között megleled.

(#6950) lalszi válasza w.laci (#6947) üzenetére


lalszi
aktív tag

Szerintem is válaszd inkább a quadot. Mondom ezt annak ellenére, hogy én 2 magost használok és nincs vele semmi gondom. De amikor mellé kerül pl egy quad, akkor nagyon érezni, hogy mennyivel jobb a másik. Ilyenkor mindíg rámtör a csere gondolata :D

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  aTAB5 okostelefon
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.