Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  aTAB5 okostelefon

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-04 15:53:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) SteveJobs válasza cappa72 (#6700) üzenetére


SteveJobs
őstag

Ha nem kell hozzá a bekapcsoló meg a volume gomb.Megpróbálhatom.

(#6702) cappa72 válasza SteveJobs (#6701) üzenetére


cappa72
nagyúr

Elméletileg nem. Kikapcsolva le lehet szedni a rendszert. [link]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#6703) SteveJobs válasza cappa72 (#6702) üzenetére


SteveJobs
őstag

sehogy se tudom megcsinálni , mivel kellenek a gombok recovery-hez és ugyebár ezek nincsnek meg . a recovery pedig a scatter fájl beolvasásához kellene . :F

(#6704) cappa72 válasza SteveJobs (#6703) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hát az biz pech... De azért köszi. :R
Ha sikeredne mégis szerezni/csinálni, akkor azért még jelentkezünk.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#6705) SteveJobs válasza cappa72 (#6704) üzenetére


SteveJobs
őstag

Vissza forrasztom a bekapcsoló gombot meg a volume gombokat szólok. :B

(#6706) #19708160


#19708160
törölt tag

2 hetes atab 5 quad-om 30-ba eladnám ha valakit érdekel.Vettem egy új telót,nincs szükségem már a 2 sim-re ezért eladom.Aki tudja milyen telefon,annak nem kell mondjam mennyire jó,aki nem annak meg itt az idő hogy kipróbáljon egyet....az enyémet.

(#6707) Hapho


Hapho
csendes tag

Sziasztok! Van egy aTab5 Quad telefonom és van valami amit nem nagyon értek amikor bemegyek a beállítások-tárhely részre. A belső tárhelynél az van kiírva hogy az összes hely: 0,98GB, alkalmazások: 228MB, gyorsítotárazott adatok: 1,74MB, elérhető: 69,00MB! Van egy csík ami zöld színnel az alkalmazások, kékkel a gyosítótárazott adatok, feketével a szabad helyet mutatja. Ennek a csíknak kb a 70% fekete vagyis annyi hely van a belső tárhelyen. De akkor miért csak 69,00MB elérhető? Mi van ott ahol elvileg semmi sincs? Két hónapja emiatt már csináltam egy factory resetet de valahog nincs kedvem kéthavonta újra pakolni a telefont. Találkozott már valaki ilyen problémával? Mit lehetne csinálni a factory reseten kívül hogy újra lássa a telefon az összes szabad helyet? Vagy mi van ott? :F

[ Szerkesztve ]

(#6708) kidd25


kidd25
tag

sziasztok
az lehetséges hogy az atabomon a kamera auto fókusza elromlik? tegnap észrevettem hogy qr kód scanner nem akar fókuszálni utána beléptem a kamerába és nem hallottam a mehanika megszokott kattogását. szerintetek mit tudok kipróbálni? rootolt recovery van rajta alap v 0.2 rommal particionálva 2.5 gigára.
válaszotokat előre is köszönöm.

(#6709) poganytamas válasza Hapho (#6707) üzenetére


poganytamas
senior tag

A csíkba valószínűleg nem számol bele valamit, amit kéne. Pl. log fájlokat. A legtöbb fájlkezelő képes tényleges könyvtár méretet mutatni (pl. Es File Explorer, Astro), ezek jó szolgálatot tesznek. Vagy mondjuk ez. Itt is nézz szét!

(#6710) poganytamas válasza kidd25 (#6708) üzenetére


poganytamas
senior tag

Ami tönkremehet az tönkre is megy, lásd Murphy. Próbálj egy másik kamera alkalmazást, ami nem a gyárira támaszkodik, pl Camera 360, hogy ott is az-e a helyzet.

(#6712) kidd25 válasza poganytamas (#6710) üzenetére


kidd25
tag

úgy néz ki murphy-nek igaza volt... nem akar fókuszálni a halálért sem. mit tudok tenni ilyen esetben? garancia lejárt azthiszem.

(#6713) Riaria


Riaria
újonc

Sziasztok!
Kérem a segítségeteket. Ajándékba akarok venni egy M-tech-tabphone5 (lehet, hogy nem jól írtam, de Ti tudjátok, hogy mit akarok!), de nem a Neten akarom megvenni, hanem személyesen.

Aki tud ilyen lehetőségről, kérem, hogy SOS jelezze, mert már csak 2 napom van rá, hogy megvegyem!

Előre is köszönöm!
Üdv:
Ria

(#6714) cappa72 válasza Riaria (#6713) üzenetére


cappa72
nagyúr

Pár hsz-szel korábban...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#6715) #19708160 válasza Riaria (#6713) üzenetére


#19708160
törölt tag

nekem van egy eladom.Személyesen is találkozhatunk :)

Kösz Cappa72

[ Szerkesztve ]

(#6716) poganytamas válasza kidd25 (#6712) üzenetére


poganytamas
senior tag

Cserélni, de csak ugyanilyenre. A kamera driver miatt, nem fogja megismerni ha másmilyet raksz bele, hiába olyan méretű. Vagy próbálj szerezni egy alkatrésznek való atabot, vagy nézd meg a kamera típusát, és egy ugyanolyat rendelj külföldről.

(#6717) #19708160


#19708160
törölt tag

eladtam a telefont,ne hívjatok

(#6718) kidd25 válasza poganytamas (#6716) üzenetére


kidd25
tag

fő elem csere? a szervíz a telefont cserélheti ez okból?

(#6719) poganytamas válasza kidd25 (#6718) üzenetére


poganytamas
senior tag

Nem, elég a kamera modult cserélni, azt külön is le lehet kapni az alaplapról.

(#6720) quakej válasza Riaria (#6713) üzenetére


quakej
tag

Március 20-tól újra akciós a telefon a tescoban, 39.990,- Ft.

(#6721) #19708160 válasza quakej (#6720) üzenetére


#19708160
törölt tag

40-ért nagyon jó kis telefon.Én is annyiért vettem tegnap adtam el 35-be a jofogáson.Valahol sajnálom is,de már nem kellett a 2 sim kezelése.

(#6722) Soybex


Soybex
őstag

Atab5 ( dual core-s verzió :DDD ) 25k vagy 30k ért éri meg jobban feltenni ? :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#6723) hhatika


hhatika
tag

egyébként ezekkel is van baj, mint a korábbi atabokkal? vagy stabilabbak?

(#6724) poganytamas válasza hhatika (#6723) üzenetére


poganytamas
senior tag

Nekem semmi bajom sincs vele. Persze a 2 sim-es viselkedéséről nem tudok nyilatkozni, de amúgy tökéletes. Mostmár kicsit telhetetlen vagyok, és az NFC-t hiányolom ;]

(#6725) #19708160 válasza hhatika (#6723) üzenetére


#19708160
törölt tag

Én 2-öt is már használtam,szuper megbizható telefon.

(#6726) marci0001


marci0001
csendes tag

Sziasztok!

Erről a Quadról érdekelne, hogy milyen a kijelzője. Nekem most Gen2-esem van. Az IPS mit jelent? Melyen a gen2-é?

(#6727) poganytamas válasza marci0001 (#6726) üzenetére


poganytamas
senior tag

AZ IPS egy speciális LCD kijelző. Jobban adja vissza a színeket, mint a sima TFT (mint pl. a Gen2-jé), de ami legfontosabb, hatalmas betekintési szöge van, a kijelzőt megdöntve sem fordul negatívba, változnak a színei, mint a sima TFT-nek.

(#6728) quakej válasza marci0001 (#6726) üzenetére


quakej
tag

Szia,
Már az IPS kijelzőért érdemes volt lecserélni (a különbség ég és föld, sok filmet nézek a telefonon). Az 1GB RAM és 4 magos proci (gyorsabb), könnyebb telefon már csak ráadás volt számomra. Már csak egy jó telefont kell kifognod, ha cserélsz. Ha a tescoba mész, ne hagyjad az utolsó napokra, mert én alig találtam originál csomagolásút, de végül nagy nehezen sikerült találni egy bontottat, ami szép és jó volt, eddig :) .

(#6729) marci0001 válasza quakej (#6728) üzenetére


marci0001
csendes tag

Köszönöm!

Összefoglalót tudna nekem írni valaki a telefonról? Gen 2 viszonylatában akár. Tapasztalat pro-kontra.
Root lehet?

(#6730) Trotter66 válasza marci0001 (#6729) üzenetére


Trotter66
tag

Root? Szinte kötelező... :)

(#6731) hhatika válasza quakej (#6728) üzenetére


hhatika
tag

eddig...??? ez mit jelent? Bedöglött vagy váltasz?

(#6732) marci0001 válasza quakej (#6728) üzenetére


marci0001
csendes tag

Eddig? Tényleg engem is érdekel hogy miért eddig. Vagy csak babona?

(#6733) marci0001 válasza Trotter66 (#6730) üzenetére


marci0001
csendes tag

Értem én, de hogy? Bonyolult? Van leírás?
Telefonteszt valahol?

(#6734) kidd25


kidd25
tag

Sziasztok
Lehetséges az hogy az aTab-om kamerája nem szereti a gen2v0.2 romot? felraktam a v0.5-öst és újra van hangja az af mechanikának és újra fókuszál...

(#6735) atab5phone


atab5phone
csendes tag

Találkozott már valaki esetleg megnövekedett akkumulátorral?
Nem a kapacitása, hanem a fizikai mérete nőtt meg, amelyiket a telefonban használtam. ;)

Gen2 V3


(#6736) poganytamas válasza atab5phone (#6735) üzenetére


poganytamas
senior tag

Igen, ha tovább használod, fel fog robbanni!!!

(#6737) atab5phone válasza poganytamas (#6736) üzenetére


atab5phone
csendes tag

Köszi a választ!

Aki esetleg olyat tapasztal, hogy nyekereg a hátlapja és kis hézagot érez a készülék és a hátlap között, mintha elválna, érdemes megnézni, hátha púposodik.

(#6739) marci0001


marci0001
csendes tag

Milyen minőségű képeket csinál a quad? előlapi és hátlapi kamerával?
A Gen2 nem egy fotó telefon, sötétben szinte csak árnyékok látszanak.
A Quadban is? Vagy már jobban dolgozik?

(#6740) poganytamas válasza marci0001 (#6739) üzenetére


poganytamas
senior tag

Szart :D Őszintén, én nem láttam még olyan telefont, ami sötétben értékelhető képet csinált volna.
De ahogy azt hiszem Levente mondta anno, a mobilok kamerái csak arra jók, hogy az előtted haladó szemrevaló hölgyemény hátsójáról egy gyors képet csinálj, másra nem :D

Normális képre dedikált fényképezőgép kell.

(#6741) marci0001 válasza poganytamas (#6740) üzenetére


marci0001
csendes tag

Ok, köszi. A HTC-knek nagyon jó a vakujuk, és ezzel javítanak rajta. Arra gondoltam, hogy egy esti házibuliban kb. milyen képek születnének.

Annyira hiányzik egy átfogó teszt erről a készülékről!!! :(

(#6742) nbukta77 válasza poganytamas (#6740) üzenetére


nbukta77
addikt

Lumia 920. Sotetben iszonyat jo kepet csinal. Sot az az erossege.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#6743) Trotter66 válasza marci0001 (#6733) üzenetére


Trotter66
tag

Nem ördöngősség a root. Ha rákeresel, poganytamas "tollából" van lépésről lépésre videó is.

Telefonteszt tudtommal nincsen, de lehet, hogy tévedek. Keress rá.

(#6744) marci0001 válasza Trotter66 (#6743) üzenetére


marci0001
csendes tag

Kerestem, de sajnos nincs

(#6745) Trotter66 válasza marci0001 (#6744) üzenetére


Trotter66
tag

Beírtam a keresőbe: root, videó és lőn....: #6660

(#6746) Attis95


Attis95
csendes tag

Üdv! Lg-optimus p970 után gondolkodtam atab 5 telon.. érdekelne h mennyire birja a telo a kiképzést:D
képernyője mennyire éles? olvastam róla hogy van olyan képernyője mint egy Xperia arc S -nek.
a rendszere mennyire stabil? rom cserék lehetségesek e rá? kameráról olvastam h gatya... most akarok majd egy probát tenni vele és nagyon érdekelne h mennyire birja ... amikre nagyon kiváncsi vagyok: progik hogy futnak rajta, rendszere, képernyő élesség, szépség, és h megéri e a mostani árát. válaszotokat előre is köszönöm! :)

LG optimus p970, F6, xperia arc S, Concorde 5700

(#6747) JOEPAPA


JOEPAPA
tag

Sziasztok.

Az u oljara tarcsazott szamokat mikent kell torolni? Nem a hivaslista nem a leggyakrabb a nevjgyzek eljen, hanem ahol billentyuzni lehet a szamot az ott levo listat.

Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

(#6748) gears27


gears27
aktív tag

Sziasztok! Problémàm szeretném megosztani veletek hàtha valaki tudja rà a vàlaszt. Telenoros simel hasznàltam a telom (gen v3) és az egyik baràtom megkért, hogy tegyem be a vodàs kàrtyàjàt a teloba. Nem 2. Nak tettem hanem kivettem az enyém és annak helyére. Bekapcsolàskor az akksi leugrott 70%ról 5%-ra. Visszatettem a telenort ua maradt az akksi 5%. Gondoltam gyàri beàllitàs vissza, de ezutàn a térerö jelet narancs sàrgàn mutatja illetve van olyan alkalmazàs ami nem indul el és ezelött ment. Az akksi is fura lett mert eddig max 2 ora és feltöltött, most meg egész este kell neki. Hozzàteszem az ominozus kàrtyacsere elött nem volt ilyen gondom. Ui: ha bàrmilyen màs kàrtyàt teszek be zöld a térerö jelzö, telenornàl narancs sàrga illetve telenoros simmel a bootolàsnàl a zene nem fut végig és az animàció sem.

Seggsztézis

(#6749) quakej válasza marci0001 (#6732) üzenetére


quakej
tag

Igen, babona. Azért írtam, mert remélem ezután is hasítani fog és nem lesz gond vele. Lekopogom.
Volt nekem előtte GEN 3-as és most a quad. Sokkal jobb mindenben (de a GEN 3-az is jó volt, mikor 8 hónapos korában eladtam). Így nem is sorolnám fel hogy miben, mert ahogy írtam ég és föld a különbség.
Csak jó telefont fogj ki, ez a lényeg, ha nem, 3 napon belül cseréld ki!
De, ahogy hallottam / olvastam a fórumon a quad-al nincs annyi gond, mint az előzőekkel, mert nem sokan írtak ide a fórumba.

(#6750) csongi


csongi
veterán

Hogy is van ezzel a negymagosal?
Mtk6589t es csak 1,2 Ghz?
512 ram es kozbe 1giga? Erdekes :)
Valtozott a kava szelessege a 2 magoshoz kepest?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  aTAB5 okostelefon
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.