Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS WL-500G Premium

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14564) Laca 012 válasza PistiSan (#14563) üzenetére


Laca 012
őstag

Én a kérdésedre válaszoltam, ami úgy szólt, hogy:
"Ha sikerült valahogy felismertetni a gyári fw-vel a vinyót írd majd le hogy csináltad."

Az különben nem igaz, hogy a gyári fw szinte semmire sem jó..
Annak ellenére, hogy én a második órában tettem fel rá az oleg FirmWare-t, mert torrentezni is szerettem volna vele például, és mint nem rég írtam közel 3év használat után most ment nyugdíjba "tartalékosként", attól még az irodai (szintén ugyan ez a WL500gP V1, csak gyári állapotban) másfél évig üzemelt gyári FW-rel egy 500GB-os FAT32 fájlrendszerrel partícionált HDD-vel és 2 gép használta SAMBA megosztással.
Azért került rá utána oleg, mert a külső (coolermaster) ház meghülyült és a fw cserét is kipróbáltam, hátha az a baj.
Akkor át is particionáltam EXT2, majd EXT3-ra, és azzal is kipróbáltam gyári fw-rel is, onnan az info, hogy megy.
Aztán a végén oleg maradt rajta. Azóta is azzal megy.. :C

"Úgy értem hogy legrosszabb esetben ha még vissza tudom rá tennalkoztam, i a gyári fw-t akkor honnan tudják hogy volt rajta más is?"

Jó esetben sehonnan, de én a garanciával sem foglalkoztam sokáig. Próbáltam gariztatni, mert az enyém a hibás wifi szériából való, de olyan körülményes lett volna, hogy inkább 2perc alatt megcsináltam. Aztán elég hamar ment bele a 128MB RAM, a plussz 2db USB, meg a dupla antenna...stb.. ;]

intruder2k5: Igen az elején még én is FAT32-re particionáltam, de csak azért, mert tutira nem kellett 4GB-osnál nagyobb fájlokat használni és néha rá kellett akasztani a főnök laptopjára, amire akkor még nem engedett feltelepíteni semmit, hogy lássa az XP az ext particiókat.. :O

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.