Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) Petyyyyy válasza sampe (#3200) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Én sem kockáztatok, de gondoltam rákérdezek. Beszéltem az eladóval: azt mondja sima ügy lesz a gariztatás. Legyen igaza. Szóval holnap elsőre beszélek a bolttal részletesen, aztán ha lesokkolnak felkeresem az általad említett urat. :K

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3202) sampe válasza Petyyyyy (#3201) üzenetére


sampe
aktív tag

Sok sikert kívánok!

Próbálj meg kicsikarni belőlük egy cserelapot :) Valami puritán is megteszi gondolom :)

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#3203) Petyyyyy válasza sampe (#3202) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Köszi szépen. A cserelap hiánya is megteszi, ugyanis nem használtam mióta megvettem. A készülő gépembe szántam. Az adatlapomon lévő #1-es gépet használom most.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3204) Martino89


Martino89
csendes tag

Sziasztok!
Segítség kellene. Asus P8P67 LE alaplapom van, ami ugye PCI-EXPRESS -es alaplap, legfrissebb bios van rajta. A gondom a következő:
Gef.7300Gt kártyám volt, vettem egy Asus 7970-es Ati kártyát. A kártyát beleteszem, de a gép nem indul, "no signal detected" - ezt írja ki. Hiába reseteltem a biost, vettem ki az alaplapi elemet, stb-stb., a gép nem indul, nem ad jelet, nem jön elő semmi a monitoron. Másnál kipróbáltam a videókártyát, nincs gond vele, azonnal indul a gép monitor képpel együtt. Ezt követően visszaraktam a Gef.7300Gt kártyát, és a rendszer azonnal el is indul. Végül a 7970 vga-t beleraktam a 2. PCI-EXPRESS slota, ahol már indul a rendszer képpel együtt. Valakinek valami ötlete? Miért van az, hogy az első PCI-EXPRESS slotban nem indul az újonnan vásárolt Asus 7970 kártya (másnál kipróbáltam, ott működött), de a 7300Gt igen, a második PCI-EXPRESS foglalatban meg elindul? Talán valami bios beállítás? Vagy csak csupán nem bírja a nagy teljesítményű vga-t az első PCI-EXPRESS foglalat? Ha gond van az alaplappal, hogy gariztassam, hiszen mennek benne a vga-k kivétel az Asus 7970-et? Valakinek ötlet? Köszönöm előre is.

Csík Márton

(#3205) keke69 válasza Martino89 (#3204) üzenetére


keke69
őstag

Szerintem töröld a drivert és rakjad fel az atit.Mennie kell!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#3206) sampe válasza Martino89 (#3204) üzenetére


sampe
aktív tag

Szia

Asszem van valami olyan beállítás, ami a PCIE sávszélességét szabályozza, lehet ott kéne mókulni' valamit. Pontosan nem tudom melyik menüpont alatt van így fejből, de keresgess rá, meg fogod találni!

Tápod milyen? Mind a két tápcsatlakozót rádugtad a VGA-ra?

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#3207) AAntii válasza Petyyyyy (#3194) üzenetére


AAntii
őstag

Szia!

Meg kell nézni a 1155-ös foglalat lábkiosztását, aztán ha nem direkt feszültséget szabályzó lábról van szó, akkor én megpróbálnám, maximum nem indul el. Az én lapomnak is sérült volt a foglalata, két láb hiányzik. Az egyiknek nincs funkciója, csak mechanikai, gondolom, hogy a többi láb jól érintkezzen, a másik láb valami memóriakezelésért felelős láb lehet. Egyelőre primemal meg uniginenel teszteltem, nincs semmi probléma aztán majd kiderül.

Ami viszont nem tudom, hogy beállítási kérdés, vagy pedig a láb hiányára vezethető-e vissza, gpuz szerint a videokártya csak 4-szeres sebességgel megy. Ezzel kapcsolatban hol lehet állítani a biosban? Vagy csak a második slotot lehet állítani az egyszer és négyszeres között? Unigine szerint nem sokkal lassabb így sem a masina, de jó lenne, ha menne rendesen.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#3208) Petyyyyy válasza AAntii (#3207) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Köszönöm a tapasztalatokat! Azóta már elküldtem javításra bundata mesterhez, nem kockáztatok.
A PCI kérdéssel beugorhatsz ebbe vagy ebbe a topikba. Talán hamarabb érkezik válasz.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3209) AAntii válasza Petyyyyy (#3208) üzenetére


AAntii
őstag

Írtam én is bundatának, hogy megveszi-e illetve meg tudja-e javítani. 3000 Ft-os ajánlatot kaptam rá, illetve a javításról szó sem esett, csak annyiban, hogy olyan ratyi minőség a lap, hogy nem nagyon lehet javítani. Ehhez képest meglepő, hogy mégis javítható.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#3210) Petyyyyy válasza AAntii (#3209) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Bár ez nem a topik témája...de részemre egy teljesen korrekt válasz érkezett tőle a javítást illetően. Az a 3k a javítás ára lesz szerintem, nekem ezt írta és itt is így írták korábban.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3211) Pferi


Pferi
senior tag

Üdv!
Nyugtassatok meg, hogy egy Asus P8P67 Evo alaplapban gond nélkül fog működni egy i5-3570k processzor?
Gondolom legfeljebb bios-t kell frissíteni az alaplapnál.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#3212) AAntii válasza Pferi (#3211) üzenetére


AAntii
őstag

Google barátunk segít, illetve segített volna:
Ennél megnyugtatóbb válasz szerintem nem kell, meg hivatlosabb sem.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#3213) Pferi válasza AAntii (#3212) üzenetére


Pferi
senior tag

Köszönöm a választ. Az Asus honlapján én is megtaláltam már ezt, de jobban szeretek felhasználóktól is választ kapni. Itt a fórumon leginkább Sandy B.-s processzorral használják a P8P67-es lapokat, ha jól láttam.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#3214) AAntii válasza Pferi (#3213) üzenetére


AAntii
őstag

Hogyha a hivatalos oldal szerint működik, akkor hidd el, menni fog. Ivyhez inkább z-s lapokat vesznek az emberek, mivel p-set már nem is igen lehet kapni újan, ha egy-két beragadt darab mégis van, azok meg z-s árban mennek, akkor meg már inkább legyen igp lehetőség, biztos ami biztos, két vga csere között se kelljen kilépni az internetről (by Vágási). Hogyha mégse menne, akkor szerintem a lapodat úgyis elviszik hamar és kis ráfordítással fejlesztheted azt is.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#3215) Pferi válasza AAntii (#3214) üzenetére


Pferi
senior tag

Igazság szerint most rendeltem meg az alaplapot és a processzort is.
Tudom hogy régebbi fejlesztésű mint a Z77-es, de kifogtam egy Asus P8P67 Evo-t, teljesen újat 3 év garanciával 28.000-ért. Annyiért nem sok olyan szintű Z77-es van ami jobb lenne ennél.
Az IGP nekem teljesen mellékes, van elfekvőben egy VGA kártya ha esetleg a mostani elromlana vagy cserélni szeretném (amit nem hiszem hogy legalább 2 évig megteszek).
Remélem az aláírásomban szereplő memóriákkal sem lesz gondom.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#3216) AAntii válasza Pferi (#3215) üzenetére


AAntii
őstag

A MemOk gomb miatt nem hiszem, az én kingston ramjaim sem voltak benne az ajánlott ramok között, a MemOk gombot megnyomva azonban talált olyan beállítást, amivel hibátlanul ment. Azt hittem, hogy Sandys voltál és a lap maradt. Kinek a pap, kinek a papné, én közel 30ezerért nagy eséllyel mást választottam volna, de biztos vagyok benne, hogy gondos választás eredményeként döntöttél a lap mellett. Egyébként jó kis lapok ezek, nekem csak sima volt, de tetszett, jól tuningolhatók, van rajta minden, hogyha az aláírásodban szereplő konfigról térsz át, az olyan lesz, mintha a mávról ülnél át a japán szupervonatokra vagy a francia tgv-re :)

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#3217) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Elkészült. created by bundata.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3218) dredbiro


dredbiro
senior tag

Üdv!
Szeretném megkérdezni ezeknek a kapcsolóknak a funkcióját,pontosan mire is szolgálnak?TPU, EPU, DRAM_LED MemOK.Van kézikönyvem,de sajnos elég hiányos az angol tudásom.Egyedül az EPU az,amit valamilyen energia gazdálkozási kapcsolónak értelmeztem,bár ez sem teljesen világos számomra.Előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#3219) sampe válasza dredbiro (#3218) üzenetére


sampe
aktív tag

Szia

Konyhanyelven:
TPU=tuninghoz van némi, valami köze, jómagam bekapcsolva hagyom

DRAM_LED=mint ahogy a neve is takarja, a memóriák állapotáról ad információt (ha villog, gáz van)

MEMOK=lenyomva tartva, a gép elindulásához járul hozzá, a memóriák időzítését állítva

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#3220) dredbiro válasza sampe (#3219) üzenetére


dredbiro
senior tag

fú,köszönöm a gyors választ :R azt nem tudod esetleg megmondani,hogy melyik kapcsolónak melyik a gyári állása?elvileg gyárin van,csak hogy biztos legyek a dolgomban :)

Good hunting,STALKER !

(#3221) lizakattila válasza dredbiro (#3218) üzenetére


lizakattila
senior tag

Nagyjából ezeket takarja:
TPU
EPU
MemOK

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#3222) dredbiro válasza lizakattila (#3221) üzenetére


dredbiro
senior tag

nagyon köszönöm neked is :R

Good hunting,STALKER !

(#3223) dredbiro válasza lizakattila (#3221) üzenetére


dredbiro
senior tag

"Javítsa a rendszer teljesítményét, miközben kevesebb energiát használ!" ez azt jelentené,hogy mehet a kettő egyszerre?

Good hunting,STALKER !

(#3224) lizakattila válasza dredbiro (#3223) üzenetére


lizakattila
senior tag

Igazából én nem használom ezeket a "ficsőröket".
Manuálisan, biosból tuningolok mindig.
Nálam is mennek az energiatakarékossági funkciók (C1E, EIST). Így terhelésen dolgozik keményen (nálam ez 1,27v 4,5GHz), üresjáratban meg elvan 1,6GHz-en 0,9v körül.

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#3225) dredbiro válasza lizakattila (#3224) üzenetére


dredbiro
senior tag

okés,akkor marad egyelőre alapon,jelenleg nem igénylem a tuningot :DDD köszönöm :R

Good hunting,STALKER !

(#3226) sampe válasza dredbiro (#3220) üzenetére


sampe
aktív tag

Mindegyik kapcsoló disable-n van gyárilag ha jól emlékszem.
Nekem a TPU be van kapcsolva, biztos ami biztos, amit ajánlhatok, hogy a biosból, az EPU-t kapcsold ki, nekem úgy visszavette anno a teljesítményt, hogy a sírógörcs kerülgetett. :)

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#3227) dredbiro válasza sampe (#3226) üzenetére


dredbiro
senior tag

köszi,majd meglátom nálam hogyan szuperál :R

Good hunting,STALKER !

(#3228) dredbiro


dredbiro
senior tag

Üdv!
i5 2500-as prociban hogyan lehet működésre fogni az IGP-t ?

Good hunting,STALKER !

(#3229) SkyS1gn válasza dredbiro (#3228) üzenetére


SkyS1gn
félisten

P-s lapban sehogy.

H vagy Z

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3230) dredbiro válasza SkyS1gn (#3229) üzenetére


dredbiro
senior tag

köszi :R

Good hunting,STALKER !

(#3231) Gyuribáá


Gyuribáá
csendes tag

Sziasztok!
Asus P8P67WS rev. alaplappal szerelt gép ha szoftveresen van le állítva akkor nem lehet vissza kapcsolni csak akkor ha teljesen le van áramtalanítva. Alvó üzemből viszont vissza kapcsolható. Mi lehet a hiba?
Segítségeteket előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#3232) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Hello!

A P8P67 esetében hány fokos PCH-hőmérséklet nevezhető "normálisnak"?

Előre is köszönöm!

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3233) dredbiro válasza Mahrenburg (#3232) üzenetére


dredbiro
senior tag

Üdv!
Ez engem is érdekelne,nálam egy jól szellőző házban 38-45 fokos.

Good hunting,STALKER !

(#3234) Mahrenburg válasza dredbiro (#3233) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Hello!

Számomra csak kb. másfél hónapja leolvasható, a min. 43 volt, a hőség idején elérte az 51 fokot...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3235) dredbiro válasza Mahrenburg (#3234) üzenetére


dredbiro
senior tag

Szerintem nem vészes ezek a hőmérsékletek,ha rendszeresen karban van tartva a gép,portalanítva stb.Ez konfiguráció függő is lehet,egyik konfig sem egyforma,de biztos jön valaki,aki okosabb nálam és megmondja a frankót :K

Good hunting,STALKER !

(#3236) Mahrenburg válasza dredbiro (#3235) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Köszi szépen!

" ...ha rendszeresen karban van tartva a gép,portalanítva stb" - Tíz évente egyszer az rendszeresnek számít?

" ...de biztos jön valaki... " - Amilyen pörgős ez a topic, ebben nem vagyok biztos... :))
De persze, ez jót jelent, mivel vélhetően mindenki gond nélkül, elégedetten használja a P8P67-esét... ...vagy már mindenki túladott rajta... :D

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3237) dredbiro válasza Mahrenburg (#3236) üzenetére


dredbiro
senior tag

"Tíz évente egyszer az rendszeresnek számít?" :Y Ne etess már..nyáron 2 hetente,télen 1-1,5 hónaponta géptakarítás van nálam,mondjuk meg is látszik,nincs bajom a hőfokokkal a léghűtés ellenére.Nagyon erősen ajánlom a gép rendszeres takarítását,mindkettőtöknek jót tesz :DDD

Good hunting,STALKER !

(#3238) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Üdv lányok, srácok!

Jobb híján ide írok a különleges kérésemmel. A dobozban pihen a pár hónapja megjavított P8P67 Pro 3.1 lapom. Minek után úgy alakult, hogy nincs most mellé a foglalatba illő processzorom, hogy kipróbáljam sikeres volt-e a javítás így olyan vállalkozó szellemű fórumozót keresek, aki pesten lakik, van szabadideje és persze némi bátorsága, hogy leteszteljük nála az alaplapomat. Aki kisegítene ezzel, legyen szíves PM-ben megkeresni. Köszönöm. :R

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3239) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Jár még ide valaki?
Na mindegy, most vettem egy rendszert, ilyen lapot tettem bele meg egy i5-2500 procit.
A gondom a következő: összeraktam a gépet, első indításara bejött az Asus teljes képernyős logo, és megállt (azt hittem, mert percekig nem csinált semmit).
Akkor lekapcsoltam, teljes reset (jumperrel).
Utána is megmaradt azonban a hibajelenség, csak annyi változott, hogy közben többeet vártam, és így eljutottam a bios-képernyőig.

Sajnos ez azóta is így van, 2-3 perc, mire beindul a gép, ez így normális?

PSN: OldSlowhand74

(#3240) SkyS1gn válasza Aguinaga (#3239) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Miről bootolsz? Ősrégi vinyóról? :DDD

Amúgy nem, ha kikapcsolod a "full screen logo"-t akkor is ilyen?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3241) sampe válasza Petyyyyy (#3238) üzenetére


sampe
aktív tag

Üdv!

Kinél volt javíttatva a lapod? :)

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#3242) Petyyyyy válasza sampe (#3241) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Üdv!

bundata fórumtárs javította. Itt ajánlották a topikban.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3243) keke69


keke69
őstag

Sziasztok!
Minden más fórumon,vga,ssd nem tudtak segíteni,remélem itt lesz megoldás a problémámra.
A gépen nagyon lassan áll le a bootolás gyors de a leállás förtelmes.
Van valami lehetőség a bioson belüli állításra?Lehet köze egyáltalán hozzá?
Köszönöm!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#3244) Ablakos válasza keke69 (#3243) üzenetére


Ablakos
őstag

Az oprendszer felelős elsősorban.

(#3245) keke69 válasza Ablakos (#3244) üzenetére


keke69
őstag

Ezt alá is írnám ha nem most raktam volna újra a win 7-et!

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#3246) Atimester válasza keke69 (#3245) üzenetére


Atimester
aktív tag

Szia!

Nálam új win7 felrakása után 20mp-en belül kikapcsolt. Ennek már egy éve. Most 1-1,5 percig is elszarakodik, mire kikapcsol. Lassan megint újra kell raknom a gépem, csak nehezen szánom rá magam. Egy rakás programot is újra fel kellene rakni alá. Ha a napokban megcsinálom, akkor megírom a tapasztalatomat.

A hőfokokról: ügyfeleimnek végzett javítások, karbantartások közben többször találkoztam olyan problémával, hogy a gépük lefagyott, újra indult. Kiderült, hogy az alaplap 95 fokos volt, a proci meg 130! Kitakarítottam, a proci kapott egy nagyobb hűtőt, és azóta is hibátlanul üzemelnek tovább. A VGA kártyák pedig gyakran üzemelnek huzamosan 100 fok környékén minden további gond nélkül.
Persze nem árt néha kitakarítani a gépházat, különösen azoknál, akik képesek egész nap játszani a gépükön, de nincs egy fél órájuk, hogy rendet rakjanak a szobájukban. Ezek a gépek belülről leginkább egy nyúlketrecre hasonlítanak. (Akinek nem inge, ne vegye magára, de jó pár helyen ezt látom!!!)

Attila

(#3247) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Sziasztok !

Szeretném meghúzni a procit. Ezek a beállítások még helytállóak ? :R

Kiindulásnak :
4.4-en az alábbi beállításokkal hajtom - de 4.5-höz se kell sokkal több, LLC Regular –ról Medium
Így 1.28V körül ad a procinak, 4.5-höz már 1.302V körül
4 GHz szerény cél, oda tovább csökkentheted a feszültségeket, de minden proci más, ki kell tesztelni mennyivel stabil
Ai Tweaker
Ai Overclock Tuner Manual
BCLK/PEG Freq. 100.0
Turbo Ratio By Per Cor…
1 Core Ratio Limit 44
2 Core Ratio Limit 44
3 Core Ratio Limit 44
4 Core Ratio Limit 44
4GHz-hez értelem szerűen 40
Internal PLL Overvoltage Auto
Memory Frequency ramtól függ, kezdetnek lehet 1333
EPU Power Saving Disabled
> DRAM Timing Control
> CPU Power Management > CPU Ratio Auto
Speedstep Enabled
Turbo Mode Enabled
Turbo Parameters mind Auto
Load Line Calibration Regular
VRM Freq. Auto
Phase Control Standard
Duty Control T. Probe
CPU Current Capability 120% (stabilítás szempontjából ezzel is lehet kisérletezni)
CPU Voltage Offset Mode
Offset Mode Sign +
CPU Offset Voltage 0.005
DRAM Voltage 1.50000
VCCSA Voltage 0.90000
VCCIO Voltage 1.05000
CPU PLL Voltage Auto
PCH Voltage Auto
CPU Spread Spectrum Disabled
Advanced > CPU Configuration (bekapcsolt energia gazdálkodással használom, nem okoz instabilitást)
CPU Ratio Auto
Intel Adaptive Thermal Monitor Enabled
Active Processor Cores All
Limit CPUID Max. Disabled
Execute Dis. Bit. Enabled
Intel Virtualization Tech. Disabled
Enhanced Intel Speedstep Enabled
Turbo Mode Enabled
CPU C1E Enabled
CPU C3 report Enabled
CPU C6 report Enabled
4500 MHz LinX alatt (SP1 AVX) max. 65C
idle 23C > 20C szobahőmérséklet mellett
Bekapcsolt energia gazdálkodással idle 60W -ot vesz fel a hálózatból a gép, Prime95 alatt 180W, Linx alatt 210W

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#3248) Csövy


Csövy
tag

Sziasztok, remélem itt kapok segítséget. adott egy p8p67-es lap, egy hibátlanul működő táp, 2db 100/100-as vinyó.- >mikor win7-et akarok installálni, a bios nem ismeri fel egyik vinyót sem. egyszer felismeri aztán nem. amerevlemezeknél a win7 telepítő sem látja avinyókat,ja és a pendrive amiről telepítenék a másik winszerint hibátlan. szerintetek a lappal van vmi gond? köszönöm a segítséget.

Privátokra illik válaszolni...

(#3249) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Üdv urak!

A szereplők: P8P67 Pro 3.1 & Core i7 3770. A kérdésem, hogy képes lesz együtt dolgozni a kettő míg frissítem a BIOS-t a legújabb verzióra, hogy hivatalosan is együtt tudjon működni a lap a procival? Úgy jó egy-másfél éve nem volt használva a lap, így a BIOS is csillió éves lehet.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3250) dredbiro válasza Petyyyyy (#3249) üzenetére


dredbiro
senior tag

Szerintem működni fog,bár ajánlottabb lenne addig beletenni egy olyan procit,amit tuti hogy megeszik.

Good hunting,STALKER !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.