Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) kranazoli válasza Zoli2 (#3050) üzenetére


kranazoli
senior tag

Egyik sem. Hosszú lesz 3m kábel. Próbáld ki rövidebb kábellel. Azt hiszem leheg még kapni 1,8m-est is. Ha azzal sem jó, akkor el kell vágni a kábelt rövidebbre, majd kézzel rövidebbre patkolni.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#3052) kranazoli válasza Zoli2 (#3050) üzenetére


kranazoli
senior tag

Egyik sem. Hosszú lesz 3m kábel. Próbáld ki rövidebb kábellel. Azt hiszem leheg még kapni 1,8m-est is. Ha azzal sem jó, akkor el kell vágni a kábelt rövidebbre, majd kézzel rövidebbre patkolni. (telóról bénázom)

[ Szerkesztve ]

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#3053) Zoli2 válasza kranazoli (#3052) üzenetére


Zoli2
aktív tag

Kábelnél mi számít jó típusnak? Delock és Equip-et nézegetem.

(#3054) SkyS1gn válasza sampe (#3049) üzenetére


SkyS1gn
félisten

nekem 50el is indul :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3055) sampe válasza SkyS1gn (#3054) üzenetére


sampe
aktív tag

belövöm holnap 51 re :D

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#3056) SkyS1gn válasza sampe (#3055) üzenetére


SkyS1gn
félisten

bár csak 4,5ön használom :)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3057) kranazoli válasza Zoli2 (#3053) üzenetére


kranazoli
senior tag

Nem tudom. Jelen estben szerintem a hossz a probléma, nem a minőség. Vedd meg a legolcsóbb 1,8-as kábelt és szerintem(!) jó lesz. Korábban Nekem is voltak hasonló problémáim...

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#3058) Zoli2 válasza kranazoli (#3057) üzenetére


Zoli2
aktív tag

Rendben. Megpróbálok beszerezni egy 1-1.8 méterest.

(#3059) Zoli2 válasza kranazoli (#3057) üzenetére


Zoli2
aktív tag

Üdv!

Az alaplap halt be, mára teljesen, már semmelyik USB nem működik.
A P8P67 LE helyett mit érdemes megvenni? Esetleg Z68 Z77 chipsetest?

(#3060) sampe válasza Zoli2 (#3059) üzenetére


sampe
aktív tag

hát mire szeretnéd használni a lapot?
vannak extra elvárásaid a lappal szemben?

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#3061) Zoli2 válasza sampe (#3060) üzenetére


Zoli2
aktív tag

Fő szempontok:
USB 3.0 2 vagy 4 db
SATA foglalat min. 6 db.
NO alaplapi VGA!
i5 proci van hozzá 8 GB rammal.
Sok Photoshop és videórenderelés.

Esetleg Z68 Z77 H77 chipsetest nézzek?

(#3062) sampe válasza Zoli2 (#3061) üzenetére


sampe
aktív tag

hát akkor én maradnék a p8p67 nél, viszonylag olcsón be is tudnád szerezni
én 20k-ért már láttam hardveraprón

[ Szerkesztve ]

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#3063) SkyS1gn válasza Zoli2 (#3061) üzenetére


SkyS1gn
félisten

alaplapi vga egy ideje nincs xD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3064) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Kingmax FLGF sorozatszámú RAM okat próbálta már vki a lapban?
1600 MHZ 2x4GB KIT
:R

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#3065) biggamer


biggamer
veterán

Sziasztok ... tudnátok nekem egy olyan linket dobni amelyről le tudom tölteni az alaplap legújabb driverét ???
Amiben benne van minden / hang és minden ami feltétlen szükséges hozzá, valami nagyon nem jó a gépemen mától :( / ... nagyon +köszönném !!! :R

jahhh ... win7 ... 64 bites rendszer !!!

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3066) biggamer válasza biggamer (#3065) üzenetére


biggamer
veterán

Vagy az is jó, ha +mondjátok, h ezek közül melyik kell feltétlen ... általános felhasználás és neten / invitel / game / BF3, WOT / ... Bluetoot nincs csak wifi router és vevő ... egyszerűen nem tudok netezni ... az oldalakat nem adja be csak minden 10. próbálkozásra ... csak mutatja a jel, h dolgozik de tiszta fehérség és az oldal nem jön be ... csak az x jel van a frissítésnél ... ha be is jön nemsokára rá elmegy a kapcsolat :( :( :( ... ... ... jahhh ... google Chrome böngésző van a gépemen ...

Qualified Vendor List (4)
BIOS (13)
BIOS-Utilities (2)
Chipset (2)
AUDIO (1)
LAN (2)
USB (2)
Utilities (9)
SATA (5)
BlueTooth (1)
Manual (16)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3069) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Tudja valaki win 2008 64 hez
milyen drivert kell felrakni? (xp vista win7 )

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#3070) sestertius


sestertius
őstag

Üdv!

Nem tudok hová írni, így megpróbálom itt - mivel az ASUS Maximus IV Extreme is a P67-re épül...

A BIOS-ban a feszültségeknél van nálam egy olyan, hogy NF200. Nem tudom, mennyi feszültségnek kellene itt lenni, de nálam pirosban van és nullán. Tudja valaki, hogy ez mivel van összefüggésben és mit lehet vele tenni?

Köszönet! :R

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#3071) sampe válasza biggamer (#3066) üzenetére


sampe
aktív tag

nem lehet hogy a netszolgáltatódnál van valami probléma?

én ezeket szoktam feltenni

Chipset (2)
AUDIO (1)
LAN (2)
USB (2)

[ Szerkesztve ]

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#3072) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Üdv uraim! Lehet láma a kérdés, de nem igazán sikerül eligazodni a dolgon. Nézegettem a boltok ajánlatait a Deluxr-ra. Van ahol ~40k és van ahol 65k-ért dobálják a lapot. Ennek mégis mi az oka? Mindkét esetben a Rev 3-as változatot néztem.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3073) biggamer válasza sampe (#3071) üzenetére


biggamer
veterán

:R :R :R

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3074) Ablakos


Ablakos
őstag

Hogyan lehet az ASUS EPU val szabályoznia a cpu-t? A desktopon csak auto, max energy. saving és max power lehetőség van. A kettő között nem lehet szabályozni a cpu frekvenciát? Most vagy 1600 vagy 4400 mhz -en megy a cpu :F

(#3075) Petyyyyy válasza Petyyyyy (#3072) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Tárgytalan, már megkaptam a választ. Ahol 40k körül van boltban, ott nincs raktáron a lap. Bár azt nem tudom mi értelme van alacsonyabb árat kitenni, míg nincs a termék. :(((

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3076) Svájcinéger válasza sampe (#3046) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Szia !

Ez melyik BIOS volt ? A 3509-es ?

Üdv.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#3077) sestertius válasza Petyyyyy (#3075) üzenetére


sestertius
őstag

Azért, hogy rendeld meg - aztán amikor megérkezik a lap, közlik, hogy kicsit drágább ugyan, de vedd már meg, ha már megrendelted... és sokan megveszik. Ez a hazai kereskedelem...

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#3078) sampe válasza Svájcinéger (#3076) üzenetére


sampe
aktív tag

Szia

az amit a legutóbb kiadtak

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#3079) sampe válasza Ablakos (#3074) üzenetére


sampe
aktív tag

A kettő közt tudtommal nem lehet, vagyis én ezt tapasztaltam,
Üresjáratban, vagy netezés közben csökkentett órajellel, (1600mhz) Játék közben, illetve terheléskor 4500 mhz en járt a proci.

[ Szerkesztve ]

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#3080) Ablakos válasza sampe (#3079) üzenetére


Ablakos
őstag

Akkor ez xart sem ér. 4500 körül jár nekem is és néhány perc után 90 celsius körül megáll a proci. Pedig elég jó hűtő van rajta. :(((

(#3081) sampe válasza Ablakos (#3080) üzenetére


sampe
aktív tag

90 fok? ott más bajok lesznek!
Milyen hűtőd van?
Rendesen fel van a procira fogatva? Van alatta hűtőpaszta?

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#3082) Ablakos válasza sampe (#3081) üzenetére


Ablakos
őstag

GlacialTech Silent Breeze II. Igen a felfogatással voltak gondjaim. Néha elengedett és lötyögött. Most nem néztem, de reggel szétkapom a dobozt. Paszta úgy emlékszem volt rajta gyárilag. 40 fok körül szokott lenni a hője. Néha videót konvertálok és azért próbáltam feljebb tolni, hátha előbb túl leszek rajta.

(#3083) sampe válasza Ablakos (#3082) üzenetére


sampe
aktív tag

felfogatást nézd meg mindenféleképp
továbbá a gyári pasztát ajánlatos lecserélned egy MX-2 re

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#3084) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Akciós P67 Sabertooth

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3085) SkyS1gn válasza Ablakos (#3082) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:Y

azt a régi hűtőt hogyan fogadtad fel egyáltalán? azt érdemes lenne cserélned teljesen érthetőek a hőfokok!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3086) Hellboy2387


Hellboy2387
aktív tag

hello srácok! Az a kérdésem hogy tudnék bios-t frissiteni? Van 1 asus p8p67pro -m és jelenleg van benne i7 3770S -es proci és adtak ki hozzá kifejezetten ehez bios frissitést. Amit meg találtam az asus honlapján letöltöttem, majd az Asus AI Suite II programmal meg nyitottam a bios frissitést!
Azt irja ki hogy nem biztos hogy passzol ez a kép fájl a mostani képfálhoz!
Aztán fel mentem a gyártó oldalára még 1x és simán csak a bios frissitések közül a legfrissebbet fel akartam ugyan igy tenni akkor ugyan ezzel a gondtal találkoztam. Mi lehet a megfelelő megoldás?
A válaszokat elöre is köszi.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#3087) sampe válasza Hellboy2387 (#3086) üzenetére


sampe
aktív tag

Szia!

A veterán topikolók azt javallják, hogy amíg nincs probléma a konfigoddal, felesleges biost frissíteni.

Amennyiben mégis problémád adódnak, a következőt kell tenned:
Beszerzel egy valamekkora méretű pendrive-ot amit fat formátumúra partícionálsz és formázol.
Letöltöd a biost, innen kicsomagolod, majd csak a fájlt (mappa nem), rámásolod az adathordozóra.

Belépsz a biosba, majd az ai flash segítségével felflasheled a biost.

[ Szerkesztve ]

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#3088) Hellboy2387 válasza sampe (#3087) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

Üdv. Azért szeretném a biost frissiteni mert teljesen istabil, játék közben ujra indul, lefagy, bekapcsolásnál el jut kb. a biosig aztán kikapcsol és vissza, és csak utána indul el, stb. Érezni rajta hogy nincs vele valami rendben.

köszönöm a segitséget a frissitéshez, Azon gondokodtam hogy legaranciáztatom de elötte a biost meg akarom probálni hátha sikerül. Feleslegesen nem szedném ki hogy utána vissza adják hogy nincs semmi baja.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#3089) Svájcinéger válasza Hellboy2387 (#3088) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Én a múlt héten frissítettem, de én Windows alól. Szerintem egyszerűbb.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#3090) Hellboy2387 válasza Svájcinéger (#3089) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

Hali. Probáltam windows alatt de valami hibát irki sajnos szoval marad a bios os dolog. üdv.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#3091) Svájcinéger válasza Hellboy2387 (#3090) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nekem a logot akarta lecserélni. Mondtam neki, hogy nem és simán működött, de ahogy gondolod.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#3092) sampe válasza Hellboy2387 (#3088) üzenetére


sampe
aktív tag

Nem teljesen biztos hogy a lap a hibás, elképzelhető lehet más probléma is, ram, proci, pl.
Alapértelmezett bios beállítások mellett is instabil a rendszered?

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#3093) Hellboy2387 válasza sampe (#3092) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

Hát a proci kb. 2 napja van benne most cseréltem le. Még nem volt időm vele játszani. Hát a menüben rá mentem hogy defaul. igen. Illetve nem engedi a biost frissiteni. Azt csináltam ahogy pontosan le irtad és nem engedi.:(

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#3094) sampe válasza Hellboy2387 (#3093) üzenetére


sampe
aktív tag

Nem engedi? Pontosan mi a hibaüzenet?

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#3095) Hellboy2387 válasza sampe (#3094) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

hát ha windos ba akarom akkor azt irja hogy nem biztos hogy stimmel ez a képfálj a mostani bios kéfjáljához. A biosban pedig valami swich van benne meg falied fuu nem emlékszem, azt nem tudtam leforditani de akkor most meg nézem és le irom.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#3096) Hellboy2387 válasza sampe (#3094) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

Na meg néztem a bios-ba még eccer. Ezt irja: Image interity check failed!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#3097) Hellboy2387 válasza sampe (#3094) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

Na meg néztem a bios-ba még eccer. Ezt irja: Image interity check failed!
Na ezt irja windowba: the model of the BIOS image doesn't match the BIOS ROM currently present!
a válaszod elöre is köszönöm.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#3098) sampe válasza Hellboy2387 (#3097) üzenetére


sampe
aktív tag

Pontosan mi az alaplapod típusa? P8P67 Pro Rev 3.0, vagy Rev 3.1?

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#3099) Hellboy2387 válasza sampe (#3098) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

3.1 es

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#3100) sampe válasza Hellboy2387 (#3099) üzenetére


sampe
aktív tag

és innen próbáltad meg letölteni?

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.