Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-18 13:42:27

LOGOUT.hu

>>>>>G751 hasznos információk, probléma megolások<<<<<
Te is segíts szerkeszteni az összefoglalót! Ha lenne bármi, ami szerinted is jó lenne ha ide bekerülne, ne habozz privit küldeni! /Topikgazda/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#725) Curse


Curse
tag

Emberkék!

Követtem az 1 hsz-ben leírtakat lépésről lépésre de szopás az a windows amit az angol leírásban linkel a gyerek.Nem működik a win8 oem kulccsal és nagyon elszúrtam.Raid 0 tömböt beállítottam a 2db 750-es winyóra telepítés előtt amiből aztán ki kellett lépni mivel nem jó hozzá a kulcsom.Visszaállítottam a régi beállításokat a winyókra.(ahci)Ezután bebootolt a régi rendszer de az egyik winyó teljesen eltűnt se adat semmi.Particion wizarddal visszavarázsoltam de most teljesen üres.Ezután gondoltam akkor csinálok egy rendszervisszaállítást de az meg nem akar működni mert nem találja a recovery partíciót,pedig megmaradt.Megpróbáltam hogy hátha ha áttükrözöm a másik winyóra(mostmár úgyis üres hogy bassza meg az anyját) akkor megtalálja de így se semmi.
Most mi van?
Kalóz windows vagy mi?

U.I.:Közben eszembe jutott hogyha sikeresen elbaszódott a gyári rendszer akkor mindegy ha nem is erőltetem szóval visszapártlok win 7-re.Valakinek tapasztalat Win7-el?Van mindenhez driver rendesen?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.