Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-18 13:42:27

LOGOUT.hu

>>>>>G751 hasznos információk, probléma megolások<<<<<
Te is segíts szerkeszteni az összefoglalót! Ha lenne bármi, ami szerinted is jó lenne ha ide bekerülne, ne habozz privit küldeni! /Topikgazda/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#578) Curse


Curse
tag

Helló mindenki!

Nálam is landolt egy JX és lenne itt 2 gond vele.
1-A kijelző halványan villog mikor bejön a rendszer mint valami 20 évvel ezelőtti rossz iskolai monitor.Aztán később ez vagy abbamarad vagy a szemem égeti ki és már nem látom de elmúlik.Egyébként is annyira nagy a fényereje ennek hogy majdnem a minimumon tartom.
Tapasztalt ilyet más is?
2-Nem tudom a win 8 baja vagy sem de állandóan megszakad valamiért a videók betöltése és update-elni is alig tudok ezzel a szarral. Steam-et például úgy sikerült update-elnem hogy rendszergazdaként indítottam el plussz internetbeállításokban a helyi lannál a proxykiszolgáló hasznbálata a helyi hálózaton pipát kiszedtem.Ez általában segít de mindig visszakapcsolja magának és már megőrülök hogy nem kerek a rendszer.Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Köszönök minden tanácsot és segítséget előre is!
A pontos típus JX4199 a 2x 750gb-os winyóval.

Azt még hozzátenném hogy az előző gépem egy Lenovo y580-as volt a fullhd kijelzővel és a gépek kijelzői között bitang nagy különbség van a Lenovo javára.Nem értem hogy lehet ilyet belerakni egy 1300 fontos gépbe....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.