Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

ASSASIN'S CREED ORIGINS

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#934) Siszibatya válasza hdekakas (#931) üzenetére


Siszibatya
tag

Sziasztok ! :)

Egyet értek az előttem szólókkal az sli-témával kapcsolatban. Konzol portok manapság ilyenek . Persze van ami simán pc-re jön és optimalizálatlan és tele van bugokkal stb. Sajnos ez ilyen, bármilyen drága gép dolgozik alatta , akkor is rosszul fog futni .

4k gamingre full ultra beállításokkal , szürőkkel stb. édes kevés a 1080ti . Tippre kellhet még 2-3 generáció is de lehet az még több is. Legjobb az lenne , ha a következő generációval már ez bekövetkezne. 144Hz és az feletti monitorok ugyonekkora fps-el fussanak, mint amennyit az adott monitor bír arra még tuti várni kell szerintem 2-3 generációt. Ezt fps drop nélkül értem pl. Fixen tudja taratani a 140fps-t
Mindig is a minimum fps érték számított és nem az átlag és a max , legalábbis az én véleményem szerint.

Én sajnos még nem tudtam játszani ezzel a résszel , de belenéztem pár videóba és nagyon tetszik.

Az a része már kevésbé , hogy ilyen gondok vannak vele, mint fps droppok bárhogyan állítom . Ezt elszabták nem kicsit ! :D :((

Azokat a videókat, amiket én néztem fullHd-n és 2560x1440 még megoldható , hogy elfogadhatóan fusson.
Részemről FullHD fogom játszani és a G-sync miatt nemhinném , hogy lessz bármi gondom . Addigra persze lehet már lessz hozzá patch ami optimalizál és kijavítja a fenti hibákat.
Nálam nem mindent jelent a grafika a játékoknál de fontos része ,azomban kell egy jó lebilincselő sztori ,amibe bele tudom élni magam . Enélkül lehet akármilyen csili-vili , akkor sem fog lekötni.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Tamás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.