Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

ASSASIN'S CREED ORIGINS

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) PeTeR_33


PeTeR_33
tag

Sziasztok!

Szerintetek èrdemes beneveznem a season pass-ra??

Eddig soha nem kedveltem az AC sorzatot,de ezt a rèszt nem tudom letenni.

Meg tudnàtok mondani a season pass mit tartlmaz??

Vagy dobnàtok egy magyar nyelvű linket? :R

, GIGABYTE Z390 AORUS ELITE,I5 8600K,PALIT RTX 3070 GAMING PROBE QUIET STRAIGHT POWER 10 700,CORSAIR VEGENANCE LPX 3200 16GIGA,SAMSUNG EVO SSD 500G

(#752) Rony949 válasza PeTeR_33 (#751) üzenetére


Rony949
őstag

Ezt tartalmazza:

(#753) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Ezek a felfedező túrák hogy érhetőek el? Amikor csak végigvezetnek dolgokon.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#754) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok!
Megvettem én is a játékot és van 165 Uplay pontom.
Mire érdemes elkölteni, ha érdemes egyáltalán?
Köszi a választ! :)

(#755) Anonymus23 válasza bombibmw (#754) üzenetére


Anonymus23
veterán

Semmire, de tényleg :)
Csak ha valamelyik ruci tetszik nagyon, de asszem az talán nincs is fizetős (mármint uplay pontért). Ami olyan, azok meg ingyenesek (Ezio ruha stb.).
Fegyverekből meg esik jobb, hasonló. Alapanyag meg nagyon bőven van a játékban.

Esetleg Helix kreditért lehet még sok cuccot venni, de az meg valós pénzért vegye, akinek nincs másra költeni.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#756) Anonymus23 válasza bombibmw (#754) üzenetére


Anonymus23
veterán

Egyébként összesen 250 pont szerezhető ezzel a játékkal is, szóval amire csak akarod.
Nekem van 1321 pontom összegyűlve, de nem látom értelmét elkölteni :N

;) - The Power of the Light Side

(#757) bombibmw válasza Anonymus23 (#756) üzenetére


bombibmw
veterán

Köszi!
El is kezdem. :)

(#758) VTom válasza bombibmw (#754) üzenetére


VTom
veterán

Szia Bombi!!
Nem fogod megbánni, szerintem baromi jó lett, ráadásul a legszebb játék idén. :K
Ez a tróger Players is nyomja ám, csak nem meri mondani. :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#759) vvega30


vvega30
senior tag

70 óra, lvl40, 3637 kill, 798943 m utazás és 99%(?).

Azt kel mondjam elég jó lett a játék, számomra messze a legjobb AC :)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#760) Anonymus23 válasza vvega30 (#759) üzenetére


Anonymus23
veterán

Közel hasonlót toltam már bele én is, 68 óra 4590 kill, ami tetszik benne, hogy végre nem az a side quest, hogy miden területen ugyanazok a sztorik, hanem egy csomó élettörténetet megismerünk. Én 84% körül tartok amúgy.

Az persze megmaradt, hogy sok ugyanaz a dolog (minden területen van állatos landmark, meg helyőrségek, de az fel se tűnt nagyon a sok és színes mellékküldetés mellett. Sőt, amellett, hogy a legtöbb mellékküldetés vége persze az, hogy a megtalált főellent azt iktassuk ki, de ha azt is észrevétlen akarja az ember, akkor kifejezetten jó.

Pl ami nekem eddig az egyik legjobban tetsző mellékküldetés volt (SPOILER!!!) az amikor hősünk leugrik az egyik szinkronizációs pontról, és egy gyerek meglátja, és a végén már egy egész csapat gyerek fut utánad, hogy nézzék, hogyan ugrasz le az egyre magasabb helyekről )

Nekem ami hiányzik belőle az a saját HQ megléte, fejlesztése és menedzselése, de mondjuk egy ilyen harcias asszonnyal az nem is jött volna ki jól, nincs aki otthon üljön :DDD

(#758) VTom
Wildlands üti szerintem, itt a színvilág miatt érzi az ember szerintem, hogy szebb, pedig a másik részletesebb...

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#761) VincentVG válasza VTom (#758) üzenetére


VincentVG
aktív tag

Annyira nem jon be a jatek, h most cserelem miatta a VGA-t 1080Ti-re :))
Emiatt kb 1 hete nem jatszok, es lehet h ujrakezdem, bar meg csak 20as kornyeken vagyok..
"de nekem nedroppoljon ejszaka a varosban" jeligére.

(#762) zolka95 válasza Rony949 (#752) üzenetére


zolka95
őstag

A trial of the gods event többször is lesz más istenekkel?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#763) bombibmw válasza VTom (#758) üzenetére


bombibmw
veterán

Helló!
Éppen játszott, mikor elkezdtem telepíteni. :D
Négyes szintnél járok, de egyelőre kisebb mellékküldiket csinálok és fogok is.
Be akarok járni sok helyszínt és lootolgatni, aztán majd jöhet a főszál.
Brutálisan szép a játék!
Szépen fut fix 60fps-en, maxon, vsync-el.
Jó lesz ez nagyon. :)

(#764) Rony949 válasza zolka95 (#762) üzenetére


Rony949
őstag

Igen.

(#765) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Na végre csak sikerült kinyírni Anubist, meg az egyik elefántot is :DD
Az elefántból az előbb maradt egy fél mm életereje és lerusholt vagy 3x, 1,5 csíkról buktam el, de megbosszultam magam :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#766) VTom válasza bombibmw (#763) üzenetére


VTom
veterán

A városokban lesznek dropok, de szerintem teljesen vállalható.
És kezdd el a fő szálat is, lesz bőven időd barangolni, a fő történet is végigvisz egész Egyiptomon, és jó is a sztori. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#767) warcat válasza Anonymus23 (#765) üzenetére


warcat
veterán

Harci elefántok: light bowt használva pötyögtetni kell a nem páncélozott részt,majd amint feltöltődött az adrenalin csík, heavy blade overpower attack.A dupla elefánt is elsőre lement, hard fokozat persze.

Anubisnál bár ki lehet térni a rádrontó hiénák elől,de le is lehet lőni őket,a többi elég egyértelmű,az extrákon érdemes egy health on kill fegyvert használni.

EA: It's in the crate!

(#768) Źşë' válasza Anonymus23 (#765) üzenetére


Źşë'
addikt

hányas szinttel?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#769) Đusty válasza warcat (#767) üzenetére


Đusty
addikt

Ez az anubis küldi ez mi külön küldi valahol vagy majd jön a főszálban?

(#770) warcat válasza Đusty (#769) üzenetére


warcat
veterán

Anubis a "trials of the gods" része, magas szintű karaktereknek,nem tudom hányas szinttől látszik a térképen, 38-on már csinálható.
Ez nem a történet része, "hivatalosan" csak egy hiba az Animusban.A fenti linken olvashatsz róla, egy isten 1 hétig aktív, majd érkezik egy másik.4 hét után ha teljesítetted a kihívásokat, akkor egy legendary outfit is jár a 4 fegyver mellé.Újra jönni fognak később sorban,ha most még nem vagy elég magas szintű hozzá,majd teljesítheted akkor.

EA: It's in the crate!

(#771) Đusty válasza warcat (#770) üzenetére


Đusty
addikt

Értem, köszönöm a kimerítő választ. :R

[ Szerkesztve ]

(#772) Anonymus23 válasza Źşë' (#768) üzenetére


Anonymus23
veterán

40-es szinten. Éppen most fejeztem be a fő szálat, ez mondjuk elég karcsú lett, de jól megtömték egyéb tartalommal, és 4 terület még pl szürke, azaz nem is voltam még ott, igaz a többi fullra ki van takarítva.
Még maradt benne vagy 10-15 óra játékidő, egyetlen papriszt sem kerestem még meg, azokat is meg kell még keresni.

Majd valamikor újrakezdem, mert eladogattam sajna sok legendás alacsony szintű fegyót, pedig olvastam a tippek között, hogy fel tudom fejleszteni, így pont elég van most, de van olyan fajta, amiből nincs legendás egyáltalán, megint van, amiből meg 3.

;) - The Power of the Light Side

(#773) laci1117


laci1117
tag

A bowok használatában kérném a segítségeteket, melyik mire való? :) Hunter, light, warrior stb...
Köszönöm! :R

(#774) VincentVG válasza Anonymus23 (#772) üzenetére


VincentVG
aktív tag

Én egyszer komas allapotban veletlenul a szetszereles gombot nyomtam egy "legendas"-ra... :((

(#775) Anonymus23 válasza VincentVG (#774) üzenetére


Anonymus23
veterán

Végül is nem akkora gáz, mert most is van jó pár legendás, és szerencsére pont olyanok, amik visszahealelnek hitre, így pl viszonylag könnyen meglett Anubis is, egyedül az elefántokkal kell megbirkózni, mert ott csak újat tudok leginkább használni. De egy csomót sajnos leselejteztem, mindegy úgy sem tervezem folyamatosan játszani vele, meg lesz talán a 100 óra és kész.

Ha már harc:
Nálam a védekezés az ami nagyon nem jön be. Míg a pajzsos ellen simán levédi a támadást (face2face), addig engem simán lesebez, hiába a pajzs. A régebbi AC-knál azért ott volt, hogy ha védekezést nyomtam, akkor lehet az effektet (hátraesett meg ilyenek) beadta, de nem sebződött... Itt meg 1/3 életem folyamatosan lemegy egy komolyabb támadásnál (minden fejleszthető rész ki van maxolva, szóval a HP is).

Tényleg legendás fegyverek:
Azt lehet tudni, hogy fix számú legendás fegyver van? Vagy random generált típusok vannak?

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#776) warcat válasza laci1117 (#773) üzenetére


warcat
veterán

A predator bow az a "sniper rifle",érdemes hozzá mielőbb kirakni a megfelelő skillt amivel irányíthatod a lövedéket.
warrior bow= shotgun
light bow=ahogy a játékban is írják,a lőfegyverek előtti kor machine gunja,míg a hunter bow az a tipikus íj.

EA: It's in the crate!

(#777) laci1117 válasza warcat (#776) üzenetére


laci1117
tag

Köszönöm szépen! :R

(#778) IntelKiller7 válasza warcat (#776) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nekem a Warrior bow nem nagyon adja. Oké, hogy közelről jó, de akkor inkább lebököm. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#779) Anonymus23 válasza IntelKiller7 (#778) üzenetére


Anonymus23
veterán

Leginkább a hunter az, ami visszaadja szerintem magát az íjazást, én legtöbbet azt használom.
Illetve a lopakodást, érdekes kitakarítani egy komplett bázist, úgy, hogy ne vegyenek észre. Mondjuk a lvl40 boss így sem fekszik meg de őt már egyedül érdekesebb elintézni.

;) - The Power of the Light Side

(#780) IntelKiller7 válasza Anonymus23 (#779) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Még az elején sikerült pár bázist felszámolni íjjal meg blade-el. :D

Egyébként Karbon krisztályt lehet famolni? Vagy az csak láda?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#781) Anonymus23 válasza IntelKiller7 (#780) üzenetére


Anonymus23
veterán

Most hirtelen nem tudom melyik is az, de ha az, amit a fejlesztéshez is lehet használni, akkor a tevés árustól lehet venni 3000 drachmáért, de igazából lehet találni annyit, hogy bőven elég legyen a fejlesztésre, hacsak nem gyorsabban akarod, és már csak ez hiányzik hozzá.
Én csak a vége felé vettem párat.

;) - The Power of the Light Side

(#782) VTom válasza Anonymus23 (#779) üzenetére


VTom
veterán

Én a predator bow-t szeretem. Úgyis csak lesből használom, nekem tökéletes.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#783) PowerBuldog válasza Anonymus23 (#781) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Amúgy azt sajnálom, hogy nem lehet eladni. Már minden legendary, és van egy csomó már.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#784) 3L1T3


3L1T3
addikt

Sziasztok!

Tudni valamit PC-s patch érkezéséről? i7 7700K + GTX 1080Ti párossal eléggé sokszor meg meg akad a játék, pedig 70-120 fps-es tartományban mozog a játék.

Próbáltam keresni információt, de elméletileg konzolon már az 1.04-es patch mocorog.

Köszi!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#785) Anonymus23 válasza PowerBuldog (#783) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ki tudja mit hoznak majd a DLC-k.
Csak megvettem az SP-t is, pedig valós tartalom majd csak Januárban lesz.

;) - The Power of the Light Side

(#786) Źşë' válasza 3L1T3 (#784) üzenetére


Źşë'
addikt

próbáld meg levenni a játékról a magas priorisást feladatkezelőben, ez egérhez is működő dolog volt, lehet itt is bejön, csak minden indításnál el kell játszani, nem értem amúgy hogy miért magas prioritással indul a játék

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#787) dergander válasza 3L1T3 (#784) üzenetére


dergander
addikt

Szerintem az 1.04 patch PC-n ki fog maradni, már csak azért mert inkább a konzolok FPS droppját javítják, elég sok panasz érte hogy 30 alá esett sok helyen. PC-n amit hiányolok az az hogy nemlehet szakállt illetve hajat visszakapcsolni Bayeknek.
De ez orvosolva lesz a next update-be. Valamint nagyon erőltetik az ellenfelek felskálázását. Az 1.04 eléggé butítja a grafikát,szerintem ne akarjuk PC-re tenni.

(#788) 3L1T3 válasza dergander (#787) üzenetére


3L1T3
addikt

LT+RT gomb és Y ha kontrollerrel játszól, így vissza rakható a haja és a szakálla! :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#789) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

nah 30 óra alatt sikerült végigszánkázni a sztorin. :D Jó kis játék volt. Most jöhet a többi.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#790) 3L1T3 válasza Źşë' (#786) üzenetére


3L1T3
addikt

Sajnos nem oldotta meg a problémámat.

Nagyon tetszik, szeretem a játékot, de egyenesen vicc, hogy a configomon nem képes random akadás nélkül futni. Nyugtassatok meg, hogy azért másnak is vannak ilyen problémái.

Próbáltam a játékot One X és PS4 Pro konzolon is, viszont ott a nem egészen 30 fps és az input lag miatt még játszhatatlanabbnak éreztem.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#791) VincentVG válasza 3L1T3 (#790) üzenetére


VincentVG
aktív tag

Szia. Ma csereltem 1080Ti-re a VGA-mat.

Kb kihullott a hajam mire rajottem, h az atkozott geforce experience bekavar a beallitasoknal, be-optimalizalja, es nekem full HD helyett felhuzta 4K-s felbontasra (majd vissza 1920-ra.. mivel full HD TV-n jatszok)...

En meg csak lestem h miert zuhan be ugyanugy 50-45 re neha az fps mint a 980Ti-vel..

Csak egy otlet, lehet h neked is ez a baj..

(#792) 3L1T3 válasza VincentVG (#791) üzenetére


3L1T3
addikt

Sajnos nálam nem is ez kavar be. De rengeteg ember panaszkodik rá ahogy olvasom Steam fórumokon vagy neogafan. Remélem hamarosan megoldják. Mert Alexandria környékén konkrétan élvezhetetlenné teszi a játékot. Persze tudom konzolon rosszabb, de nem ezért veszek ilyen hardvereket.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#793) VincentVG válasza 3L1T3 (#792) üzenetére


VincentVG
aktív tag

hm. produkalt furcsasagokat nekem is, de vegul sikerult belonom ugy h fullHD fix 60fps (vsync) megvan.
de teljesen egyetertek veled, egy ilyen konfig legyen mar atom stabil..

alexandria konyvtar nappal / ejszaka, remek hely tesztelni :))

mindenesetre en most vegre elegedett vagyok, remelem neked is osszeall majd. vsync-el probaltad mar?

(#794) Đusty válasza Anonymus23 (#772) üzenetére


Đusty
addikt

Melyik az a 4 terület amit nem érint a főszál?

(#795) IntelKiller7 válasza Đusty (#794) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Jobb felül meg alul. Legalább is én ott nem jártam még. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#796) dergander válasza 3L1T3 (#788) üzenetére


dergander
addikt

PCn biztos nem ez a kombináció. Ezt ismerem én is

(#797) morfondőr válasza 3L1T3 (#792) üzenetére


morfondőr
őstag

Fixáld az fps-t 60-ra és nem lesznek droppok.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#798) hundai


hundai
aktív tag

Üdvözletem.

Egy újabb monster kód, amit csak 1x lehet felhasználni: 6539140651

-Wake up Neo!

(#799) bombibmw válasza hundai (#798) üzenetére


bombibmw
veterán

Ki korán kel, leathert nyer.
Köszi! :)

(#800) 3L1T3 válasza morfondőr (#797) üzenetére


3L1T3
addikt

Természetesen V-Sync-el játszom, csak a performance teszt miatt néztem meg nélküle. De V-sync el is folyamatosan random helyen, időben droppol a frame.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.