Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

ASSASIN'S CREED ORIGINS

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) Rony949 válasza dergander (#1450) üzenetére


Rony949
őstag

Nyugi már, ez valami IP cím problem lehet. Ugyanez van mikor mondjuk frissül a YouTube kinézete. Valaki már korán megkapja, valaki meg csak több hét késéssel.

(#1452) VikMorroHun válasza hajbel (#1445) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Nálam jobb lett a játék. Megcsináltam pár küldetést, kezdtem egy új játékot, egyszer sem omlott össze egyik átvezetőnél sem. A nagy térképen nálam is van két új terület, csak DLC-t nem vettem, ezért nem tudom megnézni őket.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1453) Werkly válasza dergander (#1450) üzenetére


Werkly
őstag

Nálam sincs még csak hamarosan.....

(#1454) hajbel válasza VikMorroHun (#1452) üzenetére


hajbel
addikt

Kösz! Nálam eddig sem omlott össsze, csak bugzott, mint az állat.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1455) z0l1ka


z0l1ka
aktív tag

Sziasztok! Valaki tudna segíteni,mert elakadtam küldetésbe ,térkép se jelzi,csak hogy keressek valami misztikus gyilkost vagy valami ilyesmi,angol nem megy annyira szóval nem is erőltetem,fordítót hagyjuk XD
viszont kettőt megtaláltam a négyből de fogalmam sincs hogy hol :F :F

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#1456) Nandinagy válasza z0l1ka (#1455) üzenetére


Nandinagy
addikt

Hali! Ha jól emlékszem 4 helyen kell nyomozni amit nem jelez a térkép de ha a közelben vagy kiírja a bal oldalt hogy most érdemes csinálnod. :D

(#1457) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Hivatalos: Január 23.-án lesz elérhető a The Hidden Ones DLC mindenki számára.

Továbbá: Február 20.-án jön a Discovery Tour, amihez csak az alapjáték kell (ingyenes lesz).

ÉS Március 6.-án jön a második DLC, azaz a The Curse of the Pharaohs.

Bringing a completely new storyline to the game, The Curse of the Pharaohs sees players travelling to Thebes to investigate an ancient curse. This new story focuses on Egyptian mythology, and pits players against famous pharaohs and mythological Egyptian beasts, as Bayek goes on a quest to find out why dead Pharaohs are coming back to life.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#1458) hdekakas


hdekakas
senior tag

Na megoldódott a rejtély, hogy hogy oldja fel a "felfegyverkezve" kihívást.
Nem a fegyvereket kell fejleszteni, hanem az összes craftingolós cuccot kell a max szintre felhozni. :C

(#1459) csasaKKP válasza dergander (#1450) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Hivatalos Ubisoft válasz: The Hidden Ones expansion was unintentionally made available on Xbox One earlier today for some players before the January 23 release date. This happened due to a misconfiguration of our in-game store and has been corrected. Access was not removed for players that entered the new region in order to avoid complications with save files.

Több

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#1460) z0l1ka válasza csasaKKP (#1457) üzenetére


z0l1ka
aktív tag

Ez szuper,köszönjük az infót :R :R

Nandinagy
Köszi :R hát majd meglesz akkor valahogy mert fogalmam sincs merre keressem :D
van küldi bőven addig elleszek vele :))

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#1461) Đusty válasza hdekakas (#1458) üzenetére


Đusty
addikt

Nem ezt mondtam? :)

(#1462) k-adi válasza csasaKKP (#1459) üzenetére


k-adi
nagyúr

haha szokásos ubi bénázás akkor :D bírtam volna ha visszavonják azoktól akiknek sikerült belépni a dlc területére és ezzel korrupttá tenni a mentéseiket :)

(#1463) hajbel


hajbel
addikt

Nálam 60 fps capnél még mindig 55 van valamiért, de legalább nem tearingel és a stutter is kevesebb, úgy tűnik. Bugok még mindig vannak. Egyszer pl beleragadtam a vízbe és egyhelyben úsztam.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1464) Gery9112


Gery9112
őstag

Azért ez a Hidden Ones outfit eléggé badass. :Y

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1465) Nandinagy


Nandinagy
addikt

A season pass ugyanúgy oszlik home share-nél?

(#1466) Gery9112 válasza Nandinagy (#1465) üzenetére


Gery9112
őstag

Ez engem is érdekelne, az előző AC játékoknál megosztotta.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1467) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Tegnap én is beléptem, és a térképen a két új terület nagyon adja, most már én is várom a DLC-ket. :D

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1468) Đusty válasza LordAxwell (#1467) üzenetére


Đusty
addikt

Ezeket csak azok látják akik már megvették a DLC-ket? Én nem látok semmi újat.

(#1469) Gery9112 válasza Đusty (#1468) üzenetére


Gery9112
őstag

Hát annyit láthatsz, hogy a térképnél már lehet távolabb menni és a DLC területeit megmutatja neked. PS4-n játszom nálam a térképnél ha megnyomom a háromszög gombot, akkor mutatja ezeket a területeket.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1470) LordAxwell válasza Đusty (#1468) üzenetére


LordAxwell
senior tag

M betű megnyomása utána ott van lent balra hogy Atlas = Tab-ot megnyomva, ennyit látok de már izgalmasnak hangzik. Nem vettem még meg semmit kieget a játékhoz.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1471) Đusty válasza LordAxwell (#1470) üzenetére


Đusty
addikt

Igen így most már ok. látom, tényleg izgalmasan néz ki.

(#1472) nyamsas


nyamsas
aktív tag

Üdv.

The Hidden Ones DLC Launch trailer! :)

[link]

(#1473) csasaKKP válasza nyamsas (#1472) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Várjuk a holnapot. :D

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#1474) nyamsas


nyamsas
aktív tag

De jó, hogy nem adtam el a materialokat, lesz gear upgrade is! :P

[link]

Bocs a dupláért.. :B

(#1475) laci1117


laci1117
tag

PC-re elérhető már skacok? :) Alig várom, hogy este nekilássak :DD

(#1476) csasaKKP válasza laci1117 (#1475) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Xboxra már egy ideje tölthető. Állítólag a The Hidden Ones fő történetszála 4-5 óra alatt végigvihető. Kb. ugyanennyi lesz a mellékküldetésekkel eltölthető idő is... :/

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#1477) Đusty válasza laci1117 (#1475) üzenetére


Đusty
addikt

Igen és ha nincs seasson passod 10€ uplayen ha van 100 ubipontod akkor pedig 8

@csasaKKP
az teljesen jó 10 óra játék 2500 pénzért,pl. a battlefield2 5 órája kerül 12-be persze jó utána annak ott a multi. :)

[ Szerkesztve ]

(#1478) hdekakas


hdekakas
senior tag

Sziasztok!
Itt a piramisok felé erre a location-ra hogy lehet eljutni? Valahol a föld alatt lehet.
Jóval arrébb van egy bejárat az egyik piramis alá, de onnan csak egyéb föld alatti helyekre tudtam jutni, ide nem. Már többször nekifutottam, de nem sikerült rátalálnom, hogyan tudom felfedezni.

(#1479) Đusty válasza hdekakas (#1478) üzenetére


Đusty
addikt

Oda csak akkor tudsz eljutni ha meg van mind a 12 kő a csillagképekhez, hagyd a végére.

[ Szerkesztve ]

(#1480) nyamsas válasza hdekakas (#1478) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Hi.

Sfinx valagánál tudsz oda lejutni, ez adja be a "hangya" ruhát..

Viszont aktiválás előtt, meg kell lennie az összes csillagképnek+50 silica materialnak.

(#1481) hdekakas


hdekakas
senior tag

Áhá, köszi nektek! Így már ez is kész!
Akkor ezért nem találtam, hiába kerestem. Mostanra megvolt az összes csillagkép is, visszamentem, és tudtam aktiválni.
Igazából megvan minden, üres a térkép, és 98%.
Mi kellhet még, Arena extra vagy miket nem csináltam (az első blokk kész), meg a lóverseny, mert azt utálom. (Egyszer se sikerült még 5.-nél előbb végeznem egy futamon belül se. ;] ) Talán azok is belejátszanak?
Na és hogy lehetne még XP-t szerezni, vagy kiváltani a fel nem oldott Ability-ket? Még 13 pont kellene, annyi képesség nincs kiváltva. Az nagyon sok.
Egy fél órát játszok az Arénában Horde módban, és ad valami 1500 XP-t, vicc. És 1 Ability-hez is kell már vagy 40ezer. :F

[ Szerkesztve ]

(#1482) Corpuscle válasza hdekakas (#1481) üzenetére


Corpuscle
őstag

A napi küldi is ad 1500 XP-t, ha segítesz a telepeseken (felkiáltójel jelzi a térképen) arra is ad párszázat. Nekem is hiányzik még jó pár képesség, igaz én még a storyval sem végeztem, a térkép 1/3-a felfedezetlen. A tegnapi frissítés óta már lvl41 vagyok.

Más: Beléptem a Hidden Ones területre, nagyobbra számítottam, remélem meg van tömve tartalommal. Bele nem kezdtem majd a főszál után, az új ruha viszont kimondottan tetszik. :)

(#1483) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Ubi store-ban szeretném megvásárolni a DLC-t. Azt írja, hogy 20% kedvezményt lehet kapni 100 Ubi pontért. Nekem van ennyi, de nem tudom, hogy hol kell beváltani a vásárlás folyamán. Vagy ez nem vonatkozik a Hidden Ones-ra?

Köszönöm a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

(#1484) dergander válasza Jim74 (#1483) üzenetére


dergander
addikt

Először is meg kell vásárolni 100 creditért , aztán kapsz egy kupont amit vásárlásnál beírsz és akkor lejön a 20%.

(#1485) Anonymus23 válasza Jim74 (#1483) üzenetére


Anonymus23
veterán

Uplay storeban rákattintasz a felül lévő szövegre:

Az elnavigál téged a saját oldaladra, ahol ki tudsz váltani egy 20% kupon kódot, itt:

;) - The Power of the Light Side

(#1486) Jim74


Jim74
nagyúr

Köszönöm Mindkettőtöknek :R 8 EUR-t rászánok a DLC-re, bár még az alapjátékból is csak kb. 10%-ot csináltam meg.

(#1487) Nandusz


Nandusz
csendes tag

Sziasztok,
Már elég sok időt rááldoztam, de nem találok megoldást arra, hogy a játékon belüli Store-ban történő vásárláskor ne ezt írja ki:

Volt valakinek hasonló problémája? Help

GIGABYTE Z370P D3 | i9 9900K | EVGA FTW3 ULTRA 3080Ti 12G | 32GB DDR4 | Acer Predator XB323UGP |Kingston 240G+500G SSD+500G M.2 SSD | Win10x64 | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

(#1488) Vadasz1


Vadasz1
tag

Sziasztok én is megvettem a játékot és a dlc-t is ,most kezdtem el az alapjátékot a dlc-t mikor találom benne,ki kell játszanom elöbb az alapjátékot?

(#1489) k-adi válasza Vadasz1 (#1488) üzenetére


k-adi
nagyúr

A dlc egy új terület a térképen, nem?

(#1490) Vadasz1 válasza k-adi (#1489) üzenetére


Vadasz1
tag

Nem látom ,

(#1491) daveoff válasza Vadasz1 (#1490) üzenetére


daveoff
veterán

Térkép (M), és nyomsz egy tabot. Storiban szerintem előre kell haladnod, hogy beadja a dlc-s küldetést.

Én tegnap végigtoltam a DLC-t, fullra mindent megcsináltam, meg kipucoltam a teljes dlc térképet, kb 5-6 óra játékidő volt benne.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1492) Vadasz1


Vadasz1
tag

Meg van ,most adta be a térképen

(#1493) Werkly


Werkly
őstag

Az elején vagyok még (szerencsére) a csillagkonstelláció, hogyan állítható be? Kösz!

(#1494) daveoff válasza Werkly (#1493) üzenetére


daveoff
veterán

egér görgővel forgatod, és megkeresed az égen melyikhez illeszkedik.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1495) Werkly válasza daveoff (#1494) üzenetére


Werkly
őstag

Az stimmel csak meg kell keresni melyik? Van amire kell figyelni? Amun mondjuk Youtube-on nagyon gyorsan ment a feltöltőnek. Köszi!

(#1496) Corpuscle válasza Werkly (#1495) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nincs időkorlát, addig keresgéled az égen ,amíg jól esik. Én végig szoktam hallgatni a beszélgetéseket is.

(#1497) LordAxwell válasza Vadasz1 (#1488) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Legalább lvl35 szint kell a dlc-hez, most vetted meg a játékot, előbb azt csináld meg teljesen... :U

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1498) Vadasz1 válasza LordAxwell (#1497) üzenetére


Vadasz1
tag

Köszi elöbb az alapjátékot csinálom ,még csak 13-as szinten vagyok

(#1499) lofagi


lofagi
addikt

Pár kód:

4309410359153
6952953315444
3613714277074
9918771063523

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1500) Đusty válasza lofagi (#1499) üzenetére


Đusty
addikt

Csupa fegyver volt, köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.