Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

ASSASIN'S CREED ORIGINS

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) l.skywalker válasza LordAxwell (#2000) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ezek vannak benne:
Play extra hours of new adventures, increase your level cap, and upgrade your Assassin with the Assassin's Creed Origins Season Pass.

Access to 2 major expansions in 2018:
- The Hidden Ones: Continue your adventure with Bayek as he leads the Hidden Ones, years after the events of Assassin's Creed Origins in a whole new region.
- The Curse of the Pharaohs: Explore a mystical world where you battle beasts from Egyptian mythology. Fight against undead pharaohs and mummies in a supernatural realm.

Unlock 2 exclusive customization packs:
- Roman Centurion Pack: Donning the lion pelt of Rome's fiercest soldiers, complete your exclusive gear set with 2 weapons, 1 shield, and 1 mount.
- Horus Pack: Horus, the Egyptian God of the Sky, shows favor to your Assassin with this exclusive outfit. It includes 1 mount, 2 bows, and 1 shield.

Also included in the Season Pass:
A Day 1 exclusive weapon and a Base Helix Credit Pack (500)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2002) LordAxwell válasza l.skywalker (#2001) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Ja hogy tartalmazza azt a két 10 eurós ruha dlc-t értem, akkor jobban jártam külön a 2 dlc-vel személy szerint.
Köszi!

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2003) Anubris válasza l.skywalker (#2001) üzenetére


Anubris
őstag

Plusz a deluxe pack-ot is tartalmazza.

(#2004) VTom válasza 4264adam (#1970) üzenetére


VTom
veterán

Van a játékban fotó mód, akkor nem fog látszani a hud, az AB, és még állítgatni is tudod a nézőpontot, élességet.
Nagyon király képeket lehet úgy készíteni. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#2005) hdekakas válasza Anubris (#2003) üzenetére


hdekakas
senior tag

NEM TARTALMAZZA!
A Season Pass nem tartalmazza a Deluxe Pack-ot!
Én külön vettem meg a SP-t az alapjátékhoz, és mindenem meg van, de a Deluxe packot további 9,99 € összegért vehetném meg.

(#2006) l.skywalker válasza hdekakas (#2005) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ja nekem alapból a Gold verzió van, ezért nem tudtam volna megmondani, de igen. :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2007) Đusty


Đusty
őstag

Hogy látjátok megéri ez a dlc a dupla árat az előzőhöz képest? Mennyi játékidő lehet benne? Remélem nem túlózták el a misztikumot óriás skorpiók meg hasonlók mert akkor eleve felejtős.

(#2008) l.skywalker válasza Đusty (#2007) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az első visszajelzések alapján sokkal nagyobb, sokkal nehezebb.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2009) Anubris válasza hdekakas (#2005) üzenetére


Anubris
őstag

Érdekes akkor, én gold editionként vettem, lehet abban az még egy plusz.

(#2010) l.skywalker válasza Anubris (#2009) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem. A játék Gold Edition-ja a maximum pack, amit meg lehet venni - ez már alapból tartalmazza a Deluxe elemeket. A Season Pass ettől független, az csak azokat tartalmazza amiket felsoroltam.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2011) nyamsas válasza Đusty (#2007) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Afterlife-ban van jó pár óriás skorpió, meg egyébb jószágok is.
Pedig ez a DLC totál misztikum, átkok, 'varázslatok', stb. A story is erre épül, már a cimében is benne van, 'A Fáraók Átka'.

A kihivást megduplázták, mert szerintem iszonyat nehéz lett, szebb a grafika is, a dlc alatti soundtrack meg egyenesen pazar lett.

Ha atomerőműved van, meg szereted a kihivást, akkor ez a játék a te világod..:D

(#2012) Đusty válasza nyamsas (#2011) üzenetére


Đusty
őstag

Köszi a választ akkor azt hiszem ezt most kihagyom, nem szeretem sem a szörnyeket sem a túlzott kihívásokat, főleg ennyiért majd egy teljes játék ára. Pedig a far cry5-ig valamivel el kellett volna ütni az időt.
Talán egy későbbi akció.

[ Szerkesztve ]

(#2013) nyamsas válasza Đusty (#2012) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Azért ne egy Diablo 3-ra gondolj, itt 'szörnyek' nincsennek, csak pár misztikus jószág/katona, de ennyivel ki is végezhető. Csakis afterlife-ban találsz misztikus lényeket, oda külön kapuk vezetnek.

Korrektek maradtak, viszont hogy mennyire illenek az AC univerzumba, azt döntse el mindenki maga. :)

[ Szerkesztve ]

(#2014) RudY válasza Đusty (#2007) üzenetére


RudY
addikt

...háátööö vannak óriás skorpiók és hasonlók, de ez ne vegye el a kedved, nincs "túltolva". Lőttem neked pár képet :K
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2015) hdekakas


hdekakas
senior tag

Nekem is ez jutott eszem, hogy ennek a DLC-nek már valóságalapja, meg korhű ábrázolása nem igen van.
Hogy tud a búzatáblában menni a hajó, vagy mi van? Volt egy ilyen küldetés. :D
Amúgy aki az új materialt akarja, ne a nehéz fáraókat ölje, hanem a skorpiók 3 csapásra kivégződnek és 2 alapanyag jár értük.
Szerintem is rohadt nehéz... Hiába vagyok 48-as szint, és az ellenek csak 44-45-ösek, de mivel mind nehézpáncélos, és egyszerre jönnek 15-en ellenem, így semmi esély nincs ellenük.
Na meg ezek a mission-ok: háromnegyed óráig játszottam eggyel, és még mindig nem fejeztem be, mindig újabb és újabb "elágazások" jönnek.
A zene viszont tényleg tetszetős. :K

[ Szerkesztve ]

(#2016) Đusty válasza RudY (#2014) üzenetére


Đusty
őstag

köszi, lehet, hogy mégis benevezek rá mert itt ez a fránya hosszúhétvége az idő meg vacak lesz :)

(#2017) nyamsas


nyamsas
aktív tag

Na, felraktak egy videót, legjobb shards of a star material farm.
Nekem ez még messze van, lvl 47-es szinten tanyázom, még Thébában.. :DDD

[link]

(#2018) RudY válasza nyamsas (#2017) üzenetére


RudY
addikt

Én is 47 vagyok, simán eljutottam a skorpiókhoz, de a 20. után meguntam, úgyhogy megyek most másfelé :DDD

(#2019) Anubris


Anubris
őstag

Térképen nincs megjelölve, de a túlvilágon Atenben, a crocodile lair sziget mellett a vízben van vagy 12 shard.
Meg még 22 egy ládában azon a szigeten. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2020) nyamsas válasza RudY (#2018) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Jó jó, de nekem 49-es, meg 50-es questet dobott fel, már Théba határában..
Pedig csak normal nehézségen tolom.. :DDD :DD

Anubris, köszi az infót, jó hogy 240 db matit kér a fullos fejlesztéshez... :P

(#2021) Garsza


Garsza
veterán

Helló!
Videó
A videóban látható droppok mozgás közben mitől lehetnek? Közben ha bárhol megállok megvan a stabil 60FPS.
Lehetséges hogy a RAM sebességének van hozzá köze?
Config aláírásban.

[ Szerkesztve ]

(#2022) hdekakas válasza Garsza (#2021) üzenetére


hdekakas
senior tag

Nem RAM, inkább cpu. A vga meg főleg.
Mert mozgás közben még több feladatot kell teljesíteni a hardvernek.
Állásnál épp hogy megvan a 60 fps, ha meg már szaladsz vagy körbe-körbe nézel, az már nem fér bele. De a 2-3 fps-t én még nem nevezném dropnak.
Menj be egy piramisba és gyújts fáklyát, lesz ott 45 fps is... ;] :DDD

A DLC-ben nagyon bosszantó, hogy minden küldetés után egy nagyon erős fáraó főellenség van, amit nem tudok leölni, így nem vittem végig a küldit, nincs XP jutalom, és nem tudok tovább szintet fejlődni. :W Ördögi kör. Felbosszant 'oszt leveszem easy-re. :F

[ Szerkesztve ]

(#2023) Anubris válasza Garsza (#2021) üzenetére


Anubris
őstag

Nálam ilyet nem csinál, viszont ami idegesítő, hogy mindig mikor elindítom a játékot és betölt az első helyen ahol állok, 1-2 percig szaggat a játék, a vga órajel leesik 139-re, majd vissza 1949-re. Aztán egy idő után ezt abbahagyja és utána sosem jön újra elő. Fura...

(#2024) Anubris válasza hdekakas (#2022) üzenetére


Anubris
őstag

Hogyan próbálod megölni?

Én főként olyan fegyvereket használok amik health on hit képességgel rendelkeznek. Illetve light bow és warrior bow-t használok amik nagyon gyorsan visszatöltik az adrenalint sebzéskor így közelharcban szinte mindig az owerpower abilityvel támadok (kardot használok), az új képességek között van az hogy owerpower bekapcsolása esetén a health egy része visszajön, így szerintem elég biztonságosan lelehet őket ölni.

Más: Ha egyszer jártál a túlvilágon utána ha visszatérsz megtudod venni azt ott használt eternal maw lovat, szerintem nagyon jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#2025) Garsza válasza hdekakas (#2022) üzenetére


Garsza
veterán

Pillanatnyi droppok nem csak 2 3 FPS ről van szó.
Ha meg VGA volna akkor mért nem teker 100% a VGA?
Configom az aláírásomban van.

(#2026) Bismarck24 válasza Garsza (#2025) üzenetére


Bismarck24
tag

Ami nagyon furcsa számomra, hogy nem teker a vga-d 99%-ban. Mondhatnám, hogy bottlenecked van, de nem fedné teljesen a valóságot hiszen a 4790k-nak ki kellene hajtania egy gtx 1070-et. Tapasztalatból mondom, mert nekem is volt ilyen kártyám ezzel a procival és meglepően jól koketált egymással a cpu-gpu páros.

(#2027) 4264adam válasza Garsza (#2025) üzenetére


4264adam
veterán

A CPU-d csinál bootleneck-et. Tegnap nekem 1-1mp akadozás is előfordult, elsőnek a HDD-re gyanakodtam. Majd ránézek az AB-re és mind a 8 CPU szál 100%-on pörgött azon a bizonyos területen. Gyorsan elindítottam a küldetést és mentem tovább a játék többi programozási szakaszában nincs ilyen gondom. De megvan mindenhol a 8 szálas 70-80% kihasználtság. Nálad a videón 80-90% felett.

Szerk: Aláírásodban javísd kérlek I7-re mert csak rápillantottam, okés ha nekem az I7 meg meg akad akkor neked a 4/4-is meg. De neked is I7 van.

[ Szerkesztve ]

(#2028) nyamsas


nyamsas
aktív tag

Vettem egy teljes szitet, meg 12x öltem le Sobek istenséget, és most igy állok.
Picit magabiztosabban megyek át ismét a DLC területre...

Engem zavar, hogy az árnyék fáraók ilyen egyszerűen lecsapnak, talán innentől lesz pici előnyöm, de lehet csak banta abrakot kergetek.. :DDD

(#2029) Anubris válasza nyamsas (#2028) üzenetére


Anubris
őstag

Nem értem miért hagytad ki az overpower combot, az tök hasznos főleg olyan ellenfelek ellen akiket nem tudsz egyszerre megölni az owerpowerrel.

(#2030) nyamsas


nyamsas
aktív tag

Közben jött egy patch is, 1.4.1, rengeteg bug fix.

Itt a patch notes:

[link]

Bocs a duplázást, de nem engedi szerkeszteni az előzőt.

[ Szerkesztve ]

(#2031) Anubris


Anubris
őstag

Nem tudom javítottak-e az arányokon, de most vettem 15 Heka chestet és esett a scarab outfit, ash bow, ta-sety bow, 2 db crimson death, 2 db hou yi bow, ripper sickle, a többi meg olyan rare meg legendary ami már máskor is esett gameben.

(#2032) hdekakas


hdekakas
senior tag

Hát nem csoda, hogy kitolták egy héttel az új DLC megjelenését! Még így is tele volt hibával. De már nem akarták még egy hetet tolni, inkább kiadták oszt az ezer hibára meg adják a patch-et.
Nekem speciel olyan hibám volt az új dlc óta, hogy sokszor nem tudok belépni "Ó jajj! Összeomlott" hiba van ha indítanám el. DLC előtt még sosem volt ilyen hibám.

(#2033) l.skywalker válasza nyamsas (#2028) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az nem banta, hanem BANTHA!! :(((

Hova jut ez a világ? :DD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2034) nyamsas válasza l.skywalker (#2033) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Jaj de kis kötekedő valaki, egy betűt lehagytam, bocsásd meg kérlek. :O :R

(#2035) l.skywalker válasza nyamsas (#2034) üzenetére


l.skywalker
félisten

Viccelek :D

De ha már Star Wars akkor klasszikust csak pontosan... :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2036) nyamsas válasza l.skywalker (#2035) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Jó értem én.. :D

(#2037) Anubris


Anubris
őstag

Hmm, hát én végigvittem elvileg a DLC-t, bár elég fura vége lett, a Waset Desertnél még nem is jártam, fő ellen is csak 50-es volt nem 55-ös.

(#2038) 4264adam


4264adam
veterán

Itt valami elromlott ;]

[ Szerkesztve ]

(#2039) l.skywalker válasza 4264adam (#2038) üzenetére


l.skywalker
félisten

Madárinfluenza. Már akkor is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2040) nyamsas válasza Anubris (#2037) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Enemy Auto Level funkció be volt lőve? Érdekes, hogy csak lvl 50-es volt a nagyfőnök..

Érdekesen adja be néha ezeket a fáraókat, csak tudjam legyőzni.... :DDD
Azt vettem észre, hogy ritkábban jönnek elő a tegnapi patch után, vagy csak pont olyan helyen voltam, ahol nem sűrűn spawnolnak.. :F

(#2041) RudY válasza nyamsas (#2040) üzenetére


RudY
addikt

Nem tudom mitől függ pontosan, de nálam tegnap szinte zsinórba megjelentek.
Azért a fickót rohadtul nem érdekli semmi a fotón, csak hordja a gandzsát, remélem azért jól hátbaverted :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2042) nyamsas válasza RudY (#2041) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Kihaltabb környéken garázdálkodtam tegnap éjjel, lehet csak lakottabb területen spawnol.. :F

Az az npc vagány volt, úgy elsétált a fáraó mellett, hogy csak pislogtam. :DD
Nem sikerült leölni amúgy, lejárt az idő, és köddé vált..

(#2043) Bismarck24


Bismarck24
tag

Servant of Amun Outfit-et sikerült egy küldetésből szereznem. Ez nagyon ütős ez a szett. :D

(#2044) daveoff válasza Bismarck24 (#2043) üzenetére


daveoff
veterán

Ja, nem rossz... :K

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#2045) nyamsas


nyamsas
aktív tag

Ez az outfit megvan már valakinek? :)

Serqet's Carapace a neve. A videóban elmondja a srác, hogyan lehet megszerezni.
Jól néz ki ez is, mit ne mondjak. :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2046) hdekakas


hdekakas
senior tag

Sziasztok!
A fantom fáraókat érdemes legyilkolni? Megvan hogy mennyi van belőlük (mondjuk minden területen egy), és ha leölöm, akkor nem lesz többet? Vagy semmi értelme mert korlátlanul jönnek elő?
Van az "Egyszerre egy gabonaszem" kihívás 10 uplay pontért és 300 XP-ért. Azt mondja "Minden, a homokviharból keletkező ellenség leölése, mielőtt eltűnnek". Ezért mit kell csinálni? Talán ez lehet az, hogy megvan hogy X fantom-fáraó van összesen, és azokat kellene levadászni? :U

(#2047) Bismarck24


Bismarck24
tag

3 darab 58-as skorpió leölése a másvilágon és ezt dobta. :D

(#2048) #97093120


#97093120
törölt tag

Nagy kár , hogy a játék már nem támogatja a Phenom II X4 955 processzort . :O

(#2049) laci1117 válasza nyamsas (#2017) üzenetére


laci1117
tag

A videóban mitől "izzik" be a srác bowja?

(#2050) nyamsas válasza laci1117 (#2049) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Azt az egyik új ability adja, minél többször lősz az adott ellenségre, annál többet sebzel.
Csakis light bow-al működik az ability.

Új kard jó talentekkel? Ide vele!! :B

[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.