Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

ASSASIN'S CREED ORIGINS

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Anonymus23 válasza VTom (#499) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez eddig rendben is van, de lehetne kikapcsolható.
Egyszerűen nem érdekel, és sosem szerettem, amikor a képembe tolják.
Azt nem tudom, hogy mennyire szelektál a program, mert gondolom közel sem az összest rakja ki, de én hadd döntse már el, hogy akarom nézegetni, vagy sem. Ha kikapcsolom a fotó módot, akkor sem tűnnek el.
Ez egyszerűen nem tartozik szorosan a játékhoz, egy online baromság (részemről) amit skippelni sem tudok, vagyis igen, egyenként, kilövök egyet, kettőt rak be helyette. :W
Engem egyszerűen bosszant és irritál, evvan. :DDD

(#500) morfondőr
Tudom, hogy megkülönböztethető, csak számomra teleszemeteli a képernyőt.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#502) mettek válasza Anonymus23 (#501) üzenetére


mettek
addikt

vagy a settingsben vagy a térkép módban kikapcsolható, hogy mutassa a fotókat. Vhol megtaláltam az opciót.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#503) Anonymus23 válasza mettek (#502) üzenetére


Anonymus23
veterán

Kerestem (igaz nem sokat, de a térképen nem találtam), a settingsben is gyorsan átnéztem, de akkor átfutottam rajta.
De akkor szuper, meg fogom keresni, illetve ha meglenne, akkor megköszönöm ha ide felrakod a pontos helyét :R

;) - The Power of the Light Side

(#504) mettek válasza Anonymus23 (#503) üzenetére


mettek
addikt

na elvileg offline módban nincsenek fotók. A másik opció hogy a játék alatt térkép megnyit, majd kétszer meg kell nyomni a felfelé gombot a D padon. Ezzel lehet állítani hogy mik jelenjenek meg a térképen. De ezt minden indítás után újra meg kell tenni, mármint ha újraindítod a játékot.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#505) Anonymus23 válasza mettek (#504) üzenetére


Anonymus23
veterán

:DDD
Értem, azért köszi. Megkeresem majd, hogy mi billentyűzeten. Ez akkor ilyen félmegoldás.

Mondjuk azt még "elviselném" ha csak a barátlistás fényképek lennének, az még érdekelne is, de akkor bosszantottam fel magam, amikor megnéztem vagy 4-5 képet, és tényleg nulla tartalom volt rajta, valaki a homályban valakivel verekedett, semmitmondó táj, rossz beállítások stb.
Én eddig összesen 1 képet lőttem, az első pálya legmagasabb pontján sikerült egy teliholdas ezüsthidat lőni...

Az viszont tetszik a játékban, hogy nem vagyunk szuperhero-k, az elején még (gondolom a vége felé azért már egyszerűbb lesz) meg kell gondolni, hogy mennyire rambozik az ember, mert könnyen kicsinálják :)
Tegnap a legjobb egy hiéna volt, aki 1 harapásból leszedett, igaz halálfej volt rajta.

Egyébként ha figyelitek az egész játék össze lett gyúrva az alábbi játékokból: régi AC szériák, FC, Division, Wildlands. Egyelőre nem találtam benne olyat, ami igazán kiemelkedő lenne, vagy ne lett volna benne a többiben valamilyen formában. Egyedül a táj és a környezet az ami nagyon jó, a szereplő nekem eléggé unszimpatikus (tényleg kezdhetne valamit a szakállával :DDD ) de lehet csak a jelenkori migráns/közel keleti/iszlám helyzet az, ami ellenérzést vált ki belőlem ;]

;) - The Power of the Light Side

(#506) szallasi007 válasza Anonymus23 (#505) üzenetére


szallasi007
őstag

SPOILER - Séró majd változik

(#507) mettek válasza Anonymus23 (#505) üzenetére


mettek
addikt

egy tanács: a nyersanyagokat nagyon gyűtsd és ne add el! Gondolok itt az állatbőrökre, ezüst, bronz, meg valamilyen fa. Ezek kellenek ugye a karakterfejlesztéshez, hogy több legyen az életerőd, erősebb a sebzésed stb. Nagyon nagyon kell ezeknek a fejlesztése hogy a magasabb ellenfelek ellen legyen esélyed.

(a talált drágaköveket se add el mert majd az is kell a fejlesztéshez.)

Az állatokat pedig a legkönnyebb lóhátról, tevehátról egy hosszú pallossal, dárdával csépelni....így elég kicsi az esélye hogy megsebezzenek.

A nyersanyagokat a sólyommal tudod kiszúrni (az érceket, fát szintén, ezeket általában kocsival és kísérettel szállítják).

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#508) VTom válasza Anonymus23 (#505) üzenetére


VTom
veterán

Én pont fordítva gondolom, szerintem eben az AC-ben van az eddigi legtöbb újítás, nem láttam még Ubitól ilyen szintű küldetésrendszert, ennyire élő nyílt világot, sem ilyen grafikát (a Wildalnds tájai voltak ennél szebbek is, pl. dzsungel, mocsár, de a látótávolság nem volt ilyen profin kidolgozva).

Ebben a játékban nem rambózni kell, sokkal izgalmasabb, ha lopakodsz, és észrevétlenül gyilkolsz. Én mindig kerülöm a konfliktust, inkább több időt töltök a küldetés megtervezésvel, Senuval feltérképezem a környezetet, kigondolom, hogy mit hogyan fogok csinálni. Nekem ez a része tetsik nagyon, ilyen eddig nem volt. A Unity-ben volt egy ezdetleges valami, ahol mindenki mögött el lehetett lopakodni, de azért az közel sem ugyanaz.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#509) Anonymus23 válasza mettek (#507) üzenetére


Anonymus23
veterán

Öreg motorosként csak a value cuccokat szoktam eladni, semmi olyat, ami kellhet, és a végén mindig konstatálni szoktam, hogy ott vagyok millió felesleges alapanyaggal, amit már semmire sem éri meg költeni :DDD

A drágaköveket value cuccnak tekinti a program, vagy alapanyagnak?

A kérdésem meg még, hogy a felesleges fegyvereket és kiegeket összetörni érdemes vagy eladni?

;) - The Power of the Light Side

(#510) mettek válasza Anonymus23 (#509) üzenetére


mettek
addikt

szerintem value a nyersanyag is de ezt nézd meg. A fegyverek összetörését nem is tudtam :D ha lehet akkor sztem tedd azt, pláne ha abból is nyersanyag lesz.

Az aranyon csak ruhát és hátast tudsz venni. Fegyverekre meg nem éri meg költeni mert úgyis találsz mindig jobbat a küldetések alatt.

(Én hülye kék fejlesztéssel toltam végig a játékot aztán csodálkoztam amikor a 30-as ellenfeleket nem öltem meg egy assassin támadással.)

SPOILER:Alexandriától jobbra lesz majd egy fogathajtó aréna. Kicsit időigényes de ha megnyered mind az 5 versenyt akkor kapsz egy gold lovat is. Így arra se érdemes költeni.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#511) Anonymus23 válasza mettek (#510) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az árusnál van olyan, hogy a felesleges cuccokat el tudod adni, de ebbe nem tartozik bele a nyersanyag, azt nem adja el, csak ha te adod el direktben.
Szerintem azok a cuccok, amik az inventoryban jobb oldalt alul vannak azok a value cuccok.
Ezek szerintem másra nem használhatóak, csak amikor nyitogatja az ember a ládákat miegymás, akkor ilyen sírrabló jelleggel értékesítésre vannak relikviák. De ha ide rakja a drágaköveket is, akkor meggondolandó.

A fegyvereket jobb egér gombbal lehet szétszedni, gondolom alapanyagot ad (nem tudom mi lehet kontrolleren, de minden fegyvernél írja, hogy Dismanle)

Mi az, hogy "kék fejlesztés"?

Én még nagyon az elején lehetek valahol, mivel asszem 10 vagy 11-es a karakter, és a második mapon vagyok még csak. Most próbálgatom az íjakat, meg, hogy melyik fegyver az amivel jól lehet harcolni.

;) - The Power of the Light Side

(#512) mettek válasza Anonymus23 (#511) üzenetére


mettek
addikt

a karakter menüben alul van 3-3 elem (tarisznya, nyakvért, alkar védő, assassin penge stb) na ezek kék színűek az elején. Ahogy fejleszted őket ezek lilák, majd arany színűek lesznek...ahogy a fegyvereknek és a ruháknak is ez a fokozata: kék-lila-arany.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#513) Anonymus23 válasza mettek (#512) üzenetére


Anonymus23
veterán

Amit lehet jelenleg fejleszteni (2-2 jobb és bal oldalt) azok már 2-3 szintűek, de mondom, még a második/harmadik területen vagyok, éppen csak átjöttem a prologúsról.

A tenyérpengém még meg sincs :Y, pedig kivégzésekhez jól jönne :)

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#514) warcat válasza mettek (#510) üzenetére


warcat
veterán

A fegyvereid szinten tartásához is pénz kell,egy legendary +5 szinthez 20-25 szint között 4000 drachma kell kb.

Más: Update 1.03 Patch Notes

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#515) mettek válasza warcat (#514) üzenetére


mettek
addikt

én sose fejlesztettem fegyvert, mindig találtam vagy kaptam olyan szintűt ami éppen elég erős volt.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#516) warcat válasza mettek (#515) üzenetére


warcat
veterán

Ezt én értem,de a jobb lilákon és a legendarykon nagyon erős extra képességek vannak,jó móka használni.

EA: It's in the crate!

(#517) kalimist válasza VTom (#478) üzenetére


kalimist
aktív tag

Azért pörögnek szinte maxon a cpu-k mert az Ubilol ráhúzott egy VMProtect-et a Denuvo-ra, tehát Ubilol inkább tönkre veri szinte minden vásárló játékát csak azért, hogy pár kalózzal kitoljanak. Igazi nyomorult corporate hozzáállás. Gondolkodtam, hogy megveszem de így már kizárt dolog.

[ Szerkesztve ]

(#518) k-adi válasza kalimist (#517) üzenetére


k-adi
nagyúr

Valóban érdekes, hogy vajon több-e a warezoló mint a gyenge géppel rendelkező player ? :U :B

(#519) Anonymus23 válasza k-adi (#518) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez úgy általában ront az Ubi megítélésén, de amíg mindenki rohan megvenni a játékait (mint én is), addig megteheti... :F

;) - The Power of the Light Side

(#520) DeathAdder válasza kalimist (#517) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tök hülyeség az egész.
Előbb utóbb úgy is fel fogják törni, aki eddig megvette most is megfogja, aki nem az meg úgysem fogja.
Érdekes, hogy egy EU-s felmérés szerint a játékok esetében a kalózkodás nem csökkenti az eladásokat, hanem inkább növeli. Pont azért növeli mert sokkal szélesebb körben elterjed így a játék, de uborka erre nem gondol csak a minél nagyobb profitra.

Gazdagabbak ezzel úgy sem lesznek, ez semmi más mint szívatás, amit természetesen megint azok szívnak meg akik drága pénzért megveszik a játékot (és akkor a 40 eurós DLC-ről nem beszéltünk), mindezt csak azért hogy uborkáék minél több pénzt kapjanak, és véletlenül sem az a cél hogy a játékuk széles körben elterjedjen a prolik között is.

Többek között ezért nem vettem meg még.. (meg előtte még a Rogue-t ki akarom vinni), elmennek a......

(#521) k-adi válasza Anonymus23 (#519) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát ez az.. miért preorder-elsz te is ?? :D

(#522) warcat válasza kalimist (#517) üzenetére


warcat
veterán

Ezt Ubisoft hivatalosan cáfolta.Cracker gyerek véleménye van tényként továbbpasszolgatva.
Pcgamer cikk

Ubis hozzászólás Steamen

EA: It's in the crate!

(#523) Anonymus23 válasza k-adi (#521) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem is. 4 nappal a megjelenés után vettem meg óccóóóóért :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#524) k-adi válasza DeathAdder (#520) üzenetére


k-adi
nagyúr

Igazából a kérdés az, hogy melyik opcio van a 4 közül és az milyen hatással van a cég bevételére:

1.
Ugyanis lehet úgy gondolkodnak, hogy ha nem törik fel egyből, akkor lehet többen ráfanyalodnak a vásárlásra - mert pl. ki vannak már éhezve egy jó játékra (tegyük fel az utóbbi időben hónapban nem jött ki sok jó)

2.
Ha nem törik fel, és nincsenek kiéhezve a játékosok, akkor viszont kisebb körben fog elterjedni a játék, kevesebb lesz a bevétel

3.
Ha feltörik, sokan meg se veszik, mert miért vennék..

4.
Ha feltörik, sokan kipróbálják jó-e és ha igen, akkor megveszik - utólag

_

Tehát látható, hogy ha feltörik, ha nem, akkor sem biztos hogy növekszik vagy csökken a bevétel. Az EUs felmérés pedig nem feltétlen mérvadó (bár konkrétan nem ismerem az általad említett felmérést de tudom, hogy volt valami cikk itt is a PH-n erről), ugyanis minden eset függ az adott terméktől (játéktól) és annak versenytársaitól, közönségtől és időszaktól (év eleje, közepe, vége) is. Pl. remek példa volt erre tavaly a cod-bf1 termék-verseny... ha jól emlékszem hasonló időben jöttek ki, a célközönség is (szinte) ugyanaz volt, ezért sokaknak választaniuk kellett a kettő közül, pedig lehet, hogy ha félév különbséggel jönnek ki, akkor mindkettőt megveszik, így viszont sokan az egyiket "kényszerből" inkább lewarezolták, stb stb stb szóval eléggé komplex ez a téma

(#525) k-adi válasza warcat (#522) üzenetére


k-adi
nagyúr

Pedig jobban járnának ha inkább a VMProtect/Denuvora fognák, mert így akkor szerintük is a játékuk optimalizálatlan :D persze azt is el kell ismerni, hogy egy ekkora élő környezetet lemodellezni azért erőigényes, de végső soron a low fps miatt valakire mutogatni kell... :)

Amúgy érdemes tovább olvasni a kommenteket is:

Assassin’s Creed Origins uses the full extent of the minimum and recommended PC system requirements here: http://forums.ubi.com/showthread.php/1759689 while ensuring a steady 30 FPS performance

Im sorry but then why does your in-game performance tracker consider 30FPS are low performance. 40 is considered stable and above is good or whatever. We all know 30 fps isn't the best

(#526) sittes79


sittes79
addikt

Season passal idén csak skin+fegyver kontent jön és semmi más tartalom ugye? Akkor lehet érdemes várni a vétellel hátha lesz akció rá :)

Amit warcat kolléga írt drachma-oroszlános gyilok farmolást javították?

(#527) gabo91 válasza k-adi (#524) üzenetére


gabo91
aktív tag

5. Aki megvenné, de nem fogja, mert nem volt lehetősége kipróbálni.

Teljes áron vett játékaim 80% Ubishoftos, tudom hogy sajna nem azt kapod amit reklámoznak :)
Wild Lands bétával szenvedtem, elég bugos volt akkor a játék, sajnos a marketingel többet foglalkoztak mint az optimalizálással. Feltörték leszedtem, pár óra után meg is vettem a játékot. 50-60$ látatlanban nem fogok fizetni, törtnél van lehetőség megnézni, hogy mégis mit kapok érte.
Division, For Honor esetében is volt béta kitudtam próbálni. Unity és Sindycate csalódás után nem fizetek előre.

Origins-et már tolnám szívesen, de így hogy nálamnál jóval erősebb gépekkel közködnek emberek, így nem vállalom be a 60$-t.

off: ubinak ha lenne egy kis esze, változtatna az üzlet politikán, és új játékoknál bevezetné, hogy (játékkal rendelkező aktív fiókonként) új játéknál korlátozott 1óra/2óra próba játék lehessen. Origin acess-nél van hasonló)

(#528) Rony949 válasza k-adi (#525) üzenetére


Rony949
őstag

Így van, szimplán szarul van optimalizálva. A Witcher 3 full maxon (HairWorks és élsimítás OFF) tartja a 60 fps-t. (még Novigrad-ban is) Az Origins levéve full low-ra lemegy 50 fps alá is, főleg Alexandriában. (ott még 40 alá is)

[ Szerkesztve ]

(#529) DeathAdder válasza k-adi (#524) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nehéz okosnak lenni, mindenesetre abban van egyetértés hogy ez miatt most rengetegen szívnak akik megvették, nem beszélve azokról akiknek nincs korszerű csúcsgépe.

Sok jó játék kijött mostanában szerintem, talán ezért csinálták ezt, mindenesetre ha nem lenne warez akkor én magam is sokkal kevesebb játékot vettem volna meg. És ezt mondhatom a haverjaim nevében is.

Másrészt szerintem a kalózok tábora már koránt sem annyira elterjedt mint az évezred elején volt, nyilván sokan csinálják még, de egyre többen inkább megveszik, ahogy a szoftvereket is :)

[ Szerkesztve ]

(#530) k-adi válasza gabo91 (#527) üzenetére


k-adi
nagyúr

Na igen, ezt a lehetőséget kihagytam. :)

Ahol nincs tört vagy béta lehetőség, ott - sajnos - mindig lutri, főleg Ubinál, akiknél az utóbbi években mindig a "downgrade" volt az egyik főjellemző szó.
Persze vannak YT-n videók, bmarkok, stb, de sokszor megtévesztőek és mégis az az igazi amikor a saját környezetedben tudod tesztelni a játékot.
Nekem pl. remek alkalom volt az SW bf2 béta tesztelése (csak hogy valami frisset mondjak), ugyanis videón tök jól néz ki a játék, de a gameplay kaka volt mikor bétáztam.

(#531) retroid válasza k-adi (#530) üzenetére


retroid
senior tag

Hol a legolcsobb most?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#532) k-adi válasza DeathAdder (#529) üzenetére


k-adi
nagyúr

Egyáltalán nem biztos, hogy kisebb a kalózok tábora (sőt), csak te és a korosztályod, környezeted javult, nőtt fel, kezdett el pénzt keresni, stb. és ezért érzékeled ezt.

Az internet széles elterjedésével nőtt a kalózkodás, gondolj csak a kevésbé népszerű helyekre, városokra, falvakra, ázsiára, afrikára stb stb. Persze ezzel egyidőben a "jólét" is nőtt sok helyen de a mérleg a kalózók felé dől még mindig, ebben biztos vagyok.

(#533) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Assassin's Creed Origins - 1.03 Patch

Aki fel tette vett észre valamiféle javulást ?

Üdv, István.

(#534) warcat válasza retroid (#531) üzenetére


warcat
veterán

Hivatalos és szürke csatornákon is nagyon jól fogy a játék,a kezdeti megjelenési esés után (aki akarta ugye megvette preorderben stb) a jó visszajelzések után megint felpörgött a kereslet rá.
Assassin's Creed Origins is selling good.

A szürkeboltos árak is tükrözik eléggé: cdkeysen a hétvége lecsengése pár órára lement 38.75€-ra ráadásul még a pre-order piramisos dlc-vel (ekkor vettük meg Anonymus23-al) azóta csak a sima alap megy 44-45 környékén.

EA: It's in the crate!

(#535) Đusty


Đusty
addikt

(#536) warcat válasza sittes79 (#526) üzenetére


warcat
veterán

Valószínűleg igen, a 40-es szintre szánt challenge of the gods-t heti kihívásként mindenki megkapja,season passosok kapják a 2 két kinézetes csomagot (de a heka ládákból mindenki kinyithatja magának) a 2 sztori dlc az január és márciusra van ígérve.

Oroszlánfarmoláshoz nem nyúltak,most néztem meg.Kilátó a táborból nézve:
Ha nekiállsz,ne csinálj a 2 csapat oroszlánnal semmit,csak szaladj át át köztük,majd vissza a táborba,így az őrök nem rágnak be rád.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#537) morfondőr válasza warcat (#534) üzenetére


morfondőr
őstag

Mivel a mostani nagy dömpingben nagyjából ez az egyetlen cím, amit nem törtek fel megjelenés után közvetlenül, ezért erre áldoztak pénzt a játékosok. Szvsz lehetséges, hogy az Ubi az utolsó pillanatban pakolta bele az extra védelmet is, mert ezt akarta kihasználni. Már említette valaki, hogy sokan nem engedhetnek meg maguknak több teljes árú játékot ilyen rövid időn belül, kézenfekvő, hogy ezért fizetnek. Távol álljon tőlem az Ubi védelme, de szerintem itt most jól jött ki nekik a lépés. Az már más kérdés, hogy ez miatt szívnak a vásárlók, a kiadó fejeseit sajnos ez nem igazán érdekli.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#538) Televan74 válasza Đusty (#535) üzenetére


Televan74
nagyúr

Eléggé borzasztó a játékon belüli pénz lehúzás,ahogy a cikk írója is fogalmaz.De vásárlás nélkül is végig lehet játszani, mert azért rengeteg rare cuccot dobnak 20 szint felett is.Persze akinek van rá €€€,annak könnyebb a játék. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#539) k-adi válasza Televan74 (#538) üzenetére


k-adi
nagyúr

Igen elég szomorú hogy erre tart a világ, játékipar... dehát ez várható volt... a preorder bonus cancer is szépen elterjed, stb.. Mi, gamerek, magunk alatt vágjuk a fát már évek óta, ez a gyümölcse sajnos.

(#540) Mr Chapel válasza warcat (#514) üzenetére


Mr Chapel
tag

Ahogy nézem semmi javítás nem jön a hang bugokra. Dejó... :/ Majd talàn a patch 520ban.
Am a játék egész jó lett összeségében, a kötelezőt hozza, azért a katarzis elmaradt. A világ tényleg marha nagy, a küldik egy fokkal változatosabbak. Azért ne legyünk naívak, ezek még mindig sehol nincsenek a witcher 3 mellékküldik kidolgozottságához. Semmiféle beleszólás sincs most se a párbeszedekbe, csak eldarálják a küldit, mi meg böfögünk hozzá valamit. Viszont tény hogy valóban színesebbek a mellék tevékenységek mint korábban. Az újítások nagyjából tetszettek, harcrendszer például megszokás után tetszik már. A lootrendszer is faja lett. Eskü külön pacsi hogy már nem kell órákat várni hogy nyamvadt1 forintot 10 perces animációval kilootoljon az ellenségből :) Most sokkal gyorsabban megy ez az egész. Igaz kevésbé reális, pl eddig az állatokat külön megnyúzta. Most csak felkapod mellőle aztán kész.
Ami mondjuk nem tetszik hogy elvileg úgy lett beharangozva hogy a prológus után oda mész ahova akarsz, megnyílik a világ stb...az egy kész átverés. Mert most szintekre van bontva a térkép. Egy lvl 6os karival megnézem hogy érvényesülsz a 30 as területen. Szóval haladni csak egy "ösvényen" tudsz. Szerencsére jó nagy az az ösvény, úgy hogy lehet így is bóklászni. Nálam egyébként inkább Memphisben dobálja a framet össze vissza, nem is annyira Alexandriában. Ott csak szimplán beakad egy-kétszer. Valóban a procit zabálja nagyon. A 6 gigás gtx1060 ből 2,8at eszik össz vissz. Ramból is elég neki 4,7 giga. Viszont a proci....85% felett tekeri mind a 8 szálat. Ez full hd ultra beállításokkal van, nem 4k vagy ilyesmi. Kb a térkép egy negyedét derítettem fel eddig, most lvl 24 a karim. Tudja valaki hogy mennyi a max szint, van egyátalán limit?

(#541) Đusty válasza Mr Chapel (#540) üzenetére


Đusty
addikt

40

(#542) warcat válasza Mr Chapel (#540) üzenetére


warcat
veterán

40-es szint a (jelenlegi) maximum, a sírokból (kőtábla), hermitektől lehet még ability pontokat szerezni,na meg a boltból lehet 3-as csomagokban(többször is úgy tűnik,nem egyszeri).

Amúgy ládából kiesett az unikornis mount, ez tipikusan parasztvakítós, konkrétan szivárványt húz maga után a földön amikor előhívod :DDD

EA: It's in the crate!

(#543) Rony949 válasza Istyu74 (#533) üzenetére


Rony949
őstag

Én semmi javulást nem tapasztalok.

(#544) Gery9112


Gery9112
őstag

Mostantól én is on leszek a fórumon végre. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#545) Mr Chapel válasza Đusty (#541) üzenetére


Mr Chapel
tag

Kössz az infót. Lassan meg lesz a 40 :) Ti amúgy hogy vagytok ezzel a változással hogy berakták a far cry primal baglyát felderítésnek. Picit zavarban voltam mert totál félreértettem az egészet. Azt hittem hogy a szokásos tornyos szinkronizálás helyett lesz. Aztán látom közben hogy jaa basszus ez az eagle vision helyett van valójában :) Először tetszett Senuval bohóckodni, de komolyan egy 10 óra játékidő után nagyon fusztrál a röppencs. Totál szembemegy a többi gyorsabb, folyékonyabb játékelemmel. Eskü visszasírom néha a casual wallhacket ami korábban volt. Félórát keringőzök vele minden egyes kis tábornál. Azért előtte szeretem felderíteni a terepet mielőtt nekiállok sunnyogni. De az 50. ilyen után kicsit időrablónak érzem. Ez az állatszelidítés is... azt hittem vmi értelmes dolog lesz. Jól el is baxtam rá sok pontot a skillfán hogy kioldjam. Nem sokat ér. Lesz ebben olyasmi hogy későb esetleg valtozik a karakter ábrázata? Mert kezdetben szakállas volt meg hosszú hajjal. De ettől a kopasz csupasz steril fejtől a rosszullét kerülget. Gerzsonnak pl folyamatosan nő a szakálla witcherben. Szerencsére vmi szar mindig fedi a fejét így nem látom :)

[ Szerkesztve ]

(#546) Redcaster


Redcaster
őstag

Nekem a legújabb patch óta olyan problémám van, hogy az egér néha megakad mozgás/forgás/nézelődés közben, mintha a szenzor szarakodna, de kilépek a menübe, vagy a Windows-ba és abbamarad. Visszalépek a játékba és újra előjön a probléma, ami miatt játszhatatlan a játék jelenleg :W
Más is találkozott ilyennel?

(#547) Rony949

Érdekes, eddig nem találkoztam vele, ma patchelt 1.03-ra, és azóta csinálja :(((

Mindegy, szétnézek, hátha találok valamit.

[ Szerkesztve ]

(#547) Rony949 válasza Mr Chapel (#545) üzenetére


Rony949
őstag

A Black Flag féle wh-ra gondolsz? Na az rohadt szar volt, mintha már nem lett volna így is rohadt casuel-es az AC, erre berakták ezt a hülye módot. És ezt sajnos ide is áthozták. Nehogy már egy kicsit is legyen kihívás a lopakodásban. Mondjuk tény, az Origins-ben nem kötelező Senu-t használni.

(#546) Redcaster
Ez asszem már Day 1 óta jelen van. Nézz szét Google-ön hátha találsz valami fixet rá.

[ Szerkesztve ]

(#548) Mr Chapel válasza Rony949 (#547) üzenetére


Mr Chapel
tag

Nem csak a black flagben volt olyan. Szerintem mindegyik részben ilyen volt az eagle eye. Nekem speciel a black flagben nem, de a syndicateben tetszett hogy olyankor tiszta noaros lett az egész kép :) Azért azt érdemes leszögezni hogy az AC játékok sose a realitáshoz voltak közeliek. Nekem itt belefért ez az eagle eye. Senut egy ideje nem használom csak mikor a játék megkér rá.
Jelenkori szálnál csak nekem tűnik bugyutának a karakter mozgása? Mintha két külön játékkal játszanék.

(#549) sittes79 válasza warcat (#536) üzenetére


sittes79
addikt

Nem tudom itt nálam már nem ellenséges katonák vannak hanem rebellionok akik én oldalamon harcolnak, igaz 23 szintű vagyok, lehet egyszerűbb ha én gyakom le az oroszlánokat?

(#550) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Hol lehet megnezni, hogy a sztoribol hany % van meg? :D

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.