Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

ASSASIN'S CREED ORIGINS

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Doblós válasza Bismarck24 (#1800) üzenetére


Doblós
aktív tag

Köszönöm,megpróbáltam,de semmi.
Várok türelmesen,ma már 3x írtam nekik :DD

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#1802) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Gyerekek, a Discovery Tour a legjobb kiegészítő, ami valaha játékhoz megjelent.
Szerintem. Mondom ezt vicc nélkül.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#1803) nyamsas válasza csasaKKP (#1802) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Állejtő picit! :)
Kár hogy ide már hiányos az angolom, de ettől függetlenül, jópofa. :K :B

(#1804) nyamsas


nyamsas
aktív tag

Assassin's Creed Origins New Game Plus Reward REVEALED - New Outfit (AC Origins New Game Plus)

[link]

Bocs a duplázásért, de már nem engedte az előzőt szerkeszteni. :B

Peace!

(#1805) aerosmith válasza nyamsas (#1804) üzenetére


aerosmith
őstag

rossz link

(#1806) nyamsas válasza aerosmith (#1805) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Bocs, megeshet bárkivel.

Ez már jó lesz.

[link]

(#1807) macy válasza Doblós (#1790) üzenetére


macy
addikt

Anno a Star Citizennel volt ilyen, hogy a végtelenségig töltögetett. Ott volt rá egy olyan megoldás, hogy a windows szolgáltatásokban az alap szűrőprogramot ki kellett kapcsolni.

(#1808) laci1117


laci1117
tag

Sziasztok!

Hol lehet elindítani a Discovery tourt? :)
Tegnap beléptem de a küldiknél az istenek csatái voltak csak.

(#1809) misiizsai válasza laci1117 (#1808) üzenetére


misiizsai
tag

Hello! :)
A főmenüből :)
Nekem is lenne kérdésem hátha tud valaki segíteni.Két problémám van:
1 : 99% a játék teljesítve mikor mindent megcsináltam és már a DLC-t játszom 77 órám van benne.
2:A tegnapi update óta akadozik néha a hang..A játék nem vagy csak ritkán..De a hang az gyakran..
A konfigom:i7-6700 GTX 970 16 GB RAM.
Előre is köszönöm ha tud valaki segíteni.

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#1810) l.skywalker válasza misiizsai (#1809) üzenetére


l.skywalker
félisten

99% bug és a DLC nem számít bele. Van akinek beakad.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1811) Kiki18 válasza Garsza (#1779) üzenetére


Kiki18
őstag

+1
Én is olyan konfiggal játszom, amit a CPU bekorlátoz.
Milyen olyan beállítások vannak, amivel tudom csökkenteni a CPU terhelődését? (most a valós idejű másolásvédelmet meg a környezet viselkedésénék a számolását hagyjuk ki, ezekkel tisztában vagyok, visszaolvastam)

(#1812) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Úgy néz ki az 1.3.0-as patch némi javulást hozott:

Assassin’s Creed Origins Update 1.3.0 is now available, significantly reduces stuttering on high-end CPUs

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1813) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok,

Tapasztalta-e már valaki a következő problémát? Indítás után, mikor belépne a játékba, mintha át akarná méretezni a képernyőt egy pillanatra, majd kidob asztalra hibaüzenet nélkül.

Szűz windows 10 64 bit-re telepítettem a játékot. Mikor először indítottam, belépett, de nagyon-nagyon szaggatott, nem volt fenn a gépen a legújabb NVIDIA driver. Ezt leszedtem, telepítettem (driver, nvidia experience stb). Ezt követően jön a fent említett probléma.

Tapasztalat, esetleg megoldás valakinek? :))

Köszi előre is.

(#1814) hdekakas


hdekakas
senior tag

Azt tudja valaki, hogy mit takar itt a "Classic Challenge"?
Mit kellene csinálnom, hogy ne 0% legyen?

1.30 patch leírásában a "Fixed an issue where the completion of the Sinai region would not reach 100% in the Atlas" nem arra értik, hogy javítják a 99%-ozást? Mert hogy senkinek nem lett a frissítés után se 100%, az is biztos. (100% ;] :DDD )
Engem amúgy a Discovery Tour annyira nem kötött le. Egy-két jó egység volt benne, pl a múmiák készítése, de összességében nekem rém unalmas. :R Legalább valami járhatna érte, párszáz XP vagy valami, hogy célja is legyen.

[ Szerkesztve ]

(#1815) l.skywalker válasza hdekakas (#1814) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ezek az Ubisoft Club-ban teljesíthető kihívások. Két féle van. Vannak a Classic Challange-k, amelyekért cserébe járhat: XP, Ubisoft pénz, Badge vagy In-Game Item és vannak időnként heti kihívások, amelyekért jellemzően in-game cuccok járnak. Összesen 46 Classic Challange van.

A 99% nálam még mindig annyi, de nem léptem be a patch óta.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1816) hdekakas válasza l.skywalker (#1815) üzenetére


hdekakas
senior tag

Igen, ezekről tudok, jelenleg 44/46 teljesítve.
Az kicsivel több, mint 0% azért. ;]
Úgyhogy ez valami más itt a játékon belül. Neked ott hány % van?

(#1817) l.skywalker válasza hdekakas (#1816) üzenetére


l.skywalker
félisten

Megnézem nemsokára. Én az Ubiclub alkalmazásban néztem, ott nincs ilyen százalék a kihívások mellett.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1818) hdekakas


hdekakas
senior tag

Na utána néztem, ez is bug. :W
Ubika nem tud számolni! A teljes szinkronizálás 100% az majdnem mindenkinél 99%, itt meg akármennyi van, sokszor beragad 0%-on.
Mások is rinyálnak, hogy minden platformon eleinte számolt, majd egyszer csak 0%-on beragadt.
[link]
[link]

Elvétve van, akinek 100%.

Ki hogy áll ezzel, 0%? ;]

(#1819) l.skywalker válasza hdekakas (#1818) üzenetére


l.skywalker
félisten

Na, a főoldalon ez nekem is 0%, pedig 46/46. Akkor ezek szerint ha ez 100% lenne akkor is kapnék valamit?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1820) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

Ezt a classic challenget én se értem teljesen. Múltkor meg lett, fogalmam sincs mi adta meg végül :) Talán a horda módot toltam vagy csak simán a gladiátor arénákat nyüstöltem és attól. Az eredményeknél nálam is csak 2-3 dolgot lehet már csak kioldani. Bár azt se értem hogy a Bayek max level miért nincs meg, 45-ös a karim. Arra tudok gondolni hogy ezt majd csak a márciusi dlc után lehet feloldani. Ahogy néztem térképen lvl 55 lesz ott a szint határ.
Múltkor az Anubiszos trialról lemaradtam, most meg lett végre az Anubisz outfit. Viszont azt nem vágom hogy ez vajon direkt ilyen? Mintha lángolna a karakterem ha ez a ruha van rajta. Érdekes hogy az inventoryt megnyitva ott nem lángol, meg a töltőképeknél se. Csak ingame. Éjszaka meg még furibban fest, fényesen izzik itt-ott, mintha bugos lenne vagy nem tudom. Másnál hogy fest?

(#1821) hdekakas válasza l.skywalker (#1819) üzenetére


hdekakas
senior tag

Úgy tudom, kapnál.
De arra keresztet vethetsz. ;] Ha megfeszülsz is, marad a 0%, mert Ubisoft-nál nem igazán működnek a %-képletek. :O Pedig elvileg az 1.30 patch javította a 99% bugot is. :C :C

Amúgy a "Szerezd meg az összes Club-jutalmat" kihívás az mi lenne? Meg kéne vennem az összes kacatot 10-20-40 ubiaranyért? :U Nekem még az hiányzik a 46-ból.

(#1822) l.skywalker válasza Mr Chapel (#1820) üzenetére


l.skywalker
félisten

A Reach Level 45 Challange csak az első DLC-vel működik (The Hidden Ones) és igen van 2 olyan challange is, hogy teljesítsd az összes Hippodrome és Arena tornákat (az elit tournamentek nem tartoznak bele).

Az Anubisz szett pedig lángol :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1823) l.skywalker válasza hdekakas (#1821) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen, ott meg kell lennie az összes Club Reward-nak. Én megveszegettem, mert jól is néznek ki :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1824) Corpuscle válasza Mr Chapel (#1820) üzenetére


Corpuscle
őstag

Legutóbb Sobek dobta ki nekem az Anubis outfit-et. Tegnap kétszer is levertem Anubis-t, zsetonon kívül mást nem adott.

(#1825) l.skywalker válasza Corpuscle (#1824) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én most reggel levertem Sobek-et, semmi. Ma még a másik kettőt is leverem és aztán meglátjuk.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1826) Mr Chapel válasza l.skywalker (#1822) üzenetére


Mr Chapel
tag

Kössz az infót, akkor ezek szerint ez a skin ilyen, nem bugzik :) Viszont a level 45 challenge-el nálam vmi nem kerek. Meg van az egész season pass, tehát a Hidden ones dlc is. Az egész sinai félszigetet 100%ra megcsináltam, a karakterem 45-ös szinten van, azt a challenget még se adta meg. A 99% bug nálam is jelen van egyébként, a 0%-os classic challenge-el karöltve. Az arénákat már kitoltam elit szinten is.

(#1827) l.skywalker válasza Mr Chapel (#1826) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szerintem lassan engedjük el az Ubisoft Club dolgait :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1828) Mr Chapel válasza l.skywalker (#1827) üzenetére


Mr Chapel
tag

Ahogy mondod,a jó öreg Bugiszoft :D

(#1829) hdekakas válasza Mr Chapel (#1828) üzenetére


hdekakas
senior tag

Nem vagy egyedül, ez a hiba is előfordult már több helyen. [link]
Viszont eddig te állsz itt a topicban nyerésre, három örökérvényű bugod is van. :C :C Én ezért is adnék egy jelvényt. :D Vagy egy kihívást: "Bugs bunny" (Gyűjts össze legalább 3 bugot.) :DDD

A játékban is sokszor szúrta már a szemem, de most ebben a túra módban kifejezetten: egy helyben toporognak az emberek, mintha futópad lenne alattuk! Van amelyik csak áll az asztal előtt (készíti a múmiát), és közben kocog. A durvább az, amelyik a falfelé van fordulva, és fut neki a falnak mint valami retardált a diliházban.

[ Szerkesztve ]

(#1830) l.skywalker válasza hdekakas (#1829) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az direkt van, nem tudtad? Az ókorban idióta volt minden ember :DD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1831) Bismarck24


Bismarck24
tag

Sziasztok!

A következőket kérdezném.

1. Nálatok is javult az új patchel a játékbeli teljesítmény?
2. Az arany színű anubises outfitet hogyan lehet megszerezni? Különböző nehézségi szinten öltem meg az isteneket, de nekem nem dobja. Ez egyébként random?
3. Mindent megcsinálva 99%-on vagyok. Papyrusokat összesen 24-et találtam, de egy rublika hiányzik, nemhogy az az utolsó adná meg a 100%-ot. Ez csak tipp nem biztos.
4. Az új new game plus végigjátszása ad valami újat? Belekezdtem, de szívem szerint csak a főküldetéseken mennék végig, mert már másodjára nekem nagyon unalmas. Erről valami tapasztalat, esetleg vki végigjátszotta már? Láttam egy videót amiben olyan spotok vannak, ahol folyamatosan megállás nélkül jönnek az ellenfelek ezzel segítve a gold farmolását.
5. Discovery tour teljes megnézése ad valamit a játékban?

(#1832) hdekakas válasza Bismarck24 (#1831) üzenetére


hdekakas
senior tag

Hello!
1: Nálam eddig is jó volt a teljesítmény.
2: Nekem sincs ilyen outfitem, mindhárom istent kivégeztem.
3: A papirusz-tekercsek nem számítódnak az összes %-ba. Nekem egy se volt meg, megcsináltam mindet, ugyanúgy 99% maradt. A 99% egy bug, majdnem mindenkinek annyi. Egyébként meg azért van még ott rublika, mert a DLC-kben is vannak papiruszok, és azoknak ott a hely. A Hidden Ones-ban is van, és majd a másikban is lesznek még papiruszok.
4: Én el se mertem indítani a NG+t, nehogy valami legyen a mentésemmel. Itt már minden elképzelhető. De egyébként nem hoz semmi újat.
5: A Tour se ad semmit, a játéktól teljesen független kiegészítés.

(#1833) ChromeX


ChromeX
addikt

Hát nem tudom eddig nagyonélveztem a jatékot de most ez az alexandriás rész az Aya-val meg az elefánt elöl menekülés eléggé idegesitett. Mostmar tudom hogyan kéne..

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1834) l.skywalker


l.skywalker
félisten

The Curse of the Pharao gameplay [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1835) nyamsas válasza l.skywalker (#1834) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Sajnos 1 hét csúszással érkezik...

[link]

(#1836) Đusty válasza nyamsas (#1835) üzenetére


Đusty
addikt

A 20 dollárt már sokallom érte, főleg a teljes játékhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#1837) Bismarck24


Bismarck24
tag

Sikerült! Ma begyűjtöttem az istenek után járó rew ardot és megkaptam az arany Anubis settet.

(#1838) l.skywalker válasza nyamsas (#1835) üzenetére


l.skywalker
félisten

Gyász...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1839) nyamsas válasza l.skywalker (#1838) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Má hivom a papot is, eret vágok hamarosan. :DDD :B

(#1840) laychi


laychi
veterán

Üdv urak. asszony noszogatására beszereztem a játékot,szereti nagyon az assassins szériát.
A patchel a bővítéseken kívül stabilitás,fps is növekedett?
gtx 970 manual oc benchben most 59fp average van

(#1841) LordAxwell válasza laychi (#1840) üzenetére


LordAxwell
senior tag

A stabilitás és az fps csak negatív irányba csökkent. :)) :D

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1842) misiizsai


misiizsai
tag

Sziasztok!
Ez a napi questek hogy működnek?
Oda megyek beszélek vele de nem add semmi questet :(

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#1843) l.skywalker válasza misiizsai (#1842) üzenetére


l.skywalker
félisten

Beszélsz a tevés gyerekkel, ad egy küldetést, megcsinálod majd visszamész a gyerekhez és ad egy jutalmat.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1845) RudY válasza misiizsai (#1842) üzenetére


RudY
addikt

Akkor elbeszéltetek egymás mellett :DD ...vagy csak meghallgattad és nem fogadtad el a küldit?

(#1846) hdekakas


hdekakas
senior tag

Gyerekek, milyen bugos lehet ez a Pharao DLC, ha nem merik kiadni a hónapok óta beharangozott időpontban. ;] ;] :D :D
Pedig már vártam volna egy bő hét múlva. Egy hónap múlva jön a FC5, utána ez már sokunkat nem fog foglalkoztatni.

(#1847) misiizsai válasza RudY (#1845) üzenetére


misiizsai
tag

Beszélek vele végig hallgatom de nem dob fel semmit amit el lehetne fogadni :(

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#1848) nyamsas válasza hdekakas (#1846) üzenetére


nyamsas
aktív tag

30 Minutes of 4K Assassin's Creed: Origins - The Curse of the Pharaohs DLC Gameplay.
(Picit spoileres)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1849) laychi válasza LordAxwell (#1841) üzenetére


laychi
veterán

A válaszod nem tudom értelmezni a smile miatt.
Igaz és nevetsz rajta, vagy szarkazmus.

(#1850) LordAxwell válasza laychi (#1849) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Igaz, és nevetek rajta, sajnos csak rosszabb lett.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.