Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

ASSASIN'S CREED ORIGINS

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Végre kipróbáltam PS4 Pro-n. Nagyon szép és tetszik, de átvezetők alatt bizony be-be szaggat :(

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#302) Rony949 válasza PowerBuldog (#301) üzenetére


Rony949
őstag

Az átvezetők mindenhol szarok. Nem tudom ezt hogy hozták így össze. :D

(#303) IntelKiller7 válasza Rony949 (#293) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Iszonyat durva, hogy mit pakoltak abba a területbe is. 4 órát játszottam rajta amikor kiítta, hogy complete promo. Ja mondom oké. Más játéknál ez kb 10 perc után megtörténik. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#304) Rony949 válasza IntelKiller7 (#303) üzenetére


Rony949
őstag

Ha az összes többi területen meg lesz az átlag 2-3 óra, én annak már örülni fogok. Én már most úgy érzem hogy nem kidobott pénz volt az a 12 ezer forint. Basszus, még a Season Pass-en is elgondolkodtam, de az 40 euróért kizárt dolog. Keresni kéne egy helyet ahol olcsóbban be lehet húzni.

(#305) IntelKiller7 válasza Rony949 (#304) üzenetére


IntelKiller7
veterán

szerencsémre forgalmazó a Gold Editiont adta tesztelésre. Remélem Syndicatehez hasonló DLC-k lesznek.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#306) ron8


ron8
senior tag

Sziasztok! Gondolkozom még a játék megvételén. Syndicate-ben mindeb bejött kivéve a sztori.. az annyira semmilyen volt számomra hogy az már fájt hogy nem bírtak egy épkézláb érdekes sztorit alá tenni. Ez a rész eddigi tapasztalataitok alapján ehhez a részhez képest milyen sztori szempontjából?

(#307) Fred23


Fred23
nagyúr

A hardveres alapokról részletesebben. Ki lehet próbálni egy halom lehetőséget.



[ Szerkesztve ]

(#308) sittes79


sittes79
addikt

Hi,

Valaki Megmondaná, hogy mennyit tölt le az ubi kliens? Szóval hány GB?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#309) Televan74


Televan74
nagyúr

GTX 970 - GTX 1060 6GB - GTX 1070 OC | 1080p & 1440p Ultra FPS COMPARISON

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#310) VTom válasza ron8 (#306) üzenetére


VTom
veterán

Az összes AC közül a Syndicate volt a legszarabb minden szempontból.
Ez a rész nekem eddig a legjobbnak tűnik.
A döntés a tiéd. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#311) Gery9112 válasza VTom (#310) üzenetére


Gery9112
őstag

Szerintem meg a Unity volt a legszarabb. :) Kinek van igaza? mindkettőnknek. Személyes preferenciát ne állítsunk be ténynek főleg ne úgy, hogy minden szempontból. Pl.: engine szempontjából a Syndicate közel se volt olyan gyatra mint a Unity, annak ellenére, hogy a Syndicate is képes volt be-belassulni.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#312) front3r válasza Gery9112 (#311) üzenetére


front3r
őstag

Minden személyes preferencia. Az Unity technikai hibáit javították később.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#313) Televan74 válasza VTom (#310) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nekem a Syndicate is tetszett, és ez is nagyon jó. :K

Itt egy saját videó! [link] :B

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#314) Gery9112 válasza front3r (#312) üzenetére


Gery9112
őstag

Ez tényszerűen nem igaz, az, hogy kinek melyik rész jön be jobban, személyes preferencia igen. A fórumtárs azt mondta, hogy minden szempontból a szempontok közé tartozik a játék technikai aspektusa. Az engine pl. gyatra volt a unity alatt, amit a syndicateben hellyel-közzel javították.

"Az Unity technikai hibáit javították később." -> ha javítás alatt azt érted, hogy nem esett be az FPS szám 15 alá, akkor egyetértek veled, valóban javították.

De, hogy fröcsögés helyett számokkal támasszam alá tessék: Unity patch 3 vs patch 4, digital foundry

Syndicate Digital Foundry teszt

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#315) front3r válasza Gery9112 (#314) üzenetére


front3r
őstag

Egyébként ez már játszható volt, nem volt feltűnő a belassulás az utolsó patcheknél. Eleinte nagyon gáz volt, azzal egyet értek. Amúgy én a játékélményre értettem, hogy az személyes értékrend, hogy kinél hol áll az AC sorozatban a Unity.

Szerencsére ilyen technikai probléma nincs az Origins-nél, szépen fut Ps4 Pro-n. Bugba sem futottam bele idáig.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#316) atainprison


atainprison
senior tag

A harcrendszerrel kapcsolatban eddig kinek mi a tapasztalata?
Elég sok helyen lehúzták, nekem pedig az a legfontosabb szempont.

(#317) sittes79


sittes79
addikt

Jó a játék amúgy jó?

(#318) Rony949 válasza atainprison (#316) üzenetére


Rony949
őstag

Nagyon szoknom kell, annak ellenére hogy a Dark Souls-ban eléggé járatos vagyok. Az Origins előtt közvetlen az előző AC részekkel játszottam és még mindig van olyan hogy zavartságomban X-et nyomok ütésnek, erre Bayek elkezd dodge-olni.

De amúgy nagyrészt próbálok stealth módban haladni, így sokszor nem is kerül harcra a sor.

Aki kontrollerrel játszik, az kapcsolja ki az aim assist-ot teljesen és így próbáljon meg egy mozgó karaktert fejen lőni. Nem egyszerű, de amikor összejön, az rohadt jó érzés! :D (lóval haladva még nehezebb)

(#319) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Nah most érzem ahhoz a részhez ahol OW Zoly a krokodilokkal harcol a videó elején. és ehhezz kellett 10 óra. :D Hol lehet még a vége akkor. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#320) syIex


syIex
veterán

Első benyomások alapján milyen? PS-re venném és 20 ropit nem hajitanék ki feleslegesen! :DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#321) VTom válasza Gery9112 (#314) üzenetére


VTom
veterán

Elmondom a szempontjaimat akkor:
- A harcrendszer egy vicc, 50-es kombókat kell nyomni minden egyes ellenfélbe, úgy, hogy csak egy gombot nyomogatsz, néha kettőt
- akármerre mész, mindig “észrevesznek” még akkor is, ha épp el vagy vegyülve
- a csuklópántból korlátlan mennyiségű kilométeres kötelet tudsz kilőni
- az unásig ismételt repetitív elfoglalás, gyerekszabadítás
- “csömölletes” grafika a unity után, és még szarul is fut
- vérszegény karakterek
- vérszegény sztori

Persze igazad van, ez mind szubjektív vélemény, de a rouge kivételével az összeset kitoltan, a harmadikat és a unityt kétszer is, de ebben harmadik nekifutásra is csak tíz órát bírtam ki összesen.

De hogy ON is legyek, az Origins az eddigi legjobb rész eddig, bár öt óra után takán még kicsit korai ezt kijelenteni. :B

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#322) ron8 válasza VTom (#321) üzenetére


ron8
senior tag

Én beletettem 15 órát és ugyanezen a véleményen vagyok. Adtam neki 1 jo nagy adag esélyt de halálra untam magam...

(#323) szallasi007


szallasi007
őstag

Nem tudom spoiler-e de 22-es szinten már meg tudtam őlni egy Phylakes-t, add egy mellékküldit - lvl 40 kell hozzá, lehet a jövő héten még nem megy apróra a játék? :)

(#324) VTom válasza syIex (#320) üzenetére


VTom
veterán

Ha szereted a sorozatot, akkor szerintem megéri. Talán mind közül a legnagyobb terület, gyönyörű grafika, és kicsit újra lett gondolva az egész. Nekem tetszenek a változtatások.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#325) syIex válasza VTom (#324) üzenetére


syIex
veterán

Ettől féltem. Így meg kell venni valószínű! :C

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#326) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

SZiasztok!

Igaz ez egy PCs topik de nem tudok bűlóre jutnmi a cuccal. kaptam a játékhoz dlc kódokat de nem tudom, hogy hol válthatnám be.

PS4 a platform de amit kaptam az 4x4 számjegy a PS4hez meg 3x4 kell.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#327) morfondőr válasza Adam_Shepard (#326) üzenetére


morfondőr
őstag

Uplayen 4x4 jegyű a kód, de betű és szám keverve.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#328) Adam_Shepard válasza morfondőr (#327) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Akkor azt nem tudom ps4en elérni majd, mi?

közben rápróbáltam és semmi ott sem.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#329) morfondőr válasza Adam_Shepard (#328) üzenetére


morfondőr
őstag

Hát valószínűleg nem, de nem tudom, hogy ott kell-e uplay fiókot létre hozni a játékhoz. Lehet ingame kellene megnézned, hogy ott lehet-e aktiválni. De milyen dlc-k ezek megjelenés után 2 nappal? Tudtommal csak egy preorder dlc van jelenleg.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#330) Adam_Shepard válasza morfondőr (#329) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Közben kicsit jobban bele kellett, hogy ássam magamat: Ezen a linken lehet beváltani a preorder tartalmakat.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#331) PowerBuldog válasza Adam_Shepard (#326) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ubisoft oldalán kell megadni a dlc kódot, megadod hogy ps4re kell a dlc, generál egy kódot amit aztán már be tudsz váltani.

Látom közben meglett. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#332) svedike


svedike
újonc

Hétfőn lehet én is megveszem. Érdekeltek, tetszettek eddigi részek tematikat tekintve, viszont mint játék mindegyik csalódás volt a Black Flag és a II kivételével.

Azt olvastam, hogy rengeteget fejlődött gameplay téren, van benne kihívás stb, iszonyat vonz a game. Viszont a sztoritol félek, a Snydicate története annyira primitív bárgyú szar volt, hogy végleg elhatarolodtam a sorozattol. Most mégis kacsintgatok felé, nagyon szimpatikus. Ha sikerült mögé rakni valami ép kéz láb fő történeti vonalat szerintem beszerzem. Megkell várni teszteket.:/

(#333) DeathAdder válasza svedike (#332) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én a Syndicate óta nem sok olyan játékkal találkoztam ami túllőte volna azt a bárgyú primitív szar szintet, de tény h ac viszonylatban nem volt egy kimagasló a sztori, de az is tény hogy komolyan kiegészítette a Darwin, Dickens, Bell, Marx, Viktória, Maharaja, I. VH, Hasfelmetsző etc.. szálak :)

[ Szerkesztve ]

(#334) Xerxész


Xerxész
őstag

Aki már játszik vele...
Vannak benne logikai fejtörők? Olyasmikre gondolok, mint az ACII-ben a Truth rejtvények voltak...
A csillagjegyes dologról tudok, azon kívül... :)
Ja és csak spoilermentesen. :)

(#335) IntelKiller7 válasza Xerxész (#334) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Én nem igazán találkoztam még vele, pedig már beletettem pár órát. Lehet, hogy csak később lesz elérhető.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#336) szallasi007


szallasi007
őstag

Tart már valaki a gízai piramisoknál? Konkrétan nem tudom elolvasni már legalább 2 ősi táblát és ezért nem adja meg a mellékküldetés elvégzését. Van valakinek ötlete - google nem segít :(

(#337) Rony949 válasza Xerxész (#334) üzenetére


Rony949
őstag

Vannak papirusz puzzleök, egy leírás alapján különböző itemeket (fegyverek, pajzsok stb) kell megkeresned. Úgyhogy ilyenek vannak.

Amit én hiányolok, azok a mászós, kriptás pályák/küldetések. A 2-ben, a Brotherhood-ban és Revelations-ben imádtam ezeket a részeket, itt meg egyelőre semmi ilyennel nem találkoztam. Pedig az ókori Egyiptom könyörög az ilyenekért. De mondom, lehet hogy lesznek ilyenek, csak még túlságosan a játék elején tartok.

(#338) szallasi007 válasza szallasi007 (#336) üzenetére


szallasi007
őstag

Na konzolon a játék teljes bezárása majd indítása megoldja a hibát!

Rony949 : lesznek majd piramisok meg temetkezési helyek de nagy csodát azért ne várj. Ha meg már fejtörők - vannak papiruszok amiket ha megtalálsz akkor az inventory fülön el tudod olvasni.Pl ilyenek hogy Sap-Meh Nome Anthylla közelében van egy rejtett ösvény. Egy egyedülálló fa ami egy kő híd mellett van megtalálod amit keresel. Na ilyen tekercsből van 10. Ha rám hallgatsz akkor 24+ szinten kezded el őket megkeresni mert loot-ot adnak és kb ezek adnak normális cuccot

[ Szerkesztve ]

(#339) Gery9112 válasza VTom (#321) üzenetére


Gery9112
őstag

Tökéletesen leírtad köszönöm. :R Sztori és karakterek pontoddal teljesen ugyanazon a véleményen vagyunk.
Ezért is voltam kíváncsi, hogy mi nem tetszett a Syndicate-ben.

Sőt mivel azt mondod, hogy DE az Origins viszont jó, akkor nyugodtan fogom megvenni PS4-re a játékot mert biztos tetszeni fog.

Gameplayeket direkt nem néztem mert nem akarok spoilerezni.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#340) Rony949 válasza szallasi007 (#338) üzenetére


Rony949
őstag

Hát...köszönöm szépen, de ugyanezt írtam le én is. :D

Amúgy ne felejtsétek el a napi küldiket (kék felkiáltó jel). Miután megcsináltátok, ad egy loot box-ot és kapsz egy random itemet. Én legutóbb kaptam egy lila íjat, egész jó.

(#341) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Toltam most egy kocsit. Es azt kell mondjam. Tenyleg jo ez a jatek. Jo hogy mas. Sokkal darkabb a hangulata mar a kezdetektol fogva. Es ez csak borul el ahogy halad az ember elore a jatekban. Framerate drop nekem nem volt. Max az atvezetok mintha akadnanak. De az nem erdekes.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#342) zolka95


zolka95
őstag

Ennél a helynél 3 ellenség van akit nem tudok megsebezni, ők pedig 2-3 ütéssel kivégeznek és a fejük fölött is más jelzés van, mint a többinél.
Mért nem tudom őket megölni?

A térképen mit jelent a helyek neve alatt az a 2 szám?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#343) PowerBuldog válasza zolka95 (#342) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ott én is meghaltam. Szerintem csak annyit jelent, hogy annyival magasabb szinten vannak, hogy garantált a halál ha kikezdesz velük. Egyébként a fej fölött a szintet jelzi. Azért gondolom hogy annyira magas a szintjuk.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#344) kola99 válasza Rony949 (#340) üzenetére


kola99
tag

A napi küldinél dobott egy Unikornis hátast lol. /Amúgy ha meghalsz változik a kiírás hogy milyen cuccféléből ad random itemet.
tehát amilyen fajta fegyód a leggyengébb ,arra váltson és akkor érdemes megcsinálni a questet.

Viszont az Uplay oldalán amit érdemes megvenni 400 pontért,az az Ancient Map ,ami 3 féle titkos jelű helyeket jelzi a térképen, azokon a területeken is amin nem jártál./Stone circle , Tombs, Hermit location/

Ami külön feeling ,lehet Tameelni különféle állatokat amik veled harcolnak, nagy segítség az elején.
/a víziló egész jól bírja a harcot :P/

[ Szerkesztve ]

(#345) mettek válasza kola99 (#344) üzenetére


mettek
addikt

Hogy lehet befogni harcra az állatokat?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#346) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Hogyan tudok lemaszni magas helyekrol? Mert felmenni fel tud. De lefele csak akcio gomb es leugrik.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#347) kola99 válasza kola99 (#344) üzenetére


kola99
tag

Ja és a cursed fegyókkal vigyázni, nagyot crittel de,az életed 2/3-át leveszi, ami nem töltődik vissza amíg kézben van.

(#348) mettek válasza Adam_Shepard (#346) üzenetére


mettek
addikt

Playstation-ön a kocka jelölésű gomb, amivel azt hiszem a harcban ki lehet térni a támadások elől is. Ezzel lehet lemászni.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#349) kola99 válasza mettek (#345) üzenetére


kola99
tag

A Seer skillfán kell 1 pont a Sleep dart-ra és 3 pont az Animal Taming-ra.
Meglövöd elalszik 10 mp-re és addig tame.
/kis segítség hogy az Uplay oldalon lehet venni 250 pontért 3 talent pontot./
/de nekem bejött a Fire bomb talent is +Piromaniac Passive ability. Fire damage 50%/
Ezt nem nagyon bírják a Bossok ,Elitek sem ;]
És egy jó tanács, a gyors állatok ellen /pl:Leopárd ,Oroszlán ,hiéna /
jobb felhúzni egy hosszú lándzsát ,mint rövid kardot.

(#350) mettek válasza kola99 (#349) üzenetére


mettek
addikt

Van egy izmos buzogány szerű pallos, na azzal lóhátról nagyon szépen lehet aprítani a vadakat, hozzád sem érnek. Kivéve a vizilovat, az megeszi a hátast :DDD

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.