Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

ASSASIN'S CREED ORIGINS

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) bobalazs válasza Pferi (#3100) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Egy windows 11 által automatikusan felrakott driverrel probáltam meg utána a most legújabbal.
Kicsit meglep hogy 1 core ki van maxolva többi meg tengődik 30%-al vagy alatta.

(#3102) bobalazs válasza Pferi (#3100) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Elég szépen boostol ezzel a vulkannal a gpu órajele 2750 Mhz-et is láttam holott más játékoknál ilyen 2500at szoktam max látni.
Felraktam qhd-ra és ilyen fps lettÍ: average-t ne nézd mert sokat alt taboltam meg ilyenek.

[ Szerkesztve ]

(#3103) vjacintka


vjacintka
tag

Sziasztok!

Szeretném behúzni az Originst magamnak.
A kérdés, hogy számít-e, hogy Uplayen vagy Steam-en veszem bármit is? Csak azért kérdem, mert Steam-en olcsóbb..

(#3104) bobalazs válasza vjacintka (#3103) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem számít a steames is ubisoft connectet futtatja. Mert DRMes.

(#3105) tibaimp válasza vjacintka (#3103) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A -20% off-al is, amit 100 Ubi pontért lehet kérni is olcsóbb?
Csak azért, mert én is a Steam-en vettem meg, annó, de 100 pontért az Ubi-n olcsóbb lett volna.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3106) vjacintka


vjacintka
tag

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy miért mutatja így az életerő sávot a játék?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3107) ETOM válasza vjacintka (#3106) üzenetére


ETOM
addikt

Ugy emlékszem ezt fegyver miatt csinálja probáld cserélni.

(#3108) tibaimp válasza vjacintka (#3106) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Van egy fegyver, egy dárda, ha jól emlékszem, 3x-os sebzés, vagy hasonló, de cserébe harmadolja az életerőt! Cseréld át a fegyvert és minden jó lesz :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3109) bepken válasza vjacintka (#3106) üzenetére


bepken
veterán

ez egy cursed (elatkozott) fegyver, ezt mutatja is a stat

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3110) pilu85


pilu85
őstag

Hello. Kb. 20 órát toltam a virágbolti verzióval, azonban beruháznék az eredetire epic store-on.
A kérdésem, át bírom vinni a mentéseimet az eredeti verzióra? Válaszaitok előre is köszönöm.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#3111) tibaimp válasza pilu85 (#3110) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem valószínű, mivel ott jellemztően nem saját néven tolod, hanem mondjuk CODEX-ként.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3112) pilu85 válasza tibaimp (#3111) üzenetére


pilu85
őstag

Ó. :(. Köszönöm.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#3113) tibaimp válasza pilu85 (#3112) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ne szomorodj el. Jó játék ez is, meg a Valhalla is, simán megéri újrakezdeni.
Illetve, ha már az Origin-t meg a Valhalla-t megveszed, szerintem az Odyssey-t sem hagyd ki! :K

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3114) bepken válasza pilu85 (#3110) üzenetére


bepken
veterán

ha minden jól megy, legalább a háromszorosát fogod még eltölteni a játékban, szóval olyan nagy dolgot nem veszítesz ezzel a mentéssel szerintem :) ebben a játékban simán megvan az újrajátszás faktor!

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3115) pilu85 válasza bepken (#3114) üzenetére


pilu85
őstag

Értelek, nem problémáznék ezen, a gondom az hogy nekem ez 2 heti játékom. :(

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#3116) bepken válasza pilu85 (#3115) üzenetére


bepken
veterán

ha így nézed, persze szar ügy... én viszont inkább azt tartanám szem előtt, hogy innentől a felhőben lesz egy mentésed (egy vagy akár több karakterhez), amihez később bármikor visszatérhetsz és onnan folytathatod, ahol abbahagytad. - ergo ez a kellemetlenség nem történhet meg újra Veled :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3117) Pferi válasza pilu85 (#3115) üzenetére


Pferi
senior tag

Én úgy voltam vele hogy 2 éve kipróbáltam virágbolti Originst, 1-2 óra alatt rájöttem hogy ez az egyik legjobb játék amivel az elmúlt 40 évben játszottam, ráadásul magyaritva, úgyhogy villámgyorsan megvettem párezer Ft-ért épp akciósan. Utána jött az Odyssey, és a Valhalla.
Ráadásul az Origins-Odyssey Gold verziókat annyiért meg lehet venni akcióban amennyiből egy Mekis-mozis délután nem jön ki a barátnővel...

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#3118) pilu85


pilu85
őstag

Igazatok van skacok. Alszom rá egyet. Köszönöm.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#3119) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Egész éjjel meg most is ez van! ???

(#3120) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

File ellenőrzés megvolt, és Windowsban is, az Origins meg tíz-húsz perc játék után egyet gondol és kilép az asztalra. Nektek is ilyen?

(#3121) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Gondolom innen senki se originsezik. jólvan lépek innen akkor törlöm ezt a topikot.,

(#3122) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nincs ma asztalra kilépés.
Valamit megcsinálhattak az ubisoftnál mert tegnap akármit csináltam sehogy se volt jó.

(#3123) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
Jelenleg milyen a játék optimizacioja ?

16gb rám+Rtx 3080+12600k komboval próbáltam most. Mindent maxra tolva feltűnt hogy ha beerunk tevevel az első településre, akkor a kamera mozgatása során látványos mikroakadast látni. Meg-megakad a kép és mintha remegne a tárgy a háttérben.
Ha felbontást 100%-rol 200%-ra állítom akkor lemegy az fős 120-130-rol 80-90-re, de az akadás is csökken (nem múlik el csak csökken).

Próbáltam kikapcsolni az Uplay felületet de az se segített. Nvidia driverbol is a legújabb van fent és azon belül is kesletetrst ultra -ra állítottam (régen pre rendered frame).

Mi lehet a gond? Nálam van a baj és próbálkozzak tovább, vagy a játék ilyen és rosszul van optimizalva?

(#3124) bepken válasza Darth_Revan (#3123) üzenetére


bepken
veterán

Siwa sajnos az elején mindenkinél ilyen, aztán majd a prologue után másik területre mész és ott már nem lesz baj :)
(mondjuk emlékeim szerint furcsa módon Siwa sem akadozott már később)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3125) Darth_Revan válasza bepken (#3124) üzenetére


Darth_Revan
veterán

2018-ban próbáltam utoljára teljesen más hardveren, emlékszem hogy akkor fényévekkel jobban akadt mint most.
Tehát akkor maga a játék a hibás... Okés köszi, akkor nem kínlódok tovább egy olyan hiba megoldásán amire nincs megoldás és inkább játszok :R

(#3126) bepken válasza Darth_Revan (#3125) üzenetére


bepken
veterán

szerintem várd meg, amíg kijutsz Siwa területéről és elvileg utána már nem lenne szabad akadoznia.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3127) Raga.cs válasza Darth_Revan (#3125) üzenetére


Raga.cs
tag

MSI afterburnert használsz? Az is zavarhatja...

(#3128) bobalazs válasza Darth_Revan (#3123) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Én az MPO Fixnek adnék egy esélyt.
https://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/5157/~/after-updating-to-nvidia-game-ready-driver-461.09-or-newer%2C-some-desktop-apps

Users who are experiencing this issue may download the registry file "mpo_disable.reg" from the Attachments section below and proceed to

(#3129) Gyuri27 válasza bobalazs (#3121) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem mert 1.6 után random fagy és akad a game. Én ugye 7 alatt, de mások is 10 alatt is szopnak.
Az 1.5.1 hibátlan volt (steam alatt tovább, mert hónapokkal később frissitettek 1.6-ra mint uplay).
De aztán ők is frissitettek.
Azóta semmi megoldás ubi részéről. Holott támogatott os.
Még a discordos support kiszervezés előtt tele volt panaszkodással.
Szóval játszanék, csak hát ubi nem akarja.

Odyssey-vel is voltak gondok. De ott egy régi driver megoldotta a problémát.
Originsnél nem találtam olyan drivert amivel müködne.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#3130) bobalazs válasza Gyuri27 (#3129) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

én a helyedben, kipróbálnám dxva to vulkan leképzővel, DXVK
Az elején kicsit stutteres volt nálam, a régi konfigon, de kis idő múlva, kb 20 perc minden shadert betölthetett a háttérben, mert folyamatos lett a kép minőség.
Hogy pontosan melyik verziót használtam nem tudom, de egyik- másik biztosan jó a játékhoz, talán még a legutolsó is. (folyamatosan fejlesztve van)
youtubeon is több helyen van video a használatával ac originsben is. pl. ez egy éves, gondolom az akkori verzióval jól működik. YouT
Anno én is csináltam róla a jelenlegi konfiggal videot. [link]
Itt meg egy összehasonlítás dx11 vs vulkan egy Intel Arc750 alatt. [link]

Az x64 mappából d3d11.dll és dxgi.dll fájlokat kell a játék mappájába másolni.
dxvk-2.2.tar.gz a legutolsó.

A többi is megtalálható a releases részen. https://github.com/doitsujin/dxvk/releases

[ Szerkesztve ]

(#3131) Gyuri27 válasza bobalazs (#3130) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azt látom, hogy teljesítményben javul. Kérdés a fagyást és egyebeket ami 1.5.1 alatt nem volt mennyire orovosolja.

Amd - Radeon - Ryzen

(#3132) Feck válasza bobalazs (#3119) üzenetére


Feck
tag

Szinte bármikor ha játszottam májusban, az Odyssey is ezt csinálta...

(#3133) pilu85 válasza Feck (#3132) üzenetére


pilu85
őstag

A virágbolti verzio meg sose.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#3134) bepken válasza pilu85 (#3133) üzenetére


bepken
veterán

ott is van cloud save? :C ;]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3135) pilu85


pilu85
őstag

Hello. Az a gondom, hogy 55. szintnél nem lép tovább a karakterem. 56ra lépne és újra 55. Mi lehet a baj? Lehet orvosolni? Jah, virágbolti. :W

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#3136) tibaimp válasza pilu85 (#3135) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az Origin-ben a DLC-kkel együtt az a max szint, de tessék megvenni!!! Akciósan már fillérekért kapható volt korábban is a Gold Edition, met az a fullos. Csak egy példa: [link]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3137) pilu85 válasza tibaimp (#3136) üzenetére


pilu85
őstag

Igen megvenném, de újra nem kezdeném már. Van benne vagy 200 órám, rengeteg loot-tal. Köszönöm az infót.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#3138) bepken válasza pilu85 (#3137) üzenetére


bepken
veterán

pontosan ezért nincs értelme virágboltos verzióval játszani a mai világban... konkrétan oda lesz 200+ órád, amint történik valami azzal a mentéssel :N

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3139) pilu85 válasza bepken (#3138) üzenetére


pilu85
őstag

Majd nyugdíjasan újra kezdem. Xd

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#3140) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Üdv Emberek!

Érdeklődnék, ez a rész az Odyssey-hez képest mennyire grindolós játék?
Abban van épp 62 órám most, és még fasorban sem látom a végét, de amúgy élvezem, kiváló játék, persze abban Kassandra nagy szerepet játszik.
Viszont ha ez is annyira időtöltős, nem biztos, hogy megvenném, a mostani akció ellenére. :)

Malaka!

(#3141) myckey válasza spleenszuru (#3140) üzenetére


myckey
veterán

Maradj görögországban, ott lesz még pár 100 órád ;] :DDD

Mindkettő időgyilkos alkotás, Origins kisebb léptékű Ody mércével.
Ezzel előbb végzel.
De nagyon nem szabad vele rohanni, mert remek az egész világ !
Egyiptom lehengerlően autentikus lett ( is ) :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3142) bepken válasza spleenszuru (#3140) üzenetére


bepken
veterán

58 órát játszottam vele (sztori szerintem olyan 35-40 óra volt) és jelenleg 89%-on van az alapjáték - sztori után elkezdtem Odyssey-t is, mert először csak sztori végigjátszásnak indult a dolog :D kizárólag emiatt nem lett 100% akkor.

mindenképpen fogom még folytatni ezt a játékot (de az is lehet, hogy elejéről újrakezdem) - ugyanis nekem Black Flags után ez a kedvenc részem még mindig :) bár igaz, hogy a Valhalla és Mirage ezidáig kimaradtak...

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3143) tibaimp válasza spleenszuru (#3140) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nyugodtan megveheted, nagyon ott van, de célszerű a Gold verziót megvenni a DLC-k miatt. Az Origin-t végigtolni, 100%-ban olyan ~90 óra kellett DLC-kel együtt, míg az Odyssey-hez ehhez kellett ~300 óra DLC-kkel. Ennyivel nagyobb az Odyssey.
Az Origin-ben DLC-kkel 55 a max szint!

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3144) spleenszuru válasza tibaimp (#3143) üzenetére


spleenszuru
őstag

Köszönöm Urak, akkor megveszem, lehet még a Syndicatet is, mert ott is van csajszi.

"célszerű a Gold verziót megvenni a DLC-k miatt"
Csak úgy veszek játékokat, ha már fizetek értük. :)

Malaka!

(#3145) myckey válasza spleenszuru (#3144) üzenetére


myckey
veterán

De érdekes lesz, ha a két játékot szimultán t olod majd ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3146) spleenszuru válasza myckey (#3145) üzenetére


spleenszuru
őstag

Nem-nem, fel sem lesz telepítve, míg Odyssey megy. Sok másik játékkal vagyok így, akciósan veszem őket, majd lehet soha nem fogok játszani velük, mert no time.. :DDD

Igaz most egy másik Ubi játék, a Motorfest eszi az életem, de ha minden igaz, Januártól ott tudom lazábbra engedni a gyeplőt.

A GR Breakpointot már így is félbeszakította az Odyssey, innentől nem hagyom magam! ;]

Malaka!

(#3147) myckey válasza spleenszuru (#3146) üzenetére


myckey
veterán

jah, akkor vegyed simán, jó játék !
minőségi szórakozás

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3148) tibaimp válasza spleenszuru (#3144) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Helyes :K :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3149) bepken válasza spleenszuru (#3146) üzenetére


bepken
veterán

fuh basszus....a Breakpoint-ot én is olyan bő 2 évvel ezelőtt vettem meg, de azóta se játszottam vele :DDD mondjuk ott az vígasztal, hogy a multi része már gondolom, úgyis halott...sztori mód pedig megvár :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3150) bepken válasza spleenszuru (#3144) üzenetére


bepken
veterán

ha még nem vetted meg a Syndicate-et... :DDD

[link]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3151) spleenszuru válasza bepken (#3150) üzenetére


spleenszuru
őstag

Oh köszönöm, lol. Nem vettem még meg, Originst már igen viszont. :)

Viszont én csak max verziós gameket "veszek", ez meg ahogy látom, a "sima". :B

Illetve, lehet átgondolom, és inkább a régieket veszem most meg, Black Flaggal bezárólag.
AC2, Brotherhood, Revelations, Black Flag. (AC3 megvan az Odyssey Ulti miatt).

Nem tudom, nehéz ezt eldönteni, ha véges a számla. :)

Malaka!

(#3152) fpeter07


fpeter07
veterán

Teljes munkaidő mellett már ritkán van lehetőségem játszani. Telepítés után pár órát eltöltöttem azzal, hogy be tudjak lépni U-playbe. Sikertelenül. Szomorú az, hogy manapság egy forintot is el mernek kérni egy nem működő alkalmazásért. 9€ tanulópénz. Mivan, ha 60€-ba került volna a "játék". Nevetséges.

(#3153) rumkola válasza fpeter07 (#3152) üzenetére


rumkola
veterán

Emberek milliói lépnek be nap mint nap és játszanak. Én is minden nap.
Valószínűleg nálad van a probléma.
Amúgy UPLAY már régóta nincs, a neve: Ubisoft Connect.

(#3154) tibaimp válasza fpeter07 (#3152) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Régen léptél be az lehet a gond. Nézd meg kaptál-e fiók megerősítő e-mail például!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3155) spleenszuru válasza fpeter07 (#3152) üzenetére


spleenszuru
őstag

Nem régen volt egy Ubisoft account wipe, ha már meg nem mondom mennyi ideje nem lépett be az adott user.

Jobb esetben csak annyit kell tenned, amit a kolléga ír fent.

Malaka!

(#3156) Kylesa


Kylesa
aktív tag

Meg lehet szerezni az összes ability-t egy végigjátszás alatt, ha minden feladatot megcsinálok (letakarítom az egész térképet)?

it's a danger pretty here in Night City

(#3157) tibaimp válasza Kylesa (#3156) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Azt most így pontosan már nem emlékszem, viszont arra emlékszem, hogy a maximális szint 40 a DLC-kkel meg 55, így addig tuti kapsz ability pontot, utána pontosan már nem tudom, illetve vannak olyan helyek a térképen (rest of peace a hely neve és "pihenni" kell egy szőnyegen pár másodpercig), amit ilyen pontot ad, nem xp-t.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3158) Kylesa válasza tibaimp (#3157) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Köszönöm. :R
Nemrég megleptem magam egy új géppel, és elgondolkodtam azon, hogy immár teljes pompájában végigvinném újra az Originst 100%-osan (az előző gépemnél sem a rendszerkövetelmény volt a gond - bár be kellett érnem medium-high beállításokkal -, hanem hogy valamiért játék alatt folyamatosan 80 fokon üvöltött az RX580, és állandóan azon aggódtam, hogy leolvad). Már fel is telepítettem, elpiszmogtam vele egy kicsit, csak még félve nézegetem a térképet... első nekifutásra 76 órát tettem bele, de ebben közel sem volt a teljes térkép felderítése, a DLC-khez meg hozzá sem nyúltam. Ha most nekiállnék az elejétől kezdve, az elég nagy valószínűséggel egy 200+ órás túra lenne, és azért még gondolkodom, hogy bevállaljam-e... :DDD

[ Szerkesztve ]

it's a danger pretty here in Night City

(#3159) tibaimp válasza Kylesa (#3158) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nekem konkrétan jobban bejön, mint az Odyssey az egyiptomi környezet miatt! A DLC-k is jók.Én is kitoltam 2x, illetve a 2. végigjátszást ~félbe lett hagyva a CP2077 DLC miatt, de majd befejezem. Itt, ha jól tudom, nem lehet majd olyan power hőst készíteni, mint az Odyssey-ben.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.