Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

ASSASIN'S CREED ORIGINS

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) laci1117 válasza LordAxwell (#1247) üzenetére


laci1117
tag

Megöltem újra de csak XP-t és Drachmát kaptam. :(

(#1252) LordAxwell válasza laci1117 (#1251) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Én eddig összesen 4x öltem istent és beadta a negyedikre, lehet random....

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1253) xrace77


xrace77
tag

1209982492

Kellemes Karácsonyt!

(#1254) Anonymus23 válasza xrace77 (#1253) üzenetére


Anonymus23
veterán

:R
Viszont neked is! :K

;) - The Power of the Light Side

(#1255) hdekakas


hdekakas
senior tag

Még csak most találkoztam vele, lehet ökrös szekeret is vezetni. :C

(#1256) laci1117 válasza hdekakas (#1255) üzenetére


laci1117
tag

Csak ki ne lőjék a vázát mögötted, mert akkor van baj :D

(#1257) dergander válasza laci1117 (#1256) üzenetére


dergander
addikt

Bizony mert a vázától aztán elönt a forróság. :D

(#1258) csasaKKP válasza dergander (#1257) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Ha már a vázákról van szó: vagy egy achievement (Xbox-on legalábbis), miszerint 30 ellenséget kellene kinyírnom úgy, hogy lángoló íjjal (vagyis nyílvesszővel) szétlövök vázákat és a szétfröccsenő égő olaj öli meg az ellenséget. Nem tudom mit rontok el, bővel megvan már ezzel a trükkel a 30 kill szerintem, de mégsem kaptam meg.
A másik achievement, amit ugyancsak nem tudok megszerezni, hogy egy lvl 35 feletti (mérgezett) ellenséget kellene kinyírni a fáklyával 30 másodpercen belül. Ellövöm a Bersek-et a háta mögött, majd püfölöm a fáklyával, meg is murdel a hülye római, de mégsem sikerül megszereznem ezt az achievement-et sem. :/

És ha már itt vagyok: Kellemes Ünnepeket fórumozók.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#1259) Juhasz27 válasza Zolix (#1199) üzenetére


Juhasz27
tag

Igen.

Memphisben a Rejtett Emberek Elnökségében. Ez az eladó kinyit, miután befejezte a játék fő történetét. Ez a bolt mindenféle legendás fegyvereket és felszerelést kínál, beleértve a játék közben és az oldal küldetéseken keresztül kapott dolgokat (kivéve a fő küldetések teljesítéséből származó jutalmakat). Például ott van a Fire Sword, Companion Shield és így tovább. Az egyetlen fogás az, hogy ez az eladó árucseréje újra és újra bekapcsolódik, ezért lehet, hogy többször is újra meg kell látogatnia a Rejtett Egységek Irodáját, amíg megtalálja, amire szüksége van.

Nem is olyan rossz ez a google fordító :D

Eredeti szöveg:

Bureau of The Hidden Ones in Memphis. This vendor unlocks after you complete the main story of the game. This store sells all kinds of legendary weapons and gear, including stuff that you get during the game and through side quests (excluding rewards from completing main quests). For example, there’s the Fire Sword, Companion Shield, and so on. The only catch is that this vendor’s wares switch every now and again, so you might have to revisit the Bureau of The Hidden Ones several times until you find what you need.

[ Szerkesztve ]

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#1260) morfondőr válasza csasaKKP (#1258) üzenetére


morfondőr
őstag

Én a úgy értelmeztem ezt a vázás dolgot, hogy egyszerre kell megölni 30 ellenséget, amit kicsit érdekesnek találok, hogy lehetne kivitelezni. :F

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#1261) Anonymus23 válasza morfondőr (#1260) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem kell egyszerre, keresel egy olyan helyőrséget, ahol viszonylag sok az ilyen váza és visszajársz egy párszor.
Én Alexandriában csináltam meg az egyik helyőrségen, ami egy hídnál van.
De igazából, ha erre odafigyelsz, akkor folyamatában meg van ez is. Én azt vettem észre, hogy talán csak azt számolja be, akiket azzal ölsz meg, akik a vázánál vannak, ha a később jön oda, és a tűz öli meg, akkor azt már nem számolja talán. De mivel nincs számláló, ezért nehéz belőni, mit is számol igazán.

Nekem egy hiányzik, amit jelenleg nem is lehet megcsinálni, mivel fullra kitakarítottam a térképet, hogy adjak el 100 loot cuccot egyszerre. Ezért nem fogok új karaktert most kezdeni :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#1262) morfondőr válasza Anonymus23 (#1261) üzenetére


morfondőr
őstag

Akkor csak bugos a kollégánál ez az acsi, én Wildlands-nél tapasztaltam ilyet, valamit az istenért sem akart megadni, aztán amikor meg nem is arra hajtottam, egyszer csak meglett! :DDD

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#1263) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Syndicate-tel játszottam utoljára, de ez az epizód kicsit más. Valaki el tudná magyarázni, vagy valahol le van írva, hogy a térképjelölések mit jelentenek, illetve a az eszközökkel a menüben mit lehet tenni, az eszközök (fegyver, ruha, stb.) tulajdonságainál mi a fontos.
Térképen melyik jel mit jelent pontosan, hogyan érdemes a játékmenetet lefolytatni? (Nem a főszálon végigrohanó típus vagyok ;) )
Előre is köszönöm a segítséget :R

(#1264) Đusty válasza Jim74 (#1263) üzenetére


Đusty
addikt

A térképen egy óra játék után világos lesz, hogy mi micsoda. Van katonai barakk, vár, település, kilátó amit a gyorsutazáshoz fel kell oldani. ?-felfedezni való területek bármi lehet. ! jelek mellékküldetést adnak.
Fegyverekről általában a legerősebbet érdemes felső szám szerint. Gyűjtött eszközöket csak eladni tudod pénz lesz belőle.
Én sem rohantam úgy csináltam, hogy amikor a fő szál átvitt egy új még ismeretlen területre az addig felfedezettet teljesen kipucoltam nullára, egyetlen fehér háromszöget sem hagytam :)
Az Abiliti pontokból is mindig tartogattam, hogy ha valami menetközben nagyon kell fel tudjam oldani. A füttyre teve, ló hívást célszerű minél hamarabb a nagy terület miatt, a többi játékstílustól függ.

[ Szerkesztve ]

(#1265) Jim74 válasza Đusty (#1264) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R

Majd még kóstolgatom. Kicsit ez a küldetés menü furcsa még nekem.

A fő küldetés mi a térképen?

A transzportok mire jók? Az első településen ahol vagyok ott láttam ilyeneket Senuval.

(#1266) Đusty válasza Jim74 (#1265) üzenetére


Đusty
addikt

Ha tabot nyomsz a quest fül alatt látod bal oldalon a küldetéseket. Main a fő, side a mellék, events az átmeneti ami mindig változik, all az összes, completed a teljesített. Bal oldalt kiválasztod amit szeretnél pl. main és a térképen egy sárga rombusszal jelöli. Az összes többit is amit kiválasztasz. A transportok nyersanyagot visznek ami a fejlesztésekhez kell a gear fül alsó sorában, hogy pl.több nyíl legyen nálad meg jobban menjen a harc.

(#1267) Jim74 válasza Đusty (#1266) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R
Ezt a posztot kinyomtatom :DDD

(#1268) laci1117


laci1117
tag

Csak nem hajlandó megadni az Anubis outfitet :( :O

(#1269) LordAxwell válasza laci1117 (#1268) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Deszemét... :(

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1270) laci1117 válasza LordAxwell (#1269) üzenetére


laci1117
tag

22-nél meguntam... rohadna meg :D

(#1271) morfondőr válasza laci1117 (#1270) üzenetére


morfondőr
őstag

Miért nem írsz a supportnak és mellékeled a fenti képet? Szerintem tudnak segíteni.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#1272) laci1117 válasza morfondőr (#1271) üzenetére


laci1117
tag

Hol tudok írni nekik? Nem rossz ötlet! :)

(#1273) morfondőr válasza laci1117 (#1272) üzenetére


morfondőr
őstag

Ubisoft support

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#1274) laci1117 válasza morfondőr (#1273) üzenetére


laci1117
tag

Köszönöm, írtam! :) hátha :)

(#1275) Đusty válasza laci1117 (#1268) üzenetére


Đusty
addikt

Csak golden anubis tétel van írva nem lehet, hogy mást kaptál? Nekem sincs meg de kaptam egy 94-es kardot, pajzsot, lehet, hogy időnként változik mit ad. De nem tudom csak tipp, mindenesetre én is mefcsináltam és ruha nekem sincs.

(#1276) laci1117 válasza Đusty (#1275) üzenetére


laci1117
tag

Megkaptam én is amiket írtál, viszont más fórumon olvastam hogy aki reloadolta a küldit az megkapta utána elsőre a ruhát is. Kíváncsian várom mit ír a support :) lehet tényleg random adta csak

(#1277) xrace77


xrace77
tag

4167081136

(#1278) Marcoo017


Marcoo017
csendes tag

Sziasztok! Akadt egy kis problémám. Memphisbe értem, csináltam a fő küldetést, amikor kidobott a töltőképernyőre, és ez az üzenet fogad [link], ha hosszan nyomom a kört, kidob a menübe és ennyi. Másik mentést elindít.
Nem szívesen hagynám veszni a dolgot, mert 20 órám van benne és eddig elég részletesen megcsináltam mindent.
Nem is ezt a ruhát használom, szóval valami nagy szar lehet.
The Lizard's mask feladatnál jártam.

nCore fórumon egy srác ingyen felajánlotta a játékot másoknak, annyi hogy értelem szerűen offlineba kell lenni mindenkinek aki használja. Tudtommal jó pár embernek meglett osztva így a játék, és még senki nem jelentkezett ezzel a problémával

(#1279) Corpuscle válasza Marcoo017 (#1278) üzenetére


Corpuscle
őstag

Szerezd be eredetiben, nem lesz ilyen gondod...

(#1280) Juhasz27 válasza Corpuscle (#1279) üzenetére


Juhasz27
tag

Valaki tudna abban segíteni, hogyan váltok sleep darts-ra ? Fire bomb-on van és nem tudom hogy váltsak.

Corpuscle, nem neked szántam, bocsi.

[ Szerkesztve ]

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#1281) dergander válasza Juhasz27 (#1280) üzenetére


dergander
addikt

alapértelmezett 4-es gomb!

(#1283) Juhasz27 válasza dergander (#1281) üzenetére


Juhasz27
tag

Rosszul fogalmaztam szerintem :)

Tudom, hogyan kell váltani a Tools-ok között Gear menüben, tudom is használni. Úgy értem, h veretek a karakterrel és fire bomb van a négyesre állítva és hogyan tudok menet közben váltani sleep darts-ra úgy, hogy nem kell kilépnem a gear menübe?

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#1284) Đusty válasza Juhasz27 (#1283) üzenetére


Đusty
addikt

Szerintem úgy sehogy, vagy firebombs vagy sleep darts.

(#1285) Juhasz27 válasza Đusty (#1284) üzenetére


Juhasz27
tag

Értem, köszönöm :R

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#1286) Đusty


Đusty
addikt

Én meg a fotó acsival küzdök leírná valaki, hogy kell fotót készíteni PC-n? F3, F2 nem működik.
Vagy ez nem mindig aktív mód?

(#1288) morfondőr válasza Marcoo017 (#1287) üzenetére


morfondőr
őstag

Nem rendeltetés szerűen használod a játékot és problémád van, de szerinted mi hogy tudnánk okosat mondani, akik megvették és normálisan játszanak vele? Szerintem pont az a baja, hogy online akar lenni néha, hogy ellenőrizze a frissítéseket stb.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#1289) Juhasz27 válasza Đusty (#1286) üzenetére


Juhasz27
tag

Eredeti beállítás szerint F3 a fotó mód, képkészítés pedig Space-el.

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#1290) laci1117 válasza Marcoo017 (#1287) üzenetére


laci1117
tag

Kérd meg a gyereket másszon be újra a gépedbe és tegye online-ba a játékot amíg frissít.. Amúgy meg ha ennyi órát "beleölsz" egy játékba és ilyen részletesen végigmész rajta, nem értem miért nem veszed meg inkább és akkor nincs ilyen problémád.

(#1291) Đusty válasza Juhasz27 (#1289) üzenetére


Đusty
addikt

De nekem F3 megnyomására nem történik semmi pdig a conrol beállítás alap és azt is írja. :((

(#1292) Đusty válasza Đusty (#1291) üzenetére


Đusty
addikt

A gameplay menüben a photo mod volt off-ra állatva, most már ok. :)

(#1294) laci1117


laci1117
tag

Skacok, honnan szerezzek Carbon Crystalt? Kellene még kb 15 db hogy kimaxoljam a cuccaim, viszont kipucoltam minden bandita tábort már.

(#1295) Juhasz27 válasza laci1117 (#1294) üzenetére


Juhasz27
tag

Gízai nagy piramisok, van pár ott is.
Illetve van az a fekvő kutya (vagy mi :D) ami szintén Gízában van, menj a fenekéhez ott van 1 lyuk (Nem segglyuk) ott bemész és szintén találsz párat :)

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#1296) ggbuffon1897


ggbuffon1897
őstag

Sziasztok,

Ez elég off de nem igazán vagyok e téren képben:

2 hónapja megvettem az Originst PCre, van benne kb 2 óra játékidőm, de most váltanék konzolra.

Ilyenkor, h már regeltem uplayen, el lehet adni a PC-s verziót? Mmint külön, mert az uplayes accomat nem szivesen dobnám át senkinek. (Van egy két régebbi játék benne amit majd még játszanék)

Köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

(#1297) morfondőr válasza ggbuffon1897 (#1296) üzenetére


morfondőr
őstag

Ha már aktiváltad a kulcsot egy fiókra, akkor semmilyen lehetőséged nincs arra, hogy átadd másnak, csak fiókkal együtt, de annak az árulása itt és a hardveraprón tilos. Ez egyébként minden digitális platformra igaz (Steam, Uplay, Origin, Blizzard stb.)

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#1298) ron8


ron8
senior tag

Az outfitek közül amelyiknek kemény páncélja is van az több sebzést is bir? Vagy nem változik semmi csak a kinézet?

(#1299) laci1117 válasza Juhasz27 (#1295) üzenetére


laci1117
tag

Köszönöm, találtam párat! :R Még mindig kell 8 db :D

(#1300) morfondőr válasza ron8 (#1298) üzenetére


morfondőr
őstag

Ugy tudom az outfitek csak kozmetikai cuccok, a gear fül alatt tudod fejleszteni a páncélt.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.