Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

ASSASIN'S CREED ORIGINS

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#924) Mr Chapel válasza 3L1T3 (#897) üzenetére


Mr Chapel
tag

Teljesítménynövekedést nem érdemes várni a patchtől. Sőt hozzáteszem hogy nekem eddig semmi gondom nem volt Alexandriában, na most lagolgat... legalább tudom miről beszél sok ember. Igaz én a biztonság kedvvéért lockoltam 45re az fpst a droppok meg akadások végett, eddig ez be is vált. A haj/szakáll elővarázsolásával is kínlódtam egyet. Alapból azt írja shift+z meg ctrl+z. De nálam nem akart működni. Úgy vettem észre hogy első alkalommal az egész featuret be kell kapcsolni úgy hogy nyomvatartod a shift+ctrl kombót, és így nyomod meg a Z-t. Utána már lehet váltogatni. Lehet le volt ez írva hogy így kell, nem tudom. Am én tökre örülnék hogy ha lehetne váltogatni a patchek között hogy melyiket akarod használni, mert az ilyen gányolásokból köszi de nem kérek, nem kéne ráerőltetni az emberekre. Így lockolva 45re nálam a proci használat Alexandriában 80-90között volt eddig. Patch után ez inkább 90-100között van. Még jó hogy jobban görcsöl. Köszönjük az ilyen "javításokat" :/
Csak hogy egy jó hírrel is szolgáljak a hangproblémám legalább megoldódott. Igaz ez nem a játék érdeme mert vettem egy sound blaster z-t. Na most úgy szól minden ahogy kell, mélynyomó is működik stb. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.