Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) Raga.cs válasza mr.dana (#2376) üzenetére


Raga.cs
tag

Ja, tegnap nekem is megjelent, ezek a játékosok által készített quest-ek.

(#2402) Raga.cs


Raga.cs
tag

Jelentem virágbolti próba után, az itt olvasottakból kikupálódva (köszönöm), megvettem az ultimate verziót az epic store -ból kupon nélkül 28eur. (kuponnal -10)
Jetpac óta a legjobb... :) Az Origins 12.49 kupon nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#2403) mr.dana válasza Raga.cs (#2401) üzenetére


mr.dana
aktív tag

ja igen köszi már írta valaki ..

a másik , hogy én csak a legsimább verziót szereztem be - azt is azért mert volt egy ilyen weekend próba - és bejött ..

érdemes venni valamit még .. ? :F
most nem is tudom mennyi volt PS en 5 v 7 e max de inkább az 5 felé hajlok - mert meg is jegyeztem hogy talán a legjobb vétel volt a store on .. ennyi lóvéért ilyen faxa game... :C

(#2404) mr.dana


mr.dana
aktív tag

(#2405) tibaimp válasza mr.dana (#2404) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nekem PC-n! a Gold van meg, ami tartalmazza a DLC-ket. Szerintem azokat még érdemes megvenni. (mondjuk nem járok még ott, így pontosan nem tudom mennyi óra lehet bennük pluszban)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2406) evitiguF válasza tibaimp (#2405) üzenetére


evitiguF
senior tag

Sok. És igen, ajánlott!
Nekem nagyon tetszett/teszik mindkét sztori.

(#2407) tibaimp válasza evitiguF (#2406) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi az infót! :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2408) mr.dana


mr.dana
aktív tag

akkor még egy láma kérdés , a csatákban , mennyirre érdemes résztvenni ?
eddig egy csatát nyomtam le - a spártaiak oldalán - de nem tudom - hogy mi az előnye/ hátránya..

(#2409) tibaimp válasza mr.dana (#2408) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Annyi, hogy számolja, mint például a megölt ellenfeleket is valamelyik fejlesztéshez (nem tudom a nevét, de talán valamelyik critical), amit bele tudsz engrave-élni a kováccsal fegyverbe, felszerelésbe. Illetve egy csomó XP-t meg pénzt kapsz.

Más szerintem nincs. Illetve amelyik oldalt nyomod, akkor az a terület olyan színű lesz, ha nyersz.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2410) rumkola válasza mr.dana (#2408) üzenetére


rumkola
veterán

rengeteg xp-t és cuccokat ad, én szeretem...
mindent megcsinálni kedvem szerint athén vagy spártára

(#2411) tibaimp válasza rumkola (#2410) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én is gondoltam rá, de nálam, időnként magától átváltozik :F Nálad van ilyen? Illetve egy-egy terület magától legyengül, amit én szétcsaptam, elutazok onnan, mire visszaérek, csupán 1-2 küldi után, ami nem ott volt, már vissza is van a terület erősödve, néha nem értem.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2412) mr.dana válasza tibaimp (#2409) üzenetére


mr.dana
aktív tag

tehát magyarul érdemes csinálni , kvázi hátrány nélkül ..
:R :R

(#2413) mr.dana válasza rumkola (#2410) üzenetére


mr.dana
aktív tag

akkor valamelyik oldalra kell állni ?? jól értem ? vagy az teljesen mindegy ? random lehet ősze- vissza ? :F :R

(#2414) csuvicsuva válasza mr.dana (#2413) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ha az éppen uralkodó oldal mellé állsz (kevesebb loot), akkor könnyebb, ha a másik mellé, akkor nehezebb (több loot). Nyilván az utóbbit érdemes választani. Ne állj le a közkatonákkal harcolni, 6-7 kapitányt kell lezúzni a győzelemhez, féltávnál pedig jön egy zsoldos is.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#2415) mr.dana válasza csuvicsuva (#2414) üzenetére


mr.dana
aktív tag

ok kössz a tippeket .. :R

(#2416) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Sajnos megvettem ezt a borzalmat.
Azt hittem az origins van tele hibákkal, hát ez extrán felül múlja.
Az origins pár hibája javítva lett, de sok megmaradt, és jött hozzá rengeteg.
Megmaradt: mászni nem tud a karakter. Lefagy mászás közben és se fel se le. Rengetegszer halok így meg. Vagy felfele mászáskor megáll, és hátrafelé ugrik egy szaltót, főleg magas szikláknál jó, mikor pár centi hiányzik a csúcshoz..
Szinkronizációs fa ágakra nem mászik rá, mellé megy folyamatosan, vagy leugrik.
Szinkronizációs pontok nem látszanak csak ha már ott vagyok, a mellette közel lévő sem fedi fel.
A szinkron pontok nem nyitják meg a térképet.....
És sorolhatnám napestig.
Az origins -re ráhúztak egy másik történetet, össze mixelték a fekete zászlóval és a witcher-rel /xarul/ és egy maszlag jött ki.
Halál unalom hajózások, sablon tájak, mindenütt ugyanaz, semmi változatosság.
10-es szintű ellenfelet 10 percig kell püfölni 11-es szinten, 10-es fegyverrel, közbe mindenki bele avatkozik, mert az de vicces /kutya, tyúk, csiga minden rám támad a játékban/
Szaladok, neki szalad egy térdig érő cserépnek, vagy egy mini fának, és áll nézi, nem megy tovább. Az embereket bezzeg félre löki....magát miért nem tudja félre lökni, kikerülni bármi
Szinkron pontoknál nem tudni hogy le ugorhatok-e....MIIIIII?? Eddig ilyen sose volt. Szinkron pont alatt mindig volt valami hogy éppségben ugorhass, itt nincs.
Szinkron pont szikla tetejéről láttam az ott lent a méllyben víz.....hát bokáig ért, és azt honnan tudjam? Simán leugrott. Menjek le és nézzem meg leugorhatok-e?
Játék technikai hibákról írok, nem bug-okról.

Még az elején vagyok, csak 16 órám van benne, kinyitottam az összes szink pontot, és a térképet /mert az ugye nem ugyanaz/
Amit várok: mitológia, ha azt kihagyták, akkor most törlöm is le.
/origins-ben is volt múmia, tehát itt alap, hogy legyenek mitológiai szörnyek, hősök, alakok/
Csak a mitológia része miatt vettem meg.

(#2417) csuvicsuva válasza lanszelot (#2416) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Húzz le még egy játékot a saját balfékségeid miatt. Nem unod még?

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#2418) r.levente75 válasza lanszelot (#2416) üzenetére


r.levente75
addikt

A bal herémet fel merem tenni rá, hogy a decemberben megjelenő Valhala sem fog neked tetszeni! :D

(#2419) vjacintka


vjacintka
tag

Sziasztok!
A kérdés meglehetősen ostoba, de valós...
Melyik gombot kell nyomni, hogy kivédjem a támadást csata közben?(Xbox controller)
Nagyon rég játszottam és nem jövök rá :C

(#2420) r.levente75 válasza vjacintka (#2419) üzenetére


r.levente75
addikt

Nem a két felső ravaszt kellett egyszerre?

(#2421) lanszelot válasza csuvicsuva (#2417) üzenetére


lanszelot
addikt

Ejnye.

r.levente75: még egy ilyen pocsék dolgot nem veszek azt tuti.
Az előbb egy 9 es szintű /én 11 vagyok 10es fegyverrel/ asszony esett nekem seprűvel, és a seprő nagyobbat sebzett mint a kardom. Ez a játék rettenet. Ja, normál fokozaton vagyok.

(#2422) r.levente75 válasza lanszelot (#2421) üzenetére


r.levente75
addikt

Abban a seprűben egy 1000 rétegű damaszkolt, edzett, kipattintható penge van, amit a vénasszony adrenalin szintje aktívál... azért sebez akkorát!!!

[ Szerkesztve ]

(#2423) lanszelot válasza r.levente75 (#2422) üzenetére


lanszelot
addikt

:D

csuvicsuva: balfékeskedésem én kérek elnézést, hogy nem vagyok profi gamer
ott van minden, direkt bementem a menübe, ez a feladat, tehát nem csak úgy oda megyek. /10 es szint kell hozzá/

(#2424) tibaimp válasza lanszelot (#2423) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ne csüggedj, jól nyomod, de ezen a szinten én kb. fingani sem mertem hangosat, nem nekimenni egy fullos leader-nek és embereinek! Mert utána jönnek a fejvadászok és kampec. Az elején ÉN! ez fontos, csak assassin mód, mindenki feküdt, de kivárós, türelem játék, kifigyelni az útvonalakat, sőt elbújni, kiszaladni, majd visszatérni, széthúzni az ellenséget, stb.

Már most, 78-as szinten más a téma, mindenki fekszik ha kell a komplett erődben ;], és hol van még a 99-es szint....

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2425) s4hu|SyD^ válasza lanszelot (#2416) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

A legtöbb amit írsz egyedi eset. Legtöbbel esetleg néha találkoztam, de a játékélményt nem rontja. A táj meg ízlések és pofonok. Görögország ilyen... :W

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#2426) rumkola válasza lanszelot (#2423) üzenetére


rumkola
veterán

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#2427) lanszelot válasza tibaimp (#2424) üzenetére


lanszelot
addikt

Az a csapat egyutt megy. Kifigyeltem mindig egy csomóban vannak. 10 es szintet ajánl a játék hozzá, 13 vagyok és esélyem sincs. Pláne mikor beszállnak segíteni a vénasszonyok seprűvel :D
s4huSyD: nem egyedi, folyamatos hiba. A mászás hiba már Origins ben is ott van. Az hogy ha valaki felületesen játszik és nem veszi észre, az lehet.
Én nem csak a történetet követem. Fullosra tolom. Térkép és szink pontok már mind a kettő 100% -os. Plusz pár achievement.

(#2428) S e t h válasza lanszelot (#2416) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tök elszomorító, hogy nálad nem elérhető a youtube, mert ott akkor tudtál volna tájékozódni mekkora guánó ez az alkotás.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2429) lanszelot válasza S e t h (#2428) üzenetére


lanszelot
addikt

Mert hogy a youtube-on ki tudom próbálni...hmmm. A fene.
Vagy nézhetem ott az olyan ajnározó embereket mint aki kedvesen ír nekem? Valószínű valós képet mutat más játékának nézése.

(#2430) lanszelot válasza s4hu|SyD^ (#2425) üzenetére


lanszelot
addikt

Tessék itt az egyedi eset :D :D :D a halálos csirke bosszúja :D :D
Ott álltam és nekem esett :U

Megöltem a fejvadászokat, de pár perc után újra ott vannak, hogy keressem meg őket... miért?

[ Szerkesztve ]

(#2431) S e t h válasza lanszelot (#2429) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha valaki ennyire zsigeri gyűlöletet táplál egy játék iránt, annak fel kellett volna tűnnie néhány dolognak ha csak 1-2 streambe belenéz és akkor megkímélhette volna magát agyvérzésközeli szituációktól.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2432) Raga.cs


Raga.cs
tag

Voltam tegnap strandolni, búvárkodtunk is... :)

(#2433) Raga.cs válasza lanszelot (#2423) üzenetére


Raga.cs
tag

Ha 2 fejvadász jön rám egyszerre , akkor csak 1 taktika marad: Futás!
(majd utána megvárni még külön válnak és akkor egyesével lecsap a bosszú. :) )

(#2434) lanszelot válasza Raga.cs (#2433) üzenetére


lanszelot
addikt

Én 4 fejvadásszal és egy erődnyi katonával bántam el egyszerre. Lényeg a takarásos harc kis helyen. Ne férjen be sok, csak 1-2 és hiába vannak sokan. :)

Seth: mert ki merem mondani ami igaz azért nem utálom.
A youtube videókból semmit se lehet megtudni. Melyik youtuber mutatja vágatlanul, hogy kinyitja az egész térképet?
Ami pocsék az pocsék. De ha szerinted normális hogy egy öregasszony a kakasával rá támad egy katonára, és elverik.....olyan élet hű.

Vagy az amikor lógok a falon és ölnek, de meg se mozdulok, se fel se le.
Mennyit fizet neked a ubi, hogy vakon védd őket? Mert én videókkal meg is mutatom, nem csak kötekedek.

(#2435) s4hu|SyD^ válasza lanszelot (#2434) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Élethű? :C

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#2436) S e t h válasza lanszelot (#2434) üzenetére


S e t h
nagyúr

Élet?Pláne hű? Erre már azt mondom én is, hogy hű.
Tuti ugyanazt a játékot játsszuk?
Én nem az ubit védem, hanem csodálkozom, hogy vki ennyit szenved egy xarral.
De segítek neked, figyu.
[link]
[link]
Ezek csak a dark weben voltak elérhetőek, annyira el voltak rejtve.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2437) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Tökéletes játék nincsen, én inkább csak játszok vele és élvezem :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2438) s4hu|SyD^ válasza tibaimp (#2437) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Mint mindenki más. Aki meg csak a rosszat látja annak köszöni az Ubi a pénzét.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#2439) lanszelot válasza s4hu|SyD^ (#2435) üzenetére


lanszelot
addikt

Aham, tehát ti vagytok Seth -el akik ezeket a filmeket nézitek.
Mert egyik film se élethű, tehát azok iszonyat jó filmek.

Seth: látom youtube fontos szerepet játszik az életedben. Masokat nézel, mig az idő alatt te is játszhatnál...hmm, érdekes.
Én ki szoktam próbálni, ahelyett, hogy más mondja meg nekem tetszene-e.

tibaimp: látom nem ismered a nintendo-t.

S4hu : miattatok van ennyi hiba benne, mert így álltok hozzá. Fanatikusoknak minden mindegy. Bármit csinál a bálvány az szent és sérthetetlen.

Látom kötekedni tudtok, de egy érvet se tudtatok felhozni.

(#2440) tibaimp válasza lanszelot (#2439) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ne vitatkozz a többiekkel, inkább játssz! :C
Amúgy tényleg nem ismerem a Nintendo-t. Igazából semmilyen konzolt, és totális PC-s vagyok :).
Ok, PS4-et meg Xbox 360-at próbáltam, az utóbbin a GTA5-öt, egyenesen nem tudtam menni a kocsival, annyira zokni vagyok a konzolos irányításhoz :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2441) S e t h válasza lanszelot (#2439) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az miből jött le neked, hogy én a youtubeot nézegetem?
Honnan tudod mennyi időt játszottam ezzel a játékkal?
A figyelmedet szerettem volna felhívni arra, hogy ha kicsit tájékozódsz a vásárlás előtt, akkor elkerülhető lett volna a picsogás.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2442) lanszelot válasza S e t h (#2441) üzenetére


lanszelot
addikt

Ha elolvasod a legelső írásom, kiderül nem picsogok.
Megírtam a tapasztalatom, mert senki se teszi.
Azt is megírtam, hogy hibáztam, hogy nem próbáltam ki mielőtt megvettem. Így jártam.

Az Origins is tele volt hibával, de 100% kitoltam, 4 achievement híján fullosra.
Az origins nagyon tetszett a játék 2/3 -ig, utana iszonyat unalmas, egyhangú lett.

Odyssey-ben /irtam is/ nagyon sok Origins hibát javítottak, tehát tudják, hogy rossz, de tojnak rá.
Viszont itt játék technikai hibákkal tömték tele: leírtam a nagy részét.
A játék már az elején unalmas, és a hibák miatt sokat bosszant. Jelenleg 49% -os a játék, de egyhangú, szürke, semmit mondó, unalmas...stbSe a helyszinek, se a küldetések..semmi.
Pl: pusztíts el 5 athéni hajót /hogy hogy néz ki az athéni hajó, vagy kb merre keressem, vagy ha találok pl a sas mutassa milyen szintű, hogy ne halál fejeset támadjak be...stb semmi.

Az hogy nálam pár számmal nagyobb fejvadászok ellen, egyszerre 3-4 ellen győzök. De 1 szintel alattam lévő egyedül lévő emberke legyőzhetetlen, mert mérgez.... hát ez mi?
/Azért megyek sok fejvadász ellen egyszerre, mert el kellene érni az 5ös szintet, de 4 felé nem megy: achievement, 3-4 fejvadász plusz egy nagy erőd katonái, parancsnokai ellen nyomom, és csak 4es, nem megy az 5ös/

Vannak jóval alattam lévő küldetések, de nem engedi a játék, hogy csináljam.
Szenvedek, hogy találjak küldetést. /Ami nem halálfejes/

Ezeket nem lehet nem észrevenni amikor játszik vki.
Nem értem miért kell védeni?
Mindenhol dicsérik, de fogalmam sincs miért. És emiatt megint hibás játékot fog iszonyat áron kiadni a ubi.

tibaimp: nintendo az aki képes játékokat készíteni, alig van benne hiba. Szinte nincs. Pedig több óra van bennük mint a Witcher3 ban. A zelda botw hatalmas nyilt világ, és nem emlékszem hogy találtam volna hibát. Tehat meg lehet csinálni, ha akarják.
PS4 összes exclusive játéka hiba halmaz. Nem is használom már, ott porosodik a sarokban.

(#2443) evitiguF válasza lanszelot (#2442) üzenetére


evitiguF
senior tag

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye...

Amiket írsz, még inkább erről árulkodik. Nem tudod, hogy milyen az athéni hajó? Akkor nulla energiát fektettél ebbe az egészbe. Ha a játék során nem jönnél rá (pedig ez elkerülhetetlen) akkor sem lenne nehéz kitalálni, hogy kék-athén, piros-spárta, fekete lobogó-kalóz.

Ölj meg Leader-t, máris ott van a fejeden a 4-5ös körözés.
Az meg hogy szintez a játék és nem enged küldetéseket csinálni, amíg nem vagy megfelelő szintű szerintem teljesen érthető. Ha bárhová bemehetnél, akkor meg azon nyavalyognál, hogy milyen nehéz a játék, mindenki csak szétcsap.
A másik pedig valószínű nem csináltál meg egy hozzá kapcsolódó küldetést és így nem értenéd az ott történteket, ezért nem tudod az alacsonyabb szintűt felvenni. Ilyen egyszerű.

A balance-val részben egyet értek, a kakas, kígyó, vaddisznó, és egyéb állatok a legmagasabb szinten is hatalmasat sebeznek. Viszont ez adja meg azt a környezetet, hogy át kell gondolnod, mikor mibe mész bele.

Ha ezeken nem tudsz túllépni, akkor ez a játék egyszerűen nem Neked való. De akkor meg nem értem, minek ölsz bele sok órát? Azért hogy itt sok elégedett fórumozót megpróbálj az ellenkezőjéről meggyőzni? :F

Ui.: talán ennyi spoilert ellőhetek itt, a kakasos-szigettől Te a hajadat fogod tépni! :DDD

(#2444) S e t h válasza lanszelot (#2442) üzenetére


S e t h
nagyúr

"Mindenhol dicsérik, de fogalmam sincs miért. És emiatt megint hibás játékot fog iszonyat áron kiadni a ubi."

Mert mindenki idióta, csak te látod jól.

Ez az iszonyat ár, hát nézd, nem tudom az ubis járékoknál vannak-e gyakrabban leárazottak, akciósak, de talán te sem teljes áron vetted meg ezt a 2 éves fosht.
Én 58 forintért játszottam vele óránként, nagy nehezen, de kibírtam éhezés nélkül.

Megírtam a tapasztalatom, mert senki se teszi
Senki? Csak itt van lassan kb. 2500 hozzászólás, a web tele van tesztekkel, én linkeltem neked bugos videókat.

Neked az a bajod, hogy ez a játék nem olyan mint amilyet te szeretnél, innentől fogva csak magadat szívatod vele.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2445) lanszelot válasza evitiguF (#2443) üzenetére


lanszelot
addikt

Sztem te nem figyeltél:
Hajó: saját szintemnek megfelelő hol van. Játék 10es levelt kér, én 20as vagyok, de csak halalfejes van mindenhol..

5ös szint, jó pár leadert megöltem, de csak 4esig megy fel, az nem elég. Kb 1 órát harcoltam 4esen, nem megy feljebb.

Seth: te se figyeltél, a hibák a baj. Ennyiért és tojnak javítani a hibákat. Jó az ezeknek, és tényleg, mert bálványozzátok.
Fogalmatok sincs milyen egy elkészített játék, és mennyivel több és élményt ad, mint egy ilyen félkész.

(#2446) VTom válasza lanszelot (#2416) üzenetére


VTom
veterán

Én ezek közül a hibák közül semmivel sem találkoztam 140 óra alatt.. :U Lehet, hogy Te épp belefutottál ezekbe.
Mondjuk nem nagyon értem, hogy 16 óra alatt hogyan lehet besziunkronizálni az összes viewpointot, de a játékmenet egyáltalán nem így van felépítve, és ez biztos sokat ront az élményfaktoron. A fő sztoriszál visz el teületekre, célszerű ilyen sorrendben felfedezni, kipucolni az adott területeket, és mikor a fő sztori kész, az endgame része a további kalandozás, felfedezés, mellékküldetés szálak, és a mítológiai lények. Addig eléggé fapados a karakter.

Sablon tájak? Ezt végképp nem értem, főleg ha mindenfelé jártál már.
Az északi őszi, ködös, erdős tájakról indulva egy gyönyörű, virágos, zöld táj fogad, aztán pálmafás, fehér homokos rész, majd igazi mediterrán tűlevelű, és keménylombú vidék, egészen a legdélebbi köves, poros szigetekig, és erre jön még a vulkanikus füstölgő táj, plusz a havas hegycsúcsok. Ennél változatosabb nem nagyon lehetne.. A településeken sem volt kaptafa érzésem.

Szerintem vagy adj még időt neki, hogy beszippantson, vagy engedd el, mert tényleg nem Neked való.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#2447) S e t h válasza lanszelot (#2445) üzenetére


S e t h
nagyúr

Fogalmatok sincs milyen egy elkészített játék, és mennyivel több és élményt ad, mint egy ilyen félkész.

Mert mi igénytelen puruttyák vagyunk, te viszont ennek ellenére is játszol ezzel a minősíthetetlen matériával.
A hősök nem mindig viselnek köpenyt. :)

Tévedés ne essék, a játék nem hibátlan, mai napig vannak benne bugok, de te a játék sajátosságaival (is) vagy elégedetlen, amelyek a játék elemei.
Mindenki képes eldönteni, hogy neki fekszik-e a játék, de a te felháborodásod pár ezer forintért túlzó.
Én most vettem egy játékot 1800 pénzért, nem jött be, levontam a konzekvenciát, megírtam néhány mondatban, hogy nem én vagyok a célközönség és ennyi.
Én is szeretek sokat pofázni, de inkább pazarolom arra a karaktert, amit szeretek, a xar nem ér annyit. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2448) lanszelot válasza VTom (#2446) üzenetére


lanszelot
addikt

Egyáltalán nem érdekel a sztori.
Majd könyvet olvasok ha történetre vágyom.
Bejártam.minden részét úgy nyitottam ki.
Kizárt hogy nem találkoztál ezekkel, csak toltál rá, mert szerintetek a hibás játék tök normális.

Sablon tájak: olvass görög mitológiát és rájössz mi hiányzik.

Seth: mondom, hogy fogalmad sincs arról amit írok. Egy bug-ot se írtam. Azt nagyon keveset találtam.
Nem a pénz, ki beszélt pénzről. Amit kérnek érte az túlzás, mert semmilyen támogatás nincs /kiadják és jól van úgy/
No mans sky: mai napig támogatott /nem tetszik az a játék, de nem ez a lényeg/

AC - t nagyon szeretem, BF a kedvencem, de ennek melyik része AC? Még rejtett penge sincs. /Mivel pár száz év múlva lesz csak/ , de akkor miért AC?
Mintha a Sekiro is Dark Souls néven futott volna.

(#2449) S e t h válasza lanszelot (#2448) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akkor viszont pláne nem értem, hogy lett nálad platina az Origins, mivel ott szakadt két részre az AC rajongók bázisa, onnantól váltott a klasszikus AC irányzatról, az Odyssey csak folytatta ezt az utat.

A támogatásról viszont annyit, hogy szerintem a dlc tartalom nem lett rossz, sőt, számomra tartalmasabb mint a főszál.

Nem bírom kihagyni, bocs. :D
alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2450) VTom válasza lanszelot (#2448) üzenetére


VTom
veterán

"Kizárt hogy nem találkoztál ezekkel, csak toltál rá, mert szerintetek a hibás játék tök normális."
Ezen a ponton el is engedem ezt a beszélgetést, hiszen Te azt is jobban tudod, hogy én mivel találkoztam a játékban :D
Inkább átgörgetem a hsz-eidet.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.