Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) s4hu|SyD^ válasza tibaimp (#2550) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Damage over time az olyan mint a tűz, méreg pl. Ami szép lassan szívja le az életüket.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#2552) tibaimp válasza s4hu|SyD^ (#2551) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi. Na, én a mérgezés fejlesztést totál kihagytam, volt fontosabb, amire az Agility pontot lehet tenni.
Akkor ez a fejlesztés kimarad, kb az egyetlen lesz, mert a többit mindet megcsináltam/megcsinálom.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2553) Micsurin válasza tibaimp (#2552) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Azért ezt meg a W3-at egyszerre tolni is komoly. :D
Nekem az AC félbe maradt a cult lenne hátra meg az Atlantis DLC vonal de valahogy bedzívott a másik játék. :D

Ha ezt is fejlesztenéd esetleg használd a kígyó szettet, az első darabját anno a meregkeverőtől kaptad.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2554) tibaimp válasza Micsurin (#2553) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Szeva :R itt is!

Dehogy együtt!
Most ezt tolom, a W3-at már rég kitoltam (rég, idén februárban fejeztem be kb), azóta tolom ezt, csak ott maradtam a fórumban segíteni, mert én is marha sok hasznos!!! segítséget kaptam onnan, így úgy gondoltam ~380 óra után talán én is tudok segíteni :K . 2x nyomtam ki a W3-at, mert az NG+ is kinyomtam. Javasolták a többiek, és igazuk lett.

Melyik az a kígyó szett?
Most így hirtelen nincs előttem, pedig Görögországot már kipucoltam 100%-ra és már a 1. DLC-t is, illetve a 2. DLC 3. epizódjánál járok most.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2555) Micsurin válasza tibaimp (#2554) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hello ja, hogy ja. :DDD Én csak az Atlantist vettem meg de a másik játék jobban vonz na meg idegesít már a level grind Odysseyben főleg mert itt kicsit generikusak a side questek is.

[link] konkrétan van snake szett. :D

NG+ tutira lesz itt is főleg mert még mindig nem tudom elsőre melyik boszit válasszam és lassam Velen végén vagyok. Erre majd inkább ott kérdezek rá szerintem 1-2 nap és aktuális.:D

Így, hogy megvan mindkét DLC szerinted megéri au árát az első is? Mivel a nextgen konzolt ártól függően lehet tolom növelem kicsit a backlogomat majd.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2556) tibaimp válasza Micsurin (#2555) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Látom, meg is van, hiszen a cultis-októl meglett, csak nem használtam, nem is figyeltem, betettem a hajó tárolójába és jónapot! Köszi mindenesetre.
Megnézem, de szerintem ez a képesség kimarad, kb az egyetlen, a többit kinyomtam.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2557) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Befejeztem a DLC-ket is! Kész. Nem kis menet volt, összesen a Steam szerint 295 óra (Uplay szerint 260 óra)!
Teljesen kipucoltam a térképeket. A karakter meg bőven 99 fölé ért. Master Level szint talán 18-is jutottam. A Steam-em 93-ból 87 kihívás fel lett oldva.

Köszi mindenkinek a segítséget! :R
Figyelem tovább a fórumot, hátha én is tudok segíteni valakinek.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2558) Futur1210


Futur1210
csendes tag

Gratula! :K
Érdekes amúgy, amit írsz, mert én is teljesen kimaxoltam a játékot (232 óra playtime, 93/93 acsi, minden kérdőjel felfedezve/kipucolva, minden létező küldetés teljesítve), de az én Kassandrám lvl 94 fölé nem volt hajlandó menni.

(#2559) tibaimp válasza Futur1210 (#2558) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi, neked is :)
Pedig 99 a maximális szint, nem 94. Sőt, utána jön a Master Level, amit már nem jelez külön csak számol, ill. nem nő alapból, szintlépéskor, a health és a damage, csak agility pontot kapsz! (mint az Origin-ben, csak ott 55 volt a max)

szerk: használtál LOADOUT-ot? vagyis több, eltérő öltözetet?

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2560) Gab2143


Gab2143
friss újonc

Ojan kèrdèsem lenne elakadtam a jàtèkba fonalat veszitve egy balangba kellene menem ahol valami elensèg van amineki megy az ajtónak de csak rèsnyire repedbe de nem tudok bejutni hozza de a tèrkèp oda vezet ha màs hova megyek a tèrkèpen halàl fejes emberek kivègeznek 2mmm alatt valami info?

(#2561) rumkola válasza Gab2143 (#2560) üzenetére


rumkola
veterán

Ide majd jóval később kell viszajönnöd. Csináld a fő- és mellék küldetéseket a szintednek megfelelően. Ne kezdj bele nagyobba még...

(#2562) Micsurin válasza Gab2143 (#2560) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ez a krétai minotaurusz lesz tedd félre több út is van az útvesztőben keresgélni kell.

De ne állj neki még mert ha bemész nem tudsz kijönni csak mentés visszatöltésével. Szintezz, húzd a fő sztorit etc. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2563) noxon


noxon
őstag

Valami frissítést kapott a játék, de mit? Azt hittem ezzel már nem foglalkoznak.

We live in a simulated world...

(#2564) VTom válasza noxon (#2563) üzenetére


VTom
veterán

Link

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#2565) tibaimp válasza VTom (#2564) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Tényleg 1.5.4 lett! Pont mikorra kinyomtam.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2566) westcoastog


westcoastog
veterán

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy valaki nem tart esetleg a chapter 3 utolsó küldetései körül?
Eddig tört verzióval játszottam, aztán sikeresen elcsesztem a mentésemet.
De megvettem a játékot steamen, elkértem ismerősöm mentéseit, viszont a legkorábbi mentése is már 21-es szint, 25 óra játékidő, chapter 5. Ha esetleg valakinek van ilyen chapter 3 körüli mentése megdobna vele?
17-es szinten és 15 óra játékkal sikerült eltüntetnem a mentéseimet, a truth will out és a prince of persia küldiket befejeztem épp. :)

Chapter 3 Main Storyline Quests:
Onwards to Phokis
The Wolf's Fate
Snake in the Grass
Consulting a Ghost
The Truth Will Out
The Serpent's Lair

[ Szerkesztve ]

(#2567) Đusty válasza westcoastog (#2566) üzenetére


Đusty
addikt

Szerintem a mentések fiókhoz vannak kötve, nem tudod másét használni.

(#2568) westcoastog válasza Đusty (#2567) üzenetére


westcoastog
veterán

De átlehet alakítani. :)
ACSaveTool
Feature:Convert saves between different encryption IDs.
Support various game saves.
Multiple files processing at once.
Auto detect game title, decryption/encryption ID for certain saves.
Ismerősöm eredeti játékából adta a mentéseit, ezzel működik.

[ Szerkesztve ]

(#2569) noxon válasza VTom (#2564) üzenetére


noxon
őstag

Na már azt hittem, hogy bármi komoly :D

We live in a simulated world...

(#2570) tibaimp válasza noxon (#2569) üzenetére


tibaimp
nagyúr

3GB-al azért, hátha pár ismert hibát javítottak.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2571) westcoastog


westcoastog
veterán

PC-n játszva más is tapasztalja hogy random, de elég sűrűn megfagy a játék 2-3 másodpercekre? :F
Tört verzióval ilyen gondom nem volt, azt szépen vitte a gép, de most hogy megvettem a játékot be-be akad folyamatosan...

(#2572) C4mp3r válasza westcoastog (#2571) üzenetére


C4mp3r
addikt

uj nvidia driver bug, 451.67, tegyel vissza korabbi verziot

(#2573) westcoastog


westcoastog
veterán

Rendben, délután ránézek.

(#2574) noxon


noxon
őstag

Helló, tegnap csináltam tovább a családi főszálat, aztán hirtelen csalódottan tapasztaltam, hogy a tajgetoszon vége lett. Valamit kihagytam? Vannak még felfedezetlen helyek.
Plusz a cultusták sincsenek még mind meg.

Azokhoz mi kell még?

We live in a simulated world...

(#2575) tibaimp válasza noxon (#2574) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Vannak olyan cult-isták, akiknek a megölése nem tartozik szorosan a fő cselekményszálhoz, de meg kell ölni őket is, mert melléküldetés, illetve adnak fasza arany cuccokat.
Azt kell nézni, ami a neve mellett szerepel, ha már legalább annyi infót szereztél róla, hogy látszik a "maszkos feje". Ott írja például: (nem emlékszem pontosan) egy holttestet kell keresned itt és itt (nagyjából pontosan behatárolható hely a térképen, feltéve, ha már jártál arra), ezért szükséges lehet előbb a kérdőjeles helyek felfedezése.
Illetve az erődökben (nem mindben!!) találni infót róluk, ezért azokat is célszerű kipucolni.

Keresek képet a mentett screenshot-jaim között, hátha találok valamit, hogy mire is gondoltam.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2576) tibaimp válasza noxon (#2574) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Találtam pár elmentett képet, amiből kivágtam az infót, nehogy lespoiler-ezzek valakit, ilyenekre gondoltam, ezeknek kell utána nézni, és ott lesz az infó:

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2577) noxon válasza tibaimp (#2576) üzenetére


noxon
őstag

Ja értem. Köszi :) Ezt sosem néztem, hogy a fejeknél is van infó.

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#2578) noxon


noxon
őstag

És a forgotten islandon hogy lehet bejutni? Azt hittem a végére kinyílik, de nem.

We live in a simulated world...

(#2579) tibaimp válasza noxon (#2578) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az mi is? Most így nincs előttem!

szerk: ja tudom, küldetéseket csináld, mellék küldiket is, és egyszer csak megnyílik, ha jól emlékszem így lesz!

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2580) westcoastog válasza C4mp3r (#2572) üzenetére


westcoastog
veterán

451.48-al is akad, menjek vissza még régebbiekre?

(#2581) tibaimp válasza westcoastog (#2580) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nálam a 445.87 van fenn, azzal nem csinált ilyet. Remélem beválik. Írd meg az eredményt, hagy okuljon más is!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2582) westcoastog válasza tibaimp (#2581) üzenetére


westcoastog
veterán

Megnézem azzal is, köszi a tippet. :D

(#2583) VTom


VTom
veterán

Az entrance to the underwolrd kipucolásánáln nem tudom megölni a klánvezért, nem sebzem. Más is volt így? Kell még valamit csinálni előtte?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#2584) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

A Mercenariesban Tier 2-ben vagyok, de mivel elértem az 50-es szintet nem találkozok nálam magasabb szintű fejvadásszal, azaz nem tudok fellépni Tier 1-be. Van erre valamilyen megoldás vagy végleg beragadtam a Tier 2-be?

(#2585) simonl válasza C4mp3r (#2572) üzenetére


simonl
tag

Szia, bocs a hülye kérdésért, de nagyon régen csináltam ilyet: hogyan töröljem a jelenlegi vnvidia drivert?

A nők félelmetesek. Semmit nem mondasz, mégis mindent értenek. Ők mindent elmondanak, mégse értesz semmit sem.

(#2586) C4mp3r válasza simonl (#2585) üzenetére


C4mp3r
addikt

letoltesz egy regebbit es telepitesnel a clean installt pipald be. vagy kulon ddu nevu programmal meg leszedheted

(#2587) tibaimp válasza ssgt1981 (#2584) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ha jól tudom, most kell menned az Arénába! Azt pucold ki. Piros karika jelzi a térképen, a legalsó nagy szigeten van.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2589) tibaimp válasza westcoastog (#2588) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Kösz az infót!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2590) csababarca


csababarca
őstag

Amorgesre van valami tuti tipp, hogyan lehet legyőzni? 48as szinten vagyok, elvileg ő is, de max félig tudom levenni az életét, utána folyamatosan "naracsosvöröses" a csávó, és nem lehet hozzáérni.
Milyen képességeket használjak?
A harcosok ki vannak oldva és maxolva, az assassinok is félig, bár azok gondolom nyílt harcnál nem lényegesek.

A fő sztoriban elakadtam, most csak olyan feladatokat ad, ahol csoportokat kell felkutatni és legyőzni, majd nekiállok, de most ez a mellékszál jobban érdekel.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2591) tibaimp válasza csababarca (#2590) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az a küklopsz?
Mert, ha igen, őt én is nagyon nehezen ütöttem le. Én magasabb szinten mentem neki (ha jól emlékszem ~55), kimaxolt, a kováccsal a szintemhez igazított ruházatban és kardokkal (ekkor már használtam a LOADOUT lehetőséget így kifejezetten a warrior cuccban).

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2592) VTom válasza tibaimp (#2591) üzenetére


VTom
veterán

Nem, ő Spártában az egyik boss.
Nem emlékszem egyébként, hogy bármivel nehezebb lett volna, mint a többiek.

Én bull rush-t, overpower-t, meg spartan kick-et használok mindenki ellen, ill. a kitéréses lassítást, és mérgezett tőrt. Minden másra gyors és nehéz támadás váltogatva, ill. blokkolás.
Semmi extra. Ez vált be Amorges ellen is.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#2593) csababarca válasza VTom (#2592) üzenetére


csababarca
őstag

vágom, és félig simán le is tudom húzni az életét, de utána meggajdul és nem tudok hozzáérni sem, még abilities támadásokkal sem.

a loadout mire jó? mert olvastam, hogy sokan használják. harc közben lehet váltani fegyvert? tehát az alap kettőn felül, még lehet váltani?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2594) Valty válasza VTom (#2592) üzenetére


Valty
aktív tag

Hm, Amorges nem az egyik DLC-s boss? Lehet azért nem lehet legyőzni, mert nincs eléggé kijátszva a főszál? Persze ez csak tipp

(#2595) csababarca válasza Valty (#2594) üzenetére


csababarca
őstag

lehet, de ott meg teljesen elakadtam.
most csak olyan feladatokat ad ki, hogy bizonyos csoportokat keressek meg, de nem tudom hol kell őket kutatni pl, mert nem írja.
50-es szintű csoportok, 48-as vagyok, úgyhogy inkább még tápolom magam.

meg a cultist is kéne gyéríteni még jobban.
majd nekiülök, megpróbálom Hephaistost megtalálni, hátha tudom upgradelni a cuccokat, az már segíthetne.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2596) VTom válasza Valty (#2594) üzenetére


VTom
veterán

De, igazad van, összekevertem valakivel.
Akkor vele még nem is találkoztam, hoppá! :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#2597) tibaimp válasza csababarca (#2593) üzenetére


tibaimp
nagyúr

"a loadout mire jó?"

Az amit írsz. Össze tudsz állítani több ruha/fegyver szettet, mind-mind egy-egy specifikus sebzésre jó. Nálam így nézett ki a dolog: alapjában 3 szettet használtam Warriror, assassin, hunter ill. később lett egy "gyakorló" loadout-is, ahova a "kötelező" (majd meglátod később) szettet tettem be.

szerk: ha megtalálom a képernyő képeket, beteszem, hogy lássad miről van szó.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2598) tibaimp válasza csababarca (#2593) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Meglettek a képek:
warrior:

assassin:

hunter:

Én javaslom, hogy használd, igaz pénzbe kerül ki-lock-olni a loadout helyet, de megéri. Azt sajnálom, hogy nincs rá gyorsbillentyű, az jó lett volna, de így is megoldható. A boss-okat mindig a warrior szettel nyírtam ki, mert azt direkt armor/health-ra is gyúrtam, ez is fontos (megnézed a többi szettben, hiába ugyan úgy 99-es, csak fele az armor!!, le is ütöttek semmi perc alatt közelharcban, ha az maradt rajtam véletlenül :) ). A hunter-nél meg a fejlövést/critical-ra mentem rá, mert azzal iszonyat sebzett. Az assassin meg magért beszél...

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2599) csababarca


csababarca
őstag

A main story vége az, hogy meg kell ölni a tesónkat,, közben anya meghal??

Ha igen akkor azon túl vagyok, de akkor már csak ki kell pucolni a Cultist és annyi?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2600) VTom válasza csababarca (#2599) üzenetére


VTom
veterán

Nem feltétlenül. Nálam happy end lett, mindenki életben maradt.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.