Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) #16729600 válasza miresz (#950) üzenetére


#16729600
törölt tag

Ellenben ha kifogsz egy hibátlan példányt,akkor nagyon jó deszkád lesz minden szempontból,tuning lehetőség maximális,valamint eszméletlenül jól néz ki ez a deszka.Elismerem ezek most ,lehet nem vigasztalnak:)

(#952) Crossfit007 válasza miresz (#932) üzenetére


Crossfit007
senior tag

Sajnálom de engem eddig kiröhögtek, mert hibás lapba futottam, amiből történetesen mindkettő Asrock Fatal1ty 990FX Professional volt... :DDD
Asrock egy rakás szar, mostmár rájöhetnétek. :U

Most hogy ennyi AMD-s szopatás után intel-re váltottam minden király! :DD

[ Szerkesztve ]

(#953) Milka 78 válasza miresz (#945) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Na jó,de én előre is okos voltam! :DDD A moding részét megértem,tényleg jól néz ki a lap ezen a téren,csak ez annyit nem ér,hogy emiatt idegeskedj :N .Ráadásul a GD65 jóval olcsóbb szerkezet.Amit nyersz pénzt (meg amit kapsz az FX6-osodért)azt beforgathatnád egy 8120-ba.Az az apm dolog az amit a tuningnál kell kapcsolgatni és egy pár lapnak az uefi-je nem tartalmazta és ezért a win alól kellett delejezni fusion alól(más néven TDP LIMITER)?Ez esetben az MSI már akkor tudta amikor az Asrock még nem,de kérdezd meg Olit,mert úgy rémlik most nyúzott meg egy MSI deszkát és jobbnak tartotta bizonyos dolgokban mint az Asus csúcsdeszkája.Pl.

Crossfit007:Ez azért erős túlzás :N A Sandys lapja a csúcson vannak és az AM3 as lapjai is igen jók voltak.Mondjuk inkább úgy,hogy a fent említett lap nem tartozik a sikeres termékeihez.Az első szériás 990FX-es lapjai eléggé nyögvenyelőseknek tűnnek.Az Extr3-as már új széria és úgy tűnik jobban sikerült az Extr.6 és a Fatal1ty szériával szemben amivel igen sok baj van-volt.Sajnos ilyen minden gyártóval előfordul,pl és most egy olcsó MSI 760 GM23(fx)el szívok,mert nem szereti a régi E-s X3-asomat.Ugyanakkor a másik MSI-m olyat villantott amit még ez idáig laptól nem láttam...

[ Szerkesztve ]

(#954) gyurczy válasza Crossfit007 (#952) üzenetére


gyurczy
őstag

Annyira jó, hogy trollkodni is belefér?

(#955) apollo12 válasza Crossfit007 (#952) üzenetére


apollo12
veterán

akkora baromságot kár mondani, mert a mostani lappodból is volt hibás széria

most az Asrock Fatal1ty-nek van gondja eléggé

ipon-on is küldik vissza mert valami nem kóser, pedig amit elsőnek vettek az emberek azok meg tökéletesen mükszik

anno nekem az ASUS lapom 3xdőglőtt fél év alatt, akkor az asus egy szar ? nem, csak pont abba a hibás részbe futottam bele, amit elkúrtak

ahogy látom amit nagyon megéri venni lap az az AsRock 990fx Extreme 3

[ Szerkesztve ]

(#956) miresz válasza Milka 78 (#953) üzenetére


miresz
veterán

Hát ha már MSI akkor 990FXA-GD80,ez tuti jó deszka olvastam róla teszteket,(bár a Fatal1ty-ról is)és legalább szép kék. :DDD Nem tudom mi legyen még mindig.Szívem szerint hozatnék helyette ismét egy Fatal1ty-t csak félek,hogy belefutok még egy hibásba. Gondolkodtam azon is,hogy valami 970-es deszka helyette,de akkor ugyan ott lennék,ha nem lejjebb mint a 990FX ext3-al. Jó lap volt az is csak gyengusz a tápellátása. 812x meg meglesz amúgy is már van pálya,csak most ez a fatál betette a kaput.Még mindig nem tudom mi legyen. Fososk az MSI-től,egy kicsit régebben elég sok gond volt velük.Túl nagy választék nincs az ilyen szintű lapokból: [990FXA-GD80] , Fatal1ty 990FX Professional , GA-990FXA-UD5 , SABERTOOTH 990FX és ezzel nagyjából ki is merült a választék.

(#957) DiceBlade


DiceBlade
aktív tag

üdv mindenki!
egy kedves Asrock 990FX Extreme3 tulajt keresek, aki leellenőrizne nekem pár méretet és lemérne egyet
ilyen alaplapot szeretnék jövő év elején, és addigra meg akarom csinálni a gépházamat(ugyanis eléggé átalakítom)
itt a kép amire felírtam a méreteket(alaplapi tálca lyukai alapján), és ezeket szeretném ha leellenőrizné valaki, plusz van egy kérdőjel, az lenne a kérdés hogy az hány mm, és a jobb felső-és alsó lyukak mire valóak?
előre is köszönöm! :D

(#958) apollo12 válasza DiceBlade (#957) üzenetére


apollo12
veterán

szabványok a lukak, egy asrock 780gxh lapon is ugyan így vannak a lukak

(#959) DiceBlade válasza apollo12 (#958) üzenetére


DiceBlade
aktív tag

persze hogy szabványosak, de az alaplapi tálcámon sokkal több lyuk van mint az alaplapon, és ehhez lesz tervezve a kábelmenedzsment és a tálca-nagyobbítás vagy hogy magyarázzam :D
ezért kellenének a méretek, és hogy az a 2 lyuk az mire való, mivel ahogy néztem oda sehogy se jut a tálcán csavarnak hely :F

(#960) apollo12 válasza DiceBlade (#959) üzenetére


apollo12
veterán

bevallom én csak 4db lyukat használtam fel :DD

4db szélsőt

(#961) DiceBlade válasza apollo12 (#960) üzenetére


DiceBlade
aktív tag

elsőre nekem is ez volt az egyértelmű, de vannak lyukak távolabb a tálcámon mint amilyen széles maga az alaplap, ezért vagyok gondban
90%-ban biztos vagyok a méréseimben, de ha beüt a 10% akkor kezdhetem előlről az oldalát, ezért lenne jó egy önkéntes segítő :)

(#962) apollo12 válasza DiceBlade (#961) üzenetére


apollo12
veterán

a szélesebbek azok a micro atx kell, milyen házat alakítasz átt ?

(#963) DiceBlade válasza apollo12 (#962) üzenetére


DiceBlade
aktív tag

ilyen régi SP :DDD házat, itt nyomon lehet követni ha esetleg érdekel valakit

[ Szerkesztve ]

(#964) apollo12


apollo12
veterán

na az összes juk megvan mi a gond??

(#966) Milka 78 válasza miresz (#956) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nem kell tőle parázni,mert baromi jó prémium lapokat gyárt.Én még mindig azt mondom,hogy GD65(az ára miatt és arany közép út),mert komoly lap jó áron és a maradékot költsd FX8-asra,azt had szóljon a game.A GD80-ast azért nem mondtam,mert húzós ára van(mint azt én is tapasztaltam),de tény,hogy abszolút felső kategória.Szerintem próbáld meg zargatni Olit,mert már tesztelt AM3+-osokat,hátha tud valami okosat mondani.

(#971) Departed válasza Crossfit007 (#970) üzenetére


Departed
őstag

Itt is megvolt a trollkodás adag, mész a következő topicba? Csak tessék... :U

Asrock 970 ext4-hez mit lehet tudni a legfrissebb 1.5 UEFI-ről? Érdemes fölvésni, ez a legjobb? :F

[ Szerkesztve ]

(#972) Kroni1 válasza Departed (#971) üzenetére


Kroni1
veterán

jobb is ha tovabbal innen.. ;)

az 1.50 amugy jobban kezeli az egeremet mint elodjei (mx518) szemely szerint mast nem tapasztaltam..

(#973) norbi0604 válasza Departed (#971) üzenetére


norbi0604
aktív tag

Szerintem is érdemes fölpakolni a legfrissebb UEFI-t. :D

(#979) Tomko78


Tomko78
őstag

Mindenki hadd döntse már el mi a jó neki , kinek a papné kinek a pap , nem tudom mit kell itt vitatkozni :(((

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#984) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ershess és Crossfit007 fejezzétek be a személyeskedést ! :(((

miresz, ez nem csettopik!

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#986) miresz válasza philoxenia (#984) üzenetére


miresz
veterán

Sorry! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#987) Padre


Padre
tag

Hogy valami a lapról is szóljon...
FX-6100-at használok a lapban. Első blikkre nagyon örültem mert a CPU 1,4V körül szépen ment 4500 Mhz-en, de sajnos nem bírt ki egy óra Prime95-öt.
Szépen elkezdtem lefelé menni és végül a tutti biztos 4000Mhz.-nél maradtam. Itt atomstabil és nem is melegszik nagyon. 1.3875V-ot adtam neki.
PhenomMsrTweakerrel belöttem hogy ha nem kell a kraft, akkor 2500Mhz-en megy.
Egy P2 X4 965-öt cseréltem le erre. Ennél minden tesztben, játékban gyorsabb. AIDA64, 3DMark11, Cinebench, Skyrim, stb, stb.

Röviden ennyi. Nekem bejön a lap, semmi gondom vele. (A már korábban kifejtett sipolást kivéve, de ez megoldódott)

(#988) miresz válasza Padre (#987) üzenetére


miresz
veterán

Hmmm. Érdekes,hogy 1.387V kell neki 4Ghz-n. Nálam még a 990FXextr3-as lapban alap 1.286v-on stabil.3óra prime-aatt a max hőmérséklet 41C' volt. ( A sípolás,hogy oldódott meg? )

[ Szerkesztve ]

(#989) Padre válasza miresz (#988) üzenetére


Padre
tag

Kikapcsoltam a BIOS-ban a Cool&Quiet-et....:)

(#990) Kroni1 válasza Padre (#987) üzenetére


Kroni1
veterán

"Egy P2 X4 965-öt cseréltem le erre. Ennél minden tesztben, játékban gyorsabb. AIDA64, 3DMark11, Cinebench, Skyrim, stb, stb."

Ez akkor azt jelenti hogy a 965ös mindenben gyorsabb a 6100-nál?

(#991) Padre válasza Kroni1 (#990) üzenetére


Padre
tag

Bocsi, félreérthető voltam.

Az FX-6100 gyorsabb mint a az PII X4 965. :DDD

(#992) Kroni1 válasza Padre (#991) üzenetére


Kroni1
veterán

igen én is ezen csodálkoztam.. :K

(#993) toyone


toyone
őstag

Sziasztok!

970 Extreme 3 / 4 tulajoktól kérnék némi segítséget.
Az AMD Over Drive-ban lehet a CPU Vcore nak is feszültséget növelni ha be van kapcsolva az Advaced rész.
A kérésem az lenne hogy meg tudná-e valaki nézni nekem hogy windows alatt meddig lehet feltolni a csúszkát? Nyilván nem kérem hogy engedélyezzétek csak hogy meddig engedné állítani AOD-ból.

Köszönöm.

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#994) miresz válasza Padre (#989) üzenetére


miresz
veterán

Aha. Akkor ez amolyan félmegoldás csak.

(#995) Padre válasza miresz (#994) üzenetére


Padre
tag

Tuningnál úgyis kikapcsoltam minden ilyen funkciót. Úgyhogy nem hiányzik.

(#996) Ershess válasza toyone (#993) üzenetére


Ershess
csendes tag

over 9000! ;] Delutan megnezem neked, ok? :) Amugy biztos nem lehet megnezni google-n. Tuti nem lehetne 13,5 mp alatt megkeresni...

[ Szerkesztve ]

(#997) toyone válasza Ershess (#996) üzenetére


toyone
őstag

Nem fontos, köszi a kedvességed, már megvan. Biztos haverok lehetünk, már ami a válaszod megfogalmazását illeti.

[ Szerkesztve ]

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#998) Ershess válasza toyone (#997) üzenetére


Ershess
csendes tag

Nekem nincsenek haverjaim. :) Amugy meg szivesen! :D

(#999) gyurczy válasza Ershess (#998) üzenetére


gyurczy
őstag

Lehet nem véletlen. :DD

(#1000) Departed


Departed
őstag

#1000! :DD :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.