- btz: Internet fejlesztés országosan!
- VoidXs: Tényleg minden játék optimalizálatlan?
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- bambano: Bambanő háza tája
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- hcl: MS Office365 Linuxon
- MasterDeeJay: Noname 1TB-os SATA SSD teszt
- Hieronymus: A németországi vasúthálózat
-
LOGOUT
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Janos250
őstag
válasz
vitezlejszlo #5059 üzenetére
A tápokkal már én is sokat szívtam :-(
Mostanában már csak olyan tápokat használok, amik legalább 2 A-t tudnak. Nem, mintha annyi kellene ezeknek a lapoknak, de időnként nagyot rántanak a tápon, és ezek az olcsó kínai tápok nincsenek erre felkészülve. Egy hirtelen megnövekvő, rövid idei tartó áram "rántás" igény esetén leesik a fesz, és mire beáll, addigra már késő.
Nálam az összes "fehér panelos" ESP12 erősen meg van kondizva, így jóval stabilabb. Viszont van, amire vigyázni kell, egyes paneloknál: ELŐSZÖR kell ráadni a külső tápot, és csak UTÁNA csatolni a panelhoz. Épp tegnap nyírtam ki egy lapot emiatt. A fesz konverterre csak akkor adtam rá a tápot, amikor már a panel rá volt csatolva. Láttam, hogy hogy a fesz. kb fél sec-ig felszalad a táp értékére, adott esetben ez 12 V volt. Utána persze beáll, és nagyon jó kis táp, kiírja folyamatosan a feszt, és az A-t. A panel viszont azóta nem működik. Valószínű, hogy a komolyabb tápok nem csinálják ezt, mert akkor már egyetlen telefon se működne, de ez ezt csinálta.Pár belyezéssel korábban zka67 érdeklődött SMS küldéssel kapcsolatban, na nekem ott is a táp miatt gyűlt meg a bajom. Pár éve próbáltam egy SMS küldő lapot, és nem akart menni. Nem tudtam mi a baja, mert akkoriban kezdtem el Microchip PIC-ről átállni arduinora. Hát, ott is a táp volt a gond. Erős táppal símán ment, de több nap volt, mire rájöttem. Szóval vigyázzatok a tápokra, mert sok kellemetlenséget okozhatnak.
Új hozzászólás Aktív témák
- Xbox Series X|S
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Autós topik
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Villanyszerelés
- Telekom mobilszolgáltatások
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Gaming notebook topik
- Formula-1
- További aktív témák...
- AKCIÓ!!! GAMER PC: Új RYZEN 5 4500-5600X +GTX 1660 SUPER +16-64GB DDR4! GAR/SZÁMLA! 50 FÉLE HÁZ!
- Asus TUF 16 FA607PI - 16" 2,5K 165Hz - Ryzen 9 7845HX - 32GB - 1TB - RTX 4070 - Win11 - 1,5 év gari
- Eladó Logitech G735 gyári dobozban, kiváló állapotban!
- Eladó RODE NT-USB Mini gyári dobozban, megkímélt állapotban!
- Eladó ASUS ROG FUSION II 500 + ASUS ROG THRONE QI gyári dobozban, kifogástalan állapotban!
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 2000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- BESZÁMÍTÁS! Lenovo ThinkPad T14 Gen 4 üzleti notebook - i7 1360P 24GB DDR5 RAM 512GB SSD Iris Xe W11
- Vidd haza a jövő RAM-ját már ma!
- BESZÁMÍTÁS! NZXT Kraken Elite 360 RGB vízhűtés garanciával hibátlan működéssel
- Erdély története I-II-III egyben 3990 ft
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest