Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8441) AlexWolf válasza Gergő170 (#8440) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Mit értesz azon, hogy "netesek"?
Ha azt, hogy más emberek ellen kell játszanod, akkor a válasz: nem. Csak gép ellen kell játszanod.

Viszont az ingyenes verzióban van reklám, amihez gondolom kell net. Én megvásároltam az első részt, ezért nekem nincs reklám benne.

(#8442) Gergő170 Hát az 1 részben a meccsek maguktól játszódnak le. Figyelembe veszi a progi a csapatod felállását, a játékosok képességeit és az ellenfelét, majd lejátssza a meccset, amibe max annyit avatkozhatsz bele, hogy kit cserélsz le (esetleg változtatsz a felálláson), és hogy aktiválod-e a játékos "auráját" amikor éppen van neki (ettől általában sokkal ügyesebb lesz rövid időre).

Ezen kívül a meccsbe más beleszólásod nincsen. E meccsek meg attól függenek, hogy indulsz-e valamilyen bajnokságon (ekkor bizonyos időközönként van meccs, a köztes időben meg edzés van) vagy idényen kívül 1-1 barátságos meccset lehet tolni a kiválasztott csapat ellen.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.