Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73524) Intruder2k5 válasza Quqesz (#73523) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nincsenek a helyzet magaslatán... Én csak 6 darab dezodort rendeltem a múlt héten egyik délután, másnap reggel 8-ra ígérték a közeli easybox-ba. Na természetesen ebből nem lett semmi, de meg se nyikkantak, hogy mi van. Aztán harmadnap jött egy sms, hogy a csomag átvehető az automatából, vegyem ki két órán belül, és akkor nyerhetek egy telefont, stb. Hát mondom ez k... jó, ők késnek két napot, én meg szaladjak két óra alatt kivenni. Nem a sorsolás végett, arra teszek magasról, de ilyenkor nem az lett volna a minimum, hogy a késésére tekintettel most részt veszek a játékban, és nyerhetek egy telefont? Na mindegy. Szóval az előbbi értesítés után egy órával jön egy újabb sms, hogy sajnos a csomag késik, elnézést kérnek, de a szállítónál valami gebasz volt, de 3 munkanapon belül legkésőbb megkapom. Azért elmentem az easybox felé, úgyis volt arra dolgom, megnéztem. A csomag benne volt, szóval simán átvettem. Másnap reggel megint jön egy mentegetődző sms, hogy mély elnézéseket kérnek, de most már három napon belül biztos meg fogom kapni a csomagot. Szóval no komment.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.