Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72456) trebrona válasza mentic18 (#72455) üzenetére


trebrona
nagyúr

Én S10e-ről váltottam i11Pro-ra kb fél éve, gyakorlatilag semmiről sem kellett lemondanom, szinte mindent ugyanúgy tudok használni, mint előtte az S10e-n. Tartottam tőle, hogy hiányozni fog a Bixby routin, de ugyanúgy tudok itt is feladatokat ütemezni hely, időpont stb alapján. Google névjegyzék ugyanúgy működik, az új kontaktok továbbra is oda mennek, nem iCloud-ba. Billentyűzetet ugyanúgy a Gboard-ot használom, ebben sincs változás. Ami vicces, hogy gmail alkalmazás megy hibamentesen, és késés nélkül érkeznek a mail-ek, ellentétben az androiddal. Gyerekkel eddig is facetime-on kommunikáltunk, lévén cégesem is alma, már csak az asszonyt kell majd meggyőzni, hogy cserélje le a P30-at. ;] Egyetlen google cucc nem 100%-os, a helyelőzmények. Ez nem olyan részletes, de a lényeg megvan itt is. Ezt sokat használom, mivel elég sokat megyek az országban, sokszor ott nézem vissza mikor is voltam egy-egy helyszínen.
Viszont ami nem hiányzik az androidból, az a készenléti konstans akkumerülés, itt olyan nincs. :N

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.