Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51449) #96302336 válasza Aryon87 (#51443) üzenetére


#96302336
törölt tag

Moziba igen ritkán járunk. Max 1-2 film évente. Azok is csak azért, mert akkora nevek. Idén másodszor megyünk, Először a Blade Runner-en voltunk, most a Star Wars aktuális részére megyünk. És még így is sokszor úgy vagyok a mozival, hogy nem olyan jó. Otthon a TV-n 1080P-ben, kényelmesen meg tudom nézni, és nincs zavaró tényező körülöttem. Még a 3D se hoz lázba, a régi TV-m is jobb 3D képességű, mint akármelyik mozi. Sőt, mostanában inkább zavar a 3D, és nézem normális 2D-ben a filmeket. Ha annyira háromdézni akarnék, akkor egy VR cuccot szereznék. Moziba is úgy megyünk, hogy inkább megvárjuk, míg lecseng a premier láz, és fél, vagy negyed ház a vetítés. Ha nincs a nézőtéren jó hely, inkább nem is megyünk el, megvárjuk a BD megjelenést. A felsorolt filmek közül egyedül az Avatar lesz amit nagy valószínűség szerint moziban nézünk, a halálos iram már ezer éve kifulladt, az utolsó 4 részt meg sem voltam hajlandó nézni. Az első volt egyedül olyan, ami még jó volt, a többi hátőőőő.... Transformers jó kis otthon nézős Bosszúállók szintén.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.