Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51401) zombinyul


zombinyul
addikt

Ui.: tetszik, hogy ebben a fórumban kezd alábbhagyni az iPhone ellenes hangulat. Így sokkal jobb itt olvasgatni.
(A kicsi 7-es üzemideje valóban csapnivaló, ebben egyetértek a sárkánnyal. Viszont nekem a Plus már kényelmetlenül nagy volt, hiába használtam anno G4-et, a Plus túl nagy, igaz, a G4 méretével se voltam kibékülve. Így nálam a gyenge üzemidő szükséges kompromisszum volt, de jó elvagyok vele).

quqesz: nekem P6-tal, P8-cal, meg P8 Lite-tal csak rossz tapasztalataim vannak. Mind megbízhatóságra, mind használhatóságra.
Plusz undorodom az állandó copyzásuktól. Régen pedig szerettem a Hüvelyeket, de nagyon elkurvultak.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#51402) Quqesz válasza zombinyul (#51401) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ezért mondom, hogy fejlődnek, már kezdenek nem kopizni(P9 pl copy volt), de nézd meg a mate 10-pro-t. Sőt igazából a mate széria sosem volt kopi....lg-t sajnálom, mert sose állt be a sorba egy darabig. És azt se felejtsük el, az első 18:9 kijelzővel a G6 jelent meg a piacon.....az meg hogy ki kopizik lassan már irreleváns, a telefonok elölről 90%-ban ugyan úgy néznek ki. Még az új irányvonalasak is(18:9). Viszont vannak nem tetsző utánzások, mint pl az op5/5t hátlapja.......

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#51403) Aryon87 válasza zombinyul (#51401) üzenetére


Aryon87
félisten

P8lite eseteben is vannaknhibas es nem hibasak is. Amit magymamanak adtam, mai napig mukodik.
Se BT hiba, Se akksibajok. Jo nala skype, face es messengeregy csak + neha a youtube.
Uzemideje is elfogadhato.
Pedig 2.5 eves lassan :)

Quqesz. P9 az nem copy, inkabb a P10 lett szifonos jellegu.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#51404) kengyel válasza zombinyul (#51401) üzenetére


kengyel
nagyúr

Majd engem is oszthatnak, nekem is IPhone lett. :D

kengyel

(#51405) leslien


leslien
nagyúr

basszus.. rendeltem a Telekom nál JBL T110BT BT fülest és recseg... mi a répát tudok tenni... javítani ezt tudják vagy kuka?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#51406) Quqesz válasza leslien (#51405) üzenetére


Quqesz
nagyúr

3 napon belül vagy, akkor csere v ha neten rendelted ott a 14 nap. Ha ezek nem játszanak, akkor gariszervíz. Ha nincsen, akkor fejhallgató szervíz az Üllői út 70-ben.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#51407) mark! válasza Quqesz (#51400) üzenetére


mark!
őstag

oneplus nem német? :F

>

(#51408) Quqesz válasza Aryon87 (#51403) üzenetére


Quqesz
nagyúr

csak neked :) és még jack is van rajta.....

ZM
Nein, az is kínai, az oppo-ból váltak ki......

Leslien
Akkor szervíz, de garipapírt kellet hogy kapjál......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#51409) leslien válasza Quqesz (#51406) üzenetére


leslien
nagyúr

igazából nem szeretném vissza adni mert meglepően jól szól és már nincs készleten... az ár mellékes mert kupon kódos vasalás volt ... :D
szerk kíváncsi leszek h mit mondanak érdemes javítani...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#51410) mark! válasza Quqesz (#51408) üzenetére


mark!
őstag

ahh, akkor nemtudom miért gondoltam azt hogy német :D
viszont a oneplus.net-ről rendelt dolgok németből jönnek nem?

ja nem.. durván összekevertem valamivel :D

[ Szerkesztve ]

>

(#51411) Aryon87 válasza Quqesz (#51408) üzenetére


Aryon87
félisten

Inkabb a pro. A hatlapi ujjlenyomatolvasot preferalom. Ez volt idegesito az U11 es H9 eseteben is

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#51412) no more válasza mentic18 (#51388) üzenetére


no more
addikt

De nekem jó telefonom van. :( #szarasamsung

Más: A hét hozzászólása megszületett az S7E topicban! :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#51413) kali


kali
legenda

Mozizás indul, az ERŐ legyen mindenkivel! :C

(#51414) Helltak válasza kali (#51413) üzenetére


Helltak
őstag

Tegnap néztem meg, nagyon tetszett!!!
Jó szórakozást ;)

Xiaomi 14 Ultra

(#51415) Aryon87 válasza kali (#51413) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem a gepen van mar :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#51416) kengyel válasza Aryon87 (#51415) üzenetére


kengyel
nagyúr

Milyen minőségben ?

kengyel

(#51417) Quqesz válasza Aryon87 (#51415) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az nem olyan.....

Kengyel
200x300 felbontásban, mono bödönhangon..:D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#51418) kengyel válasza Quqesz (#51417) üzenetére


kengyel
nagyúr

Na ez az, ezt a filmet inkább a moziban. :K

kengyel

(#51419) zombinyul válasza kali (#51413) üzenetére


zombinyul
addikt

Mi tegnap moziztunk, mondjuk mi a 7 nővért néztük meg, naaaaggyon jó volt! A sztár borz nem mozgat meg bennünket. :)
Jó szórakozást!

quqesz: az oneplus 5 egy gusztustalan, okádék copy, ahogy most nem is tudom melyik másik rozzsel működő szutyadék S9 is full X klón. Okádok ezektől. Tény, hogy a huawei ilyen mértékben sose másolt, de azért ők is tudnak, ha akarnak.

Aryon: most hoztam vissza a 735-ös Lumiám, fater használta egy évig, azt leszámítva, hogy összd-vissza törte rajta a hátlapokat, tökéletesen működik, sőt, a kijelzője éppcannyira van beégve, mint 3 hónaposan volt. Alig volt használva valamire...
Ha galaki nem “poweruserként” használ valamit, persze, hogy bírja... Exem P8-asa tudom, hogy egy hulladék szervizszökevény volt. Épp, mint a P6-osa is.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#51420) Aryon87 válasza kengyel (#51416) üzenetére


Aryon87
félisten

Nyilvan mozis. :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#51421) kengyel válasza Aryon87 (#51420) üzenetére


kengyel
nagyúr

Az még úgy nagyon gagyi. :D

kengyel

(#51422) Soybex válasza kengyel (#51421) üzenetére


Soybex
őstag

Ja inkább vár az ember fél évet mire kijön a 4k vagy a full hd verzió :D

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#51423) Aryon87 válasza Soybex (#51422) üzenetére


Aryon87
félisten

Majd megnezem akkor ujra

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#51424) kengyel válasza Soybex (#51422) üzenetére


kengyel
nagyúr

Kamerásan ilyen filmet vétek megnézni, inkább kivárom a jobb verziót. :K

kengyel

(#51425) Aryon87 válasza kengyel (#51424) üzenetére


Aryon87
félisten

Vannak mar nezheto minoseguek. :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#51426) kengyel válasza Aryon87 (#51425) üzenetére


kengyel
nagyúr

Aki nem bír várni. ;]

kengyel

(#51427) Aryon87 válasza kengyel (#51426) üzenetére


Aryon87
félisten

Bezony :D

Mas: gyerekek, ez a Note meggyozott engem...
Kamera brutal.. 2 dologba tudok belekotni: akksi es kulso hangszoro. Ebben az U11 erosebb volt.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#51428) no more válasza Aryon87 (#51427) üzenetére


no more
addikt

Ha a Note is annyit tudna, hogy "Edge Sense", akkor az is elmenne egy hetet. ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#51429) Aryon87 válasza no more (#51428) üzenetére


Aryon87
félisten

:C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#51430) no more


no more
addikt

A8 2018! Nagyon szép! :Y

...még mindig megvan a 3.5mm jack. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#51431) Quqesz válasza no more (#51430) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez szép? Inkább jellegtelen.....még mindég akkor inkább az A5 2016

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#51432) mentic18 válasza Quqesz (#51431) üzenetére


mentic18
tag

Köszönöm, hogy megtisztelsz :DD

Gyerekek... rég le kellene szokni a mozis letöltögetős verziókról. Tudom, hogy naaaagyon drága egy mozijegy pláne akkor ha nem szeret kockáztatni az ember egy filmmel, de akkor meg azt mondom, hogy várjuk meg a sugár mozi akcióit a premiert követő 2. hónapban, vagy CC mozi szerdai mozijegy (vagy legyél telekom user).
Plusz egy star warst letölteni. (Igen, tudom, nem egy nagy szám az új trilógia..)
Akkor is fújólnék, ha egy számomra ismeretlen film lenne.
Ha meg akarod nézni, veszel egy mozijegyet. Utána töltögethet az ember, csak a mozis megtekintést ne sz*rjuk telibe, én ezt vallom.
Pl. Én megnéztem moziban szerdai CC jegyekkel a Spider-man-t Vödrösjózsival. Utána mikor kijött dvd-n akkor letöltöttem és megnéztük még egyszer. Persze, ez is probléma, elismerem, de ami meg nagyon tetszik, azt úgyis díszcsomagolásban veszem meg :D
A terjesztésnél is fennakadok, de az egy külön téma.
Örültem.

Samsung Galaxy A53 5G

(#51433) no more válasza mentic18 (#51432) üzenetére


no more
addikt

Szerintem meg mindenki döntse el, hogy hogyan nézi és kész. :) Én is moziban nézem majd, természetesen, én imádom az SW Galaxist amúgy is (nagybetűvel a Galaxy :P ). De azt is megértem, aki lesz*rja a minőséget, csak szeretné látni... Egyébként, egy mozi simán 5 rugó, ha csak ketten mentek pl. Ugye 2 darab 3D jegy + valami popcorn, kóla, máris 5 felett vagy. Erre nem mindenkinek van pénze... És, ha belegondolsz 1.5-2 óra alatt eltűnik az 5 rongy. Sokan ennyit keresnek egy nap...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#51434) Dr. 444Hertz válasza mentic18 (#51432) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Időhiány miatt nem szoktam fimet nézni, de többnyire egyetértek. :)
Mondjuk én képregényeket szoktam letölteni, ott viszont úgy vagyok, hogy amelyik manga megtetszett, azt meg is veszem, amikor kimegyek Japánba.
(Igaz, így is pofátlanság azok felé a mangarajzolók felé, akiknek elolvastam a képregényeit, de nem tetszett, és nem veszem meg... De sajnos Magyarországon nincs lehetőségem használt manga boltba menni, hogy belekukkantsak az összes polcon lévő kötetbe... :()

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#51435) nrg_52 válasza mentic18 (#51432) üzenetére


nrg_52
addikt

Biztos velem van a baj, de az uj trilogia szamomra a letoltesbe, megnezesbe fektetett idot sem erte meg, nemhogy egy mozijegy arat. Es sajnos az utobbi par ev filmjeivel ugyanez a helyzet, ritka az a film ami tudja utni nalam a szintet, ugyhogy nekem jo az igenytelen mozis is. 😃

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#51436) Quqesz válasza nrg_52 (#51435) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor mi üti a szintet? Adam Sandler v Ben Stiler?;]

Én csak akkor töltök le filmet, ha jó minőségben van már fent. Megnézésével v kivárom vagy mozi. Utobbi időben egyetlen egy filmet vettem meg dvd-n, és ez a Kincsem volt.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#51437) mentic18 válasza no more (#51433) üzenetére


mentic18
tag

Én anno letöltöttem mozisan, úgy elment az egész filmezéstől a kedvem, mint a fene. Nem hogy a szar mozis verziókat nem néztem meg, még a moziba se mentem el kb 4 évig, mert nem érdekelt az egész azok után.
Nem a 3d-s jegyre gondoltam, hanem a sima 2d-re. És amilyen rossz minőségüek az itthoni hangrendszerek meg a vásznak, megértem, hogy sokan nem akarnak moziba menni. (ne is mondd, itthon végignéztem a régi trilógiát a telefonomon amikor nyomatták az rtl-en)
De ha nagyon megnéznék egy filmet, akkor inkább kidobok 1000-1500 forintot (telekomos kedvezmény 5-10% szokott lenni, simple progi mindig ad 500 forint kedvezményt egy hónapban, cc szerda, sugár akciók stb), mintsem a most vetített filmet letöltsem olyan minőségben, ami után nincs kedvem megnézni semmilyen filmet 4-5 hónapig.
Igen, mindenki eldöntheti, de ez ugyanúgy csalásnak minősül, mint a t-s kuponozás, pedig arra többen "pattantak" elsőre, és ez is ugyanolyan kár okozás a mozi cég felé és a gyártó felé is. Mondjuk ezért a magyar kalózellenes szövetség visz be és nem a telekom.
Más
Telenor decemberi akció keretében ingyen hipernetet ad egy napra, amit te aktiválhatsz azon a napon amikor akarod, egészen január 1-ig.
Rákocska: voltunk a mosóban, szép lett a rover, nem tudom, hogy dolgoztál-e akkor, de másnak is ajánlani fogom. :)

Samsung Galaxy A53 5G

(#51438) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

Én meg ritkán járok moziba, jó az igénytelen letöltött is, viszont ez pl egy olyan film amit megnézem moziban és ha lehet 3D-ben.
Jövő hét szombaton lesz időm rá, szóval a spoilerezőket megharapom és letűzokádom. Előre szóltam ;]

iPhone X@R, iPad Pro

(#51439) nrg_52 válasza Quqesz (#51436) üzenetére


nrg_52
addikt

Honnan tudtad, hogy ok a kedvenceim? 😋 Pl. Al/Arc, Nincs Alku, Utolso cserkesz, tudod ezek az oskovuletek. 😂

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#51440) mentic18 válasza Blackmirror (#51438) üzenetére


mentic18
tag

Oké, Snoke meghal.
Utolsó cserkész, Ál/arc, Ponyvaregény, Die Hard, Sin City, Sakál. Ezek nagyon tetszettek nekem :D
Meg még sok más (pl. Batman trilógia)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A53 5G

(#51441) Quqesz válasza nrg_52 (#51439) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na ezek az őskövületek nagyon jó filmek!
"Fej vagy gyomor?" Sztem Bruce Willis legjobb filmje.....Ford Fairlane? Mikor a halottaskocsival ródeózik........meg a a temtés bejáratnál:" ...mi van bszki, itt csak én fizetek?!"

10 legjobb fotós telefon 2017-ben

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#51442) nrg_52 válasza Quqesz (#51441) üzenetére


nrg_52
addikt

-Semmi bajom veled.
- Azt csak hiszed. Megb@sztam a feleseged.
- Honnan tudod, hogy az en asszonyom volt?
- O mondta, hogy a ferje egy nagy lapaj strici, kalapban. 🤣🤣🤣

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#51443) Aryon87 válasza nrg_52 (#51435) üzenetére


Aryon87
félisten

Ott a pont. Volt mar mikor moziba mentunk es egy kalap 💩 volt a film. Na akkor fogadtam meg, tobbet nem adok ki mozira penzt. Ugyanazt az elmenyt otthon is megkapom barmikor...
Kicsit rosszabb minoseg? Tojok bele.
3 filmre vagyok hajlando fizetni: Transformers, Halaos Iramban, Bosszuallok kategoriak. Es majd az Avatar 2.
De maradok inkabb otthon.
Cola 400ft, popcorn 100ft + film. Sporlas: tobb mint 4k.. amen

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#51444) Dr. 444Hertz válasza mentic18 (#51440) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ál/arc a kedvenc filmem :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#51445) nrg_52 válasza Dr. 444Hertz (#51444) üzenetére


nrg_52
addikt

Szinten zenesz. 😁

@Aryon: ahogy mondod. Ha mar elmegy az ember moziba akkor cola, popcorn, miegymas, ugy mar nem 2 forint a vege.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#51446) mentic18


mentic18
tag

Oké. Felhozok mást.
Ha már annyira spórolni szeretnél, a huawei-re miért nem tudtál várni egy napot vagy akár egy hetet hmm???? ;]
Sehogy sem két forint a mozi. Ja, pont a transformersre veszel mozijegyet. Én pl alapból kihagyom a t-t mert annyira nincs benne semmi történet, ahogy ajl-ben sem volt, viszont az legalább szórakoztató volt. Fast and furious? Inkább várok 3 hónapot és letöltöm dvd-n. Azért van különbség mozibanézős film és túljáratott viccparádé között. Le merném fogadni, hogy a szárnyas fejvadász 2-t is kamerásan nézted..
Én nem a mozin spórolnék, hanem az áramfelhasználáson, a benzinen, a közlekedési dolgokon (aki bkv-n jár az ne spóroljon a bérleten baszki..) stb.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A53 5G

(#51447) Aryon87 válasza mentic18 (#51446) üzenetére


Aryon87
félisten

Szerintem jobb ha abbahagyod es bujsz a sajat borodbe..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#51448) nrg_52 válasza mentic18 (#51446) üzenetére


nrg_52
addikt

A szarnyas fejvadasz 2 pont az a film, amire ha koltottem volna, utolag lekopnem magam. 😀 Persze ez csak az egyeni velemenyem.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#51449) #96302336 válasza Aryon87 (#51443) üzenetére


#96302336
törölt tag

Moziba igen ritkán járunk. Max 1-2 film évente. Azok is csak azért, mert akkora nevek. Idén másodszor megyünk, Először a Blade Runner-en voltunk, most a Star Wars aktuális részére megyünk. És még így is sokszor úgy vagyok a mozival, hogy nem olyan jó. Otthon a TV-n 1080P-ben, kényelmesen meg tudom nézni, és nincs zavaró tényező körülöttem. Még a 3D se hoz lázba, a régi TV-m is jobb 3D képességű, mint akármelyik mozi. Sőt, mostanában inkább zavar a 3D, és nézem normális 2D-ben a filmeket. Ha annyira háromdézni akarnék, akkor egy VR cuccot szereznék. Moziba is úgy megyünk, hogy inkább megvárjuk, míg lecseng a premier láz, és fél, vagy negyed ház a vetítés. Ha nincs a nézőtéren jó hely, inkább nem is megyünk el, megvárjuk a BD megjelenést. A felsorolt filmek közül egyedül az Avatar lesz amit nagy valószínűség szerint moziban nézünk, a halálos iram már ezer éve kifulladt, az utolsó 4 részt meg sem voltam hajlandó nézni. Az első volt egyedül olyan, ami még jó volt, a többi hátőőőő.... Transformers jó kis otthon nézős Bosszúállók szintén.

(#51450) mentic18 válasza Aryon87 (#51447) üzenetére


mentic18
tag

Jelszóváltoztatás megtörtént 2 napja, ez már én vagyok Aryon. :)
Valami mellett én sem tudok mindig elmenni, de nem akartam túlzásba esni, elnézést kérek.

Samsung Galaxy A53 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.