Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50401) Dr. 444Hertz válasza w333 (#50400) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Hát...
Mindenesetre én biztos, hogy valamelyiket eladnám most, és el lennék egy darab készülékkel.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#50402) w333 válasza Dr. 444Hertz (#50401) üzenetére


w333
félisten

Az a baj hogy Aryon87 számára mind 2 telefon kompromisszumukkal jár, teljesen mindegy hogy melyik adja el a másikkal szívni fog, érezni fogja valaminek a hiányát

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#50403) akooos válasza w333 (#50402) üzenetére


akooos
veterán

Ha eladja a Honor9-et amit csak zenelejátszónak és éjszakai kamerának használ, akkor milyen hiányt érezne? Jelenleg luxus amit csinál, két csúcskategóriás készülék van nála, mégsem bír megmaradni a seggén. Bármelyiket adja el, ugyan úgy elkezd majd agyalni 2 hónapon belül. Mindenféle bántás, személyeskedés és zsebben turkálás nélkül mondom azt sokadjára, hogy amíg 2 telefon részleteit kell havonta fizetnie és nem bír egy összegben kihozni egy telefont, addig ne ugráljon semerre. Ezért nem éri meg elkötelezni magát 2 évre, ha előre tudja, hogy fél éven belül új telefonok jönnek ki és az ÖSSZES kell :D most megint ha beleugrik a Matebe, akkor februárban már a Mi7-re vagy P11-re lesz ráizgulva, egy újabb hitelt nézegetve.

(#50404) w333 válasza akooos (#50403) üzenetére


w333
félisten

Ha eladja a Honor9-et amit csak zenelejátszónak és éjszakai kamerának használ, akkor milyen hiányt érezne?

A kérdésedben ott a válasz ...zenelejátszónak és éjszakai kamerának :D

Szvsz. vegyen egy S8, Note8 vagy Mate 10 Pro -t az egyesíti mindkét telefont !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#50405) akooos válasza w333 (#50404) üzenetére


akooos
veterán

Felesleges luxus ezért tartani egy 100k-s telefont. De ez az én véleményem.

(#50406) mark! válasza akooos (#50405) üzenetére


mark!
őstag

2 telefont ezért tényleg, venne inkább az u11 helyett egy cellularos ipadet, mobilnetet tud osztani arról is, telefonnak meg maradna a honor9

>

(#50407) w333 válasza akooos (#50405) üzenetére


w333
félisten

Szerintem pedig az volt a Luxus hogy megvette az U11 -t ami ugyan az mint egy Nexus 5X csak fém és üvegbe burkolva, csak az U11 durván 5X annyiba kerül ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#50408) gerner1 válasza w333 (#50407) üzenetére


gerner1
veterán

Valaki rábeszélte a kamera miatt... Most pedig ott van nála, és a márka kevésbé elterjedtsége, és részben, az ez miatti általánosan jóval alacsobb érdeklődés is, csak egy újabb gát. Sajnos a piac mindent "beáraz"... Picit sajnálom, hogy nem tudott az U11 -gyel sem (és jól láthatóan a H9 -sem, és a kettővel együtt sem..) kompromisszumot kötni. Tulajdonképpen az sem jó, ha megtartja őket még hosszabb ideig, ahogy az sem, ha most adje el őket, vagy később. "Ördögi" spirál ez ...

[ Szerkesztve ]

(#50409) w333 válasza gerner1 (#50408) üzenetére


w333
félisten

Még mindig jobban jár ha most adja el őket szerintem mint később, mert később sokkal többet fog a 2 telefonon bukni ez egészen biztos ! :)

Ha pedig később adja el mind a 2 telefont akkor pedig már a 2018 -s telefonokra lesz ráizgulva amik brutálisan drágák lesznek majd ősszel - télen megint megunja őket és akkor megint ugyan itt tartunk, ez egy ördögi kör ... én már úgy választok telefont hogy az jó legyen nekem és 2 évig amíg lejár a hűség kiszolgáljon, majd utána cserélek és lesz@rom hogy a 2 év alatt mennyit bukok rajta ! :))

Arról nem is beszélve hogy már nincsenek olyan nagy fejlődési ugrások mint amik régen voltak ... nagyon pici változások vannak így nem éri meg évente cserélni ! :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#50410) Lacy6 válasza w333 (#50404) üzenetére


Lacy6
senior tag

S8 és Note 8 nem jó, mert úgy tudom nem tudja azt az éjszakai fényképezést ami miatt a H9-et szereti.

Amúgy az egészet ott "rontotta" el, hogy mobillal akar hobbi fotós lenni.
Képes minimális javulás miatt kiadni egy zsák pénzt és nem veszi észre, hogy fényképezővel már 10 évet ugrott volna a jövőben...

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#50411) akooos válasza Lacy6 (#50410) üzenetére


akooos
veterán

Azt csak Huaweien lehet, de az is csak eyecandy szerintem, mert jobban megnézve azokat a képeket elég sok a hiba velük. Szar képet lehet bármivel lőni :DDD

(#50412) mentic18 válasza w333 (#50400) üzenetére


mentic18
tag

Vaaaagy. Most eladja a két telefont, és vár egy kicsit hogy lemenjen a mate ára és közben vesz egy használható telót 10ért vagy kicsit többért persze garancia nélkül. Addig nem tölt fel fotót a mobil fotók fb csoportba :D

Samsung Galaxy A53 5G

(#50413) rootkiller válasza mark! (#50406) üzenetére


rootkiller
őstag

iPadról mintha nem lehetne netet osztani...

Artengo TR 990 Pro

(#50414) gerner1 válasza w333 (#50409) üzenetére


gerner1
veterán

Sajnos ez van. Egyetértek...

(#50415) Aryon87


Aryon87
félisten

Itt most w333-nak adok igazat, jol latja a dolgokat.

A fo celom, hogy amostani 2 reszletet megszuntessem, es az egesz pereputtybol legyen 1. Ugyanakkor a 2 telo minden funkcioja egyesulne az Mateban. Mert latom, higy ez az a telo, aminek kepessegeire mar regita varok, es ezt a feelinget megva Mate9-nel se ereztem.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#50416) mark! válasza rootkiller (#50413) üzenetére


mark!
őstag

lehet, én is úgy toltam :D

>

(#50417) SybenX válasza Aryon87 (#50415) üzenetére


SybenX
őstag

Én is azt javaslom, hogy most add el mind a kettőt és vegyél valami tartalék telefont amivel megvárod míg leesik a mate 10 ára. Türelmesnek kell lenni, de így lehet legjobban kiszállni ebből. Mondjuk tartalék telónak egy olcsó iphone megtenné, azt könnyű eladni kevés bukóval ;]

[ Szerkesztve ]

(#50418) Aryon87 válasza SybenX (#50417) üzenetére


Aryon87
félisten

Iphone-t kihagynam :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#50419) Lacy6 válasza akooos (#50411) üzenetére


Lacy6
senior tag

Ebben igazad van amúgy.
Kicsibe úgy néz ki mintha valami komoly fényképezővel készült volna, aztán megnyitod és az egész egy nagy maszlag. Én továbbra is azt mondom, hogy a mate10 se fogja elhozni a megváltást, mert ugyan 1 telefonban lesz ez az éjszakai mód, de a minőség továbbra is nagyon kevés.
Persze sok embernek bőven elég, de akit komolyan érdekli a fotózás ott édeskevés.

Mondjuk az is igaz, hogy ha nem akar fényképezőt venni (mondjuk továbbra sem értem hogy miért), akkor a mate10 pro a legjobb választás neki.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#50420) Helltak válasza akooos (#50403) üzenetére


Helltak
őstag

Nekem is kettő van :D
Nálam az volt először a szempont, hogy ne azt a telefont cserélgessem, amit folyamatosan használok, mert túl sok időt emésztett volna fel.
S8+ meg is van, lassan 7 hónapja, ami több éves rekord :))
Most érzem úgy, hogy révbe értem végre ezzel a V20-al!
Brutál az a minőség amit hangban tud!
Ez volt nála az elsődleges szempont, meg a manuális videó rész.
Szerintem is picit luxus, de más káros szenvedélyem nincsen :DDD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra

(#50421) Aryon87 válasza Lacy6 (#50419) üzenetére


Aryon87
félisten

Többen javasolják a fényképezőt, viszont én annál úgy érzem, nem lenne kihasználva. Eleve sokkal nagyobb tudás kell hozzá, és tartok tőle, hogy azzal sz*r*bb képeket csinálnék, mint mobillal. + nem járok annyi helyen, így többet porosodna, mint használva lenne, és akkor a cipelésről nem is beszélve. Számomra a mobil bőven adja azt a szintet amit szeretnék, az meg mindig a zsebemben van.

A Huawei éjjeli felvétel módja nekem teljesen más. Tisztában vagyok vele, sőt ezt már többször is írtam, hogy az a látványra megy, mintsem minőségre, viszont manapság erre van igény. Jó példa erre a faxbukos mobilcsoport (többen is jelen vannak innen ott), a legjobban készült képeket le se tojják, míg a snapseddel agyonszerkesztett képek a népszerűek. ( az itteni szerkesztett képek topikja elbújhat amellett, ami ott megy). Ugyanakkor az M10P már-már felveszi a szintet az U11-el. Máris egy olyan ok, amiért nem kell hol az egyiket, hol a másikat használnom. Több érv van a Mate felé.
Pedig a mostani 2 is szuper, és nem kell kompromisszumot kötnöm ezekkel sem, mert mind2 adja amit, csak más-más módón. És ezt akarom egyesíteni.
Az is igaz, hogy tavasszal megint bedilizek ( ;] ) és kezdődik előlről minden.
Nekem ez amolyan hobbi. De inkább ez mint a drogok és pia. Cigi bőven elég..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#50422) w333 válasza Lacy6 (#50419) üzenetére


w333
félisten

akkor a mate10 pro a legjobb választás neki.

Néztem élőben, szvsz. nagyon szuper képeket lehet vele lőni ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#50423) Soybex válasza Aryon87 (#50421) üzenetére


Soybex
őstag

Szerintem is fényképező+egy telefon.
Hamar bele lehet ám tanulni nehogy azt hidd. :)
Főleg az új dslr gépeknél, amik elég olcsón vannak.
2 telefont butaságnak tartom számodra még mindig, hiszen nem a dual sim hiánya végett vagy rákötelezve. Ha meg szervízben van a telefon akkor addig kapsz másikat vagy ha nem akkor arra az időszakra egy sima 3000ft-os nyomógombos telefon is jó(legalábbis nekem ez van már 6 éve, és arra az időszakra jó).
Komolyra fordítva a szót, ha elakarod adni akkor tényleg most tedd meg mert jön a karácsonyos mizéria mindenhol, ergo nehezebb lesz túladni rajta. Jövőre meg ugyebár valamiféle "amortizáció" hogy tavalyi telefon szóval alapból veszteség.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#50424) Aryon87 válasza Soybex (#50423) üzenetére


Aryon87
félisten

Mar fent vannak a telok kb 1 hete.
U11-et most vittem len140re, csak meg nem hagytak jova a modositast, H9 az meg 100ert megy, de 90ert vinnek vagy ketten is, egy okoska irta hogy ma vinne 85ert.. (mert sufningsmbe mar 110ert kapni.. bolti garival persze)

Paromtol valamikor lehet kapok egy fenykepezot, mert elkotyogta magat, hogy venni fog nekem. :))
Addig meg ott lesz (lenne) az M10P :DD
Melle meg valami alaptelo, ami egy esetleges szervizt helyettesitene. (Pl egy Redmi 5A - 30k eustockon)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#50425) kengyel válasza Aryon87 (#50424) üzenetére


kengyel
nagyúr

Az alapteló jó választás, meg vagyok vele elégedve.

kengyel

(#50426) Aryon87 válasza kengyel (#50425) üzenetére


Aryon87
félisten

A 2gb ramtol kicsit hidegrazasom van, legalabb 3gb kellene.
Redmi 3 mar nyekergett a 2gb rammal

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#50427) kengyel válasza Aryon87 (#50426) üzenetére


kengyel
nagyúr

Komolyan mondom neked, én is azt hittem kevés lessz, mégis szabad a 900MB. Napi szinten nyomkodom, jól van optimizálva. Most az 5 Plusra fenem a fogam, jó árban fog érkezni. Amúgy, nettó árban vettem, így volt 25.pénz. :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#50428) Aryon87 válasza kengyel (#50427) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkor azt mar jol optimalizaltal, pedig a 2gb az ma mar minimum.
Egyelore jojjon ossze amit akarok, a masodlagos az meg raer.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#50429) kengyel válasza Aryon87 (#50428) üzenetére


kengyel
nagyúr

Most mi a fő célod a két telefonból ?

kengyel

(#50430) Lacy6 válasza Aryon87 (#50424) üzenetére


Lacy6
senior tag

Fényképezőgép kiválasztásához sok mindent figyelembe kell venni, azért azt elég merész lépés lenne ajándék formájában. Méret, ár, kompakt, cserélhető obi, zoom kérdés, és még sok egyéb szempont ami sokszor döntő tényező.
Az én javaslatom kompakt gép esetén RX100 széria főleg mark 3-tól, vagy még LX100; cserélhető obis gép esetén a milc kategória, Sony A5100, A6000 és mellé Sigma 1.4- es obi. Ugyan nincs benne stabi, de brutál éles és fényezős cucc.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#50431) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Látom megint megnyílt a "milyen telefont vegy Aryon"topik......🤣😎

Kengyel
Jó lesz az xiaomi!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#50432) kengyel válasza Quqesz (#50431) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én is így látom, vennem kellene belőle egy Plust.
Mióta megvan a 4A, elégedett vagyok a gyártóval.

kengyel

(#50433) Aryon87 válasza Quqesz (#50431) üzenetére


Aryon87
félisten

:P

Lacy: meg kozel se biztos, de akkoris ugy erzem, nem hasznalnam ki a gepet :N

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#50434) Aryon87


Aryon87
félisten

link

Tech 2 kicsomagolos videoja a V30-al. Fuh + ah 😍

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#50435) Quqesz válasza kengyel (#50432) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az az 5 plus jó lesz....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#50436) Quqesz válasza Aryon87 (#50434) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez nem tech2, de jó volt. Nem rossz, csak akkor egy mate 10 pro inkább

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#50437) Aryon87 válasza Quqesz (#50436) üzenetére


Aryon87
félisten

Eh benezzem a videokeszitot. Mind1 a telo a lenyeg ugyis.

Jaja, a Mate jobb sztem is

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#50438) Quqesz válasza Aryon87 (#50437) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Kibszak veled?
ennyi

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#50439) Aryon87 válasza Quqesz (#50438) üzenetére


Aryon87
félisten

:C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#50440) mentic18 válasza Quqesz (#50431) üzenetére


mentic18
tag

Basszus én azt hittem az aryon féle topikba léptem be véletlenül de az szinte megint agyhalott állapotban van. Vérfrissítés kell neki, beszéljünk ott a közelgő a8ról :D

Samsung Galaxy A53 5G

(#50441) Quqesz válasza mentic18 (#50440) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jól láttad.....😂

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#50442) kali válasza Aryon87 (#50434) üzenetére


kali
legenda

Láttad az árát is?
nemnormálislg...

(#50443) Aryon87 válasza kali (#50442) üzenetére


Aryon87
félisten

Mostanaban amugyse normalisak :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#50444) kali válasza Aryon87 (#50443) üzenetére


kali
legenda

Alsó hangon 320.000 - 330.000 Ft a V30, ami egy kicsit durva...

[ Szerkesztve ]

(#50445) Aryon87 válasza kali (#50444) üzenetére


Aryon87
félisten

En is lattam valahol ezt az arat. Valami nagyon elgurult ott a fejekben..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#50446) Lacy6


Lacy6
senior tag

Kis mikulás makro
P9
FZ200

Igen közel vannak egymáshoz :D
Amúgy manuál mindkettő.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#50447) no more válasza Lacy6 (#50446) üzenetére


no more
addikt

Az a vicc, hogy szebb a P9 képe! :Y

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#50448) Dr. 444Hertz válasza no more (#50447) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nekem is hajszálnyival szimpatikusabb, de a téma pont olyan, hogy semelyik eszköznek sem látható az előnye/hátránya. :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#50449) Lacy6 válasza no more (#50447) üzenetére


Lacy6
senior tag

FZ200-nak alapvetően nincs annyira szép képe, főleg beltérben.
Egy jobb mobil megveri szerintem.
Viszont amit tud az a 2.8-as fényerő 25 - 600 mm-ig. Ez 24-szeres optikai zoom.
100 ezer Ft-ért nincs jobb gép, ilyen zoom-al.
Persze ez erősen a képminőség rovására megy.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#50450) Soybex válasza Aryon87 (#50445) üzenetére


Soybex
őstag

Csupán túl sokszor játszották le a Mans not hot számot és az egoboost felment árazáskor :C

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.