Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51351) Quqesz válasza Blackmirror (#51347) üzenetére


Quqesz
nagyúr

De,a nők egy csoportja ilyen, tudod a plázabringák....mint a dugható regina, lezippantalak linda, ribanc réka, voksolokrád virág, pippantalak barbara.....😁

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#51352) winery válasza Quqesz (#51351) üzenetére


winery
aktív tag

Nem is tudtam ,hogy ilyen sokat pipáznak a nők. Nehogy olyanok legyenek mint Pipás Pista :D

(#51353) Blackmirror válasza Quqesz (#51351) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Szép nevek :DDD

iPhone X@R, iPad Pro

(#51354) winery


winery
aktív tag

Most nézem ,hogy Aryon is pipál :D

(#51355) Aryon87 válasza winery (#51354) üzenetére


Aryon87
félisten

:))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#51356) #96302336 válasza Dr. 444Hertz (#51349) üzenetére


#96302336
törölt tag

Most egy világ dőlt össze bennem... :O

Pedig pont azt hittem, amit írtál. :P

Akárcsak Kína
Ott mindenki Kung-fu harcos, és napi szinten verekednek a régimódi kocsmákban, mindenki tiszta selyem ruhát hord, a papok mindig megverik az ősz hosszú szemöldökű embereket, és mindenkinek jobb a kungfuja, mint a másiknak. És mindegyik tök egyforma. :D
Nem tehetek róla, hogy imádom a régi Shaw brothers filmeket...Régebben gyűjtöttem is őket, manapság az összes fenn van a youtube-on. [link]

[ Szerkesztve ]

(#51357) Dr. 444Hertz válasza #96302336 (#51356) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Igazából az összes pont igaz rám, de én egy kivétel vagyok ;] :DDD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#51358) Soybex


Soybex
őstag

Na jöhet a hate meg az isheep egy darabig note 4 mellett :C

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#51359) w333


w333
félisten

(#51360) zombinyul válasza Soybex (#51358) üzenetére


zombinyul
addikt

Asszem nem fogod azt a nótát sokáig húzni mellette. ;] Gratu hozzá, szeretni fogod!

w333: biztos lecsaptam volna a nyomorultat. Nyilván sokat dolgozott azért az ikszért...
Nem tudom, valahogy én senkit nem tudok lenézni a telefonja miatt, ahogy egy telefont se nézek le... Akkor se, ha csak egy 4-et használ mondjuk (más kérdés ha hülyevejt làtok, azokat gyűlölöm :D ).

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#51361) Aryon87 válasza zombinyul (#51360) üzenetére


Aryon87
félisten

Pedig a legújabb Hüvely megeszi a tiedet is :DD nem néznéd azt le, inkább ő nézne le téged :))
Mit akarsz azzal a hetessel kisöcsi? kb így :C

De az már tényleg gáz ha szifonos néz le szifonost :C pusztulásra ítélt közösség lesz.. muhahaha ;]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#51362) zombinyul válasza Aryon87 (#51361) üzenetére


zombinyul
addikt

Nem hiszek a mesékben, kinőttem belőle. :D Nem eszik az meg semmit. :)

iPhone-okat mindig is vettek sznob köcsögök. Meg inkább kaptak. Ez nem újdonság. De utálom a fajtájukat. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#51363) Aryon87 válasza zombinyul (#51362) üzenetére


Aryon87
félisten

:DDD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#51364) Aryon87


Aryon87
félisten

megint felsult a face-id :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#51365) Soybex válasza zombinyul (#51360) üzenetére


Soybex
őstag

Meglátjuk ;]
Ingyen volt, vadi új 1 év garancia blablabla.. de nem adnék érte 200k-t az is biztos. :))

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#51366) kengyel válasza Soybex (#51358) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nekem is most van egy I8 Plus, még most haverkodunk.😀

kengyel

(#51367) philoxenia válasza zombinyul (#51360) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

P9-em van. Nem volt a legszerencsésebb megjegyzés.... :U

;]

Amúgy látom, hogy senkinek nem volt még rendes nője itt, csak "pénzért" kaphatóak. ( ;] ) Meg kellene próbálni kicsit jobban szétnézni, mert a nők általában -szerintem persze- egyáltalán nem ilyenek. Az általatok leírt "típus" olyan mint a telefonotok. Lehet cserélgetni sűrűn, megveheted a legdrágábbat is, de sosem kaphatsz vissza többet egy kapcsolatból, mint amit beleteszel. Persze ez a telefonra is igaz. ;] Múltkor már vehettem volna Mate 10-et, mert volt még a T-nél, de sajnálnám a P9-et. A P7-el is sűrűn találkozom még, nem adtam volna el. Családban van használatban. (nőknél ez nem jó megoldás :N ;] )
Nézzetek szét komolyabb amcsi színészek között. Sokuknak van nem bombázó felesége, gyakran több évtizeden keresztül. Pedig páran közülük még hatvan évesen is akár óránként kaphatnának minden ujjukra egy topmodell szintű szép, de ilyen általatok leírt típusú csajt....

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#51368) no more válasza Aryon87 (#51364) üzenetére


no more
addikt

Ne már, nem tud ázsiaiak között különbséget tenni? Istenem! :DDD :DDD :DDD :C

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#51369) nrg_52 válasza philoxenia (#51367) üzenetére


nrg_52
addikt

Ez gonosz volt te ven tuzokado! Altalaban nem ilyenek csak 10-bol 7.😁

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#51370) Blackmirror válasza kengyel (#51366) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Nagyon helyes ;)
Végre gyarapszik a síptábor a topicban :DDD

iPhone X@R, iPad Pro

(#51371) kengyel válasza Blackmirror (#51370) üzenetére


kengyel
nagyúr

Még nem biztos hogy megmarad, még használati teszt alatt van. :D Most hezitálok rajta, hogy melyik maradjon.

kengyel

(#51372) Soybex válasza Blackmirror (#51370) üzenetére


Soybex
őstag

Nálam egy darabig marad az I7 :C

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#51373) Blackmirror válasza kengyel (#51371) üzenetére


Blackmirror
senior tag

A választás mindig nehéz.
Meg ha egyiken van sok vásárolt appod a másikon nincs...a régi megszokott rendszer stb
S8+-od van?

Soybex: egy darabig az mennyi? Mint Aryonnál kb 1 hét? ;]
Úgy emlékszem nem igazán csíped az iost , ahhoz drága telefon hogy összetörd :D

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#51374) kengyel válasza Blackmirror (#51373) üzenetére


kengyel
nagyúr

Még megvan az S8+, és most az I8+. Kettő között kellene döntenem. :)

kengyel

(#51375) Soybex válasza Blackmirror (#51373) üzenetére


Soybex
őstag

Passz, ameddig idegekkel bírom. Itunest sikerült megkerülni így már nem annyira gázos a dolog.
Hogy meddig marad? Jó kérdés. De nem vagyok Aryon..
Szerintem egy fél év vagy ameddig élvezem a használatát másodlagos telefonként.
Ami tetszik benne így pár óra után az a kamera sebessége. Ami nem az pedig a rendszer korlátozottságai.
De majd megszokom :)
Jah meg szerencsére 128gb-os verzió, így elférek rajta kényelmesen

[ Szerkesztve ]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#51376) Blackmirror válasza Soybex (#51375) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Végülis nem írtam nektek le százszor hogy nem kell a kakimojis iTunest használni :D
Nagy hiba ha bekapcsolod ;]
128-as van nekem is, bőven van hely.

Kengyel: meglepő lenne ha nem az S8 maradna, kiváncsi leszek a döntésedre majd írd meg. Akkuban melyik muzsikál nálad jobban?

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#51377) kengyel válasza Blackmirror (#51376) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem biztos hogy a Samsung marad, tetszik az IPhone. :D Aksiban, az S8+ jobb.

kengyel

(#51378) Soybex válasza Blackmirror (#51376) üzenetére


Soybex
őstag

Egyedül tokot meg fóliát kell vennem rá, mert tudom hogy kényes egy jószág. Mondjuk fura lesz, mert sose volt semelyik telefonomon egyik se mert rühellem. De ha muszáj :))

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#51379) Blackmirror válasza kengyel (#51377) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Aksiban van még hova fejlődni... nem tudom miért hanyagolják el ezt a kérdést , többek között ezért is váltottam plusra, pedig egy kis i7 jobban elférne mindenhol.

Soybex: coop kuponnal megy a gyári bőrtok a telekomnál-én is úgy vettem. De: az alját nem védi a telefonnak.
Most télen épphogy befér a kabát zsebembe( sajnos nem mindegyikbe, pl szövetkabátoknak kisebb a zsebük) és sikerült az alját picit megkarcolni.
Mindenképp olyan tokot vegyél ami teljesen védi. Amúgy megszerettem a bőrtokot, ezen kívül nincs hibája.

iPhone X@R, iPad Pro

(#51380) kengyel válasza Blackmirror (#51379) üzenetére


kengyel
nagyúr

Azért nem olyan rossz a helyzet, hajnal 3-tól, másnap reggel 8.-ig kibírta, pedig egész nap kapott. :)

kengyel

(#51381) no more válasza kengyel (#51377) üzenetére


no more
addikt

Főleg, azzal a kamerával, nem csodálom, hogy tetszik. :P

(#51378) Soybex: Én sem használtam soha, fólia sincs az S7-en, mégsem karcos. Csak vigyázni kell rá! Én pl. munkahelyen még asztalra is 2 összehajtogatott zsepire teszem rá. :D Amúgy jó telefon az i7, felesleges lenne lecserélned. Persze, jobb egy Samu telefon, de na! :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#51382) kengyel válasza no more (#51381) üzenetére


kengyel
nagyúr

Már nem fotózom annyit, minden szabadidőmet leköti a gyerek. Nem is a kamera benne a főpont, hanem tetszik a rendszer, és az egész telefon. Hosszú évekig szinte csak a Samsung volt, most ideje frissíteni a palettát, de még átgondolom. :D

kengyel

(#51383) akooos válasza Blackmirror (#51379) üzenetére


akooos
veterán

Istyleban vettem a páromnak apple bőrtokot 18ezer forintért (rablás!!!) de ugye mivel bőr elkezdett megérni és elég ocsmányul néz ki fél év után :D
Neked gyári a bőrtok?

(#51384) Soybex válasza no more (#51381) üzenetére


Soybex
őstag

Note 4 marad az elsődleges telefon nem fogom váltani. Szóval aggodalomra semmi ok :D

[ Szerkesztve ]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#51385) Blackmirror válasza akooos (#51383) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Gyári , 10 ezres kuponnal vettem a telekomtól , 7000 körülre jött ki.
Ez volt a max amit érte ki lehet adni, többet nem ér.
A bőr ismert tulajdonságai miatt egy sötétszürkét választottam , amilyen koszos helyeken megfordulok és amennyire nem vigyázok rá... ahhoz képest jól bírja. Világos szinűt nem szabad venni. Nekem is jobban tetszett a világos barna, pont van olyan színű táskám meg bőrdzsekim és passzolna, de nem divatozunk ez esetben, jobb ez a szürke.

iPhone X@R, iPad Pro

(#51386) neo_xperia válasza Quqesz (#51285) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Én pl. konkrétan egy percre sem bántam meg.
Pedig szerettem a G4-et (eltekintve a botrányos üzemidőtől) és az enyém még alaplap hibás sem lett, pedig elmúlt két éves.
Asszony nagy megelégedéssel használja.
De nem lehet egy napon említeni az S7e-el.
Szóval kinek a pap....

(#51387) no more


no more
addikt

Ki olyan elvetemült még, hogy vasárnap reggel megy edzeni? :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#51388) mentic18 válasza no more (#51387) üzenetére


mentic18
tag

Aki nem ad hétfőn plazmát.
Aki unatkozik.
Akinek nincs jó telefonja.
És ezek halmaza. :D

Samsung Galaxy A53 5G

(#51389) Dr. 444Hertz válasza mentic18 (#51388) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Én vasárnap reggel éppen megyek koncertezni :D
Plazmát pedig kedden adok.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#51390) kali válasza kengyel (#51374) üzenetére


kali
legenda

iPhone 8 Plus lesz most abból, volt már neked elég Samsung. :)

(#51391) kengyel válasza kali (#51390) üzenetére


kengyel
nagyúr

Így van, ezt te is tudod. :) Nem rossz telefon, csak nagyon szokatlan.

kengyel

(#51392) kali válasza kengyel (#51391) üzenetére


kali
legenda

Kell néha a változatosság is, meg ha nincs gondod az iOS oprendszerrel, akkor szerethető a iPhone is, pláne a Plus verzió.

(#51393) Fall-N válasza zombinyul (#51362) üzenetére


Fall-N
veterán

Ezért jó, hogy nekem Xiaomi van. :DDD Amikor mutattam másoknak azt hitték, hogy nem erről a bolygóról való.

Amikor itt vidéken bementem tokért a boltba, még nem hallottak róla, néztek is. ;] Mondjuk egy két helyen van már legalább a Redmikre.

(#51394) Fall-N válasza kengyel (#51371) üzenetére


Fall-N
veterán

Hát a Redmi 5A. ;]

(#51395) kengyel válasza kali (#51392) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nagyon régen használtam a 4S-típus, de akkor még gyerekcipőben járt, de tetszett. Azóta nagyon sokat változott, gondoltam kipróbálom. Semmi gondom nincs vele, amire most kell és felső kategória, arra pont elég.
És van benne valami, néha változtatni kell.

(#51394) Fall-N

Az nagyon is megvan, nem eladó. :D Nem is gondoltam, hogy olyan jó kis telefon. Sőt, kiszemeltem még a Note 5 Plust, arra még lehet benevezek. :D

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#51396) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na majdnem vettem poénból én is egy 5s-t, 75e volt az mm-ben akcióban.......de aztán megláttam a mate10pro-t és már el is felejtettem. A legjobb az asszony. Mindég próbálom rádumálni a szifonra(s6e helyett is kérhetett volna), de nem kell neki....😁

Neo-xperia
Nem tudom, de nekünk az lg jobban bejön. Sokkal átláthatóbb a menüje, mint a h8 v s6e menüje....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#51397) Aryon87 válasza Quqesz (#51396) üzenetére


Aryon87
félisten

Mate kell neked, nem veletlen :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#51398) zombinyul válasza philoxenia (#51367) üzenetére


zombinyul
addikt

Ha Neked bevált, a tiedre nem vonatkozik. :) Rengeteg dolog miatt utálom a hüvejeket, de ha valaki azt szereti, valakinek beválik, annak sok sikert. :)
A nőkhöz annyit, hogy én is szétmentem a gyerekem “anyjával”, mostani párom sajátjaként neveli a fiamat, neki mondta a kicsi először, hogy anya, stb. 22 éves, de nála hűségesebb, dolgodabb, háziasabb asszonyt nem is kívánhatnék - és csodàlatos anya. Teljes szívemből szeretem, és oda vagyok érte.
Vannak kivételek, de az tény, hogy nagyon ritka.
“A hercegnőhöz vezető út ribancokkal van kikövezve”
Ebben van valami. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#51399) Fall-N válasza Quqesz (#51396) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem minden nőnek jön be (szerencsére). Mondjuk itthon a Samsung S széria is olyan státusz majdnem, mint az iPhone.

(#51400) Quqesz válasza zombinyul (#51398) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Pedig hidd el sokat javultak. Itt a honor8 nálam és mikor megkapta a 7.0-át, azóta nem volt fr!(március eleje). Újraindítani is havonta szoktam.......A mate 10pro meg már túl is lépet rajtuk....(ja és a 2xG4-esünk a mai napig hibátlan (507 és 603))😉

FALL-N
Nekrm az a véleményem, hogy több kínai gyártó összeszedte magát és sokat fejlődött(huawei,honor,o+,xiaomi,vivo) a nagyok közül meg többen ráültek a babérjaikra és belassultak(lg,sony,htc). Vezető gyártók meg csak marketingeznek, de őket meg a hájp viszi előre, apró fejlesztgetések közben.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.