Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51251) mark! válasza Aryon87 (#51249) üzenetére


mark!
őstag

meglátogattad ezt a sz•rkupacot?

akarom mondani karácsonyfát? ;] ;]

[ Szerkesztve ]

>

(#51252) zombinyul


zombinyul
addikt

7525 olvasatlan...
Jesszus skacok, ennyire rég jártam erre? :DDD
Mi van veletek embörkék? :)

Szerk.: látom Aryon, nem bírtál magaddal! 😁 Kár azért a HTC-ért. :) Azzé elég bitang cucc az a Nóta is. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#51253) Aryon87 válasza w333 (#51250) üzenetére


Aryon87
félisten

Voilá: [link]

Zombinyul: jéé hát te még élsz? :C Aug.30.-án írtál utoljára, akkoris asszonyod S7edgéjével volt valami bibi.

Á, én sose bírok magammal :N
Note8 idén csak a 13. teló, és akkor még esélyes a Mate10pro a 14. telefonja címéért, de ez a Nóta elhúzta az agyamat..

Zedmester. majd összecsináltam magam, azt mivel ez útbaesett, miért ne kapjam le Samuval is. U11-el is lefotóztam már :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#51254) mark! válasza Aryon87 (#51253) üzenetére


mark!
őstag

amúgy csak egy kérdés.
minek messengeres fotós csoport, ha az összes képet/videót lebutítja 480p-re? 🤔

vagy eredeti képek is mennek másféle módon, teljes méretben?

[ Szerkesztve ]

>

(#51255) Aryon87 válasza mark! (#51254) üzenetére


Aryon87
félisten

Az más. Facen van egy fotós csoport, és amit láttál messiben, az a csoport adminjainak megbeszélőhelye :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#51256) zombinyul válasza Aryon87 (#51253) üzenetére


zombinyul
addikt

Aha, csak volt autóvásárlás, nemsoká jön mégegy (+januárban nekifutok harmadjára is a jogsinak, pedig sose buktam :DDD), kölökök rengeteg energiát és időt megesznek (bár sose bánom őket),rengeteg meló, szóval az élet pörög.
Azóta már baromi pöttyös / karcos / kopott a telóm (igaz, nagyon nehezen észrevehető, csak ha kihulló szemgolyóklal keresed keresed), gondolkodtam is egy X-en, mert mocskosul tetszik, de mivel ez a telefon egyszerűen tökéletesen működik, (hiába panaszkodnak az iOS11-re sokan, ez hibátlan), és alig fél éves, nincs szívem lecserélni. Imádom. :) Kap egy gyári tokot ne romoljon tovább, és annyi. :D Meg új házat, ha lejàr a gari (bár semmiképp sem feketét, hiába néz ki mocskosul jól). Most inkább az autó projektbe ölöm a casht.

Igen, berepedt a Samuja kijelzője, de azóta is úgy van, mert őt nem zavarja. Én tuti megőrülnék tőle (ki is van akadva, hogy mit idegeskedem a szerinte láthatatlan amortizációján a telefonomnak - érthető).

Szar belegondolni, hogy mikor utoljára írtam, még mennyire jó idő volt, most meg már lehet szívni ezzel a mocskos hideggel.
Használd egészséggel a Nótát!

Mi lett az U11 sorsa?
Ez már komolyan beteges. Én a második telefon miatt is kapom az ívet. :DD

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#51257) Aryon87 válasza zombinyul (#51256) üzenetére


Aryon87
félisten

Változatanul nem unatkozol :DD

Ha jót akarsz magadnak, nem veszel sziposch X-et. Ezek szerint nem olvasol híreket :)) Javaslom pörgesd vissza az X-re vonatkozó cikkeket, nem akarsz azok után azt venni. :N

Hagyd rá az asszonyra, ha neki úgy jó, legyen :D Bár jah, nem épp a legjobb, mert így a vízállóságnak is annyi.

U11-et meg a Honor 9-cet eladtam, mind2 végtörlesztve (H9 csak félig), Mate10pro lett volna, mivel sok helyen készlethiányos, ill Mm és Euroncsi nem jött össze, így Telenortól kihoztam a N8-at 3 napja.
Azóta az államat húzom a földön.. Szal eladtam a lelkemet az ördögnek, és valszeg ezzel nem fogok úgy járni mint az S7edge-vel :)

És dehogy beteges, tök egészséges dolog ;]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#51258) mark! válasza Aryon87 (#51257) üzenetére


mark!
őstag

nem jártál úgy még, 3 napja van nálad.
a problémák nem ennyi idő alatt jönnek elő :D

de legyen úgy, ne legyen vele semmi gondod

>

(#51259) Aryon87 válasza mark! (#51258) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha nagyon akarom, 1 nap alatt kihozom az első bakit :DD

Eddig a legjobban a H8, U11 és H9 tartja a frontot, bár U11-nek volt 1 botlása.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#51260) mark! válasza Aryon87 (#51259) üzenetére


mark!
őstag

az hogy kiadták? :F ;]

>

(#51261) zombinyul válasza Aryon87 (#51257) üzenetére


zombinyul
addikt

Nem, nem szokásom. Nem sok időm van unatkozni. :) Egy ismerősöm vett, ő speciel nagyon elégedett. Mármint az X-szel. Ha nem veszem meg (ami valószínű), nem a negatív hírek miatt. :D

Rendesen bepörött a bisznisz, bankot raboltál, vagy beálltál politikusnak? :D

Egyébként túloztam, [vannak “bajaim”] a 7-essel, amik igazából nem is bajok, csak gyógyulófélben levő telefonbuziságom hozadékai (pláne, hogy ezek külsös appok, amiket a használat nem igazol).

Persze, ha őt nem zavarja a repedés, én mit verekedjek vele. Tusolni meg úgysem azzal jár. :D

Egészséges dolog? Mondjuk, neked ideje lenne elhinnem. ;]

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#51262) Aryon87 válasza mark! (#51260) üzenetére


Aryon87
félisten

:C
Lüke :))

Be akartam kapcsolni a wifit, nem csinálta. 5x próbálkoztam, utána kapott egy restartot. Aha, csak újraindulás közben befagyott a teló, 10 percig se jobbra, se balra.. Kicsit megijedtem. Aztán magához tért, utána sose volt baja.Valami rendszer összeomlást naplózott, amit el is küldtem a HTC-nek.

Zombi: bár az a fajta üzlet indulna be :DD

Én tusoltam már a vízálló telókkal (S7E, G6, U11), sőt, az U11 még pancsizott a tengerben is (persze tokkal :D)
Note lesz a soros hamarosan :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#51263) mark! válasza Aryon87 (#51262) üzenetére


mark!
őstag

régen amikor a z3 volt, ugyanez történt velem, csak a bluetoothtal. nem volt azért 10perc, meg soft reset megoldotta, de kicsit megijedtem :D

>

(#51264) Aryon87 válasza mark! (#51263) üzenetére


Aryon87
félisten

Az is fincsi :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#51265) zombinyul válasza Aryon87 (#51262) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem is lett párszor szarrá áztatva a 7-es, meg időnként le is mosom a csap alatt - tengervízbe nem mertem inkább bevinni, bár ott még a WR100-as Seikom is féltettem. :D
Milyen vízálló tokod van? Behúztak bennünket csónakkal egy ejtőernyő szerűségre kötve a tengerbe, nem vittünk telefont - meg is bántuk, csinált volna vele a “legénység” rólunk képet. Jövőre menne velem egy ilyen tok, és nem hagynánk ki egy ilyen ziccert. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#51266) Aryon87 válasza zombinyul (#51265) üzenetére


Aryon87
félisten

Nagy hiba volt hogy nem vittetek tokot.
Én nem vacakoltam, a legmezeibb kínai tokot vettem meg kőkemény 1000Ft-ért. Persze itthon leteszteltem, fél órát volt vízbe rakva. Tengervizet is jól bírta, lett is pár jó kép így :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#51267) zombinyul válasza Aryon87 (#51266) üzenetére


zombinyul
addikt

Ne is mondd... Csináltam fantasztikus képeket, jó partner volt hozzá a kicsi 7-es, de hogy ezt a ziccert kihagytuk, míg élek bànni fogom. Pedig csodálatos képekkel bővült idén a “képtáram” (Ausztriában is, meg Krétán is).
Egy ezres csájna tokba én félnék beletenni. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#51268) Aryon87 válasza zombinyul (#51267) üzenetére


Aryon87
félisten

Mondom leteszteltem. 3x-os zárcsík volt rajta, így még biztonságosabb volt. Nappal majd lefotózom.

Ez a 3 már megérte, igaz csak a vízalatti lett tokban csinálva, de a panorámáért megérte besétáni a telóval :))

[link][link][link]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#51269) no more válasza mark! (#51254) üzenetére


no more
addikt

Mert csak oda tud elfogadható fotót lőni! ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#51270) no more válasza Aryon87 (#51249) üzenetére


no more
addikt

#csakasamsung

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#51271) mentic18


mentic18
tag

Szegény telekomos dolgozó lányok. Rájuk aggatják a samsungos, appl-es pólót és azt hiszik, überkirály telefonspecifikusok. Ma is bent voltam és a kiscsaj elégedetten konstatálta, hogy milyen jó az alcatel u5. Jött azzal, hogyha 8 ezer forintos havidíjcsomagot állítunk össze mellé, akkor ingyen elvihető.
Ezek az eladók tényleg abból élnek, hogy lehúzzák a vásárlót? Amikor pedig elmagyarázom neki, hogy a készülék listaáron 30 körül van, és rám akarja aggatni a 2 év hűséget (mert ha csak egy évet írnék alá, akkor nem jár a készülékkedvezmény, ami nevetségesen felháborító... :((( ) ami kb 8000 forint havonta (24x8000 tehát 190 ezer környéke) akkor elhül, hogy a készülék pedig csak akkor 0 ft..
Jelentkeztem anno a telekomhoz és a telenorhoz dolgozni, de csupán azért nem tudnának sokáig alkalmazni, mert nem vagyok akkora hazudozó, hogy ilyet aláirassak az ügyfelekkel..

Samsung Galaxy A53 5G

(#51272) kali válasza mentic18 (#51271) üzenetére


kali
legenda

Jutalékos rendszerben dolgoznak a szolgáltatóknál - meg sok más helyen is -, aminek nyilván ez a következménye, illetve eredménye, aki jobban/jól akar keresni, az mindent bevet annak érdekében, már ha van hozzá gyomra, ellenkező esetben viszont a jövedelme lesz kevesebb...
A felháborító rész az új jogi szabályozásnak köszönhető, mostanában ez van, ha jót akarnak az előfizetőknek a jogalkotók, azzal sokszor alá is vágnak kicsit a rendszernek.
Arról nem is beszélve, amikor maguk a felügyeleti szervek tolják túl, példa a különböző korlátlan opciók megszüntetése, ami pedig az előfizetőknek és a szolgáltatóknak is jó volt, de az EU-n belül néhány országban (köztük leginkább Magyarországon) némileg rosszul értelmezték és magyarázták a vonatkozó jogszabályt és azzal az előfizetői és a szolgáltatói oldal is veszített.

[ Szerkesztve ]

(#51273) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Létezik olyan,hogy a factory resetelt telefonra nem hat a google fiók új jelszava?Ha ott előtte be voltam lépve akkor csak a régi eredetit fogadja el?PC n működik az új jelszó csak telón nem

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#51274) gerner1 válasza Pityu. (#51273) üzenetére


gerner1
veterán

Létezik. FRP-lock esetén.

(#51275) w333 válasza Aryon87 (#51257) üzenetére


w333
félisten

Az iPhone X egy lehúzás ... semmi extra, csak egy demó telefon ! :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51276) Aryon87 válasza w333 (#51275) üzenetére


Aryon87
félisten

Tudom. Ismerosnek van (csaj). Neki tokeletes..
Mit hasznal?: viber, face, messi, insta es telefonalas + safari es kamera....

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#51277) #96302336 válasza w333 (#51275) üzenetére


#96302336
törölt tag

Jó reggelt kívánok! :D :D :D
És nem csak az iPhone. Pontosan az a legnagyobb gond a mobilpiaccal, hogy túl gyors a fejlődés üteme, egyre kevesebb idő jut egy új cuccra, és évről évre egyre inkább az az érzése a vásárlóknak, hogy semmit sem kapnak a pénzükért. A valódi innovatív dolgok meg csak szivárognak, hogy évről évre el tudják adni szinte ugyanazt, mert csak egy, vagy két újdonságot dobnak a telefonba az épp aktuális SoC-on kívül. Évek óta ott a hajlékony kijelző, ami adná magát a viselhető eszközökhöz, vagy a totál átlátszó oled, ami mögé bármi eldugható, és csak akkor lesz átlátszó, ha az alkalmazott feladat azt kívánja. Gondolok itt pl a szenzorokra és a szelfi kamerákra. Vagy amire mindenki egyöntetűen igent mondana a normális akkuidő.

(#51278) w333 válasza Aryon87 (#51276) üzenetére


w333
félisten

Arra elég lenne egy 10 ezer Ft -s noname telefon is ! :D

De tudom a divat diktál, ha valaki ettől érzi magát menőnek hát legyen !

Erős az Apple marketing, biztos vagyok benne hogy a háttérben ezen ők is röhögnek hogy meglehet vezetni az egész világot, de jól csinálják hajrá ! :))

(#51277) syn7h37ic

Szerintem ezzel van egy óriási nagy probléma ... mégpedig hogy házon belül konkurenciát csinált magának az Apple, mert mostanában már az a "menő" akinek az szifon X telefonja van, így a többi Apple felhasználók nagyon le vannak nézve, ezzel csak azt érik el hogy a többi Apple felhasználó aki nem engedheti meg magának a drága X -t ki fogják őket közösíteni és dühből csak azért is váltani fognak Android -ra, figyeljétek meg hogy ez lesz :)

Vagy annyira senkinek sem kell majd az X hogy ők lesznek kiközösítve ! ;]

Szerk.

Találkoztam csütörtökön egyik ismerőssel ... persze szét fikáztam csak azért is az X -t (mert ő olyan menőnek gondolja) csak azért is, mondtam neki hogy szerintem ocsmány telefon ami tényleg igaz, nincs benne semmi egyedi, és a fülében ott lógott az Airpods (mini hajszárító) kérdeztem tőle poénosan hogy helló valami baj van azzal az Earpods -al mert le van szakadva a kábel, mondja hogy ez Airpods, mondom neki "de gagyi" :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51279) #96302336 válasza w333 (#51278) üzenetére


#96302336
törölt tag

Elképzelhető.
Amúgy is durván túl van árazva minden Apple-höz köthető termék is. Még a Beats is. A leginkább lehúzás az X és a gyors töltés. Gyorsan meg is szabadítja az embert még 30 rugótól, ha kell. Jó ideje azt látom, hogy erősen a Nokia útjára léptek, és nem akarnak erről nagyon tudomást venni.

(#51280) w333 válasza #96302336 (#51279) üzenetére


w333
félisten

Oké hogy drága ... de nem is tökéletes ez szvsz. nagyon gáz ! :U

Majd amikor jönnek a kijelzőbeégések és az Apple nem cseréli garanciában, na majd akkor leszek kíváncsi a felhasználók véleményére ! :K

Én megvenném ha biztosra tudnám azt hogy 3-4 évig kifog szolgálni és keveset veszít az értékéből, na de jövőre ilyen lesz a standart iPhone telefon is jóval olcsóbban és akkor fog óriásit veszíteni az ember -200 ezer bukás 1 év alatt nagyon nem nyerő, szóval kíváncsi vagyok ! :(

Szerk.

Na de mindegy és nem is írok róla többet mert nagyon nem érdekel, csak leírtam a véleményem erről az egészről, biztos jó telefon de nem nekem ! :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51281) gerner1 válasza w333 (#51280) üzenetére


gerner1
veterán

+1 👍 ...- Pedig a külső megjelenése nekem is tetszik.

(#51282) #96302336 válasza w333 (#51280) üzenetére


#96302336
törölt tag

Rongyos négyszázért mégis mit vársz? Tökéletességet? ;] :D :D
Ahhoz guba kell maxi sok

(#51283) Pityu. válasza gerner1 (#51274) üzenetére


Pityu.
nagyúr

És ott segíthet az első eredeti jelszó?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#51284) gerner1 válasza Pityu. (#51283) üzenetére


gerner1
veterán

Már privátaban korábban leírtam, hogy a megoldásra milyen lehetőségek, lehetnek ...

(#51285) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Ma beszélgettem egyik ismerőssel, akinek szintén G4-ese van. Viszont mikor alaplapcserés lett neki vett egy S7e telefont.....gyűlöli. Sok baja van vele és sokszor zöld meg piros csíkok jelennek meg a kijelzőjén, össze-vissza csinál neki dolgokat. Szóval visszasírja a G4-et......

W333
IX villogásra alkalmas gagyi.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#51286) gerner1 válasza Quqesz (#51285) üzenetére


gerner1
veterán

Az egy hibás készülék. Van ilyen minden gyártó termékivel. Miért nem adta be szervízbe ( az első 2 évben, ha hivatalos forrásból vette... -van garancia, és díjmentesen cserélik a kijelzőt is, alaplapot is..)? De, ha használtan vette, akkor is lehet kijelző, vagy alaplaphiba... - akár korábbi farzsebben való hordás során keletkezett, valamilyen tengelyirányú feszülés miatt. Ez utóbbit pl (nem tudható, hogy megáll-e...) én nem sorolnám a gyártó "sárládájába", ahogy más gyártó termékét sem ...

[ Szerkesztve ]

(#51287) Pityu. válasza gerner1 (#51284) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Próbáltam mindent,de mindig egy hajszál hiányzott

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#51288) no more válasza gerner1 (#51286) üzenetére


no more
addikt

Ez lesz, amikor naponta tízszer "karbantartják" a telefont. Nem értem, miért kell ilyen szart felrakni. Vagyis, hát értem... Mert a Samsungba minden kell, ez a kínaiak által kitalált baromság is.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#51289) mark! válasza no more (#51288) üzenetére


mark!
őstag

knox khmm..

>

(#51290) gerner1 válasza no more (#51288) üzenetére


gerner1
veterán

Karbantartásnak szerintem ehhez nincsen köze. Se a Knox -nak. Nem is értem, hogy jönnek ezek, egy kijelző hibához (?) ...

(#51291) no more válasza mark! (#51289) üzenetére


no more
addikt

A Knoxszal mi a baj? Azon kívül, hogy a Googlenek nem tetszik, hogy privát módban tudod használni a telefonod, vagyis abszolút semmilyen adatot nem tud meg rólad senki (gondolom ezért nem lehet szinkronizálni a Google billentyűzetet sem).

(#51290) gerner1: "össze-vissza csinál neki dolgokat". Ezt is írta... :) Ez nem a karbantartó csodálatos task killer, clean master stb beépített hülyeség miatt történhet vajon? Hmmm... De.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#51292) gerner1 válasza no more (#51291) üzenetére


gerner1
veterán

Az a szimptóma, alaplap hibára utal. Azt nem állítom, hogy nincsenek gyárilag hibás darabok, mert vannak. Azt se, hogy kizárólag a zsebben hordás által okozot hajlítóerők okozhatnak alaplaphibát. De, az sajnos tény, hogy ilyen hibáknál gyakran kiderül (más készülékek esetén is...), hogy bizony "zsebbenhordott" a készülék. Ettől függetlenül, amíg garanciális a készülék, addig természetesen díjmentes a javítása. Az S7E topikban, te is olvastál már "cifra" eseteket. Szerintem nem kell bemutatni, hogy mennyi esélye lehet, akár ilyesminek is...

(#51293) no more válasza gerner1 (#51292) üzenetére


no more
addikt

Igen, ebben igazad van, Samsungok mestere! :R Mondjuk ki nem fog derülni nagyjából semmi, mert a gazdája nem úgy tűnik a leírásból, hogy foglalkozna vele (tehát mondjuk wipe cache, vagy akár szerviz)...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#51294) no more


no more
addikt

Az Android csodája, avagy hogyan használd a multitaskingot professzionálisan, vagyis Note 8 powa! :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#51295) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#51296) nrg_52 válasza philoxenia (#51295) üzenetére


nrg_52
addikt

Tehetseges kislany... 😁

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#51297) no more válasza philoxenia (#51295) üzenetére


no more
addikt

Tudják ezek, mitől döglik a légy! Nem véletlen teszi ki a cuccot! :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#51298) kali válasza no more (#51297) üzenetére


kali
legenda

Aha, azzal a bevágással, ezek a bankkártya megsemmisítő automaták... :DD

(#51299) w333 válasza philoxenia (#51295) üzenetére


w333
félisten

:DD :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51300) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

ááá :W ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.