Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9601) n0_gAboR válasza RootRulez (#9597) üzenetére


n0_gAboR
őstag

Origo appja is fasza hirekre.

(#9602) RootRulez


RootRulez
félisten

TV24-et használom már jó ideje... Sorba raktam anno a csatornákat, ahogy a TV-ben jönnek egymás után... De most összekavarta a csatornákat, feltettem a HIR24-et, abba hátha jó, de ott is az összekavart lista van. Ami érdekes, hogy a TV24-ben a csatorna lista beállításban jó sorrendben vannak a csatornák, de amikor nézem meg nem. :N

Szóval amint látjátok a két sorrend nem éppen egyezik. :N

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#9603) r4z válasza n0_gAboR (#9596) üzenetére


r4z
nagyúr

Én MarketAccess-t használok (ami ingyenes is), az ugyanezt tudja. Plusz állítható az alkalmazások telepítésének helye is.

Keraa: Ne legyél letörve, sok készüléken nem működik, pluszban még a ROM-ra is kényes :)

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#9605) Sir Sparrow


Sir Sparrow
aktív tag

Akinek megvan és használja a Wifi File Explorer alkalmazást az írjon egy privit, mert bajlódom a beállításával, nem bírom működésre bírni.

(#9606) r4z válasza Sir Sparrow (#9605) üzenetére


r4z
nagyúr

Én használom. Írd itt a problémát, legalább mások is megoldhatják a problémát, ha nekik is felmerült.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#9607) Sir Sparrow válasza r4z (#9606) üzenetére


Sir Sparrow
aktív tag

Bekapcsolom a wifit a telefonon, rá is csatlakozik a hálózatra. Elindítom az alkalmazást. Vissza is jelzi a File explorer a két felső zöld pöttyel, hogy OK. Ezután a beállításoknál beírok egy jelszót (gondolom ezt fogja kérni a számítógépnél is a csatlakozás miatt). A portot a progi 8000-re rakja (gondolom ez OK). Majd a Done-ra nyomok és kiír egy üzenetet a File Explorer, h írjam be a számítógép böngészőjébe a következő címet, amit megad. Beírom, de előbb utóbb kiírja a böngésző, h "A kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt" vagy hogy "A kapcsolat alaphelyzetbe állt". Mi lehet a gond? Ötlet?

Köszi a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#9608) r4z válasza Sir Sparrow (#9607) üzenetére


r4z
nagyúr

Hm. Nekem eddig működött 8000-res porttal, de most nem. 8004-es portot használva megint megy rendesen.

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#9609) Sir Sparrow válasza r4z (#9608) üzenetére


Sir Sparrow
aktív tag

Átraktam 8004-re de így sem megy. A böngészőbe akkor vmi ilyesmit kell beírni ugye? 192.168.1.100:8004

Milyen router beállítás okozhat esetleg gondot?

[ Szerkesztve ]

(#9610) r4z válasza Sir Sparrow (#9609) üzenetére


r4z
nagyúr

Igen, az IP-t kell beírni. A router beállításokhoz nem értek, így abban sajnos nem tudok segíteni. :( Próbáltad már újrarakni a programot?

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#9611) Sir Sparrow válasza r4z (#9610) üzenetére


Sir Sparrow
aktív tag

Hát nem ment az újratelepítéssel sem, de azért köszi a segítséget!

Olyan programot tudsz ajánlani, ami a számolja, hogy a havi keretemből mennyit használtam el hívásra és sms-re?

(#9612) lefkosia


lefkosia
őstag

Létezik e olyan program, ami a sms-t felolvassa?
Bejövő hívásoknál a SVOX-ot használom, de sajna sms-t nem olvass.

The Truth Is Out There

(#9613) Sir Sparrow


Sir Sparrow
aktív tag

Call Meter NG-nél be lehet állítani a perc alapú számlázást, mert sehol nem találom, hol lehetne?

[ Szerkesztve ]

(#9614) Balinov válasza Sir Sparrow (#9567) üzenetére


Balinov
félisten

SwiFTP-t telon ill. Filezillat pc-n probaltad?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9615) RootRulez válasza lefkosia (#9612) üzenetére


RootRulez
félisten

Pedig a Hancent SMS-t be lehet állítani olvasásra Svoxal tán...

═════════════════════════════════════════

(#9616) RootRulez válasza Sir Sparrow (#9613) üzenetére


RootRulez
félisten

Most nincs bekapcsolva a telóm. :( De Call Meter 3G-nél úgy rémlik, hogy az egyik opciót a tarifabeállításoknál (az opcióra nem emlékszem) 60/60-ra kell állítani...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#9617) Sir Sparrow válasza Balinov (#9614) üzenetére


Sir Sparrow
aktív tag

Megnézem, köszi!

RootRulez: Megpróbáltam a 60/60-ban is, de ugyanúgy 30 Ft-nak számolja a másfél percet, mintha félpercalapú lenne a számlázás, pedig ugye 40 Ft-ot kellene írnia, mert 20 Ft-os a perdíjam :F

Ötlet?

(#9618) sbazsi válasza Sir Sparrow (#9617) üzenetére


sbazsi
veterán

vannak ezek a progik, amelyekkel lehet pl lottózni vagy parkolni, vagy autopályamatricát vásárolni.
a kérdésem, hogy ezeknél hogy működik a fizetés.
főleg vodafone előfizetés (esetleg vitamax), és t-mobile dominó érdekel.
Ilyenkor előfizetésnél hozzácsapják a számlához, vagy kell egy külön "alszámla" / "egyenleg"? És prepaidnál pedig levonják az egyenlegből, vagy itt is külön alszámla/egyenleg?

(#9619) CoolBoy323 válasza lefkosia (#9612) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

eCID

(#9620) canniball válasza sbazsi (#9618) üzenetére


canniball
nagyúr

Én az eMatrica-t próbáltam, az ugyanaz mintha kézzel írogatnád a sms-t csak az app elintézi helyetted. A díjat meg persze hozzácsapják a számlához (mint alap esetben is).

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#9621) lefkosia válasza CoolBoy323 (#9619) üzenetére


lefkosia
őstag

köszönöm a tippeket RootRulez, és CoolBoy323kollégának :R

CoolBoy323: az eCID-ről még nem hallottam. Használod?

The Truth Is Out There

(#9622) CoolBoy323 válasza lefkosia (#9621) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Használom, és eszméletlen jó! Must have!!:)

(#9623) balewi


balewi
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap frissült a kedvenc óra widgetem (Minimal Clock Widget) és megváltozott közben a betűtípusa. Hát az előző jobban tetszett. Ha valakinek meglenne az 1.0.1 apk fájlja, annak nagyon örülnék.
Vagy ha tudtok egy olyan oldalt, ahonnan közvetlen lehet .apk fájlt letölteni, azt is megköszönném.

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#9624) thesound


thesound
őstag

google sky map

Ennek olyannak kell lennie, hogy ha a telefon képernyős felét fordítom a pl. a hold felé, akkor kell mutassa a holdat a képernyőn? Nekem így furcsa. Számomra pont -fordítva- az lenne a logikus, hogy a telefon képernyőjén, mint egy üvegen keresztül nézném az eget.
Jelen időben, a föld felé fordítva mutatja a holdat. (beállításokban idő, dátum, gps pozíció stimmel) A beállításokat végigjátszottam.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#9625) RootRulez válasza Sir Sparrow (#9617) üzenetére


RootRulez
félisten

Majd minnyá bekapcsolom, lehet nem 60/60. :U talán 1/1?

═════════════════════════════════════════

(#9626) erikke17


erikke17
őstag

Sziasztok, aki használja a facebook for android 1.5.4-et valami tapasztalat róla mi jobb mi rosszabb, force closek? Mert van aki azt irja facebookon hogy hibátlan van akinek force close, ismerősök listája nem igen megystb. Érdemes e 1.5.1-ről updatelni mert ebben a konverzációkat nem lehet chat-ban bezárni-.- Bezárom aztán mikor megint belépek ott van elég irritáló :D Meg egy pár hiba chat-ba, ja és még ha valami személyt szeretnék keresni nem hajlandó a találatok közé oda tenni azt a személyt akit keresek közben PC-n meg simán megvan. Előre is thx.

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#9627) RootRulez válasza RootRulez (#9625) üzenetére


RootRulez
félisten

Vicces, de nem találom ezt az opciót :U Hol állítottam be 1/1-et vagy 60/60-at?

═════════════════════════════════════════

(#9628) Sir Sparrow válasza RootRulez (#9627) üzenetére


Sir Sparrow
aktív tag

:D Beállítások -> Hívások -> Számlázás módja

(#9629) RootRulez válasza Sir Sparrow (#9628) üzenetére


RootRulez
félisten

:s Nem találom, pár napja frissítettem ezt is markeről, de azért ennyire nem... Nincs ilyen menüm a progiban. :( Ez Call Meter 3G, de korábban vhogy beállítottam :DDD

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#9630) RootRulez


RootRulez
félisten

Online Vasútmenetrend Eddig tetszik...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#9631) helixP válasza RootRulez (#9630) üzenetére


helixP
nagyúr

Hatttalmas respect érte! :R Mióta várok egy ilyenre!

(#9632) n0_gAboR válasza erikke17 (#9626) üzenetére


n0_gAboR
őstag

Nekem tokeletesen megy, nincs force close sehol.

(#9633) schmo07 válasza erikke17 (#9626) üzenetére


schmo07
tag

Facebook: Menni nekem is megy. Pont mint eddig. Azaz nincs force close, ellenben nem frissíti a news feed-et (pár órával régebbieket mutat). Azt még nem néztem, hogy a chat-ben offline vagyok-e ha átváltok valami más appra. Lehet, hogy az megjavult? Majd visszaírok.

(#9634) schmo07


schmo07
tag

Tudja valaki esetleg , hogy ez itt milyen weather widget?

CoolBoy, remélem nem gond. Már hogy belinkelem. Nem tudom, kié, de annyira szeretném tudni, a widget nevét :B

[ Szerkesztve ]

(#9635) n0_gAboR


n0_gAboR
őstag

Sziasztok!

Megjelent a FUNZINE Budapest androidos programajanlo / travel guide alkalmazas.
A fo celcsoport a kulfoldi turistak, de a magyarok is sok hasznat vehetik.

Probaljatok ki, es rateljetek a marketban :)

Az adatbazis a programokkal meg feltoltes alatt all, vannak hianyos programok / helyszinek, ezt meg egy kis ideig nezzetek el :)

(#9636) n0_gAboR válasza n0_gAboR (#9635) üzenetére


n0_gAboR
őstag

Dobok azert egy linket is hozza: [link]

(#9637) róland válasza n0_gAboR (#9635) üzenetére


róland
veterán

Balatoni, vagy országos kiadás?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#9638) róland válasza RootRulez (#9630) üzenetére


róland
veterán

Már csak jegyet lehetne vele venni!?

S jöhetne valami buszos változat is!

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#9639) n0_gAboR válasza róland (#9637) üzenetére


n0_gAboR
őstag

FUNZINE Budapest -> Budapesti kiadas:)

(#9640) CoolBoy323 válasza schmo07 (#9634) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

kiderítem Neked :)

(#9641) sssz válasza schmo07 (#9634) üzenetére


sssz
őstag

szerintem ez a htc desire gyári weather widgetje. legalábbis nálam nagyon hasonlóan néz ki.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#9642) róland válasza RootRulez (#9602) üzenetére


róland
veterán

Pár napja egy SonyEricsson X8-on és egy ZTE Blade-n is összekavarodtak a csatornák itthon.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#9643) Sir Sparrow válasza RootRulez (#9629) üzenetére


Sir Sparrow
aktív tag

Akkor lehet ez lehet a probléma, mert nekem a Call Meter NG van fent. :D
Amúgy annyira nem megy rajta ez a perc alapú számlázás beállítás, h bármit állítok be neki, mindig ugyanazt írja ki költségként. :F Nem értem a dolgot!
A Call Meter 3G-t pedig még azért nem tettem fel, mert most egy béta verzió van fent a marketen és azt nem szívesen pakolom fel, inkább várok.
Viszont lehet kipróbálom a Traffic Counter-t hátha ott lehet finomítani a számlázási egységet.

schmo07: Az én Samsung Galaxy Ace-emen is pontosan ugyanilyen a gyári időjárás widget :)

(#9644) Phami


Phami
tag

Hali. Abban kérnék segítséget, hogy hotpsotként akarom használni a Milestone-m. Elméletben van rá progi, de Miui 2.3-ast használok így nem megy sajnos. Tudtok olyan programot ami ezt a gondot megoldja? Nem szeretném a gyári 2.2-őt rátenni, mert az.... :) Előre is köszi.

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#9645) petipetya válasza Phami (#9644) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mármint wifi hotspotként? Nekem a miui alatt is a wireless tether for root users tette ezt lehetővé a kavicson.

"nincs rá lezsóidő"

(#9646) schmo07 válasza Sir Sparrow (#9643) üzenetére


schmo07
tag

Szóval ez egy gyári Samsung widget.. Kár.

(#9647) schmo07 válasza erikke17 (#9626) üzenetére


schmo07
tag

Elkiabáltam. Mégiscsak tud force close-olni az updatelt facebookom... (Na et egy szép magyar mondat lett)

(#9648) Sir Sparrow válasza r4z (#9610) üzenetére


Sir Sparrow
aktív tag

Megtaláltam a Wifi File Explorer-nél, hogy miért nem működött. :C
Megírom hátha másnak is lehet hasonló gondja. Nekem TP-Link routerem van és a a router beállítások között kellett átállítani a következőt:
Wireless -> Wireless Advenced -> Enable AP Isolation (innen ki kell venni a pipát, mert különben nem engedi a WiFi-n keresztüli kommunikációt az egyes eszközök között).

Ilyen apróság volt, hogy egy pipát ki kellett venni, de több óra volt mire haverommal megfejtettük, mi lehet a gond. :)

schmo07: Sajnálom, de biztos találsz még jobbat is ennél. ;)

[ Szerkesztve ]

(#9649) gubacsino válasza schmo07 (#9646) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Ez nem lenne jó? A Fancy Widget 1.0 Kompakt felülete.
(Persze az óra, és a időjárás ikonhoz a PRO verzió szükséges...

[ Szerkesztve ]

(#9650) erikke17 válasza schmo07 (#9647) üzenetére


erikke17
őstag

:F Na akkor azt hiszem marad a 1.5.1 Mi a rákért nem tud normális klienset kiadni az FB, iPhone változat évszázadokkal jobb.....

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.