Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9451) Inarus válasza Samus (#9450) üzenetére


Inarus
addikt

Tag Home-ot nézted már?
Leírás

(#9452) Samus válasza Inarus (#9451) üzenetére


Samus
addikt

Nem rossz megoldás, de ez egy Launcher. Nekem csak egy Drawer-re volt szükségem, ami a menüt rendezi, és össze tudom házasítani a LauncherPro-val (vagyis ha a főképernyőn a "Menü" gombra kattintok a dokkból, akkor az általam kedvelt struktúra fogadjon). Az LG gyárija nagyon bejött, és az ALL APP Organizer hasonlít rá a legjobban. Csak egy baj van vele, nem tudom miért, de belépéskor nem a lista tetején vagyunk, hanem középen...

Egy dolog lenne még nagyon jó, bár ilyet biztos nem fogok találni:

Mikor a telefont felélesztem, de még nem nyitom "ki" (vagyis a feloldóképernyőn vagyunk), ha volt nem fogadott hívás, vagy olvasatlan üzenet, akkor kiírja, hogy: 1 nem fogadott hívás... (itt írja ki a gyári zenelejátszó az aktuálisan játszott szám címét is, ha fut). Jó lenne, ha azt írná ki, hogy 1 elmulasztott hívás: xyz. Vagyis ha megnézem mennyi az idő, anélkül látnám, ki keresett, hogy fel kellene oldanom, és a híváslistába belépnem...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9453) hecktor


hecktor
aktív tag

sziasztok

egy olyan programot ketesek, amivel tudok felvenni hangfelvételeket és hiba nélkül teszi ezt??

most kétfélét teszteltem, és mindkettő bugos ( alacsony osztályzata is van )

ill. egy olyan progit is keresek, ami a beszélgetéseket felveszi

szintén kétfélt próbáltam, az egyik csak az én hangokmat vette, a másik csak néha müködőtt...

(#9454) petipetya


petipetya
nagyúr

A minap volt szó a hívás blokkolásról, melyre találtam is egy magyar nyelvű alkalmazást a Made in Hungary Made in Hungary-n kutakodva. A neve DND Call Blocker DND Call Blocker.

A telefon hvásnaplójában nem jeleníti meg a blokkolt hívásokat (pedig van benne ilyen lehetőség, vagy csak én értettem félre), holott két különböző telefonnal próbáltam ki.

Mivel ez egy blokkoló alkalmazás (foglalt jelzést ad a hívónak, vagy lenémítja a telefonunkat), kimondott "white list" nincs benne. Ezekre képes:
- rejtett számok elutasítása
- tiltólistán szereplő számok elutasítása
- minden bejövő hívás elutasítása
- minden bejövő hívás elutasítása, kivéve a telefonkönyvben lévő kontaktok
- minden bejövő hívás elutasítása, kivéve a kedvencek csoportban lévő kontaktok

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#9455) citkar


citkar
addikt

próbálgattam ezeket a hívás blokkolókat
olyan volt sok ami elutasítja a hívást, vagy lehetőségképpen csak lehalkítja
DE olyat nem találtam, ami nem mutatja a hívást magát mikor lehalkítja
azaz ne csak ne maradjon nyoma a listámban(csak a programban), ne csörögjön hangosan, ne legyen a telefonom a hívás pillanatában semmiféle jele h hívnak, de mivel "kicsöng" csak nem látszik (nálam), a hívó nem érzi h blokkolva van :)
na ilyet nem találtam (vagy csak a beállításban nem sikerült elérnem)

valaki tud segíteni?

(#9456) qfm válasza zso79 (#9449) üzenetére


qfm
senior tag

Nálam is a widgetsoid kapcsolja. Biztos vagy benne hogy jó verziót szedtél le? (2 fajta van marketen), és hogy jól adtad meg hogy mit is akarsz kirakni? Kapcsolót, indicatort, meg még ki tudja mit is enged kirakni.

(#9457) Peetry


Peetry
senior tag

üdv

új vagyok az androidosok körében, pakolgattam fel maverickhez térképet, hogy offline lehessen használni, és azt tapasztaltam, hogy ami a pc-n 100MB, az az SD kártyán ~600MB.
Találkozott már vki ilyennel? Nem igazán értem, hogy ez mitől lehet, és hát így elég gáz, mert mondjuk a 16GB-s kártyából nem szeretnék 15öt térképre használni. A PC-n lévő méret korrektnek tűnük.

(#9458) qfm válasza Peetry (#9457) üzenetére


qfm
senior tag

Nem lehet hogy tömörített ntfs partíción van, és a tömörített méretet nézted? Bár ez a különbség még úgy is elég nagy. Esetleg egy ellenőrzést futtathatsz a kártyán, hogy nincs e rajta valami kavarodás.

[ Szerkesztve ]

(#9459) Freeman01


Freeman01
tag

Sziasztok

Tudtok nekem olyan programot ajánlani ami kibővíti az energiaellátás widget-et?
Arra gondolok hogy én rakhatnám össze azt a sávot mondjuk nem csak a bluetooth, wifi, stb. be/ki kapcsolását lehetne onnan vezérelni hanem mondjuk a 3G engedélyezését is.

(#9460) dokee78


dokee78
félisten

Olyan progiról tudtok amivel appokat lehet elrejteni?

Ha Oruxmaphoz van valakinek offline használható magyarország térkép akkor küldje már el. :R

(#9461) St3ven válasza Freeman01 (#9459) üzenetére


St3ven
addikt

Widgetsoid 2.x

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#9462) Freeman01 válasza St3ven (#9461) üzenetére


Freeman01
tag

Köszönöm, ilyenre gondoltam.

(#9463) Peetry válasza Freeman01 (#9459) üzenetére


Peetry
senior tag

free power widget
2x1 3x1 4x1-be lehet kirakni és max7 részre osztható, mindegyik beállítható bármire. mondjuk nekem 2g/3g-t nem tudja kapcsolni csak a settingsbe visz be.

(#9464) Peetry válasza qfm (#9458) üzenetére


Peetry
senior tag

ha jobb klikk tulajdonságot nyomok a mappán amibe a tile-ok vannak, akkor kétféle méret van. size és size on disk. a size a gépen és az sd kártyán is 43MB, a size on disk a gépen 120MB, a kártyán 665MB:S A gépen ntfs partíció van, a kártyán fat32. Nem értem. Neked megegyezik a gépen és a kártyán a méret? milyen fájlrendszert érdemes használni?
Mivel tudok ellenőrzést futtatni a kártyán?

~200.000 tile-ról van szó, arra gondoltam még, hogy az index lehet ekkora különbség a különböző fájlrendszer miatt? szerintem mondjuk nem.

[ Szerkesztve ]

(#9465) Peetry válasza Peetry (#9464) üzenetére


Peetry
senior tag

Nah sikerült magamnak megválaszolni a kérdést, leírom, hátha valakinek még jól jön. A magic trükk hogy újra kellett formázni a kártyát 4KB-os blokkmérettel.
a Fat32-nek a default blokkmérete egy 16GB-os partíción 32KB, így minden ennél kisebb fájl is 32KB-ot foglal, hiába nem használja ki a teljes blokkot. Tekintve hogy a mavericknek rengeteg apró (akár néhány 100byte) fájlja van ez nagyon nem praktikus.
pl 10db 200byte-os fájlt eddig 10*32=320KB-on foglalt most meg 10*4=40KB.

Gondolom NTFS vhogy dinamikusan foglal blokkot, ezért gépen azért nem gond.
Kiváncsi leszek a 4K-s blokkok mennyire lassítják a rendszert, remélem nem észrevehető.

(#9466) Mercutio_ válasza hecktor (#9453) üzenetére


Mercutio_
félisten

Második kérdésre: AllCallRecorder, a menüjében be kell állítanod, hogy mindkét fél hangját rögzítse, teljesen korrekt, olyat is megadhatsz, hogy mennyi idő után törölje a felvételeket :K

És ha már a diktafon-szerű használat szóba jött: Létezik olyan program, ami akkor is rögzít, ha a droid lekapcsolja a kijelzőt? Kipróbáltam a 2.2 beépített hangrögzítőjét, de amint a rendszer "alvóba" rakja magát (5mp) ez is leáll :O

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#9467) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Sony X8-om van és zavar, hogy a sarkot kell nyomogatni, hogy le tudjam tenni a telefont, olyan program vagy caller ami nem így működik, hanem rendesen a közepén van egy nagy gomb amit meg kell nyomni létezik, full screen caller id majdnem jó csak nem mindig jön elő bejövő híváskor..

(#9468) #TOTTI válasza #TOTTI (#9467) üzenetére


#TOTTI
őstag

Megoldva phone.apk csere, de hogy hogyan majd meglátom..

(#9469) hecktor válasza Mercutio_ (#9466) üzenetére


hecktor
aktív tag

AndRecorede - Free -t használom, de bug-os, mit ahogy többek visszajelzéséből is kiolvasható, egy 50p-es felvételt 7.5p-re rövidített le minden előzmény nélkül

AllCallRecorder -t köszi, ezt használtam eddig is, csak nem tudtam hogy be kell állítani
:R

(#9470) hecktor válasza #TOTTI (#9467) üzenetére


hecktor
aktív tag

X8 -am van, és nálam is érdekel a probléma megoldása

(#9471) molnarpeter válasza #TOTTI (#9468) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Tippre Root Explorerhez hasonló progi kell neked :)

mp

(#9472) schmo07


schmo07
tag

Gondoltam, körbekérdezek, ki mit használ Facebook-ra.
Nekem ez az app van fenn: Facebook for Android
De nem jó benne a chat (ha átváltok másik alkalmazásra, offline-nak tüntet fel), illetve úgy tünik, teljesen rendszertelenül frissíti az üzenetfolyamot, most pl látok egy egészen friss , pár perces post-ot, de a megelőző, na az nyolc órával ezelőtti. Ha számitógépen lépek be, van e kettő között egy csomó...
Van olyan app, ami rendesen frissit?

(#9474) hecktor válasza -B- (#9473) üzenetére


hecktor
aktív tag

ez jó progi, reklám sincsen hál isten

(#9475) #TOTTI válasza schmo07 (#9472) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nekem ez teljesen tökéletes,.. van hogy kilépek a programból, de nem teszem magam offlinera, és azt látom, ha belépek asztali gépen, hogy írtak, mivel a teló online hagyott!

(#9476) Cyberbeni válasza schmo07 (#9472) üzenetére


Cyberbeni
addikt

chatre go!chat szerintem sokkal jobb. bár egy kicsit rasszista, mert van egy vietnámi ismerősöm (akinek speciális karakterek vannak a nevében), és soha nem mutatja, ha online van, vagy üzenetet küld. (magyar ékezetekkel nincs baja)

(#9477) timcsek


timcsek
csendes tag

Sziasztok! Segítsetek egy olyan program megtalálásában,amely a készülék rázására
híváskor fogadja azt. köszönettel timcsek

(#9478) r4z válasza timcsek (#9477) üzenetére


r4z
nagyúr

Ez megfelel? Az oldalon találsz egy QR kódot, azt beszkenneled Barcode Scannerrel, és már töltheted is le.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#9479) timcsek válasza r4z (#9478) üzenetére


timcsek
csendes tag

köszönöm,ezt kerestem.

(#9480) erikke17


erikke17
őstag

Üdv. AccuWeatrher Quick-ról valaki valamit? Jó időjárás progi vagy esetleg valami jobb?
Mert néztem milyen engedélyek kellenek neki ott volt GPS is de én nem fogom neki GPS-t bekapcsolni mert seperc alatt leszivja úgy akkut, vagy az csak arra kell neki hogy ha mozgásban vagyok városból városba akkor a jelenlegi helyzetemnek megfelelően mutat? :)
Esztergom vagy Komárom legyen benne :) Előre is köszi.

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#9481) schmo07 válasza Cyberbeni (#9476) üzenetére


schmo07
tag

Köszi, a GoChatre már rátaláltam, az müködik rendesen (gondolom...), csak valami kellene az adatfolyamra is.

(#9482) erikke17 válasza schmo07 (#9472) üzenetére


erikke17
őstag

Ezek a Facebook for Android alkalmazások amiket Fb kiad egy rakás dzsuva.... A chat része szutyok, a többi jó.... Bár azt nem értem ha valamit bepostolok miért irja ki rá hogy két órája.
Ha el kezdek valakivel irkálni majd be akarom zárni a konverzációt, bezárom kimegyek fb-ből majd megint vissza ott lessz ismét-.- Ha telefonon az állapotom tétlenbe megy és irnak nem mutatja ki megnézni se lehet telefonon. Amit irnak telefonon majd bejelentkezek gépen ott lessz az összes akivel irtam, ha telefonon bejelentkezve maradsz és irnak, csak úgy dobálja az értesitéseket... Volt már meglepi mikor ott lesett egy csomó... :D Szóval van még mit javitani, egyik verzióban kijavitanak valamit a másikban megint valami rossz... :D

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#9483) alibaba78


alibaba78
őstag

Tudtok olyan alkalmazasrol, amelyik win-re is telepitheto, es mukodik a videohivas? Skype-pal nem lehet ezt az egyszeru dolgot megvalositani. :W Koszonom!

(#9484) Samus válasza erikke17 (#9480) üzenetére


Samus
addikt

Én e célra a Fancy Widget-et használom ( a sima 1.27-et, mert jobban tetszik az órája), az új Pro verzió skinezhető, és egy rakás óra és időjárás skinje van, widgetként választható, hogy kompletten legyen nagyban (4x2, óra+időjárás), kompaktban (4x1), csak idő külön és csak időjárás külön, illetve csak 5 napos előrejelzés widget. Ha ráböksz az időjárásra a widgeten, kapsz egy egész képernyős előrejelzést (ennek áttetszősége is beállítható, 50% nagyon jól néz ki) a mai idővel, szélsebességgel, páratartalommal, alatta pedig öt napra a várható időt. Az aktuális időjárás ebben a teljes képernyősben pedig azzal a skinnel animál (felhősnél felhők kúsznak vízszintesen, ha nap is van, akkor előtte, esőnél ablaktörlő, mint a Sense-ben), amit választottál a Fancy Marketből. Egy nagy hátránya, hogy fizetős...WeatherBug adatbázisát használja, bár jobb lenne, ha az AccuWeather is beállítható lenne, de sajnos nem lehet, az jóval több várost ismer nálunk is (mondjuk, hogy mennyi értelme van...azt nem tudom). Nekem jó Pécs, a közelben van, és a jelzett idő és hőmérséklet körülbelül ugyanolyan, mint a valós, amit kint tapasztalok.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9485) petipetya válasza schmo07 (#9472) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem használom, de a minap láttam egy cikket a flow for facebook-ról, érdemes kipróbálni.

"nincs rá lezsóidő"

(#9486) schmo07 válasza erikke17 (#9482) üzenetére


schmo07
tag

Erikke,
De ha a chat része szutyok, és a post része se frissül, akkor végülis a "többi" se jó :)

Petipetya,
Feltettem a Flow-t, a Seesmic-et és a TweetDeck-et. Hááááát....
A Tweetdeck belépni se tudott, a Seesmic használhatónak tünt (csak nem találom a logout gombot - valaki esetleg???), a Flow-t most nézem

(#9487) joergie


joergie
őstag

Szervusztok! LEnne egy apró kérdésem. Van eg ymotorola dextem, eddig jól működött, lenulláztam a szoftvert(android 1.5), beállítom a netet ahogy telenornál le van írva, és nem megy :( Mi lehet a probléma?

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#9488) Fireman67 válasza joergie (#9487) üzenetére


Fireman67
tag

Valaki egy Spb Mobile Shell 3D full-t privibe? :K
Egy feltelepítési leírással, mert állítólag "repülő mód-ban" feltenni...
Nagyon tetszik, mert Windows "koromban" is ezt használtam, csak akkor kinőttem, most meg ez nagyon veri. Segítsetek légyszi! :R

Fórum- Fáradt gőz - "A tűzoltók és szimpatizánsaik topikja"

(#9489) lumpen_stex


lumpen_stex
aktív tag

olyan programot tud valaki ami adott battery level-nél csinál egy shudown-t?

(#9490) hecktor


hecktor
aktív tag

próbáltam egy csomó diktafon programot, a probléma az hogy az mp3at nem bírja a 600as proci, ami pedig más formátumba rögzít csak az adott felvevő programmal tudja lejátszani

olyat keresek ami felveszi a hangot nem mp3ba, utánna mappába menti és gépen át tudom majd mp3ba konvertálni

(#9491) hecktor


hecktor
aktív tag

ajánlom: worldscope webcams

webkamerák a világból, sokszor csak fotó, de van olyan is hogy 2p be az előző napot összesűtíti az nagyon tetszik

(#9492) dokee78 válasza hecktor (#9490) üzenetére


dokee78
félisten

(#9493) hecktor válasza dokee78 (#9492) üzenetére


hecktor
aktív tag

köszi, fent van de mimt mondtam a 600as proci nem bírja az mp3as felvételt

(#9494) cascada


cascada
senior tag

Sziasztok!
Ti milyen PDF olvasó programot használtok?
Én az Adobe Readert, Docs to Got és a Repligo Readert.
Ismertek még valamilyen jó olvasó progit ezeken kívül?

(#9495) dokee78 válasza cascada (#9494) üzenetére


dokee78
félisten

(#9496) flash-


flash-
veterán

sziasztok
van egy bajom
marketről nem tudok installálni progit:ez a hibaüzi jön fel:
Installation unsuccessfull.

mit tegyek??
android 2.2 van
a teló rootolt
eddig nem volt ilyen baj.
hely is van még a telón.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#9497) cascada válasza dokee78 (#9495) üzenetére


cascada
senior tag

Ezt próbáltam már én is, de nem igazán jött be nekem :)
Adobe Reader tökéletes lenne ha nem lenne ennyire lassú :(

(#9498) Ronyn


Ronyn
senior tag

Hali))
Tud valaki olyan hivásfelvevő(callrecorder) progit ami működik a motorola defyn, mert én már sokat kipróbáltam de egy sem müködött!!??

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#9499) r4z válasza flash- (#9496) üzenetére


r4z
nagyúr

Mi a pontos hibaüzenet?

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#9500) CoolBoy323 válasza flash- (#9496) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

jelentkeztesd be a GTalkba a telót, v indítsd újra egyszerűen, hátha az megoldja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.