Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39301) baandii


baandii
senior tag

hellosztok

ha esetleg vki dropbox-ra szeretne regisztrálni hálás lennék ha a linkemen keresztül tenné meg...így segít nekem is meg magának is :)

(#39302) barnam_ válasza baandii (#39301) üzenetére


barnam_
nagyúr

Én szeretnék, de hol a link??? ;]

(#39303) RootRulez válasza barnam_ (#39302) üzenetére


RootRulez
félisten

Itt van egy. :DDD

═════════════════════════════════════════

(#39304) baandii válasza barnam_ (#39302) üzenetére


baandii
senior tag

mekkora láma vagyok igaz az lemaradt:)
http://db.tt/8tx4MCZf

(#39305) atillaahun válasza baandii (#39304) üzenetére


atillaahun
veterán

Hát még ha kattintható is lenne. :DDD

(#39282) rankesz & (#39288) Zsolt_72 & (#39290) Dikri & (#39300) Aggregátor
VOIP témában kérem a kedves érdeklődőket fáradjanak a megfelelő topic-ba, és kérdéseik máris megválaszoltatnak, meg esetleg felvilágosíttatnak, hogy nem csak 2G-n, de még 3G-n se lehet elfogadható minőségben VOIP-olni, legalábbis a fizetős külföldi szolgáltatókon keresztül. Ennek okai felderítés és tesztelés alatt állnak a résztvevők szíves és hathatós közreműködésével.

[ Szerkesztve ]

(#39306) mipityu válasza yozsee11 (#39299) üzenetére


mipityu
tag

Mégegy hozzászólás ActionVoIP-vel kapcsolatban, mert itt dicsérte valaki.

Kipróbáltam több hívással 1.-én és egy rakás sz.r. Kidobtam az ablakon 3500 Ft-ot és ahogy ketten is írták, használhatatlan.

HTC Sensation, 50/5 megabájtos net leosztva routerrel kb. 18/5 jut a telefonra.

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#39307) petipetya válasza (jan) (#39298) üzenetére


petipetya
nagyúr

Lehet, hogy az sms részére gondolt.

"nincs rá lezsóidő"

(#39309) kymco válasza RootRulez (#39297) üzenetére


kymco
veterán

Nem értelek, de sebaj. Remélem nem vagyok érthetetlen. Nekem nincs ilyen remlámokat szemetelő programom, és nem is szeretnék telepíteni. Ha valaki beleszalad egybe, írja meg. Szerintem jobb ezeket a progikat elkerülni, mint hogy telepítek egy plusz alkalmazást, ami erőforrásokat zabál, és ezeket szűri.

www.refujvaros.hu

(#39310) tomlac14 válasza Dikri (#39295) üzenetére


tomlac14
tag

nekem tökéletesen működik. :K

(#39311) nimfas válasza vinikorn (#39287) üzenetére


nimfas
addikt

Feltettem... nekem tetszik...

Ismered a Sodoku játékot? Na ez olyan csak nem számokkal, hanem ábrákkal... egy sorban és oszlopban nem lehet 2 ugyanolyan ábra... de a practice pálya bemutatja egyébként :)

(#39312) TRob1 válasza kymco (#39309) üzenetére


TRob1
veterán

Jaaa,vagy úgy? Én is azt gondoltam hogy neked is van vmi ilyesmi. :DDD
Egyébként nem hiszem hogy hú de sok erőforrást fogyasztana egy 26k-s app (ami nem is fut egyébként, csak ha elindítod, és persze elég akkor indítani ha vmi ilyen szeméttel találkozol)

Pár napja asszonynál is felbukkant a "Batterry..." nevű "reklám", tegnap megnéztem neki ezzel az appal hogy mi csinálja: vmi Hello Kitty Live Wallpaper volt. :) (Ráadásul nem is használja, csak vmikor megnézte 1szer)

De sztem az a helyzet hogy egyre többen pakolgatják így bele a xarjaikat, szóval belefuthatsz véletlenül is... 26k helyet meg megér hogy megtaláld (vagy csak jegyezd meg az appot, és ha szükséges, akkor telepíted :D)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#39313) meko1 válasza mipityu (#39306) üzenetére


meko1
tag

voipblast 2hónapja spanyol/és magyar/ vezetékes ingyér wifin keresztül,JÓ minőségben

(#39314) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Kérdés.

Instagram-mal csak a "vágott" képet lehet alakítani? Tehát arra gondolok, hogy a teljes, fényképezett képet sehogy nem lehet benne szerkeszteni csak azt a mondhatni négyzet alakú részt amit enged kijelölni?

Véleményem szubjektív...

(#39315) St3ven válasza mipityu (#39306) üzenetére


St3ven
addikt

Hónapok óta ActionVoippal bonyolítom le az összes mobilhívásomat, tökéletes hangminőségben, hívásonként kb. 5 kB adatforgalommal.

A gond abból adódik, hogy még mindig sokan azt hiszik, léteznek csodák, és lehet normális minőségben 2G-n, 3G-n internettelefonálni.

A kulcsszó egyébként a phone-to-phone (phone2phone, esetlege callback), itt ha rákeresel, már kitárgyaltuk részletesen.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#39316) hodostamas válasza hackeeeee (#39314) üzenetére


hodostamas
addikt

Sajnos igen, kötött a képarány :(

(#39317) hackeeeee válasza hodostamas (#39316) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ejj.. Kár.. :(

És ez csak az android-os verzióban van így?

Véleményem szubjektív...

(#39318) Melack


Melack
veterán

Tegnap este feltettem a gyári 2.2es androidra a Go Launch EX progit. Minden kis kiegészítőt feltettem, és megjelent a kevésbé vágyott low space felirat :S Van vmi mód arra, hogy kigyomláljak minden olyan programot, ami nem létszükséglet, vagy mindenképpen fogorvosost kell játszanom,és egy másik romot feltenni?

Másik: Go Power appot Sense felület alatt is munkára lehet bírni, vagy az felejtős?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#39319) Tyer


Tyer
őstag

Sziasztok!
Van egy elég nagy gondom, amit meg kéne oldani, segitsetek légyszi...
Nem értem miért van...:
Feltettem a Battery_HD_Pro_1.0.6.apk nevű programot. kb 4 napja
Látom, hgoy azt irja 100%-on, hogy 90 ora a készenlét, hát mondom ez sok lesz...
Találtam benne a egy battery calibrate részt, ami tesztelte, hogy mennyit bir netezés, videozás, meg zenehallgatás közben, és kiszámolt valamit
igy már cska 60 ora volt a készenlét, ami szerintem még mindig sok, de mindegy is.
A gondom viszont az, hogy azota ugy merül a telo, mint a franc...
Spy-jal megnéztem, kb 30%-ban megy le DeepSleep-be, az eddigi 70-80% helyett.
Valami iylen lehet a hiba, este 10-töl reggel 6ig 50-röl kikapcsolásig merült.
Mit tegyek???
Köszi

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#39320) barnam_ válasza Tyer (#39319) üzenetére


barnam_
nagyúr

Első körben törölném azt a programot, és a hasonló szutykokat amik nem hagyják készenlétbe menni a telefont... :U

(#39321) Dottore válasza Tyer (#39319) üzenetére


Dottore
addikt

Először is nem a Battery_HD_Pro_1.0.6.apk, hanem a Battery HD Pro programot kell feltenni ha már felteszel egyáltalán ilyen vackokat. Másodszor pedig töröld le.

(#39322) twine


twine
addikt

Sziasztok...
Nemrég cserélte le a bank "kötelezően" az eddigi Visa electron kártyámat CirrusMestro-ra...
A Visa-t már aktiváltam Play-en vásároltam is vele,,,de arra, most azt írj a Play teljesen jogosan hogy (lejárt)
A Maestro kártyát viszont nem tudom "aktiválni" a Play-en, mert azt mondja rossz a kártyaszám amit beütök...
WTF? :F
Tudtok nekem segíteni? Vagy hivjam a Bankomat és küldjem őket az anyjukba hogy egy eddig tökéletesen használható kártyát lecseréltek egy sz@rra? :((
Legutóbb azt mondta az ügyfélszolgálatos hogy az uj kártya szolgáltatásai, és használhatósága(internetes vásárlás etc...) tökéletesen megegyezik az előző zsugáéval!
Köszönöm a segítséget :R

Más:
Play-en hogyan tudom törölni az előző telefonomat? Újat vásároltam, a régit eladtam, a régit nem szeretném látni a listámban...látom hogy pipa ki,,de véglegesen törölni nem lehet? Ugyan ez a bajom a Bankkártyával...Ha már lejárt minek van ott szürkén? Nem lehet törölni?
Köszönettel :R

[ Szerkesztve ]

(#39323) Tyer válasza barnam_ (#39320) üzenetére


Tyer
őstag

Köszi, jogos, elfelejtettem leirni, a prog törölve, igymerült 60at az éccaka

Amugy meg azért tettem fel a vackot, hgoy valami mutassa mán hány százalékon van a telo.

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#39324) fatal` válasza twine (#39322) üzenetére


fatal`
titán

Maestroval nem tudsz online fizetni, bár lehet, hogy az újakkal igen. Aktiváltad a kártyát? Ha jól tudom az első kp felvétkor / bolti fizetésnél aktiválódik, addig nem tudsz vele neten fizetni.

Ha utána sem működik, akkor csináltass internetkártyát, vagy kérj Visa electront / sima Mastercardot. De inkább a bankban kéne érdeklődnöd.

[ Szerkesztve ]

(#39325) twine válasza fatal` (#39324) üzenetére


twine
addikt

:R
Köszönöm

(#39326) Ferenc1989


Ferenc1989
tag

Helló!
Az lenne a kérdésem, aki dropboxot használ androidon, be lehet állítani, hogy úgy viselkedjen a program mint pc-n? Értem ez alatt azt, hogy letöltse azokat a mappákat amiket kijelölök majd ha pc-n belemásolok valamit akkor wifin frissítse a telefonon is? Telefonon fájlkezelőben nem látom a dropbox mappát. most ICS van fent de előtte 2.3.6 volt és úgy emlékszem ott volt dropbox mappa.
Köszi előre is.
üdv

Sosem tudod, mi az elég, amíg meg nem tapasztalod, mi a túl sok.

(#39327) Syl válasza Ferenc1989 (#39326) üzenetére


Syl
nagyúr

Telefonra nem szinkronizál le a dropbox. Be is bacna! 3-4 gigát leszedne a 100 megás mobilnetemen :W

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#39328) twine


twine
addikt

őőőőrjöngök,,,
negyed órás beszélgetés a B.Bank kedves munkatársával, aki azt mondta tökéletesen alkalmas a Maestro kártyám internetes vásárlásra, és elképzelhetetlennek tartja hogy a Google-nél ne tudjam használni,,,(Annak ellenére hogy a PLay-en aktiválásnál csak Visa,Mastercard,AMEX, Discover "ikon" szerepel) Hiszen van CVC kódom stb....
+ Aktív a kártyám
Ennek ellenére azt mondja a Play, hogy rossz a kártyaszám amit beütök...
Hirtelen felindulásból pedig nem találok erre vonatkozó adatot a "haverommal"(google)
sehol, hogy lehet e vásárolni vele,,vagy sem....

:( :(((
cellpeti: Sajnos nem tudom lehet, -e...egyrészt,,,másrészt nincs aktivált paypal számlám...(Biztosan jó volna ha lenne)
de eddig kényelmesen megoldottam mindent az előző zsugámmal amit most "kihúztak alólam" :((

[ Szerkesztve ]

(#39329) cellpeti válasza twine (#39328) üzenetére


cellpeti
veterán

miért nem fizetsz PayPal-val, vagy azzal nem leheT? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#39330) Tyer válasza Tyer (#39323) üzenetére


Tyer
őstag

Más ötlet?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#39331) havri1


havri1
félisten

Hello!

go keyboard használok, és szeretném tanítani a t9 szótára. Tud valaki segíteni, hogy hogyan kell?
köszönöm!

havri

(#39332) Ferenc1989 válasza Syl (#39327) üzenetére


Ferenc1989
tag

erre találták ki a wifit.. :Y senki nem mondta hogy úgy szinkronizáljon hogy 100.000 Ft-os számlát csináljon Neked.
Azzal hogy nem szinkronizál épp a lényegét veszti.

Sosem tudod, mi az elég, amíg meg nem tapasztalod, mi a túl sok.

(#39333) barnam_ válasza twine (#39322) üzenetére


barnam_
nagyúr

A kártyát hozzáadni a wallet.google.com-on tudod, legalábbis én ott csináltam.
A telefont a My orders & devices/Devices alatt tudod törölni. A Visibilty alatt a Shown in menus ne legyen bepipálva. szerk.: látom ezt te is ismered. Más módot nem tudok az eltüntetésre, de elvileg csak a legutolsónak kellene látszódnia.

(#39326) Ferenc1989: Sugarsync: oda-vissza szinkronizál, azt amit szeretnél.

(#39323) Tyer: valami nyilván nem hagyta aludni, lehet köze sincs hozzá annak a programnak.

[ Szerkesztve ]

(#39334) bb.bocs


bb.bocs
őstag

sziasztzok 1 kérdésem lenne. hát most hardresetelem a telómat, mivel akad mint az állat.
az egyetlen bajom az, hogy az sms eknél ugye, eddig az összes elküldött és jött sms megvan nem törlödött ki. ha most hard resetelek, kifog törlödni, de ezt nem szeretném. van esetleg valami appp amivel megtudom azt csinálni hogy lementi az összes smst ami a telómban van, és miután reseteltem, visszatudom állitani vele, és az smseknél visszaáll az összes ami van? fontos lenne ez számomra. segitségeteket elöre is köszönöm üdv tibi

(#39335) Jarod1 válasza bb.bocs (#39334) üzenetére


Jarod1
addikt

spirit , mybackup

(#39336) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdv

Használtok : Smart City -t ?
Eltűnt a teljes adatbázisom,ez kártya vagy az app baja lehet?

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#39337) petipetya válasza gyuszmó (#39336) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az alkalmazás hibás, nekem is többször előfordult korábban. Azóta nem használom, van helyette másik.

"nincs rá lezsóidő"

(#39338) gyuszmó válasza petipetya (#39337) üzenetére


gyuszmó
őstag

köszi

Nekem is van Bp menetrend,de ebben volt widget amit kirakhattam kedvenc megállóimmal és ezt csíptem

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#39339) bb.bocs válasza Jarod1 (#39335) üzenetére


bb.bocs
őstag

köszi, én most az sms backup and restoret találtam meg. az is jó erre a célra ahogy látom :D

(#39340) xSide válasza twine (#39328) üzenetére


xSide
őstag

Az érvényességi dátumot jól adtad meg?
(hó/év vagy év/hónap)

(#39341) fatal` válasza twine (#39328) üzenetére


fatal`
titán

Ha van CVC kód, akkor pedig valóban alkalmas. Nem tudom mi lehet, akkor :F

Paypallal nem lehet fizetni a marketen.

(#39342) twine válasza xSide (#39340) üzenetére


twine
addikt

Odáig "el sem jutok", hiszen már eleve a kártyaszámnál ugat hogy hibás a szám...
Valójában már mindegy is,,mert asszonynak Mastercard-ja van és azt regisztráltam be percekkel ezelőtt..amit azonnal el is fogadott....csak jobb szeretem ha a saját zsugámról intézem az efféle vásárlásokat...De most Így jártam....meg a Bankom is,,,nem náluk van pénzmozgás hanem egy konkurens Banknál...hát b@sszák meg :P

Aggregátor: :R
hunfatal: :R

Köszönöm mindenkinek a segítséget....

Melack:Köszönöm a felvilágosítást....amiért mérges vagyok, az az, hogy eddig egy "használható" Visa-m volt,,,,amit lecseréltek biztonsági okokból(értem azt is) egy Maestro-ra..
Lehet, hogy előbb utóbb ha lesz kedvem/időm vele foglalkozni, cserélem egy Visa Classic-ra...(azt mondta a hölgy az dombornyomott, és mindenhol használható..
éves díjban több 1800 vs 4400 huF.....

[ Szerkesztve ]

(#39343) Melack válasza twine (#39342) üzenetére


Melack
veterán

A nemzetközi pénzmozgásban a Mastercard/Visa/AmEx kártyák az elfogadottak. A Maestro az egy belépő szintű kártya, gyakorlatilag az adott országra van lekorlátozva, mindegy ki mit mondd. Itthon alkalmas igen, mert az OTP/CIB páros is bevette a netes vásárlásra alkalmas kártyák közé.
Vagy kérsz másik kártyát, vagy kérsz másik kártyát.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#39344) doddencs válasza twine (#39328) üzenetére


doddencs
senior tag

a google play nem támogatja a Maestro-t. felesleges próbálgatnod.

budapestbanknál maximum annyit tudsz tenni, h megpróbálod lecseréltetni visára. (mivel ott nincs internetkártya)

(#39345) twine válasza doddencs (#39344) üzenetére


twine
addikt

:R

(#39346) fatal` válasza doddencs (#39344) üzenetére


fatal`
titán

Internetkártya sincs? Milyen bank ez? Jesszus...

(#39347) bluobluo75


bluobluo75
őstag

Üdv!

A Camera360 Ultimate proginál van olyan beállítás ami nem csicsázza, szinezi túl a képet csak a valós képet rögzíti de azt a legjobb minőségben?
Melyik az a beállítás?

(#39348) Tyer válasza bluobluo75 (#39347) üzenetére


Tyer
őstag

normal

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#39350) Jadro válasza Syl (#39327) üzenetére


Jadro
veterán

Ezért kellene bele egy "csak wifin" opció. :) Esetleg még egy megerősítés kérés bekapcsolási lehetőség.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.