Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38751) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdv kollégák

A meglévő jorte naptár mellé szeretnék 1 másikat amiben csak a munkahelyi feladataim lennének,és nem akarom szinkronizálni sem.

Melyiket ajánlanátok? Jó ha magyarul is tud,átlátható,kimondottan feladatokra,határidőkre való?

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#38752) tib78 válasza gyuszmó (#38751) üzenetére


tib78
tag

Business calendar

[link].

és van magyarul is a táblázatban

[link]

[ Szerkesztve ]

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#38753) molnarpeter válasza RAiN91 (#38745) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Állítsd be a telót, hogy középre fókuszáljon, úgy rögzítsd a fókuszt, és mozgasd a kamerát... ha így érthető :D

mp

(#38754) xSide


xSide
őstag

Ismét sikerült egy ...-t összehozni a googlinak, megjött az "Elkészült a Google Drive"-om email!
Vígan, minden várakozással léptem is be és mi fogad?
Egy fapados szutyok!!
Gratulálok :W

(#38755) gyuszmó válasza tib78 (#38752) üzenetére


gyuszmó
őstag

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#38756) atillaahun válasza xSide (#38754) üzenetére


atillaahun
veterán

Akkor a GoogleDocs-hoz méltó lett.

(#38757) Cartman023 válasza dokee78 (#38713) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Ezzel be lehet állítani, hogy mi forogjon és mi nem.

(#38758) petipetya válasza xSide (#38754) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem pont ezért jön be és használom örömmel. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#38759) rinike válasza tomy86 (#38438) üzenetére


rinike
csendes tag

Köszönöm !

(#38760) stefi68


stefi68
addikt

Android programozásban jártas fórumtársat keresek...
Csak dióhéjban, arról lenne szó, hogy megtaláltam a Pansi Sms üzenetkezelőben a karaktercseréért felelős részt a programban. Ennek módosításában kérnék segítséget PRIVIBEN.

Az alapvető gond ugye ezeknél az üzenetkezelőknél az, hogy a normál ékezetes betű használatakor levesz az sms méretéből.
Az ékezetes betűket ki tudom cseréltetni sima ékezet nélkülire, de az lenne a jó, ha balra dőlőkre tudnám cserélni. Ezzel szenvedek már több este, de most megakadtam...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#38761) TRob1 válasza petipetya (#38758) üzenetére


TRob1
veterán

Jah, nekem is pont jó így... nem kellenek a diszkófények, hisz "csak egy tárhelyről van szó", az meg ugye megvan. :DDD

(#38760) stefi68:
Sztem egyszerűbb ha eldöntöd hogy magyarosan szeretnél-e írni, avagy sem. Ha igen, akkor jobbra dőlő ékezetek (és viseled a következményeket ;] ), ha nem, akkor meg ékezet nélkül. :P

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#38762) fatal` válasza stefi68 (#38760) üzenetére


fatal`
titán

Googleval kikeresed az ascii kódját a balra dőlőknek és intként megadva tudod karakterré konvertálni.

char x = (char)asciikódszáma;

[ Szerkesztve ]

(#38763) AXisBOLD válasza darvinya (#38689) üzenetére


AXisBOLD
addikt

(#38764) xSide válasza stefi68 (#38760) üzenetére


xSide
őstag

Karakterek kódjai:
[link]
Remélem innen el tudsz indulni, amit a smart-nál használtam kódtábla otthon van könyvjelzőzve, holnap tudom küldeni:)

(#38765) darvinya válasza AXisBOLD (#38763) üzenetére


darvinya
titán

Nem tudom, hogy ezt a tesztet olvastad.
A cikkben is alap GB-s csak külön kérésre tették rá ICS-t.

A rosszul telepítet ROM-ban nem működik a Market(Play).

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#38766) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Eltűnt a SoundHound widget-etem a frissítés óta és nem is tudom visszarakni. Olyan, mintha az új verziónak már nem lenne widget-e. Valaki tud valami erről?

(#38767) Mr X válasza TazLeacher (#38766) üzenetére


Mr X
veterán

Nincs véletlenül SD-re mozgatva az alkalmazás?

(#38768) TazLeacher válasza Mr X (#38767) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

De pont a napokban raktam át. Akkor azért nincs widget-em? :B

(#38769) TRob1 válasza TazLeacher (#38766) üzenetére


TRob1
veterán

A márciusi frissítés óta most vetted észre? :D
Egyébként ránéztem neked, simán ki tudom tenni a widgetet... (Nem tetted sd-re???)

szerk: Jah, közben már látom :DD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#38770) Mr X válasza TazLeacher (#38768) üzenetére


Mr X
veterán

Ha egy app SD-na van vagy nem enged widgetet kirakni, vagy az nem fog megfelelően működni.

(#38771) TazLeacher válasza TRob1 (#38769) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Esküdni mernék, hogy most frissített, de nem néztem meg. De akkor a gond megoldódott, visszarakom.

Mr X: :R

[ Szerkesztve ]

(#38772) Zeager válasza GrandeP (#38744) üzenetére


Zeager
csendes tag

őőő mi van ?
traffic monitorral hogy mérsz HIVÁS időt ? mivel ne maz adatforgalom érdekli hanem az h a viber ugyanúgy beleszámoltatja az internetes hívások perceit a sima mellé közbe pedig az free és így nem tervezhető a havi költség

(#38773) Magnat válasza psg5 (#38741) üzenetére


Magnat
veterán

Ha azt akarod megcsinálni, h bescannelve az adott cikket a mellette lévő linket hívja meg, akkor ahhoz mindenképpen programozni kell szerver oldalon. Ha ezt nem akarod, akkor max azt tudod megoldani, h a keresést úgy állítod be, h a Googlet úgy hívod meg,h csak a te oldaladon keressen.

A QrDroidot meg így tudod belőni:
-kiteszel egy shortcutot, kezdőakciónak meg beállítod, h beolvasás kamerával
-beállitások/egyéni keresésnél kell beállitani, h mit hívjon meg, pl így:

http://www.sajatoldalad.hu/keres.php?vonalkod=%s

Ebben az esetben a kereses.php oldalon kell leprogramozni, h a kapott vonalkod nevű változóban a vonalkódhoz keresse meg a linket és nyissa meg. Ha nem tudsz ilyet, akkor a Google hívása:

http://www.google.hu/search?q=%s+site:sajatoldalad.hu

Utóbbi persze csak annyit csinál, h megkeresi az oldaladon a vonalkódot, ha feltetted egy sima html lapra a kódokat meg a linkeket, szóval ez csak gányolás az elsőhöz képest.

- beállítások/alapértelmezett akció/könyv vonalkódhoz (nemtom miért pont ez a neve az ean13-nak) beállítod, h egyedi keresés, így ha bescannelsz egy vonalkódot, meghívja a linket, amit az előző pontban megadtunk.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#38774) Magnat válasza atillaahun (#38756) üzenetére


Magnat
veterán

Annyira méltó hozzá, h pontosan ugyanaz. Csináltak hozzá pár natív klienst (pc, mac), meg megemelték 5 gigára a tárhelyet.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#38775) F-ECT$


F-ECT$
titán

Az Opera mobile kicsit furcsa betűket produkál a frissítés óta, nálatok is?

Dive ever, work never.

(#38777) psg5 válasza Magnat (#38773) üzenetére


psg5
veterán

Szia!

Köszi!

Nem kell, hogy a linket meghívja. Elég lenne ,hogy megtalálja a vonalkódot. A link egy plussz információ lenne csak a vonalkód mellett, amire opció a "klikkelés"
Ekkor, hogy érdemes?
Elég ha az excelben készült vonalkódokat, a mellettük szereplő linkekkel együtt simán felrakom az oldalra vagy valamilyen adatbázisban kell szerepeltetni őket, ahhoz, hogy keresni tudjon?

F.K.T.

(#38778) xSide válasza F-ECT$ (#38775) üzenetére


xSide
őstag

Nem tudom miért, de nálam a next-nél ha keresek valamit guglival akkor előbb az általa mobilra alakitott nézetet hozza be...
Q rohadt idegesítő!!
Az amazon-t úgysem használtam, így annak átírva az url-jét a guglis régire jó!

(#38779) psg5 válasza psg5 (#38777) üzenetére


psg5
veterán

...valamint melyik voanlkódolvasó android programot érdemes erre a célra?

Barcode Scenner ?

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#38780) atillaahun válasza Magnat (#38774) üzenetére


atillaahun
veterán

Inkább Android-ra írnának már egy tetves használható kliens-t, amivel legalább szinkronizálni lehet, mert ez a mostani GoogleDocs egy szégyen amit tud.

Más.
Opera Mobile nálam továbbra is hibátlan, ti miért erőltetitek ezt a Next-et?

[ Szerkesztve ]

(#38781) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Létezik valami app sms,üzenet küldésre neten keresztül?Gondolok én itt olyanra,hogy a progi mindkét készülékre felvan rakva.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#38782) TOZ válasza beci (#38781) üzenetére


TOZ
addikt

viber

(#38783) TOZ válasza beci (#38781) üzenetére


TOZ
addikt

viber

(#38784) petipetya válasza beci (#38781) üzenetére


petipetya
nagyúr

Viber.

"nincs rá lezsóidő"

(#38785) beci válasza TOZ (#38783) üzenetére


beci
őstag

Köszönöm.
De ez nem csak hívásra,és chat-re való?
Olyan kellene,ami nem lóg egyfolytában a neten,csak mondjuk fél óránként megnézi jött-e üzenet.Olyasmi mint egy email kliens.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#38786) gipsztigris válasza beci (#38781) üzenetére


gipsztigris
addikt

Viber :-)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#38787) xSide válasza atillaahun (#38780) üzenetére


xSide
őstag

A next-et csak használom kiváncsiságból mi újat hozhat a jövőben:)
De ez a guglis kereső link átírásuk az eddigi legrosszabb visszafejlődésre utal...
A sima miniben még szerencsére a korábban megszokott módon működik, és a mobil verzió nem produkál nálam karakter gondokat.

[ Szerkesztve ]

(#38788) saphancs


saphancs
aktív tag

Szerintetek létezik olyan app amivel a számítógépen futó programot megtudom nézni a teló kijelzőjén?

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#38789) TazLeacher válasza saphancs (#38788) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Fényképező elindítása, irányítsd a telefont a monitor felé és HIPP-HOPP! látod is a telefon kijelzőjén, hogy megy a számítógépen. ;]

(#38790) petipetya válasza TazLeacher (#38789) üzenetére


petipetya
nagyúr

:D

"nincs rá lezsóidő"

(#38791) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdv

Feltettem a Business calendart csak az a gáz,hogy nem hozhatok létre új eseményt,csak ha az alap Gmailos naptáramat is bejelölöm,hozzá rendelem,de én pont ezt nem szertettem volna,hanem teljesen külön álló naptárat,más eseményekre,csak munkahelyit létrehozni.
Tudtok valami megoldást olyan naptár alk. ami teljesen független a Gmailostól?
Esetleg magyar is?
köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#38792) TRob1 válasza gyuszmó (#38791) üzenetére


TRob1
veterán

Nem tudom létezik-e olyan ami teljesen független a google naptártól... de sztem jóval egyszerűbb ha simán csak létrehozol 1 új naptárat a webes Naptáradban pl Munka néven... persze ettől még ugyanabban a naptárban lesz minden (hisz általában mindenkinek egy naptára/határidőnaplója van papír alapon is :DDD), csak így külön-külön ki/bekapcsolható ill. szinkronizálható... :))

¤ R'n'R ¤

(#38793) ERPY válasza TazLeacher (#38789) üzenetére


ERPY
őstag

Ezen besíram. :))

(#38794) inkubator válasza saphancs (#38788) üzenetére


inkubator
tag

LogMeIn amivel nem csak látod a gépedet mintha monitor előtt ülnél, hanem ugyan úgy egerezhetsz gépelhetsz stb. Teljes elérés. 5 ismerősöm gépét tartom karba mobiltelefonról anélkül hogy elmennék hozzájuk vagy számítógép lenne a közelemben. Jó mert zoom is van benne.

Saját kérdésem a többiekhez: Melyik chat program eszik keveset és lehetek vele egyszerre MSN, Gtalk, Facebook chat-en? Most az IM+ Pro van fent, de akkuhasználatnál 70-77%-ot ír és észre is veszem hogy kegyetlenül merül a Galaxy S. Bár kinézetre, kezelésre tökéletes és a kapcsolatot is tartja szépen.

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#38795) Magnat válasza beci (#38785) üzenetére


Magnat
veterán

Az email kliens sem fél oránként szinkronizál... A legtöbb ilyen program push notificationt használ, ami kb azt jelenti, h nem kell állandóan kapcsolatban lenni a szerverrel, h azonnal megkapd az üzenetet. Szóval akár emailt is használhattok sms helyett. Ha mégis vmi messenger progit használnál és nem akarsz beszélni csak írni, akkor én Viber helyett inkább a Whatsapp Messengert ajánlom, picit többet tud (pl smileyok), de ami fontosabb, h megbízhatóbb is. Elvileg viszont fizetős a második évtől (1 usd/év), de kommentben olvastam vhol, h van aki régebben használja és nem kellett még fizetni. Nem mintha az évi 220 ft olyan veszélyes lenne.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#38796) Magnat válasza psg5 (#38777) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

Itt van pl egy keresés, ahol egy sima txt fileban keres egy adott oldalon a Gugli:
[link]

A cdrkit szóra keres, nálad ez lenne a vonalkód és ott van mellette a lin, ami így nem nyitható meg egy klikkel, mert html link. Próbálgattam normál html oldalakon is, de a rendes linkek meg nem jól látszanak ebben a találati ablakban sajnos, szóval kb ennyit tudsz megtenni, úh inkább azt javaslom, h csinálj egy kereső formot vmi ingyenes oldalon ahol lehet php-t használni és azt hívd meg a Google helyett az egyéni keresésben.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#38797) gyuszmó válasza TRob1 (#38792) üzenetére


gyuszmó
őstag

köszi megpróbálom így :R

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#38798) psg5 válasza Magnat (#38796) üzenetére


psg5
veterán

Köszi!

Kereső form-okra tudnál példát?

F.K.T.

(#38799) fatal` válasza saphancs (#38788) üzenetére


fatal`
titán

VNC, RDP, Teamviewer, LogMeIn, válogass :D

[ Szerkesztve ]

(#38800) Magnat válasza psg5 (#38798) üzenetére


Magnat
veterán

Forráskódot hirtelen nem, működő példa viszont rengeteg van, a google főoldal maga is egy keresőform. Vagy pl Vaterán keresés a kamera szóra: http://www.vatera.hu/listings/index.php?q=kamera&ob=2[\L]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.