Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23251) fatal` válasza adakiller (#23249) üzenetére


fatal`
titán

Gingerbread óta nincs joga ehhez a programoknak.

(#23252) zzz03 válasza adakiller (#23249) üzenetére


zzz03
őstag

Közben találtam egyet!

Call Controll - Call Blocker

Ismeretlen számmal (hívás azonosító ki) próbáltam és egyből lelőtte.
Szal mégis van ami működik! :)

[ Szerkesztve ]

(#23253) adakiller válasza fatal` (#23251) üzenetére


adakiller
senior tag

köszi az infót mind2töknek! :(

(#23254) adakiller válasza zzz03 (#23252) üzenetére


adakiller
senior tag

Köszi itt is:-)

(#23255) lmno válasza hodostamas (#23240) üzenetére


lmno
őstag

Köszi az infokat, többieknek is; kipróbálgatom őket.

(#23256) Tesztelo.hu válasza fatal` (#23247) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Nehéz értékesíteni. Ingyenesen ott a Google navi, ami valószínűleg sokat fog még fejlődni (ha megnézzük az első Google Mapset és a mostanit, látni a fejlődést), vagy a Waze. A rengeteg androidos telefonra viszont megírni, optimalizálni és támogatni az Igót pedig iszonyatos erőforrásokat (értsd: pénzt) követel. Valószínűleg felmérték: nem éri meg. Aztán lehet, hogy meggondolják magukat, mert most már elég sok androidos teló van, nőtt a potenciális piac, de ők most inkább az autókba épített navikra helyezik a hangsúlyt.

(#23257) fatal` válasza Tesztelo.hu (#23256) üzenetére


fatal`
titán

A rengeteg androidos telefonra már most meg van írva, hiszen warezban elérhető mindenre.

A google maps meg sosem lesz jó, lévén a teleatlas térkép Kelet-Európára egy rakat fos, oda csak a TopMap jó, ami szintén a navngo tulajdonában van, így továbbra sem értem miért nem forgalmazzák, főleg, hogy meg van írva.

(#23258) BalanceR válasza VD (#23226) üzenetére


BalanceR
addikt

Nagyon jó ez a Shadowgun, de a chapter3 végén kb agyf@szt kapok...
azt a kib...szott fúrót nem tudom hátrafelé lefutni.... :W :((( :O
Nincs valami cheat, hogy ezt a sz@art ne kelljen végigcsinálnom?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23259) llaszlo


llaszlo
veterán

Van olyan white list app ami MIUI-val is működik? És néma módnál is működik? Mert ami most van fent az kiírja ugyan, hogy white listes hívás érkezik, viszont nem csörög ki csak némán jelzi a hívást.

(#23260) dokee78


dokee78
félisten

Zenelejátszót keresek.
-ingyenes legyen és teljes verzió (tehát ne legyen külön fizetős Pro verziója)
-skinezhető

(#23261) zozyk válasza llaszlo (#23259) üzenetére


zozyk
addikt

MIUI -ban alapból van hívásszűrő...
Híváslistánál,menü/Tűzfal...
Ott a listáknál tudsz csinálni fehér/fekete listát is...

(#23262) VD válasza BalanceR (#23258) üzenetére


VD
őstag

Az f@sza rész! ;]
Cheat-ről nem tudok. (nem is szeretem, oda a játék élménye). De Youtube-on biztos van guide videó.
Nekem kb. 4.-re sikerült. Lefunti nem lehet, mert utolér és ledarál.
A trükk az volt, hogy futás közben felfelé kell célozni, így még látod a terepet, de amikor megfordulsz rögtön tudsz a zöld kapcsolókra (amiket befele menet kikapcsolsz, hogy tovább tudj jutni) lönni. Amikor a sugár telibelövi a fúrótankot, akkor pár pillanatra megáll, így van időd átfutni a következőig.

(#23264) janes74


janes74
senior tag

Help!Tegnap market böngészés közben jött néhány popup,amit csak elfogadtam (ész nélkül) azóta van a statusbaron 1 HU ikon és nem tudom,hogy tüntessem el. :O

(#23265) fatal` válasza #40993792 (#23263) üzenetére


fatal`
titán

Igen, én is erre gondoltam.

(#23266) TRob1


TRob1
veterán

Emlékeim szerint ( :D ) a SoundHound eddig nem volt magyar, a mai frissítéssel meg az lett. :C

¤ R'n'R ¤

(#23267) Verhóó


Verhóó
tag

Defyre keresek (CM7) olyan böngészőt amivel tudnék honfoglalózni.Opera, gyári, Dolphin kilőve, nem jók...

(#23268) Narxis válasza Verhóó (#23267) üzenetére


Narxis
nagyúr

Miren, Boat Browser?

Thanos was right.

(#23269) Verhóó válasza Narxis (#23268) üzenetére


Verhóó
tag

kipróbálom köszi

(#23270) VD válasza TRob1 (#23266) üzenetére


VD
őstag

Zsír! :DD
Shazam ment is a lecsóba!

(#23271) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Egyre több vírus támadja az okostelefonokat
[ORIGO] TECHBÁZIS | 2011. NOVEMBER 17.
http://pulse.me/s/3eKIO

Ugrásszerűen megnövekedett az androidos telefonokra és táblagépekre írt kártevők száma az elmúlt fél évben a Juniper Networks

Ma olvastam

üdv

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#23272) tomi613 válasza fatal` (#23247) üzenetére


tomi613
aktív tag

Ez hivatalosnak tűnik:
[https://android.naviextras.com/shop/portal/downloadAPK]

iGO My way Release Notes

Version 8.4.2.139242
NavNGo Kft

2010.04.19 (8.4.2.139242)
New features:
* Feature 0052957: The current speed is displayed while navigating.
* Feature 0051511: The user can view the itinerary in three different modes.
* Feature 0051101: The user can switch on the GPS receiver if navigation was started without it.

Bugfixes:
* Issue 0050272: Breadcrumbs are wrongly positioned on the small map.
* Issue 0051219: Checking for updates cannot be cancelled.
* Issue 0050076: Warn the user if the startup time is too long (eg. because some other process keeps the CPU busy).
* Issue 0050418: The GPS receiver is not switched off while the screen is locked.
* Issue 0049865: Contact navigation doesn't work before first iGO start.

...and many other user interface improvements and minor bugfixes.

2009.12.11 (8.4.2.124036)
This release contains the following bugfixes:
* Issue 0048871: Correction of wrong GPS time.
* Issue 0048799: After program restart (e.g. because of language change) no GPS signal found.

2009.12.08 (8.4.2.123334)
Initial release of iGO My way.

___________________________________

Known bugs:
* Issue 0047953: On certain devices iGO randomly exits during loading. Starting iGO again succeeds.
___________________________________

Frequently Asked Questions (and answers) may be found at the following URL:
http://www.igomyway.com/android/en/faq.html

[ Szerkesztve ]

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#23273) TRob1 válasza tomi613 (#23272) üzenetére


TRob1
veterán

"The software downloaded from here cannot be used alone. It can only be used in conjunction with an original SD card that contains the iGO My way content package."

Annakidején adták 1-2 Samu telefonhoz, ennyi a történet (azóta minden Warezoló "abból él" :K )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#23274) F-ECT$ válasza tomi613 (#23272) üzenetére


F-ECT$
titán

De nem az.

Meg 2010.04.19 óta eltelt egy kis idő :DDD

szerk: megelőztek.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#23275) tomi613


tomi613
aktív tag

:) Akkor bocsi!

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#23276) BalanceR válasza VD (#23262) üzenetére


BalanceR
addikt

Láttam már videót róla, hogy hogy kellene, mégsem jön össze, egyszerűen nem tudok olyan gyorsan fordulni, lőni visszafordulni, hogy az a sz@r ne daráljon le... :W

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23277) VD válasza BalanceR (#23276) üzenetére


VD
őstag

Menni fog az nyugi! :K Csak kell egy kis pihenő! Nálam be szokott jönni, ha elakadok valahol.

Ha már ezzel izzadsz, akkor az utcsó Boss fight-ot imádni fogod!!! :K
Kb. az 50. próbálkozás után abbahagytam a számolást. Aztán egyszer csak sikerült. :DDD

Most nekiáltam újra nehezebb fokozaton.

(#23278) llaszlo válasza zozyk (#23261) üzenetére


llaszlo
veterán

Ha úgy működne ahogy leírtam jó is lenne. Nêma módban kussol ez a baj.

(#23279) BalanceR válasza VD (#23277) üzenetére


BalanceR
addikt

Nem, nem fog menni...
ha maxra húzom az érzékenységet, akkorsem fordul elég gyorsan ...
Az első beamet simán aktiválom, elfutok a következőig, és ott mire megfordul, és céloz már ott a daráló... :W
5"on játszom, és az irányítástnál azt nem lehet testre szabni hogy a fordulást mekkora területen érzékeljen, ezért vagy túl lassan fordul, vagypedig egyáltalán nem fordul semerre...
Vagy kijön valami cheat, vagy törlöm a p..csába az egészet, nem idegesítem magam vele...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23280) domerator válasza llaszlo (#23259) üzenetére


domerator
veterán

Talán nem kellene keverni a hívásszűrést a néma módban is kicsörgő hívás engedélyezéssel. Ez két külön dolog. Előbbi alapból van miui-ban, utóbbira külön app létezik.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#23281) VD válasza BalanceR (#23279) üzenetére


VD
őstag

Akkor a Blood and Glory-t fel se ragd. Engem meg attól b@sz szét az ideg! Ilyen szemét, mocskos, rohadt, csaló módon megírt játékot még életemben nem pipáltam! Még jó, hogy ingyenes! :D

By the way!

A Sprinkle is megszűnt Tegra only lenni!
[link]
Hasonló mint a Burn the City, csak itt a tüzet kell egy locsolóval eloltani, minél kevesebb víz felhasználásával.
Van belőle free pár pályás verzió is.

(#23282) BalanceR válasza VD (#23281) üzenetére


BalanceR
addikt

:DDD :DD Azt már töröltem, ha nem fizetsz, nemnagyon tudsz továbbjutni... egyszerűen nem lehet elég pénzt összeszedni rendes felszereléshez...

Ja, a Shadowgunban meg megtaláltam azt a file-t ami a pályákat kapcsolgatja, szóval a fúrós f@szságon végre túlvagyok... :Y :C :DDD

A ModerCombat3 ról lehet tudni valamit?
Gondolom, azt is tegrára dobják ki legelőször, remélem azt még majd elbírja a hardverem...

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23283) VD válasza BalanceR (#23282) üzenetére


VD
őstag

Csaló! :P
De legalább nem törölted! :D

MW3-at Én is várom! Az 1-2 is nagyon tetszett, pedig nem voltam oda elsőre az FPS irányításért amikor iPhone-on próbáltam elöször. Aztán 4.3" rögtön megjött a kedvem.
Gameloft nem szokott Tegra only lenni.

Most hegesztem a Shadowgun-t a tab-ra, kíváncsi vagyok 10" milyen lesz! ;]

[ Szerkesztve ]

(#23284) hodostamas válasza VD (#23281) üzenetére


hodostamas
addikt

Áá, ez a sprinkle kell :DD Mondhatsz még ilyen jó gameket :)

(#23285) BalanceR válasza VD (#23283) üzenetére


BalanceR
addikt

:DDD Én nem csaltam, csak debug volt... (hiba volt a harmadik pálya végére egy ennyire idegesítő bosst rakni, a 4,5,6 pálya bossai somán lezúzhatóak, a harmadik meg szinte legyőzhetetlen... a final bossba is belefutottam már, kemény lesz... :Y )
10"on biztos adja :DDD
Azt nem értem, hogy ha ennyire jó grafikát, mint a Shadowgun, meg pl a MC2,Samurai II ...meg lehet csinálni 2-3 évvel ezelötti hardverre, akkor mért nem használja azt a motort több játéknál is az adott gyártó?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23286) llaszlo válasza domerator (#23280) üzenetére


llaszlo
veterán

Több féle beállítással próbáltam. DNDvel meg anélkül is. Csak akkor írok ide âltalában ha végképp nem találok megoldást. Mint most.

(#23287) BalanceR


BalanceR
addikt

Ez lesz még nagyon nagy játék, ha végre elkészül....
Viszont dícséretes, hogy a béta ingyen tesztelhető...
Angry bots beta

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23288) domerator válasza llaszlo (#23286) üzenetére


domerator
veterán

Akkor másodszor is leírom: két dologról beszélünk, az egyik a szűrés, másik a csendes módban is csörgő hívások. Csak keresni kellene egy kicsit ugyebár...

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#23289) aminat


aminat
tag

Létezik olyan program amelyben időzíthető, hogy a telefonom csak akkor használja a 3g-t amikor szinkronizál egy program? Pl. beállítom, hogy a gmail fél óránként szinkronizáljon akkor arra az időre 3g-t engedi majd lekapcsolja.

(#23290) Tesztelo.hu válasza fatal` (#23257) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Igen, és szerinted tökéletesen (gyorsan, hibamentesen) működik? Ugye, nem, pedig az csak egy butított verzió, nem a teljes Igo. Erre, a javításra, fejlesztésre, a támogatásra nem áldoznak most. A Topmap térképeket pedig megveheti bárki. Ha akarja, a Google is.

(#23291) fatal` válasza Tesztelo.hu (#23290) üzenetére


fatal`
titán

Nálam jól működött, bár még csak próbálgattam, mert mint mondtam PNAval navigálok.

A TopMap térképeket sztem aranyárban mérhetik, mert nemnagyon használja más. A Sygic is teleatlast használ, éppen ettől fos.

Google nem fogja megvenni, leszarja Kelet-Európát.

(#23292) bigrock válasza fatal` (#23291) üzenetére


bigrock
addikt

Csak amíg fel nem figyelnek az orosz piacra. Szerintem fognak benne látni potenciált.

[ Szerkesztve ]

(#23293) fatal` válasza bigrock (#23292) üzenetére


fatal`
titán

Oroszország a térképek szempontjából Ázsiához tartozik.

(#23294) llaszlo válasza domerator (#23288) üzenetére


llaszlo
veterán

Nem vagyok hülye én is tudom, hogy a kettő nem ugyanaz. Viszont eddig használtam egy programot ami beállította, hogy néma módban is csörögjenek bizonyos számok. Csak azt nem tudom, hogy ha csak kötözködni akarsz akkor minek írsz ide, ha már a választ nem vagy hajlandó leírni.

(#23295) domerator válasza llaszlo (#23294) üzenetére


domerator
veterán

Ne légy ingerült ennyire... leírtam a választ, hogy létezik ilyen app.
Viszont ha már van egy ilyen appod, ami némában is engedi csörögni a kiválasztott számokat és van miui romod, ahol van hívásszűrés, akkor mi akadályoz meg benne, hogy ezt a kettőt használd?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#23296) llaszlo válasza domerator (#23295) üzenetére


llaszlo
veterán

Tudom, hogy van ilyen app fent is van egy. Viszont sehogy sem működik. Hiába állítom be, hogy csörögjön nem csörög. Ezért keresek olyat ami megy MIUI-val. A hívásszűrést DND-t én nem hoztam elő. Az az app amit használok az whitelist-nek írja azokat a számokat amiknek csörögni kellene.
A MIUI-ban eleve máshogy van a hangkezelés. Pl van amelyik játéknál más romnál néma módban is volt hang MIUI-val meg nincs. Nem gond csak ez a néma módos csörgés.

(#23297) llaszlo válasza llaszlo (#23296) üzenetére


llaszlo
veterán

Eddig ezek tuti nem működnek.
Sanity
SemiSilent. Ez működött másik rommal.

(#23298) domerator válasza llaszlo (#23297) üzenetére


domerator
veterán

Hmmm... végülis három-négy postodból jött össze az az infó halmaz, amit egy rendes kérdésbe elsőre illik beleírni... de mindegy...

Ha keresgéltél - márpedig minden bizonnyal ugye... akkor nem akadtál bele pl. egy Selective Silence appba? Mert rögtön ott van a többi mellett... én nem kerestem tovább - nem ennyire bonyolult a telefonálási szokásom, hogy whitelist---némamód---és még abból is egy kicsi whitelist... te hát ez már a te problémád... a lényeg, hogy egyetlen pillantással sikerült újabb appot találni a nehéz feladatra, szerintem lesz több is. Én nem tudok helyetted kipróbálni efféle programokat, ugye tudod?

OFF: az mit jelent az adatlapodon, hogy: * A felhasználó jogait az Alapelvek sorozatos megsértése miatt végleg felfüggesztettük! ?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#23299) tboldi válasza domerator (#23298) üzenetére


tboldi
nagyúr

Szerintem településnekk van mindez beírva. :)
Ha igazi lenne, akkor félkövér és szürke betűkkel lenne kiírva (lásd MxM19 ;] ).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.