Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14851) atillaahun válasza Lasy (#14849) üzenetére


atillaahun
veterán

Épp ezt akartam elkerülni, hogy ha betelik, akkor létre kelljen hozni még 6 másikat. Az áraik irreálisak. Google meg ad 10 vagy 20 GB-t, évi 5$-ért. Semmilyen korlát nincs, viszont arra meg program nem létezik, amivel telóról lehet rá rendesen feltölteni.
A lényeg az lett volna, hogy egy biztonsági tárhelyként szolgáljon, ahova kb. olyan 10 GB-nyi fontos cuccomat fel tudom tölteni, és akkor arra már nincs többet gond, hogy elvész. Ugyanezt a teló SD kártyájára is, és valahogy összeszinkronizálni, de ha az nem megy még az sem baj. A lényeg csak annyi lenne , hogy telóról vagy PC-ről bármikor, bármekkora és bármilyen kiterjesztésű fájlt fel tudjak rá tölteni, meg persze le is.

[ Szerkesztve ]

(#14852) DemonDani


DemonDani
addikt

Letilteni hogy lehet alkalmazásokat?

Pl ugye üzenetekhez nem a gyárit hanem a Hand'-et használom de így ha üzenetem jön, felugrik mind a kettő

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#14853) petipetya válasza DemonDani (#14852) üzenetére


petipetya
nagyúr

A gyári üzenetben kapcsold ki az értesítéseket.

"nincs rá lezsóidő"

(#14854) Cholard


Cholard
tag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani egy (autóhoz) fogyasztásmérő alkalmazást? A Fuel calculator mileage-t használtam, de nem volt jó... hülyeséget számolt... Más nem nagyon kell, csak a fogyasztást - km-től km-ig / liter semmi extra
THX!

"A világegyetem két leggyakoribb eleme: a hidrogén és a hülyeség..."

(#14855) Debilon válasza Cholard (#14854) üzenetére


Debilon
addikt

aCar

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#14856) TazLeacher válasza Cholard (#14854) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Erre külön app kell? Nem elég egy számológép...?

Segítek:

(üzemanyag liter) : (megtett kilométer/100) = fogyasztás

[ Szerkesztve ]

(#14857) canniball válasza Cholard (#14854) üzenetére


canniball
nagyúr

My Cars

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#14858) DemonDani


DemonDani
addikt

Camera through wallpaper
Egy igazán élő háttér :C

jer1cho
Sajnálattal nézem én is, hogy milyen hülyeségekre vannak külön appok...
tényleg vicc az ilyen, ha csak nem olyan ami statisztikákat vezet tárol stb...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#14859) wrathchild


wrathchild
tag

Üdv! Páromnak Samsung Galaxy 3 telója Telenor-os, 1 éves, jelentősen belassult. Kérdés/ Android esetében hol található alkalmazás az esetlegesen háttérben futó-ha lehet ilyen- programok leállítására? Ha külön kell beszerezni Market-ből: melyiket ajánljátok? Esetleg van-e ötlet a belassulás okára? Mobil előf nincs, csak wifi, normál használat, telefonálás, sms, mail, iwiw, facebook. Marketről kb 3?programot szedett le, de régen! Köszi!

(#14860) atillaahun válasza wrathchild (#14859) üzenetére


atillaahun
veterán

Feladatkezelőben vagy alap beállítások között meg kell keresi a futó programok/folyamatok menüpontot és leírni ide mik találhatóak ott. Illetve ugyanitt az összes és szabad RAM mennyisége is érdekes.
Milyen lassulásról van egyébként szó? Programok lassan töltenek be, és sokáig tart váltogatni közöttük, vagy pl. az asztalon vagy böngészőben akadozik a mozgás, scrollozás?

[ Szerkesztve ]

(#14861) flash-


flash-
veterán

sziasztok

azt kérdezném hogy nincs véletlen olyan android alkalmazás,megoldás,amellyel androidos telefonommal össze tudnék csatlakozni egy wifis laptoppal Router nélkül,és igy a telefonnal irányítsam a laptopon futó alkalmazásokat??

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#14862) Polllen válasza flash- (#14861) üzenetére


Polllen
nagyúr

Notebook-n tudsz létrehozni ad-hoc vezeték nélküli hálózatot, erre tudsz csatlakozni a mobillal.

Ezután - sztem - a TeamViewer a legjobb, de bármilyen más vnc progi megteszi. Ezekhez mindig kell az asztali gépen is futtatni vagy a teamviewer-nek (én a mobilt használom, nem kell telepíteni) vagy vnc szervernek..

Vagy ha esetleg csak egy adott progit akarsz irányítani (pl. vlc player, foobar) van a marketen "távírányító" ezekhez.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14863) wrathchild válasza atillaahun (#14860) üzenetére


wrathchild
tag

Futó progik:
Device management 2.7 mb- wssStart service
Drm protected content stora..1,6 mb - oma drm config service
Samsung billentyűzet 6,7 mb- AxT9IME
Goggle 8,2 mb - GTalk service
SNS 2,2 mb - sns service
Market 2,8 mb - alarm service
Facebook 21 mb- background request service

Rendelkezésre: egyéb 37 mb 3 szolgáltatásban

Semmi más infó nincs.

A belassulás a menüban nem tapasztalható, de megnyitott programoknál igen.
Az aksi töltése is jóval megnőtt /nemrég 3 óra alatt tuti teljesen feltöltődött, most ez 4-5 óra/

(#14864) Mendax


Mendax
tag

sziasztok
2 problémám lenne egy galaxy mini-vel
1; ha sd-re rakom az élő hátteret akkor minden usb kapcsolat után visszaáll az eredeti hogy tudom berakni sd-ről a telefonba?
2; le szeretnék minden internetet tiltani rajt wap stb. csak a wifi-t nem erre milyen program lenne ideális?
gondolom ha kiírja milyen az időjárás akkor ahhoz is valamilyen netkapcsolat kell és a wifi nincs bekapcsolva és az plusz pénz
köszi előre is :R

[ Szerkesztve ]

üdv: mendax!

(#14865) dokee78


dokee78
félisten

Tudnátok pár app-ot,ami kifejezetten nőknek szól?

(#14866) RexpecT válasza Mendax (#14864) üzenetére


RexpecT
addikt

2:
Apndroid nevű app, illetve a beállításokban ha átírod az apn neveket az is jó.Én mindkettőt beálítottam :).

(#14867) Lasy válasza atillaahun (#14851) üzenetére


Lasy
veterán

Mi lenne, ha pl erre használnád a 4shared -et?
Sok ilyen tárhely létezik, de mobilnettel a legtutibb volt a dropbox

+36702778032

(#14868) dokee78


dokee78
félisten

Olyan Widget van ami valós időben mutatja az adatforgalmat?
Továbbá keresek olyan appot is ami logolja az install/uninstall-okat.
Keresek kifejezetten nőknek fejlesztett appokat is.

(#14869) porse válasza dokee78 (#14868) üzenetére


porse
senior tag

MIt értesz nőknek fejlesztett app alatt? Rózsaszín?:D
Szerintem úgyan úgy megfelel a "férfiaknak" készített app a nőknek is. De láttam ilyen menzesznaptár appot :DDD

... szerintem.

(#14870) Mr X válasza dokee78 (#14868) üzenetére


Mr X
veterán

(#14871) Breki válasza dokee78 (#14868) üzenetére


Breki
veterán

Csak nőknek, bocs ha vki pasiként használja esetleg :P

Pink Gloss GO Launcher EX Theme v6.0 (Premium Theme) Android Apk
Purple Glass GO Launcher EX Theme v1.0 (Premium Theme) Android Apk

[link]

[link]

;] :P

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#14872) TRob1 válasza dokee78 (#14868) üzenetére


TRob1
veterán

(#14873) Mcfery válasza dokee78 (#14865) üzenetére


Mcfery
tag

Hi!

http://slideme.org/application/ladytimer
[link]

http://slideme.org/application/fashion-ladies
[link]

http://slideme.org/application/wedding-shoppe
[link]

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#14874) aggleány


aggleány
addikt

Gyanúsak vagytok, fiúk! Honnan tudtok ilyeneket? :Y ;]

Én is hozzájárulok egy női alkalmazással, bár a fiúkollégák is nagyon jót szórakoztak vele: Magic Mirror Ezzel a progival különféle hajzatokat lehet felpakolászni egy lefotózott illetőre, de a saját képpel variálás csak a fizetős verzióban működik. A Free-ben csak a gyárilag megadott emberkék elérhetők, de kipróbáláshoz tökéletes.

(#14875) Cholard válasza canniball (#14857) üzenetére


Cholard
tag

THX! Korábban néztem én is ezt, bár többet tud, mint ami nekem kell... a Fuel calculator jó lett volna, ha azt teszi, amit kell neki, de még azt sem tudta pl. hogy folytatólagosan számolja a fogyasztást (pl. a legutóbbi "-ig" km legyen a következő "-tól" km állás).

@jer1cho és DemonDani: köszönöm a "segítséget", tudom hihetetlen, hogy más is ki tudja számolni - köztük én is (tegyem hozzá nem kell hozzá számológép). A számolással semmi bajom, de nemigen emlékszem 2 hét után, mennyi volt a km óra állás, és nem használom a napi számlálót sem, de érdekel, hogy kb mennyit költök benzinre, és abból mikor mennyi megy el, főleg 95/EVO viszonylatban. Elég lenne felírni is a tankolás számlájára... na de ha van teló? Ami pedig a "Sajnálattal nézem én is, hogy milyen hülyeségekre vannak külön appok..." illeti - mit szóltok a cicilibegtetős app-ra? vagy egyéb értelmet igénylő appokhoz? Ilyen erővel, az automatikus háttércserélgető app is marhaság, ami egyébként 4 gombnyomást vált ki...

Újabb kérdés: tudtok olyan alkalmazást, amivel lehet a fórumot követni? A Tapatalk sajnos nem támogatja a prohardvert... Persze lehetne simán webesen, de jó lenne egy direkt fórumos program.

[ Szerkesztve ]

"A világegyetem két leggyakoribb eleme: a hidrogén és a hülyeség..."

(#14876) punky10 válasza dokee78 (#14868) üzenetére


punky10
addikt

Ez van:"hiszti-naptár" van jopár a marketen,sok variáciot nem lehet belerakni...
Ezenkivül feleségnek van pár recept/koktél gyüjtemény(mivel várjon...)barátnönek pedig pl kámaszutra gyüjtemény(miért várjon...)... :)

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#14877) Csedit


Csedit
aktív tag

Melyik az az alkalmazás amelyik a nem fogadott hívásokat üzeneteket, a sötét kijelzőn jelzi pici ikonokkal?
Volt már róla szó emlékszem, de most sehogy sem találom.

(#14878) TRob1 válasza Cholard (#14875) üzenetére


TRob1
veterán

A cicilibegtetős app a kedvencem :D Amíg ébren vannak a gyerekek a telóban libegtetem... :))

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#14879) Z0C! válasza Csedit (#14877) üzenetére


Z0C!
őstag

noled ?

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#14880) Csedit válasza Z0C! (#14879) üzenetére


Csedit
aktív tag

Köszönöm, igen az, már keresgélem vagy fél órája és nem jutott eszembe a neve:)

(#14881) Cholard válasza TRob1 (#14878) üzenetére


Cholard
tag

:D

"A világegyetem két leggyakoribb eleme: a hidrogén és a hülyeség..."

(#14882) atillaahun válasza Lasy (#14867) üzenetére


atillaahun
veterán

Köszi a tippet, ránéztem erre a 4shared-re, tényleg nem rossz, de van azért benne pár kellemetlenség. Tudnál még néhányat mondani? Olyat amibe esetleg megy a szinkronizálás telefonra is, nem csak PC-re, meg lehet vele direkt linkelni a fájlokat várakozás nélkül.

(#14883) Fireman67


Fireman67
tag

Van valakinek erről a programról valamilyen tapasztalata?
A neve: "SetCPU for Root Users v2.3.2".
A Leírás szeritnt, amit csak fordítóval tudtam sajna megtenni, állítható vele a proci sebesség.
Be lehet állítani, az akku mikor álljon takarékra, ha merül, illetve védi a telefont a túlzott felmelegedéstől.
Más dolgokat is tud, de azt még a fordítóval sem értettem, kristály tisztán.. :D

Fórum- Fáradt gőz - "A tűzoltók és szimpatizánsaik topikja"

(#14884) atillaahun válasza wrathchild (#14863) üzenetére


atillaahun
veterán

Az a gond, hogy sosem láttam még SG-t, csak a Blade-emen futó Android-hoz tudok viszonyítani. Ez az akksi töltési idő megnövekedés elég érdekes így magában. Merülni nem merül észrevehetően gyorsabban mint eddig?

Ha tényleg csak annyi program fut, ráadásul semmi rendkívüli nincs köztük akkor nem egészen érhető. Viszont az összes RAM és szabad RAM értékeit jó lenne ha ki tudnád hámozni valahonnan, ugyanis míg nálam is csak 256 MB volt a Blade-ben az nagyon hamar betelt, és az okozott hasonló lassulást.
Esetleg tegyél fel egy Android System Info-t, és add meg belőle a fontosabb adatokat, memória-, és processzorhasználatot, meg a futó App-ok listáját, hátha az máshogy látja.

Mindenesetre akkor járnál a legjobban ha a telefon saját topic-jában érdeklődnél, lehet, hogy ott egyből vágnák a témát.

(#14883) Fireman67
Szimpla processzor húzó(/toló) program. Természetesen szükséges hozzá, hogy az adott rom kernel-e támogassa az overclock-ot, mert anélkül az sem megy.
Igen van benne pár hasznos funkció, hogy milyen hőmérsékleten, vagy töltöttségi százaléknál vegy le a max. órajelet egy bizonyos szint alá.

[ Szerkesztve ]

(#14885) hdman válasza dokee78 (#14804) üzenetére


hdman
őstag

nálam szintén nem frissített:(

Sopron city :)

(#14886) MerLinh válasza Fireman67 (#14883) üzenetére


MerLinh
senior tag

Pontosan, betudod lőni mettől, meddig menjen a proci órajele, természtesen root kell hozzá, ha olyan a kerneled akkor, a tuning is megoldott, és különbőző profilokat is létre lehet hozni benne.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#14887) Fireman67 válasza atillaahun (#14884) üzenetére


Fireman67
tag

Köszi a válaszokat ("MerLinh" - nek is!)
Kb. erre gyanakodtam én is. A telefonom az root-olt, de az, hogy" az "adott rom kernel-e támogassa az overclock-ot" az kínai nekem. Attól még az angol is könnyebb... :D
De azért örülök, hogy megtudtam - ne nyúlj az ilyen programokhoz! :DD

Fórum- Fáradt gőz - "A tűzoltók és szimpatizánsaik topikja"

(#14888) Mr X válasza Fireman67 (#14887) üzenetére


Mr X
veterán

Pl. a CM romok támogatják. :)

(#14889) elfelejtette válasza Fireman67 (#14887) üzenetére


elfelejtette
veterán

Az OC-s duma lényege az, hogy utánanézel, mennyi a procid gyári órajele, és ha ezzel a progival a gyárinál magasabbat is be tudsz állítani, akkor van tuning is az általad használt ROMban.
Egyébként hasznos program, én is használom a Voda845-ön. A gyári 528MHz helyett 691MHz-en használom a telót, viszont be van állítva, hogy kikapcsolt kijelzőnél (Screen off) 245MHz-re álljon vissza. De ha akarnám, ez 123MHz is lehetne energiatakarékossági szempontból, viszont így lassabban ébred fel a teló, ezért maradtam inkább a 245MHz mellett.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#14890) Fireman67 válasza Mr X (#14888) üzenetére


Fireman67
tag

Értem a célzást! :D :D
ZTE Blade 2.3.4-en ezek szerint tuti a dolog.
Ez nem is butaság akkor. Érdemes feltenni. :R :K

Az meg, hogy alvásban vissza lehet venni, gondolom a pörgetett többlet áramot valamelyest vissza pótolja.?

"elfelejtette" Ha Woda 845-ön így ki lehet használni, akkor A Penge is támogatja, köszi! ;)

[ Szerkesztve ]

Fórum- Fáradt gőz - "A tűzoltók és szimpatizánsaik topikja"

(#14891) Mr X válasza Fireman67 (#14890) üzenetére


Mr X
veterán

Nem célozgatok én semmire, csak írtam, hogy a CM romok kernele tartalmazza az OC lehetőségét. :)

Amúgy a program nélkül is visszaáll készenlétben az órajel 245MHz-re. :) Az alá nem érdemes vinni, volt pár panasz fagyárokról, restartokról 123MHz-en.

(#14892) atillaahun válasza Fireman67 (#14890) üzenetére


atillaahun
veterán

Régen sokan használták, de alap-, meg már a tovább főzött CM-ekben is eleve bent van az Extra beállítások között a processzor matatása, meg sok egyéb tuningolási lehetőség. A GB leak-eket ugye nem tudod tuningolni, alap órajel meg le van véve minimumra, úgyhogy ott megint nincs sok értelme. Esetleg 2.2 alatt lehet érdemes játszani vele.

(#14893) Fireman67


Fireman67
tag

Most már többet is tudok, min amit szerettem volna. :D
Felejtős ez a progi. De jó volt róla beszélni. :))

Fórum- Fáradt gőz - "A tűzoltók és szimpatizánsaik topikja"

(#14894) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

játékot keresek: a racing moto ennek a koppintása, csak nem találom az "eredetit", nem jut eszembe a neve...
pár napja egy másik rommal játszottam vele, csak élvezhetetlen volt, annyira érzékeny volt, de most, ezzel a rommal is kipróbálnám, h nem-e a rom hibája miatt volt xar...

szal megköszönném, ha vki segítene :) :R

(#14895) ben11


ben11
őstag

Kérnék egy kis segítséget.
A market nem enged letölteni egy free appot, konkrétan a Cycle Hire Widget Lite-t mert nincs a készülékem a támogatott telefonok listáján, amit nem is igazán értek (LG P500)
Hogy tudom ezt kiküszöbölni?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#14896) porse válasza ben11 (#14895) üzenetére


porse
senior tag

hat keress ra a neten es szedd le mashonnan ....

gepedre az apkt es ugy fel telora pl.

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#14897) sssz válasza ben11 (#14895) üzenetére


sssz
őstag

szerintem azért nem engedi mert nincs benne a támogatott országok között Magyarország.

ebből kifolyólag nem nagyon fogod tudni használni itthon ha sikerül letöltened akkor se.

amugy ezt úgy tudod kiküszöbölni hogy ha rootolt a telód akkor letöltöd pl a market enable-t és átállítod a lokalizációt valami támogatott országra.

a másik módszer: beírod a google-be a progi nevét

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#14898) atillaahun


atillaahun
veterán

Emlékszik valaki mi volt a neve annak a fájlkezelőnek, amivel lehetett hozzárendeléseket állítani a kiterjesztésekhez? Ha beállítom és letörlöm, utána is működni fog?

(#14899) r4z válasza atillaahun (#14898) üzenetére


r4z
nagyúr

Mármint, hogy például az MP3-at egy bizonyos alapértelmezett programmal nyissa meg? Ez nem a fájlkezelőtől függ, az oprendszerben tudod állítani. Ha esetleg kivennéd az alapértelmezést, akkor rámész az adott programra (amelyik megnyitja a fájlt) a beállítások > alkalmazások > alkalmazások kezelése menüben és rányomsz az alapértelmezések törlése gombra.

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#14900) atillaahun válasza r4z (#14899) üzenetére


atillaahun
veterán

Semmi sem nyitja meg a fájlt. Azt akarom beállítani, hogy a megfelelő hozzá felrakott program nyissa meg. Régen már csináltam valamelyik rom alá beépített fájlkezelővel, csak már elfelejtettem melyik volt. Egy névre van szükségem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.