Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15701) Breki


Breki
veterán

Android Weather Widget

http://www.weather-android.com/

Video
[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#15702) atillaahun válasza Breki (#15701) üzenetére


atillaahun
veterán

Ezt én is sokat használtam, de most a legutóbbi romtelepítés alkalmával még nem tettem vissza, az esős animációknál nálam mindig durván belassul, olyan 1-2 fps-re. Nálatok is ilyen, vagy csak az én Blade-m nem nagyon bírja?

[ Szerkesztve ]

(#15703) netseft


netseft
aktív tag

Azt mi okozhatja, hogy gyári 2.1 esetén hibátlanul zajlott a hívások rögzítése AutoCallRecorder-rel, 2.2 esetén pedig alkalmanként szinte semmit, vagy csak pár másodpercet sikerül felvenni? Próbáltam más alkalmazásokat is (AllRecorder, Total Recall), ugyanezt a jelenséget produkálják. Logikát sem vélek felfedezni, van amikor tökéletesen rögzít, van amikor nem. Mi lehet a gond? A készülék egyébként ZTE Blade, nem tudom eszközspecifikus-e a hibajelenség, de a Blade topicban nem tudott senki választ adni a kérdésemre. A beépített rögzítő lehet jó lenne, de nem lehet beállítani automatikus rögzítést, így bejövő hívásoknál macerás.

[ Szerkesztve ]

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#15704) atillaahun


atillaahun
veterán

Most fontolgatom, hogy rátoljak-e 10 €-t az Actionvoip-os regemre, hogy 2.3-mas natív klienssel VOIP-olhassak.
Van aki már használja ezt a párosítást, vagy bármely más szolgáltatót?
Igazából nem merek utalni, tartok tőle, hogy használhatatlanul gyenge lesz a minőség. :(

[ Szerkesztve ]

(#15705) Z0C! válasza atillaahun (#15704) üzenetére


Z0C!
őstag

Viber?

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#15706) jano_77


jano_77
nagyúr

tudna vki segíteni a Total Recall app beállításában, esetleg van magyarított elérhetősége?!?

melyik a jobb véleményetek szerint?
Total Recall vs. All Call Recorder

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15707) bok92 válasza Breki (#15700) üzenetére


bok92
addikt

Nekem az nem tetszik a GO-ban h olyan kicsik az ikonok, és ettől olyan gagyi kínai hatása van az egésznek... :D

(#15708) delbarta válasza atillaahun (#15704) üzenetére


delbarta
senior tag

Én a voipshop.hu-s és freecall-os egyenlegemet szoktam használni (főleg az elsőt) a 2.3.3 rendszeren lévő gyárilag beépített voip-vel. Szerintem sokkal jobb mint az összes külsős alkalmazás. Mind hangminőségben, mint megbízhatóságban. Ráadásul a véletlen hívások ellen is véd, mert megkérdezi, hogy gms vagy internet hívás lesz-e (ha engedélyezem ezt a funkciót).

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#15709) chab7 válasza HollyBoni (#15698) üzenetére


chab7
addikt

MoboPlayer és RockPlayer is tudja.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#15710) GrandS


GrandS
senior tag

Handy Safe-hez hasonló (és szinkronizálható) programot ki tud?

[ Szerkesztve ]

(#15711) Breki válasza bok92 (#15707) üzenetére


Breki
veterán

khmmmmmm az csak az alap :)

Big Icon Pack

[link]

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#15712) bok92 válasza Breki (#15711) üzenetére


bok92
addikt

Hát egy tonna témát megnéztem,és mindenhol kicsik voltak... De ez melyik téma? :)

szerk: Esetleg egy linket kaphatnák ehhez? :)

[ Szerkesztve ]

(#15713) TRob1 válasza bok92 (#15712) üzenetére


TRob1
veterán

Nekem az nem tetszik ebben, h olyan nagyok az ikonok, és ettől olyan gagyi ruszki hatása van az egésznek... :D

¤ R'n'R ¤

(#15714) bok92 válasza TRob1 (#15713) üzenetére


bok92
addikt

Ejj de vicces vagyó... ;]

(#15715) TRob1 válasza bok92 (#15714) üzenetére


TRob1
veterán

Hehe! Pedig nem is viccnek szántam, szerintem gagyi a ló ikon (ahogy windows asztalon is)... :DD

¤ R'n'R ¤

(#15716) jano_77 válasza bok92 (#15712) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tessék

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15717) BalanceR


BalanceR
addikt

Mobil TV alkalmazást tudna mondani valaki?
Az SPB valamiért nem megy nálam (több droidon is próbáltam, bufferelés után leáll 3Gn is, meg wifin is...)
Vagy egy olyan megoldás érdekelne, amivel az otthoni gépemről tudnám streamelni a tvtuner képét...
VLC vel próbáltam de kb 10 fps-t hozott, hang nélkül... :W

:R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#15718) bok92 válasza TRob1 (#15715) üzenetére


bok92
addikt

Jó,hát kinek mi... :D

jano_77: Köszi! :)

(#15719) delbarta válasza GrandS (#15710) üzenetére


delbarta
senior tag

Pocket

Ingyenes, és van hozzá, szintén ingyenes pc-s kliens is, nem kell a telón szerencsétlenkedni.

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#15720) Mr X


Mr X
veterán

Üdv!

Létezik valami app, amivel megoldható, hogy kikapcsolt screen mellett a hangerőgombok hosszan nyomására léptessen a zenelejátszó?

CyanogenMod romokban ez be van építve, de egyéb romokban nem találtam ilyen lehetőséget, viszont számomra elég fontos lenne.

Tudom, használjak CM-et, de szeretnék mást is kipróbálni. :)

(#15721) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Helló!

Olyan problémám lenne, hogy a gyári lock screen leváltására feltettem a LockBot nevű progit, ami működik is, de, ha felrakom töltőre a telót, vagy lemerül 15% alá, és erre figyelmeztet, visszarakja a gyári Lock Screen-t is az eredeti mellé, így először azt kell feloldani, majd a LockBot-osat. Ez a hiba akkor is megmarad, ha már nincs töltőn a telefon, csak az újraindítás segít rajt. Kipróbáltam a No Lock-ot is, de annak semmi haszna.

Tud valaki segíteni? Van olyan progi, ami teljesen letiltja a gyári lock screen-t? Előre is köszi a segítséget!

(ZTE Blade, Android 2.2.2)

(#15722) atillaahun válasza delbarta (#15708) üzenetére


atillaahun
veterán

És szerinted a kliensek vagy a szolgáltatók miatt vannak nagyobb eltérések a hangminőségben?

Csak mert felraktam végre egy olyan romot amiben megy alapból a VOIP, hogy legalább ez a változó kiessen a tesztelés során, mert én is olvastam pár helyen, hogy jobb mint bármilyen külön program.

Szolgáltatók közül viszont kettő van csak, amiknek szerintem érdemes a magyar mobilpercdíjaival foglalkozni, a Voipcheap, és az Easyvoip, mindkettő 10 forint körül, csak velük meg nem merek bepróbálkozni, főleg hogy VOIP-os témával foglalkozó magyar fórumot sem találtam az egész tetves neten, pedig nem egy órát töltöttem el a keresésükkel. Vagy rég kihaltak már, vagy nem foglalkoznak mobilos témakörrel. :-(
Valakinek nincs ötlete esetleg hol olvashatnék hiteles infókat a témában, ahol hozzá is lehet szólni?

(#15721) S. Szabi
Én is kipróbáltam elég sok lock screen kiiktató programot, sajnos mind hibás, most épp Widgetsoidot használok többek között erre is, de azt is kapcsolgatni kell néha, mert nem képes sokáig megtartani a beállítást. Sajnos nem tudok segíteni érdemben, ez egy szar téma.

[ Szerkesztve ]

(#15723) S. Szabi válasza Mr X (#15720) üzenetére


S. Szabi
őstag

PlayerPro elvileg tudja, de nálam sajnos nem működik :((

(#15724) Mr X válasza S. Szabi (#15723) üzenetére


Mr X
veterán

PlayerPro és MixZing is csak olyan rommal tudja, amibe ez bele van építve. Közben kiderült, hogy nem app kérdése, a rom mélyébe kell beleépíteni a funkciót. Szóval marad a CM vagy valami CM alapú rom.

(#15725) sgamez


sgamez
tag

Olyan zenelejátszó progit keresek amelyikben hanggal lehet keresni a zenék között. Van ilyen?

(#15726) sqpp válasza sgamez (#15725) üzenetére


sqpp
őstag

Google nek van ilyen progamja
http://www.google.com/mobile/voice-actions/index.html
tessék sok sikert!:)

(#15727) Breki


Breki
veterán

Korábban kerestem itt ilyen órákat, akkor azt a választ kaptam, hogy csak miui rom-ban van külön nincs.

Hát szerencsére tévedett az illető és ilyeneket lehet egyszerűen clock skinként berakni

[link]
[link]
[link]
[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#15728) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani egy olyan appot amivel csak a kedvenc alkalmazásaim kerülnek bele az alkalmazások menübe, vagy ahelyett egyből a kedvencek menüt adja be?
Előre is köszönöm!

(#15729) Mr X válasza Keraa (#15728) üzenetére


Mr X
veterán

Go Launcher EX-en van gyakran használt alkalmazások megjelenítésére lehetőség (külön fül).

(#15730) naksys válasza Keraa (#15728) üzenetére


naksys
senior tag

Ami nem kell, azt meg berakod egy mappába és akkor nem látod őket.

(#15731) sssz válasza Mr X (#15729) üzenetére


sssz
őstag

ilyet az adw ex is tud csak ott cataloge-nak hívják azt hiszem. annyi külön app drawert csinálsz amennyit akarsz és azt raksz oda amit akarsz. utána lehet váltogatni melyik nyíljon meg alapból.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#15732) Jadro válasza Breki (#15727) üzenetére


Jadro
veterán

Az Mclock nevű progival lehet ilyet csinálni. Xml fájlokkal operál a progi. Olvasni kell kicsit hogy megértse az ember, de lehet skint letölteni is.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#15733) Breki válasza Jadro (#15732) üzenetére


Breki
veterán

tudom köszi :-)

a képek az említett fórumból vannak

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#15734) Mr X válasza sssz (#15731) üzenetére


Mr X
veterán

Igen, tudom, de Go EX-ben egyszerűbb, mivel alapból ott van. Ha egyéni lista kell neki, akkor viszont én is az ADW EX-et tudom ajánlani.

(#15735) Keraa


Keraa
aktív tag

Köszönöm szépen! :R :R

(#15736) clouse


clouse
csendes tag

Sziasztok!
Olyan progit keresek amivel mozgó radarképeket lehet megnézni az időjárásról tehát nem csak képeket mint az Időképnél hanem olyasmit mint a WUSA Radar szval folyamatképet is lehet nézni; csak ezzel Magyarországról radarképet nem lehet megnézni.

(#15737) rothadt


rothadt
aktív tag

üdv! érdeklődnék, tudja-e valaki, hogy az opera minivel elmentett (pl.) apk-t hol találhatom meg pl. es file explorerrel, nem pedig az operában (tovább szeretném küldeni). telefon root-olt defy.

borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

(#15738) Mr X válasza rothadt (#15737) üzenetére


Mr X
veterán

memóriakártya->downloads alapesetben.

(#15739) RootRulez válasza rothadt (#15737) üzenetére


RootRulez
félisten

Sztem a memóriakártyára menti, ha direkt linkről töltötted, mem kari/download?

═════════════════════════════════════════

(#15740) rothadt válasza RootRulez (#15739) üzenetére


rothadt
aktív tag

meg akartam cáfolni, de valóban ott van, köszi. tegnap letöltöttem, de utána még nem volt ott, vagy vak voltam...

borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

(#15741) jooker82 válasza clouse (#15736) üzenetére


jooker82
nagyúr

Hello
A Rainy days az olyan...az utolsó 1 órát mutatja.....és egész európát...
Nekem pedig egy jó kis átlátszó digitális óra kellene...és ha lenne olyan progi,amivel a futás közbe a megtett távolságot tudnám mérni...esetleg,hogy mennyivel megyek stb..az is jó lenne..
köszönöm

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#15742) petipetya válasza petipetya (#9724) üzenetére


petipetya
nagyúr

Találtam egy újat Expense Manager néven.

Ugyanúgy létre lehet benne hozni a különféle kategóriákat (készpénz, számla stb.) és ezeken külön vezetni a bevételt/kiadást, sőt egy ugyanolyan widgetből vezérelhető mint az EasyMoney. Ez anno nagyon bejött nekem, de csak 30 napig ingyenes, a megvásárláshoz túl drága, a törtet meg nem akarom feltenni (nem mintha zavarna, csak ki tudja nem vírusos-e vagy kémkedik stb.) - így kerestem egy ilyet ami ingyenes. Így esett a választás az Expense Manager-re.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#15743) naksys válasza jooker82 (#15741) üzenetére


naksys
senior tag

Fancy widget de hasonlókat ezret találsz marketen.

Futáshoz: Endomondo sport tracker

[ Szerkesztve ]

(#15744) Szpisti


Szpisti
addikt

Sziasztok! Tud valaki olyan zongora programot, aminek nincs késedelme? Eddig kettőt, hármat próbáltam, de azok mind néhány tizedmásodpercet késve szólaltak meg a billentyűnyomás után... Érdekes, a billentyűk viszont a lenyomás pillanatában elszineződnek, csak a hang késik...

(#15745) petipetya


petipetya
nagyúr

Valaki szokott Ubuntu alatt képernyőt menteni az sdk-val? Ha igen, légyszi linkelje be a leírást, amely alapján feltelepítette. Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#15746) jooker82 válasza Szpisti (#15744) üzenetére


jooker82
nagyúr

Valószinű,a telefonod a ludas.....nekem az xpianoval tökéletes....
Naksys:
Köszi...közbe találtam másikat is....Ez nem jobb esetleg??

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#15747) Breki válasza jooker82 (#15741) üzenetére


Breki
veterán

Sports trackerek (Endomondo CardioTrainer Runtastic RunKeeper Pro)
[link]

Sportolj androidos telefonoddal: A legnépszerűbb edzésnapló-alkalmazások
[link]

Óra a tegnap mutatott mclock skinekkel illetve illetve sense analog glass clock
[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#15748) Breki válasza petipetya (#15745) üzenetére


Breki
veterán

A hozzászólás alapján működik linux-on

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#15749) jooker82 válasza Breki (#15747) üzenetére


jooker82
nagyúr

köszi...Azon csodálkoztam,hogy az óra alatt a valós hőmérsékletet mutatja,v csak az internetet követve frisssül?? A sports trackerek közül,melyik az amelyik hamar talál jelet és pontosan....meg térképet is mutat róla,hogy hol vagyok....
Legutóbb a 3G Watchdoggal ki lehetett tenni egy kis négyzet ikont,ahol mutatta a forgalmat...ezt most nem találom... :(

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#15750) jooker82 válasza Breki (#15748) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ezt a képmentést a telefonnal is meglehet csinálni,legalábbbis az enyémen igen...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.