Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:16:35

LOGOUT.hu

AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 3***(X) "Zen 2" (AM4) topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#431) ledgeri válasza Kvg (#416) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Első gépem (saját választású, és összeszerelésű) amin ülök, és akkor mikor választottam nem tudtam semmit a gépekről (Egy hónapos utánajárás még nem market ismeret) Mostanra már tudom, hogy mikre érdemes figyelni, de attól még ez az első launch, amit nagyon nagy vásárlási potenciállal követek, de a fenti infó nincs meg.... Azért kérdezem...

(#418) S_x96x_S Köszi, nézegetem! Igazából az újaknál az első sor tűnt fel, arra gondoltam, de a több infó jobb!

(#420) S_x96x_S Akkor alap kérdésemmel, és linkeddel egyetemben: A kihozatal-javulás módosít-e bármit az első napos, és spekulatív utcsó napos polcon elérhető proci között, nagyobbat, mint a szilikon lottó?

Inkább egyben: arra lennék kíváncsi, hogy X modell név alatt futó processzoroknál a konkrét gyártás változik-e, változhat-e nagyobb mértékű teljesítmény növekedést nyújtva, nagyobbat mint pl a nulla napos Bios, és a pl első hónap+-os Bios különbsége?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.